User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
176 sonuçtan 172 ile 176 arası

Konu: megachips müşteri davranışı işlemi yapmadan önce yaptıktan sonra

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel inceydi tebrik ederim fatih
    Bir şey demedim ki yav sadece TR’nin en yaygın olan en çok sefer düzenleyen en çok tercih edilen en güzide otobüs firmasının ismini yazdım. Yanlış konuya yazmışım muz cumhuriyetine yazıcaktım..

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTec_king Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün yine megachips deydim westgate ayarı yaptıracaktım 5 dk lık bir işti ama sağolsunlar akşam 8 de bile yardımcı oldular,100 müşteriden 1 tanesi memnun olmadı diye koca firmayı kötülemek çok yanlış, dün bulunduğum 2 saat içersinde iki tane sıfır araç gelip yazılım yaptırdı(a4 quattro sline ve ,talisman) ve gayette memnun ayrıldılar,neden sonuç ilişkisi çok önemli, ayrıca herkesi memnun edebilirsin diye bir kaide de yok
    saygılar
    bence konunun özünü anlamamışsın veya yanlış anlamışsın

burada amaç kimseyi kötülemek için açılmadı konu kötülemek olmayan bir şeyi yansıtmaktır ben yaşadığım süreci olduğu gibi paylaştım ve yorumu okuyanlar yapar zaten ve konunun muhatapları kendilerini savunabilecek kapasitedeler yani kimse bir şey saklamıyor benim telefonum kendilerinde var konuya yazılanlarda burada beni arayıp çok net yalan söylüyorsun diyebilirler veya bu foruma üyeler buradan yazarlar

gizli kapaklı bir iş dönmüyor ortada buradaki mesele 900 tl meseleside değil bana yapılan bir saygısızlık ve yaptıkları işin sonucundada verim alamadım , senin işine özenmiş olabilirler benim işime özenmediler konu bundan ibaret ve ben bu konuyu açana kadar her yolu denedim iletişim anlamında

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dün yine megachips deydim westgate ayarı yaptıracaktım 5 dk lık bir işti ama sağolsunlar akşam 8 de bile yardımcı oldular,100 müşteriden 1 tanesi memnun olmadı diye koca firmayı kötülemek çok yanlış, dün bulunduğum 2 saat içersinde iki tane sıfır araç gelip yazılım yaptırdı(a4 quattro sline ve ,talisman) ve gayette memnun ayrıldılar,neden sonuç ilişkisi çok önemli, ayrıca herkesi memnun edebilirsin diye bir kaide de yok
    saygılar
    O zaman memnuniyetini kazandığı 99 adam gibi o kalan 1 kişiyi de mutlu etmesini bilmeli firma. Yoksa iş paranın üstüne yatmaya girmiyor mu?
    Instagram: mutusgarage

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saygılar
    Eastgate ayarı yaptıran arkadaşlarım var ama tabi ki diyemeyiz hemen bu firma kötüdür diye.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi 1 kişi 100 araç götürür 99 u olur 1 inde sorun yaşar der ki olur o kadar ama 1 kişi 1 araç götürür memnun kalmaz canı sıkılır ki ortadaki tavır müşterinin hoşuna gitmemiş rahatsız olmuş onun için kötüdür benimde hoşlanmadığım şeyler benim içinde kötüdür aracıma yazılım yaptırcak olsam ben gitmem mesela artık he firmaya koyar mı koymaz ilk postlarda bi olay yaşadım onla ilgili dükkan sahibini aradım konuştum yarım saate geçiyorum gel dükkana baştan yapalım beğenmediğin yerleri düzeltelim dedi dedim ki valla bu saatten sonra bedava yapsan gelmem gitmedim de benim için memnuniyet daha önemli isterse ferrari yapsın ama benim clio mu 2 kablo bantlamaya götürmem daha

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler