User Tag List

Sayfa 3/28 İlkİlk 1234513 ... SonSon
514 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence facebook,instagramda ki gibi şikayet et butonu olmalı bu forumda. Çok şikayet edilen banlansın gitsin.

Mesela şu an öyle bir seçenek olsa direk şikayet.

Böyle bir fikir, öneride bulunduğum için forum yöneticileri rahatsız olduysa benide banlayabilir, problem yok...

***** kişiye gelince kendisini hiç tanımam etmem ama büyük bir ayıp etmiş. Forum ortamında yazılarından rahatsız olduğum bir vatandaşı bimer ve cimere şikayet edebilmem için baya boş bir insan veya 70 watt philips ampül olmam gerekiyor diye düşünüyorum.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsan birini sevmeyebilir, fikirlerini sevmeyebilir, negatif enerji alabilir.. Tüm bunlar çok normal.. Gerçek hayatta tonlarca örneği var etrafımızda.. Yahu burası forum.. Bas engeli geç ya da görme.. Ne yüzünü görüyorsun ne cevap verme zorunluluğun var.. Kurumsalda yaşadığımız, çekememe sorunu foruma da sıçramış.. Adam istediğini sever istedigini eleştirir, bugün benzer bir mevzu işyerinde başıma geldi, sayfalarca yazabilirim sinirimden..
    Bu iftira ve kuyu kazma mevzuları insanın gerçekten insana olan saygısını inancını herşeyini zedeliyor, neyse uzatmayayım...

ilahi adalettir, gün gelir tüm bedeller ödenir.
    Geçmiş olsun.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdan bir dostumuz böyle bir kolaj yapmış paylaşmam için

Bu şahsı bu paylaşımlarından dolayı sizde şikayet edin bimer'den cimer'den birde iftirasından dolayı suç duyurusunda bulunun avukatınız varsa manevi tazmiat açın o uğraşsın dursun.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç aklıma gelmezdi, hele böyle yobazca kendisi gibi olmayanlara karşı saygısızca düşüncelerini haykirdigini hiç bilmiyordum.

Geçmiş olsun yiğit, ancak şunu söylemek isterim, genelde fetöcü olmayan birini fetöcü diye şikayet edenlerin geçmişinde mutlaka fetöcülük çıkıyor, kendilerinin fetöcü olduğunu örtbas etmek için birilerini böyle şikayet ediyorlar. Bunu da ilerde içeri alınırlarsa, bakın ben fetöcüleri ihbar eden biriyim onlarla alakam yok demek için yapıyorlar. O yüzden güzel bir araştırma yapın derim.
    %100 doğru.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolpaciya bak kesin fetocu kendisidir emin ol. gecmis olsun.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Caner B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan bir dostumuz böyle bir kolaj yapmış paylaşmam için

Çok şükür bugünde başkasının yerine utandık.
    Audi S3 2.31.83 @İstanbul Park
    Peugeot 308 ehdi 2.45.00 @İstanbulPark
    Ds3 Racing 2.37.267 @İstanbulPark
    Megane RS 250 Cup 2.27.00 @İstanbulPark

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir insanla görüşün tutmayabilir , düşüncelerini onaylamayabilir yada ters düşüncelere sahip olabilirsin hepsine eyvallahta işine gelmeyen herşeyi , herkesi FETÖcü diye nitelendirip şikayet etmek nasıl bi olaydır ya?

Ulan bu ülkenin başına fetullah gülen i musallat eden kişiler zaten Facebookta yazdıklarında övündüğün başta olmak üzere o güruh değilmi?

Aynı gemide bu ülkenin tüm nimetlenirinden faydalınrken hocamız hocamız...

herşey tersine döndümü işinize gelmeyen , laf yetiştiremediğiniz , düşüncelerini tezlerini çürütemediğiniz herkes FETÖcü gideyim şikayet edeyim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir forum üyesinin avatarıydı, "imam sçmış cemaatse tarihte görülmemiş bir şey yapıyor" diye.. En baştaki herkesi pkklı fetöcü diye ayrıştırırsa cemaat neler yapıyor görüyoruz..

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya yazarmi acaba bu *** sir arkadaş.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum zaten eskisi gibi değil.Daha sakin daha durgun.Araba yürütmek bugün cep yakıyor.Haliyle bu forumun kemik kadrosu da etkileşim halinde olmak istiyorlar güncel haberler, biraz ekonomi biraz makarayla karışık yazıyorlar.Azda olsa insanlar girip okuyor.En azından benim sekmem de yıllardır açık tech.Her ne kadar yazmasamda sürekli okuduğum bir forum.Buradaki insanların hepsi bilgili kültürlü en önemlisi saygılı insanlar kocaman adamlar.hayallerde değil gerçeklerle yaşayan insanlar.Arabasına kat iptalı, egr iptali, düz boru + yazılım yapıp araç yaptık diye trafikte magandalık yapanlar burada kimseye saygı öğretmesin bence.Gitsinler instada bagaja Türk bayrağı koyup mehterle bagaj açıp story atsınlar.Buradaki insanlar roll yaparken bile gece saatlerini bekliyorlar.Pist günleri için binlerce lira döküyorlar sırf legal olsun, insan hayatı tehlikeye girmesin diye.Motosport gelişsin diye uğraşan bir sürü insan var.Eleştiriler bile sen benzini ucuz alabil diye daha iyi yaşayabil diye.İnsanları yaftalamak ayrıştırmak yarı zamanlı cahillerin işi, onlara da bu forumda yer yok bence.

Bu forum kimsenin kimseye kolay kolay hakaret etmediği düzeyli bir forum.Yıllardır benim okuduğum gördüğüm bu.Ama sosyal medya işte her yerde var böyle insanlar.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana göre hakaret olduğunu düşündüğün bir yazıyı şikayet etmeyi anlarım da, kalkıp tanımadığın ve emin olmadığın bir iftirayı nasıl atarsın.

Hukuk dilinde şöyle derler "müddei iddiasını ispatla mükelleftir" yapabiliyorsa ispat etsin, yapamıyorsa siz de karşı dava açın hakkınızı arayın.

Face paylaşımlarını görünce şok geçirdim, herkesin eşi dostu var askılı giyip sokağa çıkan, mini giyip bir yere giden. Bunlar şimdi fahişe mi oluyor bu nasıl ağır bir yakıştırmadır.

Toplumun sorunu bu işte kutuplaşma, karşındakinin fikrine saygı göstermemek.

Bir de rte ne yapmış da baş komutan olmuş, bu nasıl bir körlük yarabbi, aklım tutuldu pes.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burada birbirimize çok iyiliklerimiz oldu.

ara ara birbirimizi kızdırsakta bazen aralara dolandırıcılar karışşada genel olarak iyi insanların hakim olduğu bir forum.

şuan belki saysam samimi görüştüğüm sadece buradan tanıştığım 20-30 arkadaşım vardır.

böylesi insanları zan altına sokacak iftiralar bildirimler kimseye yakışmaz.

şikayet eden kısmında ben ertekini görünce dahada şaşırdım. bi miktar yanlış bir iş yapmış.

yiğit geçmiş olsun.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Olmamış yakışmamış.
    Bulunduğumuz yaşadığımız zaman ve coğrafya da malesef bu işler sık yaşanır oldu ama bizim toplumumuza adetimize töremize uygun bir davranış olamaz.
    İftira büyük bir suçtur. Suçtan öte ayıptır günahtır.

Facebook paylaşımları için yorumum;
    Bu durumlardan şikayet edenin bakmaması takip etmemesi görmemesini tavsiye etmek olur.
    Rahatsız oluyorsan takip etmessin o bahsettiği profiller ilgi çekiyor ki izleniyor ki yapılıyor rahatsızsan bakma ilgilenme
    İnsanların nasıl yaşadığı kimseyi ilgilendirmez sosyal yaşamı kişinin kendisi ile alakalıdır.
    Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten sinyal veriyordu
    Ben de yıgıte kıl olurum bazen hayatta boyle bır davranısta bulunmam. Kendım de kılımdır onlarca kısıyle tartıstım burada ama bır allahın kulu boyle götlük yapmadı, sevmesem de haklarını helal etsinler
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Orhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmamış yakışmamış.
    Bulunduğumuz yaşadığımız zaman ve coğrafya da malesef bu işler sık yaşanır oldu ama bizim toplumumuza adetimize töremize uygun bir davranış olamaz.
    İftira büyük bir suçtur. Suçtan öte ayıptır günahtır.

Facebook paylaşımları için yorumum;
    Bu durumlardan şikayet edenin bakmaması takip etmemesi görmemesini tavsiye etmek olur.
    Rahatsız oluyorsan takip etmessin o bahsettiği profiller ilgi çekiyor ki izleniyor ki yapılıyor rahatsızsan bakma ilgilenme
    İnsanların nasıl yaşadığı kimseyi ilgilendirmez sosyal yaşamı kişinin kendisi ile alakalıdır.
    Yok yok, bunun görüşle, düşünceyle alakası yok.

Benim de bir sürü sağcı, solcu, AKP'li, koyu CHP'li akrabam, dostum, arkadaşım var. Hepsiyle de aynı şekilde aynı sıcaklıkla görüşürüm.

Bu vatandaş ne mal olduğunu belli etmiş zaten. Çok güzel saçmalamış, tebrik ediyoruz kendisini. En kral partili bunlar gibi saçmalamıyor valla. Kraldan çok kralcılar daha fena

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şahsi fikrim;

şikayet eden kişinin kimliği çok önemli olmamakla beraber bugün seni şikayet eden yarın başkasını 10 gün sonra da başka bir kişiyi daha şikayet edebilir. o yüzden önerilerini yönetimin dikkate alması gerekir diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun. kolay gelsin.

Benim 2 adet önerim olacak yönetimden:

1- Bu üyenin forumdan süresiz banlanması

2- Üye Referansı olamadan siteye üye alımının yapılamaması

bu forumun daha sağlıklı üyelerle büyümesine bence yardımcı olacaktır. Takdir forum sahibi ve yönetimindir.

Ben bu üye ile mahkemede hesaplaşacağım zaten. Kendisi şuan her konuda araştırılıyor . İş dava sürecinde hukuki boyutta zaten. Avukat ve diğer kurumlardan gereken çalışma bugün itibari ile yapılmaya başlandı kendisi için.

Beni Şikayet eden üye nicki:

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı şeylerin gelişmemesi yüzünden dolayı bu tür davranışlar bazı söylemler.Yazık kendini acınacak duruma düşürmüş.ATATÜRK'ü tanımayanve ülke tarihini gram bilmeyen paylaşımı içinde diyorum ki ;biliyorsan konuş ilham alsınlar,bilmiyorsa sus adam sansınlar..
    TeKS@S

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %100 doğru.
    insanlar o kadar yobaz ki artık inanamıyorum. Bu tarz insanlar gerçekten toplumun kanayan yarası, işlerine gelmediği gibi konusursan baş kumandanlarının yaptıklarını söylersen genelde fetöcü- darbeci gibi şeylerle sizlere geliyorlar.Yazık gerçekten RABBİM bu insanlara biraz akıl fikir ihsan eylesin..
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yiğit geçmiş olsun , her zaman derler erkeğin orsp....dan korkacaksın diye tiniyeti bozuk çok insan var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler