User Tag List

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
176 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: megachips müşteri davranışı işlemi yapmadan önce yaptıktan sonra

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Tüketici Hakem Heyeti, Tüketici Mahkemesi vs gibi bir yerlere başvurmayı düşünmez misiniz? 900 TL az para değil. Onlara kalmasın bence, hele hele bu tavır için hiç kalmasın. Bir şekilde geri alabilmek ders olmalı onlara... İade hakkı vs. gibi bişeyler yok mudur, elinizde sunabileceğiniz bi belge falan filan... Tabi öncesinde bi avukat ile ufaktan bi görüşmek lazım neler yapılabilir diye.
    gazihanla yaptığım whatsap görüşmeleri var elimde o konuda sorun yok şu an önceliğim araçla ilgilenmek olduğu için kafa patlatamıyorum diğer yandanda işin doğrusu daha önce mahkemeye yolu düşmüş biri olarak bu adalet sistemi mağduru daha çok yoruyor o yüzden aslında belki allaha havale ettim

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onlarda Allaha havale eft durumundan dolayi bu kadar rahatlar zaten. Ülkenin gnel olarak sorunu bu. Adalet sisteminden yeterince faydalanamayınca napcak insan 3 kuruş için mermi atıp ceza mı yatsın. İçerde gülerler adama arabaya yazılım yaptırdım beceremediler bende vurdum desen.

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lider-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gazihanla yaptığım whatsap görüşmeleri var elimde o konuda sorun yok şu an önceliğim araçla ilgilenmek olduğu için kafa patlatamıyorum diğer yandanda işin doğrusu daha önce mahkemeye yolu düşmüş biri olarak bu adalet sistemi mağduru daha çok yoruyor o yüzden aslında belki allaha havale ettim
    Tüketici hakem heyetine e-devletten başvurulabiliyor artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlarda Allaha havale eft durumundan dolayi bu kadar rahatlar zaten. Ülkenin gnel olarak sorunu bu. Adalet sisteminden yeterince faydalanamayınca napcak insan 3 kuruş için mermi atıp ceza mı yatsın. İçerde gülerler adama arabaya yazılım yaptırdım beceremediler bende vurdum desen.
    inan orada bir saat daha kalsan , insanlar cidden güler adama o kadar geriyor adamı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk tecrübe bu oldu artık yaparmıyım kesinlikle yapmam , tüm hepsinde böylemi oluyor bilmiyorum ancak aracın sesi devir bandındaki güç tork dağılımı herşey aptallaştı üstüne birde bu DPF rejenarosyon sorunu lanet okuttu bana sanki altımdaki golf gitti yerine saçma sapan bir araba gelmiş gibi hissettim

3000 devire kadar hiç yok sonrasında asılırsan koltuğa yapıştırıyor diğer taraftan motor bağırıyor güç var ama aynı zamanda kasılmada var sanki arkadan bir şey geri asılıyor araca

bonus olarakta mükemmel müşteri davranışı arkadaşlardan
    Firmanın davranışını vs bir yana bırakıyorum. Modifiye temalı bir forumda iş yazılım yaptırmamaya kadar gidince yazmak istedim

2.el satın aldığım A3 tdi aracım baya iyi gidiyordu. Sahibini buldum sordum Izmir'de megachipste yazılım yapıldı demişti. Araca nerdeyse alındıktan sonra yazılım yapılmış, ben sattığımda 110 bini geçmişti ve hiçbir sıkıntısı yoktu. Çalışma karakteri, müthiş düşük yakıtı vs baya baya memnundum. Sonra yine A3 aldım, standart haliyle çok keyifsiz geldi. Eski aracımdaki memnuniyetimden dolayı gittim yine megachipste yazılım yaptırdım. Açıkçası tdi araçlarda iyi olduğunu düşünüyorum. Babamda G30 520i var, biraz zaman geçsin onu da RSA, G-force gibi ağırlıklı BMW yazan bir yere getiririm. Yazılım iyidir

Umarım problemin tez zamanda çözülür.
    Savaş MotorSports

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmanın davranışını vs bir yana bırakıyorum. Modifiye temalı bir forumda iş yazılım yaptırmamaya kadar gidince yazmak istedim

2.el satın aldığım A3 tdi aracım baya iyi gidiyordu. Sahibini buldum sordum Izmir'de megachipste yazılım yapıldı demişti. Araca nerdeyse alındıktan sonra yazılım yapılmış, ben sattığımda 110 bini geçmişti ve hiçbir sıkıntısı yoktu. Çalışma karakteri, müthiş düşük yakıtı vs baya baya memnundum. Sonra yine A3 aldım, standart haliyle çok keyifsiz geldi. Eski aracımdaki memnuniyetimden dolayı gittim yine megachipste yazılım yaptırdım. Açıkçası tdi araçlarda iyi olduğunu düşünüyorum. Babamda G30 520i var, biraz zaman geçsin onu da RSA, G-force gibi ağırlıklı BMW yazan bir yere getiririm. Yazılım iyidir

Umarım problemin tez zamanda çözülür.
    ben problemi geri dönerek çözdüm galiba ama büyük bir tecrübe oldu bu bana ilerde sakinleşince atacağım adımlar konusunda fikir sahibi yaptı

zaten asıl problem şu yapamayacaklarından değil istekli olsalar hem yapabilirler güzelce hemde bu krizi çözerlerdi ortada ciddi bir sorun yok benim gözümde kendileri büyüttü bu durumu yoksa oraya her giden memnun değildir iddiasında bulunmam tabiki özenerek yaptıkları işten memnun olur insanlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet arkadaşlar sonunda güzel haberi aldık yetkili servisten

ilk anda her ne kadar yanlış anlasalarda egr nin beyinden iptal olduğunu anlamamışlardı ve arabada egr problemi yok olarak görülmüş haliyle ben yazılım yüklerler ve normale döner diye düşünmüştüm fakat yazılım yüklememiş servis ve sorun olmadığını düşünerek küçük bir müdahale ile bana teslim edilmişti araç sonrasında hava akışmetre için tekrar gittiğimde egr aktif olmayınca farkedildi egr bloke olarak görününce bana dönüş yaptılar bende onları daha çok uğraştırmamak adına aracı geri aldım gazihandaki orjinal yedek olan yazılım dosyasını yüklettim araca ve egr aktif olunca arıza lambası yandı zaten direkt olarak

sonrasında tekrar servise bıraktım aracı bu gün akşam üzeri görüştüm araç mekanik bir müdahale görmediği için ve bir kaç yağ bakımı hariç genelde yetkili servise gittiği için iyiniyet garanti hakkım varmış , hem havaakışmetre hemde komple egr valfi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ için iyiniyet garanti kapsamına alındı ve bu parçalar orjinali ile ücretsiz değişecek

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ilk anda her ne kadar yanlış anlasalarda egr nin beyinden iptal olduğunu anlamamışlardı ve arabada egr problemi yok olarak görülmüş haliyle ben yazılım yüklerler ve normale döner diye düşünmüştüm fakat yazılım yüklememiş servis ve sorun olmadığını düşünerek küçük bir müdahale ile bana teslim edilmişti araç sonrasında hava akışmetre için tekrar gittiğimde egr aktif olmayınca farkedildi egr bloke olarak görününce bana dönüş yaptılar bende onları daha çok uğraştırmamak adına aracı geri aldım gazihandaki orjinal yedek olan yazılım dosyasını yüklettim araca ve egr aktif olunca arıza lambası yandı zaten direkt olarak

sonrasında tekrar servise bıraktım aracı bu gün akşam üzeri görüştüm araç mekanik bir müdahale görmediği için ve bir kaç yağ bakımı hariç genelde yetkili servise gittiği için iyiniyet garanti hakkım varmış , hem havaakışmetre hemde komple egr valfi MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ için iyiniyet garanti kapsamına alındı ve bu parçalar orjinali ile ücretsiz değişecek
    nerden,nereye

bunada şükürmü desek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden,nereye

bunada şükürmü desek
    valla öyle diyorum yetkili servis resmen mahcup etti beni 4000 tl yi gözden çıkarmıştım

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun o zaman artık parayı geri almak için kovalama zamanı geldi

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Verdiğiniz 900 tl annenizin ak sütü gibi hellalmiş Bakın nerden nereye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    900 lira değil 9 kuruş bırakmam öyle esnafa.Ücret iadesi isteyin, her platformda ipliklerini pazara çıkarın.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nakit saydım dediniz,fiş/fatura var mı? Mahkemeye başvurunca maliye de hem onlara hem size başvurmasın,avukatınıza bunu da sorun

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar lafa söze yazıya hala daha bişey yazmadı mı firma sahibi buraya ? Yoksa yazdı da ben mi kaçırdım ?

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar lafa söze yazıya hala daha bişey yazmadı mı firma sahibi buraya ? Yoksa yazdı da ben mi kaçırdım ?
    500 km sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500 km sonra
    Konunun özlü sözü

Bu arada geçmiş olsun.
    900 tl az para değil bence uğraşırdım.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500 km sonra
    ya ashashashas

Eren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işyeri açmak kolay ama esnaf olmak zordur boşuna demiyorlar bi esnafı asık surat bitirir diye bu konudan sonra megachips'ten soğudum eminim benim gibi düşünen arkadaşlarda vardır geçmiş olsun her işte bi hayır vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkürler

ayrıca CVK 500 km yorumun koparttı beni eyvallah gardaş gülmeye ihtiyacım vardı

para iadesinden çok umutlu değilim ama şunu bilirim birazcık içinde dürüstlük taşıyan insan tüm bu yorumlar karşısında taş olsa çatlardı .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler