User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Sandık kurulu seçmen üye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sandık kurulu seçmen üye

Hayatımda hiç olmadım, bir yere ya da kuruma başvurmadım. Nedir ne değildir anlamam ama bu sabah itibariyle böyle bir görev yüklenmiş bana. 2 haftadır pazar günleri çalışıyorum, inanamadığım bir sistem için pazar günümü oraya bağlamak istemiyorum. Nedir ne değildir, gitmez isem ne gibi bir yaptırım olur ayrıca pazartesi sınavlarım başlıyor ve ders çalışmam gerek pazar günümü buna bağlamak istemiyorum... Yedek üye filan var mı? Ben hiç bulunmaz isem ne gibi bir sıkıntı oluşur? Bilen anlatsın lütfen...

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğerki vakit ayırıp bağlı olduğun bölgenin ysk sına gidersen üzerindeki yükümlülüğü devredebilirsin.
    bunun dışında bir çözüm önerisi veremeyeceğim.

bu görev için 2 polis kapına kadar gelirler ve kağıt imzalatıp sana haklarını okuyup giderler ve seni demokrasi bekçisi ilan ederler. bu kutsal görevde size başarılar dilerim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Skyhawk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğerki vakit ayırıp bağlı olduğun bölgenin ysk sına gidersen üzerindeki yükümlülüğü devredebilirsin.
    bunun dışında bir çözüm önerisi veremeyeceğim.

bu görev için 2 polis kapına kadar gelirler ve kağıt imzalatıp sana haklarını okuyup giderler ve seni demokrasi bekçisi ilan ederler. bu kutsal görevde size başarılar dilerim...
    Cevap için teşekkürler. Polsi filan gelmedi adamın biri geldi elinde bir liste vardı kağıdı verdi gitti...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna bakmıştım. İptal edilmesi ile ilgili herhangi bir şey göremedim ben sadece tavsiye veriyor.

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    görev parti tarafından verilmiş olmasın ysk üyesi olmak için seçimden önce eğitim toplantısına çağırıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmetfikri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    görev parti tarafından verilmiş olmasın ysk üyesi olmak için seçimden önce eğitim toplantısına çağırıyorlar.
    Hiç bir parti ile hiç bir bağım olmadı. YSK sağolsun açtı telefonu, eksik kalmış piyango bana vurmuş. Şimdi araştırmaya devam ediyorum. Bugün tebliğ edilmesi de ayrı bir usulsüzlük olsa gerek. Ne bir eğitime çağırıldık nede bilgilendirildik. Ne bekliyorlar benden bunu anlamadım? En kötü gidip oraya oturup çay kahve mi içerim, pazarı öldürürüm...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce aynı şey benim de başıma geldi. Bu nasıl bir saçmalıktır

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008den beri her seçimde görev aldım bu seçim ara verdim ama keyiflidir diğer üyelerde kafa dengi gelirse

tek sıkıntısı ysk üyesi olduğun için sandık tesliminde kuyruk can sıkıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımda hiç olmadım, bir yere ya da kuruma başvurmadım. Nedir ne değildir anlamam ama bu sabah itibariyle böyle bir görev yüklenmiş bana. 2 haftadır pazar günleri çalışıyorum, inanamadığım bir sistem için pazar günümü oraya bağlamak istemiyorum. Nedir ne değildir, gitmez isem ne gibi bir yaptırım olur ayrıca pazartesi sınavlarım başlıyor ve ders çalışmam gerek pazar günümü buna bağlamak istemiyorum... Yedek üye filan var mı? Ben hiç bulunmaz isem ne gibi bir sıkıntı oluşur? Bilen anlatsın lütfen...
    Gitmezsek ne olacağını öğrenirsen buraya da yazar mısın? Bana gelen kağıt üzerindeki tarih 24/03/2019 ama son günde teslim ediyorlar. Bu saatten sonra kime nasıl devredebilirim ki?

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kamu personelımısınız?
    banka v.s. de olabilir
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitmezsek ne olacağını öğrenirsen buraya da yazar mısın? Bana gelen kağıt üzerindeki tarih 24/03/2019 ama son günde teslim ediyorlar. Bu saatten sonra kime nasıl devredebilirim ki?
    Merhaba Ufuk, YSK'nın telefonları açılmadığı için muhtara gittim. Sabahtan beri 3-4 kişiden daha aynı bilgi geçilmiş. Bizzat YSK il müdürünü aradı ulaştı muhtar hanım, yeterli sayıda sandık görevlisi çıkmamış, rastgele atama yapılmış ve katılımda bulunulmaz ise hiç bir yaptırım söz konusu değil. İsteyen gidebilir, isteyen gitmez. Tamamen keyfi...
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamu personelımısınız?

Hayır değilim.
    banka v.s. de olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kamu personelımısınız?
    banka v.s. de olabilir
    Pardon cevap yanlış yere yazmışım. Hayır değilim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Desene maksat millete son saniyede haber verip gitmemelerine sebep olmak. Sandık görevlileri gitmesin ki herkes at koştursun.

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaptirimi var ama uygulanmaya uygulanmiyor. Kalin da bir cezasi vardi. Il ilce secim kurullarinda secim zamani is yükü sebebiyle kimse devirle iptalle ugrasmak istemiyor. Sizinle ilgili tutanak tutup islem yapacak olan sandik baskaniniz. Ulasabiliyorsaniz ona ulasin durumunuzubizah edin en azindan haberi olsun. Gitmediginizde ordaki evraklarda imzaniz olmadigi icin hesabinizda para falan da yatmiyor
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptirimi var ama uygulanmaya uygulanmiyor. Kalin da bir cezasi vardi. Il ilce secim kurullarinda secim zamani is yükü sebebiyle kimse devirle iptalle ugrasmak istemiyor. Sizinle ilgili tutanak tutup islem yapacak olan sandik baskaniniz. Ulasabiliyorsaniz ona ulasin durumunuzubizah edin en azindan haberi olsun. Gitmediginizde ordaki evraklarda imzaniz olmadigi icin hesabinizda para falan da yatmiyor
    Mevzu başka, öncelikle bana sormadan ya da benim bilgim dahi olmadan, hiç bir yere bizzat başvuru yapmadığım halde, herhangi bir toplantı ve eğitimden geçirmeden nasıl oluyor da böyle bir yük yüklüyor. Hemde seçime kalmış 2 gün... Tamamen plansızlıktan kaynaklı. Yeterli partili, gönüllü vs çıkmayınca bulunan çözüm rast gele insan bağlamak... Alınan bilgi ysk da yetkili biri ben tatmin oldum aldığım cevapla. Bakalım inşallah başımıza bir şeyler gelmez...

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevzu başka, öncelikle bana sormadan ya da benim bilgim dahi olmadan, hiç bir yere bizzat başvuru yapmadığım halde, herhangi bir toplantı ve eğitimden geçirmeden nasıl oluyor da böyle bir yük yüklüyor. Hemde seçime kalmış 2 gün... Tamamen plansızlıktan kaynaklı. Yeterli partili, gönüllü vs çıkmayınca bulunan çözüm rast gele insan bağlamak... Alınan bilgi ysk da yetkili biri ben tatmin oldum aldığım cevapla. Bakalım inşallah başımıza bir şeyler gelmez...
    Askerlik gibi bir gorevmis bu secim gorevi. Izine basvuruya gerek duyulmuyormus. Madem vatan gorevi niye para veriyorsunuz dedim bana da bu gorevi yazan vatandasa ama bu boyle hazirlanmis burdan geri dönüşü yok diye bir cumle ile yolladi amca beni.
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sandık kurulu, başkan dahil 4 kişiyle kurulur.Görevliler gelmezse başkan, adaylığı olmayan 3 kişi daha bulup kurar sandık kurulunu.
    Sandık başkanı değilsiniz, gitmeseniz de kurul oluşturulabildiği için yaptırımı yoktur.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her vatandaşın gidip sandığına sahip çıkması lazım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler