User Tag List

Sayfa 4/28 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
514 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her zaman söylüyorum ,yaşadığımız ülkenin şu an ki şartları her düşündüğümüzü yazıp çizmemize uygun değil sen de biliyorsun. Forum yönetimine özellikle Evren abi'ye çok kez dile getirdim,forum misafirlere kapatılsın;güllük gülistanlık her şey ortada. Ha içeride yanlış bir şey yapılmıyor zaten herkes görebilir ;ama madem misafirlere kapatılmıyor bu tarz konular yasaklansın. Nasıl yanlış yere konu açılınca siliniyor ya da taşınıyor ise bu tarz konularda çöpe gitsin. Keşke uzun soluklu,gönlümüz el verdiğince tartışsak her şeyi;ben yazmayı bıraktım. Çünkü bu tarz insanların olduğunu biliyordum,başıma da geldi .

Yiğit Y senin zaten bu zamana kadar ifadeye çağırılmaman mucizeydi. Çok açık yazıyordun sürpriz olmamış . Geçmiş olsun.

Demek ki erkek erkeğe kavga kültürüne ara vermiş abimiz,ya da anlattıkları yalandı . Babalarımızın eski zamanlarında bile böyle şeyler yokmuş. Bırak sevmedikleri adamları,kendi dost ortamlarında bile sevmedikleri birini gidip karakola falan şikayet etmek ayıplanırmış.

Bak bak bi de nihat doğan gibi mini etek muhabbetinde yazılar yazmış .

Çok şey yazmak istiyorum tutuyorum kendimi,karşımda erkekçe tartışacak kişiler kalmadığı için tutmaya da devam edeceğim. Devir erkekçe kavga etmeyi uygun görmüyor.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendisini kimse taglememiş galiba.
    @Ertekin
    Okumadan imzalamam.....

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay beeee. bu yaşıma geldim her gün biraz daha şaşırıyorum
    turbocuk istiyoruz

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanlar o kadar yobaz ki artık inanamıyorum. Bu tarz insanlar gerçekten toplumun kanayan yarası, işlerine gelmediği gibi konusursan baş kumandanlarının yaptıklarını söylersen genelde fetöcü- darbeci gibi şeylerle sizlere geliyorlar.Yazık gerçekten RABBİM bu insanlara biraz akıl fikir ihsan eylesin..
    Ata binemeyen attan düşen başkumandan olmaz. Bunu kabullenemiyorlar zorlarına gidiyor. Diriliş ertuğrul gibi dizilerle tatmin oluyorlar.

Birde rusyanın diktatörüne bak, yabancı dil desen bir sürü var, karakuşak, helikopter uçak v.s ne ararsan kullanıyor. -25 derece suya dalmasını, nişancılık avcılık v.b diğer özelliklerini saymıyorum bile.

Madem bir diktatörlük yaşayacaz bari onunda beceriklisi olaydı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiyenin kuruluşu ile ilgili bir BBC belgeseli vardı. Sonunda şöyle diyordu;

Atatürk was a dictator so that Turkey may never again have a dictator.

Atatürk bir dikatatördü ki Türkiye bir daha asla bir dikatatör tarafından yönetilmesin.

YouTube

İzlemek isteyenler buyursun.
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şikayet etmek nedir yaa ayıptır yiğiti yazılarından dolayı hiç sevmem bana hep itici gelmiştir boş yazmasından dolayı ama şikayet etmek gambazlamak ne demek olmamış

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence aynı şekilde karşılık verilmeli

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bir miktar ispiyonculuk

Bir miktar sabah 7'de konuya girip okuyup kaçmalar

Geçmiş olsun Yiğido, köpekler istedi diye atlar ölmez

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ata binemeyen attan düşen başkumandan olmaz. Bunu kabullenemiyorlar zorlarına gidiyor. Diriliş ertuğrul gibi dizilerle tatmin oluyorlar.

Birde rusyanın diktatörüne bak, yabancı dil desen bir sürü var, karakuşak, helikopter uçak v.s ne ararsan kullanıyor. -25 derece suya dalmasını, nişancılık avcılık v.b diğer özelliklerini saymıyorum bile.

Madem bir diktatörlük yaşayacaz bari onunda beceriklisi olaydı.
    "Herif ayıya biniyor lan ayıya... nasıl 'onun gibi' diyebiliyorsunuz" diye bi yorum vardı, Putin'le karşılaştıranlar için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yiğit gecmıs olsun. ifşalamanı ayrıca takdır ettım herkes yapmalı ki bunu kım ıyı ınsan kım kötu ınsan bılelım.
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir miktar ispiyonculuk

Bir miktar sabah 7'de konuya girip okuyup kaçmalar

Geçmiş olsun Yiğido, köpekler istedi diye atlar ölmez
    İdam sephasina da cikarsalar beni

Mustafa Kemalin askeriyim der idam etmezsenin amg diyecek adamım çok şükür

Benim ve türevlerimi böyle susturabileceklerini zannediyorlar ali cengiz oyunlari ile.

Herkes bir gün ölüp gidecek birileri sovulerek birileri dualarla birileri dogru adamdı birileri kahpece öldü gitti diyecekler.

Ölümlü dünyada iyi isler yapip gitmek varken nedir bu hırs nedir bu intikam neyin intikamı.

Bu Atatürk ne yapmış da bunlara biz görmüyoruz

Bu vatan topraklarinda yasayabiliyorsan ona bir vefa borcumuz hep olmamali mı?

İyiye iyi kotuye kötü demezsek bizim Müslümanlık çakma olmaz mı?

Müslümanlık seffaf doğru yalan iftira kesinlikle olmayan bir din değil mi?

Ben mahkemeye çıkmaktan gocunmuyorum hakim benim sorularıma cevap veremeyip dava düşürüyor ona bozuluyorum.

Ne ekersen onu biçersin bu dünyada.

Beni sevmeyen adamlar bile özel mesaj atmış bu sefer benim gözümde de haklısın.Demek ki yanlış yanlistir ve o yanlış 1 tanedir.

Bana birşey olmaz.Cezaevi bizim yabancı olduğumuz yerler değil.Korkumuz olsa dik durup yorum yazmayiz öyle.

Korkumuz olsaydı yalardık bizde.

Forumda küfür etmek yasak iken devlet büyüklerine küfür edilmiş diye siteyi zan altında bırakmak ne demek

Yönetim o yüzden birseyler yapmalı ...
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdam sephasina da cikarsalar beni

Mustafa Kemalin askeriyim der idam etmezsenin amg diyecek adamım çok şükür

Benim ve türevlerimi böyle susturabileceklerini zannediyorlar ali cengiz oyunlari ile.

Herkes bir gün ölüp gidecek birileri sovulerek birileri dualarla birileri dogru adamdı birileri kahpece öldü gitti diyecekler.

Ölümlü dünyada iyi isler yapip gitmek varken nedir bu hırs nedir bu intikam neyin intikamı.

Bu Atatürk ne yapmış da bunlara biz görmüyoruz

Bu vatan topraklarinda yasayabiliyorsan ona bir vefa borcumuz hep olmamali mı?

İyiye iyi kotuye kötü demezsek bizim Müslümanlık çakma olmaz mı?

Müslümanlık seffaf doğru yalan iftira kesinlikle olmayan bir din değil mi?

Ben mahkemeye çıkmaktan gocunmuyorum hakim benim sorularıma cevap veremeyip dava düşürüyor ona bozuluyorum.

Ne ekersen onu biçersin bu dünyada.

Beni sevmeyen adamlar bile özel mesaj atmış bu sefer benim gözümde de haklısın.Demek ki yanlış yanlistir ve o yanlış 1 tanedir.

Bana birşey olmaz.Cezaevi bizim yabancı olduğumuz yerler değil.Korkumuz olsa dik durup yorum yazmayiz öyle.

Korkumuz olsaydı yalardık bizde.

Forumda küfür etmek yasak iken devlet büyüklerine küfür edilmiş diye siteyi zan altında bırakmak ne demek

Yönetim o yüzden birseyler yapmalı ...
    yönetim önce senin şu yazı fontunu yasaklasın gözlerimiz bozuluyor spor gazetesi ya...
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    avukat iyi araştırsın bir yakınımı fetocu diye öğretmenlikten ihraç kararı çıkartan m.eğitim müdür yardımcısı şuan fetodan hükümlü yakınımda mesleğine geri döndü birikmiş maaşlarını yasal faiziyle alarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zuhahahaah Adam seni fötöcü diye şikayet etti şimdi bütün internette aramalarda kendisi fötöcü oldu. bildiğin kendine gol attı

It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanın zamanında sanıyorum darbeden sonra bir çok kişiyi siyasi yada dini değerlerime hakaret ettiği an bimer e şikayet etmişimdir. Şuan hala daha hiç polemiğe girmeden şikayet ediyorum devlete. Bu bazen yaya yoluna parketmiş bir araç da oluyor bazen kitaba küfreden de bazen başka bu tarz şey de. Kanunlar sanırım bunun için var.

HellRot06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi öncelikle geçmiş olsun. Yazacak çok şey varda, anlayacak insan sayısı az olduğundan kendimi yorma gereksinimi duymuyorum
    Golf MK3 Sport - SATILDI.
    Jetta MK3 1.9 TD- SATILDI.
    Golf MK2 GTD...
    -Ne Mutlu Türküm Diyene...
    K.Atatürk.

HellRot06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanın zamanında sanıyorum darbeden sonra bir çok kişiyi siyasi yada dini değerlerime hakaret ettiği an bimer e şikayet etmişimdir. Şuan hala daha hiç polemiğe girmeden şikayet ediyorum devlete. Bu bazen yaya yoluna parketmiş bir araç da oluyor bazen kitaba küfreden de bazen başka bu tarz şey de. Kanunlar sanırım bunun için var.
    Yaya yoluna park eden aracı şikayet edip, Trafiğe açık alanda rolling yapıp videoya çekip paylaşmakta ne bileyim
    Golf MK3 Sport - SATILDI.
    Jetta MK3 1.9 TD- SATILDI.
    Golf MK2 GTD...
    -Ne Mutlu Türküm Diyene...
    K.Atatürk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanunlar şikayet hakkı veriyor edersin burada yanlış birşey yok, bu adamı şikayet ettiğin metni merak ediyoruz biz, fetöyü övüyor diye iftira attın mı atmadın mı? Yiğitin anti fetullahçı olduğunu bile bile fetöyü övdüğünü iddia ettin mi sırf senin değerlerine ters diye?

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yiğite attığın FG iftirasının Tech Turkey ekran görüntüsünü bekliyoruz

Yada senin görüşlerine ters olduğu için bir miktar FG hikayesi mi uydurdun ?

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler