User Tag List

Sayfa 9/28 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
514 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Quantum ben bir türlü ifade edemedim. Tekrar ediyim. Konu tarihini tam şu gündü diye hatırlayamıyorum fakat zannediyorumki darbe zamanıydı ve heryer de seveni sevmeyeni birşeyler yazıyordu bir süre sonra da şahsi hakaret ve küfre gidiyordu ( kastım burası değil ) birileri birilerinin yorumunu destekledikce yorumu desteklenen iyice pervasızlaşıyordu ve ben de ozamanki yorum ne ise ona ozamanki ortama göre şikayette bulunmuşum. Şuan ozamanki kararımı bu zamanki ortama göre yorumluyorum. Belki ozamanki gibi devleti milleti tehdit eden istisnai bir durum olsa darbe gibi gene öyle düşünürüm. Ama şuan olsa boşverir çıkarım. Bunu izah etmeye çalıştıkca farklı anlaşılıyor. Adamın ne yorum yaptığını bile anımsayamıyorum zaman geçmiş. Baya bir zaman yazdım okurken zor olmaz umarım.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aqp 18 senede ne yaptının cevabı bu işte... asala nın pkk nın yapamadığını yaptı..bizi böldü.. aqp ye göre biz '' onlar '' olarak görülüyoruz..yani ya aqp lisin yada onlar dediği aqp li olmayansın..yaşım 45 ben geçen başkanlık seçimine kadar istanbulda sokakta pompalı tüfekle seçim kutlandığına şahit olmadım..binlerce güdümlü akmal daha sandıkların %20 si açılmışken ellerinde pompalı tüfekle sokağa çıkıp seçimi kutlamaya başladı..trafiği kestiler yolları kapadılar havaya ateş açtılar..bir polis de gelip yaw arkadaş siz ne yapıyosunuz demedi Dİ YE ME Dİ..yapılan heberler videolar sonrası göstermelik 3-5 i sorgulandı serbest bırakıldı.

bu binlerce tüfekli arkadaşı kim organize etti...aynı saat diliminde nasıl organize olarak sokaklara çıktılar.. gövde gösterileri korkutma çabaları KİMEYDİ ?

türkü türke ÖLDÜRTTÜLER...boğaz köprüsünün ortasında 20 yaşında gencecik MEHMETCİĞİN boğazını YOBAZ SAKALLI BİR p..çe kestirttiler..lokasyona dikkat edin...boğaz köprüsünün ortası..istanbulun simgelerinden birisinde YOBAZ SARIKLI SAKALLI bir işid militanına benim MEHMETCİĞİMİN kafasını kestirttiler...

oyuna geldiler..onlarca 15 temmuz şehidi aslında gerçeğin ne olduğunu bilmeden şehit oldu...askere vatandaşı vatandaşa askeri öldürttüler...bizi bize öldürttüler..

bu yarım akıllı arkadaş daha önceki mesajlarında demişya hani Çanakkaleyi geçtiler gak guk diye...evet geçtiler işte..dünyada hiçbir yenilgisi olmayan ingiliz donanmasını denize gömen TÜRKLERİ birbirine öldürttüler.. BİZİ BÖLDÜLER...

ertekin gibi milyonlarca kendilerine tapmak için PUT arayan arkadaşlar yüzünden bu ülke bölündü...20 sene önce böyle değildik..bizi ince ince böldüler..muhteşem bir plan yapmışlar..önce ergenekon balyoz sonra gezi sonra feto... ya aqp lisin..yada gezicisin fetocusun..çamur atmak o kadar kolaykı..

ertekin gibilerin desteği ile kozmik odaya girildi..100 yıllık gizli belgeleri aldılar CIA e teslim ettiler..ertekin daha kozmik odanın ne olduğunu bilmiyodur zira onun reisi bedava top kek ve millet bahçesinde parkta yuvarlanmadan bahsettiği için o daha çok bedava keke odaklanmıştır..

orduda orduya komuta edicek general amiral kalmadı...10 yıldır deniz kurdu tatbikatı yapılamıyor...sebebi o büyüklükte donanma ile tatbikata komuta edicek yeterli amiral olmaması...hava kuvvetlerinde pilot kalmadı..TSK THY deki 45 yaş altı eski ordu pilotlarını göreve çağırıyor..kışlaların önüne harfiyat kamyonu çektirdiler..kışlaları kapattılar..orduevlerin kapattılar..GATA ya ingiliz gemisine binip memleket toprağından kaçan padişah abdülhamit in adı verildi..ordu şamaroğlanına döndü 1.2 milyon olan türk ordusu 550bine 40bin olan polis sayısı 450bine çıkarıldı...450 bin silahlı güç iç işleri bakanın ağzına bakıyor..gezide bunun canlı örneklerini yaşamadıkmı ?? gezide türk halkını türk polisine öldürtmedlermi ???

makamında tokatlanıp esir alınan orgeneral şu an TC nin MİLLİ SAVUNMA BAKANI...koltuğunu koruyamamış,altı üstü sağı solu hain dolmuş olandan bitenden haberi olmayan daha kendini savunamayan adam ülkeyi savunacak...

bunların hepsini 18 yılda aqp başardı...bizi öyle bi böldülerki... bir seçim sonrası yan komşun sen aqp li değilsin diye pompalı tüfekle seni öldürebilir ve kanunen demokrasiyi savundum der ise HİÇBİR CEZA ALMAZ... 15 temmuz da asker öldürenlerin demokrasıyı savundukları gerekçesi ile ceza almaması gibi..

iranda devrim muhafızları vardır..ŞAH a bağlıdır bağımsızdır..şahı korur darbeye karşı emniyet sübabıdır..bir nevi 007 gibidir..öldürme yetkisi vardır ceza almaz..tanıdık geldimi ERTEKİN ? neyi niye destekliyosun otur bi düşün...

yani ertekinin yaptığı zavallılık ülkenin genel resmine bakınca bana tuhaf gelmedi..bunlar putperest bunlar cahiliye dönemi emevisi gibi.. kuran ı açıp okumazlar Allah diyenin peşinden salya sümük giderler...hakdan bahsederler ama hak yerler... yediğinizin hakların çıkışı olmaz umarım...

foruma referansla üye alınması fikrine katılıyorum..forumdaki BAĞNAZ zihniyetin uzaklaştırılmasına ise karşıyım..kaybetmek onların düsturu..kazanmak kazanabilicek bilgileri paylaşarak öğretmek bizim düsturumuz..sorun zaten cehaletten kaynaklanıyor...uzaklaştırıp ötekileştirip kutuplaşmaya çanak tutmamak lazım..

sanada geçmiş olsun Yiğit..kazasız belasız zararsiz atlatırsın umarım..
    Biz böyle insanlara '' tatlı su müslümanı'' diyoruz.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    döt korkusu baska bısı

road runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazıklar olsun başkada söylenecek bir şey yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Süper kıvırıyor ama helal olsun. Hala neden Fetöcu suçlaması yaptığını açıklayamıyor. CB nına hakaret edeni FETÖ cu diye ayırabiliyor sadece. Yani beyinde sadece iki seçenek var. CB yi sevmeyen Fetöcüdür seven RTEcidir fetocu değildir. Aç - Kapa başka bi seçecek ekleyince devreler yanıyor.
    IN BOOST WE TRUST

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lafı ağzında geveleyip durmuşsun.

Ağzında Allah, Kur 'an olan ne kadar insan varsa falsonun kralini yapıyor.

Bu arada kesinlikle kadınlara hakaret değil ama iyi ki kadın değilsin. Yoksa her ay başı gerginlikte ne yaparsın bilmiyorum.

Bir miktar seviyesizlik in.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper kıvırıyor ama helal olsun. Hala neden Fetöcu suçlaması yaptığını açıklayamıyor. CB nına hakaret edeni FETÖ cu diye ayırabiliyor sadece. Yani beyinde sadece iki seçenek var. CB yi sevmeyen Fetöcüdür seven RTEcidir fetocu değildir. Aç - Kapa başka bi seçecek ekleyince devreler yanıyor.
    Kıvırmıyorum kelalper. Ozaman yanlış görmüşüm aşırı görmüşüm bildirmişim. Şuan o durumlar yok.ozamanki durumlar Olsa belki gene bildiririm demişim. Kıvırmak başka bişey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orta da bir suç varsa devlet verir kararı. Eğer yoksa oda devletin kararı. Hayırlısı neyse o olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvırmıyorum kelalper. Ozaman yanlış görmüşüm aşırı görmüşüm bildirmişim. Şuan o durumlar yok.ozamanki durumlar Olsa belki gene bildiririm demişim. Kıvırmak başka bişey.
    birz güç bulsan 1-2 yandaş bulsam posta koymaya üste çıkmaya çalışacaksın da bir türlü destek gelmedi..
    bende merak ediyorum aslında bu forumda iftiracı/ispiyonculara arka çıkacak kaç "adam" var diye..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zamanki bu zamanki durum diye bişey yok Ertekin.. Bak bi önceki sayfada @maykee bişeyler yazmış.. Ben bir kaç kez okudum hatta.. Oku sen de bi..

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 sene önce gencecikken FG konusunda uyarıyoruz diye Dinsiz Allahsız kitapsız ilan edilen biz şimdi o yaftayı yapıştıranlar tarafından Fetöcü ilan ediliyoruz. Delleniyorum bu duruma.
    Dini mi yaşamam için hacıya hocaya aracıya İhtiyacım yok.. Müslüman olabilmen için gereken ilk şart Kelime i şahadet bile açık açık diyor "şahadet ederim ki Allah’tan başka ilah yoktur. Ve yine şehadet ederim ki, Muhammed aleyhisselam Onun kulu ve resulüdür."
    Benim dinimi yaşamam için partiye reise hacıya hocaya ihtiyacım yok...
    Ama farkedecekler "Nutuk okuyan gençler kandırılmıyor ve elbet doğrular kazanıyor. Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku vatanın için Nutuk'u oku..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 sene önce gencecikken FG konusunda uyarıyoruz diye Dinsiz Allahsız kitapsız ilan edilen biz şimdi o yaftayı yapıştıranlar tarafından Fetöcü ilan ediliyoruz. Delleniyorum bu duruma.
    Dini mi yaşamam için hacıya hocaya aracıya İhtiyacım yok.. Müslüman olabilmen için gereken ilk şart Kelime i şahadet bile açık açık diyor "şahadet ederim ki Allah’tan başka ilah yoktur. Ve yine şehadet ederim ki, Muhammed aleyhisselam Onun kulu ve resulüdür."
    Benim dinimi yaşamam için partiye reise hacıya hocaya ihtiyacım yok...
    Ama farkedecekler "Nutuk okuyan gençler kandırılmıyor ve elbet doğrular kazanıyor. Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku vatanın için Nutuk'u oku..
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku vatanın için Nutuk'u oku

bu işte çok güzel bir mesajdı.imzama ekliyorum izninle
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku vatanın için Nutuk'u oku

bu işte çok güzel bir mesajdı.imzama ekliyorum izninle
    estafurullah onur duyarım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Orta da bir suç varsa devlet verir kararı. Eğer yoksa oda devletin kararı. Hayırlısı neyse o olsun.
    Ertekin bey siz fetöcümüsünüz??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertekin bey siz fetöcümüsünüz??
    değil ben baktırdım temiz..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değil ben baktırdım temiz..
    Ama ol deseler olur, içinde var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    suçun zamanı mı olur o zaman suç ise sımdıde suctur. kendı kendınle celısıyosun yazık vallahı kımlerle aynı havayı soluyoruz. umarım yıgıt sana bı ıfıtıra davası acarda gökyuzune hasret kalırsın.
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın devlet fetö ile barışır bizi chp zihniyeti kandırdı hoca efendi masummuş denilir. Olur biter.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okadar ezen yoruma ragmen hala ortada bir miktar dayak yok. Demekki karisik ruh hali devam ediyor. Gecmis olsun
    Eskiler guzel soylemis adam sandik essegi alnimiza degdi dassagi
    İnsan bu laftan sonra eskiler sikayet edilmez bende elciyim nitekim benide etmeyin
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler