User Tag List

Sayfa 9/10 İlkİlk ... 78910 SonSon
176 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: megachips müşteri davranışı işlemi yapmadan önce yaptıktan sonra

coyote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CVK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500 km sonra
    Sesli güldüm

Bu bahaneyle konuyu da yukarı taşımış olayım.

DorukBasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta aracımı satıp, yeni bir dizel araç alacağım ve yazılım yaptırmayı düşünüyordum. Aklımda olan firmalardan bir tanesi bu firmaydı. Artık değil, merdiven altı yazılımcılar bile daha yardım severdir, hemde 200-300 tl. Çok geçmiş olsun.
    '78 Mercedes W123 2.5 '93 Mazda 626 2.0 '99 VW Polo 1.6 '03 Opel Corsa 1.7 DTI '06 Peugeot 206 1.4 HDI '04 BMW E46 Compact '06 Peugeot 307 CC 2.0 '04 Honda Accord 2.0 '11 Kia Pro Ceed 1.6CRDI

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün yine megachips deydim westgate ayarı yaptıracaktım 5 dk lık bir işti ama sağolsunlar akşam 8 de bile yardımcı oldular,100 müşteriden 1 tanesi memnun olmadı diye koca firmayı kötülemek çok yanlış, dün bulunduğum 2 saat içersinde iki tane sıfır araç gelip yazılım yaptırdı(a4 quattro sline ve ,talisman) ve gayette memnun ayrıldılar,neden sonuç ilişkisi çok önemli, ayrıca herkesi memnun edebilirsin diye bir kaide de yok
    saygılar
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e adı üstünde koca firma diyorsunuz ama bir tane post yok burada ? meselede bu değil mi zaten

satışı yapmak kolay,onemlı olan satış sonrası memnunıyet.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyüklük göreceli olduğu için saygı duymak lazım; demek ki arkadaşların hayat tecrübeleri doğrultusunda büyük görebildikleri bir firmaymış onlar için...
    Keşke konu sahibi forumda biraz araştırma yapsaymış işlem yaptıracağı firmaya karar vermeden önce.
    *****, kendileri hakkında olumsuz/sevimsiz tecrübelerin paylaşıldığı ilk konu bu değil ne yazık ki...
    Herkese güzel bir gün dileği ile...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *****: M a l u m

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RC'ON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüklük göreceli olduğu için saygı duymak lazım; demek ki arkadaşların hayat tecrübeleri doğrultusunda büyük görebildikleri bir firmaymış onlar için...
    Keşke konu sahibi forumda biraz araştırma yapsaymış işlem yaptıracağı firmaya karar vermeden önce.
    *****, kendileri hakkında olumsuz/sevimsiz tecrübelerin paylaşıldığı ilk konu bu değil ne yazık ki...
    Herkese güzel bir gün dileği ile...
    yorumunda saygı göremedim kusura bakma ayı şekilde cevap vereceğim,seni kim bilir kim tanır ne tecrüben var kaç araba yaptırdın?
    kaç tane araba yaptım hatırlamıyorum ama beni burdaki adminlere kadar sorabilirsin,
    34 tane bayii si olan bir firmadan bahsediyoruz
    ,dizel araba yüklemeyi başlatan bir firmadan bahsediyoruz
    büyüklük kavramım sadece bu bir kaç kelime ile sana yeter sanırım,
    olay megachips değil benim için
    bu kişilerle olan alışverişim ve bana saygılı şekilde davranışları ,diğer müşteriler gibi bende paramı vererek yaptırıyorum işimi,
    benim için bu firma dizel araçlarımı rahatça yaptırabileceğim güvenebileceğim bir firma
    başkasına böyle davranmış o memnun olmamış beni ilgilendirmiyor,kişiye göre değişir 3. kez cevap veriyorum
    ayrıca bu firma bu kadar kötü olsa 34 bayii ye nasıl ulaşacak biraz mantık biraz kafa lütfen,
    karalama kampanyası başlatıldıysa emin olun birşeyleri iyi yapıyorlar demekdir diye düşünmüyor değilim
    hadi kal sağlıcakla!
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu son cevabımdı,herkese dertsiz tasasız günler dilerim..

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTec_king Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün yine megachips deydim westgate ayarı yaptıracaktım 5 dk lık bir işti ama sağolsunlar akşam 8 de bile yardımcı oldular,100 müşteriden 1 tanesi memnun olmadı diye koca firmayı kötülemek çok yanlış, dün bulunduğum 2 saat içersinde iki tane sıfır araç gelip yazılım yaptırdı(a4 quattro sline ve ,talisman) ve gayette memnun ayrıldılar,neden sonuç ilişkisi çok önemli, ayrıca herkesi memnun edebilirsin diye bir kaide de yok
    saygılar
    "iki tane sıfır araç gelip yazılım yaptırdı" yazılım sektöründe paranın en kolay kazanıldığı kesim oluyor bunlar. dertsiz tasasız. hüner ustalık benim 20 yaşında 400bin km deki arabama sorunsuz yazılım yapabilmek. neyse ticaretiniz rast gitsin ne diyelim.
    turbocuk istiyoruz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Metro turizm

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem o kadar büyük firma 900 tl ile ne fakir olur ne zengin. Adam memnun kalmamış ve bir dünya uğraştı versin iadeyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saygılar
    Bu müşteri de memnun ayrılmış. Önemli olan sonrası.
    Firma sahibi geçen konulara bizzat müdahil olmuştu ama şimdi ses yok.
    Hatta geçmiş olaylardan birinden sonra web sitesindeki iade maddesini (hatta maddeyi değil komple o sayfayı) kaldırmıştı. Hala yeller esiyor yerinde, under construction hesabı.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumunda saygı göremedim kusura bakma ayı şekilde cevap vereceğim,seni kim bilir kim tanır ne tecrüben var kaç araba yaptırdın?
    kaç tane araba yaptım hatırlamıyorum ama beni burdaki adminlere kadar sorabilirsin,
    34 tane bayii si olan bir firmadan bahsediyoruz
    ,dizel araba yüklemeyi başlatan bir firmadan bahsediyoruz
    büyüklük kavramım sadece bu bir kaç kelime ile sana yeter sanırım,
    olay megachips değil benim için
    bu kişilerle olan alışverişim ve bana saygılı şekilde davranışları ,diğer müşteriler gibi bende paramı vererek yaptırıyorum işimi,
    benim için bu firma dizel araçlarımı rahatça yaptırabileceğim güvenebileceğim bir firma
    başkasına böyle davranmış o memnun olmamış beni ilgilendirmiyor,kişiye göre değişir 3. kez cevap veriyorum
    ayrıca bu firma bu kadar kötü olsa 34 bayii ye nasıl ulaşacak biraz mantık biraz kafa lütfen,
    karalama kampanyası başlatıldıysa emin olun birşeyleri iyi yapıyorlar demekdir diye düşünmüyor değilim
    hadi kal sağlıcakla!
    Keşke bu üslup üzerinden devam etmeseydik de karşılıklı paylaşımlar üzerinden yürüseydi diyalog, ama sağlık olsun. Ben de tekrar cevaplamayacağım bir biçimde yazıp kapatayım o zaman.
    Kendimce yeterince araç sahibi olup,bunları da keyfimce/kişisel zevklerim doğrultusunda yaptırmışlığım vardır ve hala da devam ederim bu hobime. Birbirimizi tanımamış olmamız normal gözüküyor yazdıklarına bakacak olursak; çünkü ben dizel araçları pek sevemiyorum/haliyle tercih de etmiyorum.
    Sizin bu firma ile sorun yaşamadan iş/işler yapabilmiş olmanıza burada kimse kötü düşüncelerle yaklaşmaz inanın, çünkü burası insanların birbirinin kötülüğünü istedikleri bir platform değil. İki şeyi birbirinden ayırarak bakacak olursanız daha iyi yorumlayabilirsin siz de.
    Kendinizce edinmiş olduğunuz olumlu tecrübeler başka insanların yaşadığı olumsuzlukların yok sayılmasına sebebiyet veremez. Burada savunduğunuz firmanın geçmişini biraz araştırsaydınız; sadece yazılım ile(herhangi bir mekanik işlem/ayar yapılmadan) motor kırmışlığının bile mevcut olduğu gerçeğini kendiniz de öğrenmiş olabilirdiniz. Bu bahsetmiş olduğum konu, üniversite yıllarımda(10-11 sene kadar önceydi muhtemelen) bir arkadaşımızın aracı üzerinden ilk, tek ve aynı zaman da son doğrudan edinilmiş tecrübemizdir söz konusu firma hakkında(bu arada bahsettiğim araç dizel değil benzinli idi).
    Devamında ise başkalarının bu firma ile yaşadığı sıkıntıları bütün forum üyeleri gibi ben de buradan öğrenmiş oldum.
    Son olarak ta değinmek isterim ki; internet üzerinden veri aktarımı ve isim hakkından doğan yüzdelerin konuşulduğu bir durum için 34 sayısı sizin için büyüklük ifade ediyor olabilir, ancak bendeki yansıması aynı şekilde değil ne yazık ki...
    Güzel temenni için ise ayrıca teşekkürler, sizler de sağlıcakla kalıyor olun...
    Tekrardan iyi günler herkese...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metro turizm
    Güzel inceydi tebrik ederim fatih

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir ara ebay'de belli bir setup'a göre yazılmış hazır chipler satılıyordu,bu km yapmış arabalara yazılım meselesi tam bu örneğe uyuyor. ben yazılım firmalarının yerinde olsam "0" km harici araçlara yapılan yazılımlarda ücret iadesi yapmam.
    komançero garage

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya onu bunu geçin, firma sahibi şahısın sosyal medya profiline yorum olarak yazdım geçenlerde bu konuyu.
    Yaptığım yorumu silip özelden mesaj attı konu ile ilgilendim diye.
    Henüz ilgilenen birini göremedik gerçi

BozdogaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel inceydi tebrik ederim fatih
    Aynen +1 saat 19:00 gibi güya aracın beyni okundu bu saatten sonra zor denildi ama ne hikmetse kardeşim araya girince yarım saat sonra telefon geliyor kardeşimden yazılımın hazır abi diye firma tınnn firma arayacağına kardeşim arıyor onu geçtimbi paranın acelesi yok deniliyor sonrada abi eve geç kalmamam gerekiyor para işini halletsek oluyor heöen sanli kaçacağız bunun gibi milyon örnek yazabilirim karalama adına değil ama tek dertleri parayı alana kadar kimi araca km bahane ettiler ama hadi mercedes bile araç yapamıyor öylemi
    im yok

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir ara ebay'de belli bir setup'a göre yazılmış hazır chipler satılıyordu,bu km yapmış arabalara yazılım meselesi tam bu örneğe uyuyor. ben yazılım firmalarının yerinde olsam "0" km harici araçlara yapılan yazılımlarda ücret iadesi yapmam.
    İyide bu tunerlik olmuyorki, bu al sat tak oluyor, bir kaç post yukarıda bu adamların 30 kusur bayisi oldugu en iyi oldugu vs şeyler yazıyor. Ayrıca baktıgımız zaman bu adamlarda para iadesi yapmamış Hoş değil sen KOSKOCA 30 BİLMEM kAC SUBESI OLAN BİR FİRMASIN.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizdeki bu yaklaşımlara da hastayım.

"Biz bi sorun yaşamadık, süper memnun ayrıldık".

Zaten sorun yaşamayınca sıkıntı yok. Ortada "sorun" olunca firmanın da sorunlu mu sorunsuz mu olduğunu anlayabiliyoruz.

Bu söylemin bakkal mantaliteli esnaf ağzından farkı yok; "nasıl bunlar" diyorsun, "valla abi süper, bize bugüne kadar hiç şikayet gelmedi"... Çoh eyi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler