User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
30 sonuçtan 20 ile 30 arası

Konu: istanbul hakkında yardım

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabayla çıkarsan yandex her zaman açık olsun. Trafik nerde tıkanacağı hiç belli olmuyor. Gezme işlerini de olabildiğince ölü zamanlarda yap. Yani Haftaiçi 11-16 arası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otel olarak titanic bayrampaşa var tramvay hemen önünde ve hastaneye 2 durak fiyatı biraz tuzlu olabilir , onun dışında ramada olabilir biraz daha uygundur fiyat olarak . Kalıcağınız yer ve hastanenin konumu itibari ile yakın çevrede gezilicek pek bi yer yok . Araç ile geliyorsanız bayrampaşa beşiktaşada bakırköy taraflarınada ortalama 14-15 kilometre uzaklıkta . Florya tarafında fly inn , aqua florya avm ler güzeldir havaalanına çok yakın olduğu için 2 konumda kafelerde oturulup bişeyler içilebilir. Bi günümü lokma da kahvaltı sahilde bi yürüyüş akşam üstü çırağanda kahve ye ayırırdım . Ulaşım olarak tramvaydan metrobüse aktarma yapmanız gerekicek o şekildede 35-40 dk civari sürer ama yoğun saatlerde kullanmamanızı tavsiye ederim , ilginizi çekebilcek şeyleri tam olarak bilmediğim için kendimi düşünerek örnek verdim .
    onu emirgan sütiş yapalım bence

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapısına etiket araba koymuyosan emirgan sütişin bi esprisi yok ki

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gop'tan Emirgan Sütii'e arabasız gitmeyi mi öneriyorsunuz
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece sarıgöl değil ki gopta ara sokaklara hele ki karanlık çökünce girmemek gerekiyor. Mümkünse anayoldan gitmek en güvenlisi.
    Videoyu yanlis alintilamisiz 😁

YouTube
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DKB34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Garenta moov'dan araç kiralayarak rahatça gezebilirsiniz. Fiyat olarakta uygun araştırın derim.
    Valla araç düşünmüyorum hem maliyet bakımından hemde istanbulda araç kullanma sıkıntısına hiç giremem teşekkürler yine de
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce yazacaktım ama silmiştim. Planın biraz daha oturduğuna göre yazabilirim.
    Gop da belediyenin arkasından otobüsler kalkar(Toplu taşıma en hızlı ulaşımın olur gibi duruyor). Taksime gidip istiklalden aşağı inip galata kulesine çıkabilirsin. Oradan karaköye inip galata köpsünü yürüyerek geçtikten sonra eminönüne ulaşırsın. Oradan ister adalara tur yap istersen üsküdara geçip sahilde yürüyerek kızkulesi karşısında çay içebilirsin.
    Veya aynı rota ile galata kulesine çıktıktan sonra karaköye inip beşiktaş oradan da ortaköye yürüyüş yapılabilir. 20-25 dk yürürsün ama beşiktaş ortaköy arası yol güzel ağaçlı mağaçlı. Ortaköyde kumpir waffle gömülebilir ki muhtemelen kız arkadaşın ortaköydeki camiinin yanında boğaz manzarasıyla fotoğraf çekilmek isteyebilir.
    Gaziosmanpaşa eyüpsultanın yukarısında. İstersen eyüp camiiye gidebilir ve/veya teleferikle pierloti tepesine çıkıp haliç manzarasıyla çay içebilirsin.

Daha çeşit arttırılabilir buralarda ama sanırım bellibaşlı yerler buralar. Hem gaziosmanpaşadan ulaşım da kolay sayılabilecek seviyede. Aklınızda planladığınız yerler varsa ulaşım için nasıl gidilir- yakınlık uzaklık vs. durumlarında buradan veya pm ile sorabilirseniz daha rahat yardımcı olunur sanırım size.
    Yarın kafamda ki sorularla biraz başını ağrıtabilirim sen yetkili bi abiye benziyosun ))
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence araç kiralamayın otopark trafik çekici çeker mi acaba derdin olmaz
    Aynen katılıyorum çok sıkıntı yaşatır bana

Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaziosmanpaşadan çıkılıp pierlotiye gidilebilir teleferik ile çıkıp bir çay kahve içilip deniz üstü seyir yapılabilir. Gaziosmanpaşadan trenvay ile eminönü tarihi yarım adayı gezilebilir.

Yeterki metro ile gidilsin karayoluyla zahmetli olacaktır. Tavsiyem metro istasyonlarında bulunan akbil alınıp içerisine 30 tl yükleyip gezintiye başlanabilir. Haftasonu birde hava güzelse o trafik hengamesine girilmez.
    Not aldım sanırım akbil toplu taşımaların hepsinde geçerli gibi?
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istanbulu bilmeden araba kiralayıp gezme denilince böyle bir titreme aldı beni

Akbil varsa sorun yok. Istanbul ici toplu taşıma en güzeli. Tabi itis kakış olmadığı saatler daha makul olur yolculuk. Yazılmış gop belediye arkası veya bereçten otobüsler geçiyor. Yine bereçten tramvay var ulaşımı onlar üzerinden kurmak baya rahat olur.
    Teşekkürler aklımda bilgiler

Düşünsene istanbula yabancısın navigasyon ile hafta sonu hava güzelken a noktasından b noktasına gitmeye çalışıyorsun tür:gerilim imdb: 8.2
    Ankarada bile trafik bunaltıyo beni hele ki dediğin gibi yabancı olduğum biyerde o aksiyonlara girmeye hiç niyetim yok 😂😂😂

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otel olarak ramada ve titanic olabilir bence. Hemen üstünde tramvay durağı var, oradan topkapıya geç.
    Topkapıdan tekrar tramvaya binip sahile geçebilirsin; Dolmabahçe - Karaköy civarına.
    Hava güzel olursa, dolmabahçede bi çay kahve içebilirsin. yürüyerek bile ortaköye varabilirsin burdan sonra.
    Ortaköy' de kumpir vs, güzel zaman geçirirsin
    Ramada da yer yok geleceğimiz tarihlerde o yüzden seçemedik titanic de biraz sadece yatıp kalkmak için çok hesaplı gelmedi bana şimdi gece gece ismini unuttum seçtiğimiz otelin ama internette güzele benziyordu

Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim arkadaşlar gerekeni yazmış şu mahalleye dikkat edersen aksiyon az yaşamış olursun

YouTube
    Yakınından bile geçmeyim oraların ) ama yabancı değiliz bizimde yenidoğan-çinçin hattı böyle vahşilerle dolu

Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir öneri sunayım ameliyatı istanbul harici başka bir ile aldırma imkanınız varmı ?

Malesef bir program dahilinde olucak kız arkadaşım ankara-istanbul da fiyat farkı olarak 8000 tl gibi bir fark çıktıpı için istanbula geliyoruz

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklasik 2 senedir İstanbulda santiyem var, Pendik bitti cok sukur ama Bayrampasa ve Alibeykoy devam ediyor, genelde Tarabya Hakimevinde kaliyorum ancak illa santiyelere yakin kalmam gerekiyorsa Pierre Loti tepesinde Turquhouse da kaliyorum, fiyat 180 tl dedigin yere de taksiyle 20 tl mesafe, teleferikle Halic kiyisina inebiliyor oradan otobusle istedigin yere gidebiliyorsun... Otel de guzel, Pierre Loti ayri guzel benim tum stresimi aliyor o manzara...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapısına etiket araba koymuyosan emirgan sütişin bi esprisi yok ki
    Bence ürünleri lezzetli ya özellikle böreği
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gop'tan Emirgan Sütii'e arabasız gitmeyi mi öneriyorsunuz
    Alıntıladığım arkadaş lokma demiş sahil tarafı, onun için sütiş dedim ben de arabasız zor haklısınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence ürünleri lezzetli ya özellikle böreği

Alıntıladığım arkadaş lokma demiş sahil tarafı, onun için sütiş dedim ben de arabasız zor haklısınız
    Ben araçla gelinip gelinmiceği belirtilmeden yazdım .O kadarda zor değil ulaşım biraz uğraştırır sadece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklasik 2 senedir İstanbulda santiyem var, Pendik bitti cok sukur ama Bayrampasa ve Alibeykoy devam ediyor, genelde Tarabya Hakimevinde kaliyorum ancak illa santiyelere yakin kalmam gerekiyorsa Pierre Loti tepesinde Turquhouse da kaliyorum, fiyat 180 tl dedigin yere de taksiyle 20 tl mesafe, teleferikle Halic kiyisina inebiliyor oradan otobusle istedigin yere gidebiliyorsun... Otel de guzel, Pierre Loti ayri guzel benim tum stresimi aliyor o manzara...
    Abi seni hafta içinde biraz rahatsız edeyim o zaman )) bu konuda yardımcı olan bütün herkese çok çok teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir güncel çekeyim.. 2 gün otelde kalıcaz o kesinleşti.. geceliği max 250 tl olan otel önerilerinizi bekliyorım ben baktım ama pek anlamadım

İstediim şeyler sahil ve vapur vs turlarına yakın olsun hastaneye (100yıl gop hastanesi) ulaşımı sıkıntı olmasın biliyorum çok şey istiyorım ama çözerse techturkey çözer bu işi )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler