User Tag List

Sayfa 11/28 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
514 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki tarafı da tanımam etmem. ama olanların ülkemizin yansıması olduğunu düşünerek çok da şaşırmadığımı söylemek isterim. Geçmiş olsun Yiğit.

GEB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kez daha insanımızın ne kadar boş işlerle uğraştığını görmüş olduk. Zamanında dediğiniz gibi bayrak tutanlar anti fetöcü, bayrak tutanlara ve fetöye karşı gelenler ise günümüzde fetö sever olarak anılmaya başladı. Trajikomik bir durum cidden.. Geçmiş olsun hukuk mücadelenizi sonuna kadar sürdürün. Bir insanı hiç alakası olmayan bir durumla karşı karşıya getirtmek, ben şikayet ettim geçti gitti tarzında olmadığını sonuçlarına katlanılması gerektiğini anlaşılsın.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu gördüğümde şaşırmıştım.
    geçmiş olsun @Yigit-Y abi, söylenecek birşey yok, diğer arkadaşlar gerekeni yazmış
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, var böyle insanlar.
    Arkadaşın forumdan uzaklaştırılması konusunda +1
    Fake hesaplar hazırdır yine de........
    Okumadan imzalamam.....

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fake hesaplar hazırdır yine de........
    Ha ertekin'in yiğit'a attığı fetö sevici iddiası ha senin ertekin'e attığın "fake hesabı var" iddiası.

Ne farkı var, ya da böyle bir yaftalamaya ne gerek var. Forum olayını ne kadar büyütüyorsunuz maşallah, şurada yazmış olmak kime ne kazandırıyor.

Biraz sağ duyulu olmak lazım, iş zaten yargıya taşınmış eksik fazla orada verir hesabını, 11 sf da (ben de dahil) adamı yaptığından dolayı gömdük zaten.

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasil sikayet ediliyor benimde canim sikiloyordu aradan cikarayim bari.
    CİMER - T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamı Fetöcü diye şikayet et sonra gel hayırlısı ne ise o olsun , Babamın bi sözü var -- Asla şekle şemale bakıp delikanlı adam sağlam adamdır diye düşünme insanın içinde Kahpelik olduktan sonra yapabileceğin bir şey yok ,

Kalıbına bakan da seni Delikanlı sanır.. 5 yaşındaki kız yeğnim senden daha delikanlı Amca seni babama söyledim diyebiliyor.. Niye ispiyonladın diyorum ? Amca sana söyleyeceğimi söyledim bu durumda ispiyon sayılmazki diyor...

Adamın ekmeğiyle, hemde fetö ile alakalı övücü bir yorumumu olmamasına rağmen ; fetöcü diye şikayet ederek , Onuru ve haysiyetiyle sırf yazdıkları işine gelmedi ve cevap verebilecek alt yapın olmadığı için bozmaya çalışmış ve iftira atmışsın.

Sen hep on kaplan gücünde 100 adam dövebilen biri olsan ne olacak , 5 yaşındaki yeğnim senden daha yürekli daha taşşaklı... !

İFTİRA attığın arkadaşı tanımıyorum. Ama Seni Tüm forum güzel tanıdı şuan...

Resmen çiğlik..
    ağzına yüreğine sağlık kardeşim üstüne yorum yok.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kullanıcı nicki web sitesi uyumluluğu

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok artık...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    memleket iyice yaşanmaz hale geldi farkında mıyız??? benim şantiyemde hırsızlık yapıp 6.000 usd lik lazer cihazımı çalıp kaçan 4 kişilik ekip, 2 ay sonra beni 'maaşımızı yatırmadı!' diye şikayet etti... lazeri 800 liraya satmışlar bu arada, savcılıkta soruşturması sürüyor... bu ülkede artık haklı haksız herkes birilerini şikayet edebilir, sosyal medyada ifşa edebilir, iftira atabilir, sosyal medya ve internet çağındayız beyler, saflarınızı ona göre kurun...

ben de başlığı açan şahıstan hazzetmem hatta konularının içine kaç sefer Buğra'yı tagleyerek eleştirmişimdir ama o iş buranın adaletidir buranın kurallarıdır, siz oyunu büyütüp de Bimer Cimer derseniz olay başka yere gider... senin infaz durumların var mı @Ertekin? varsa geçmiş olsun farkındasın değil mi? eğer savcı dosyayı kapatırsa direk mhkemelik olursun iftiradan, yok dava açılır Yiğit beraat ederse yine mahkemelik olursun davan da 2 celse sürer çünkü bütün deliller devletin elinde olmuş olur, bence şimdi git bir delikanlılık yap, ben bu arkadaşı sinirli bir anımda şikayet etmiştim kendisinden özür dilerim de ve davayı savcılık soruşturması ilerlemeden geri çek...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha ertekin'in yiğit'a attığı fetö sevici iddiası ha senin ertekin'e attığın "fake hesabı var" iddiası.

Ne farkı var, ya da böyle bir yaftalamaya ne gerek var. Forum olayını ne kadar büyütüyorsunuz maşallah, şurada yazmış olmak kime ne kazandırıyor.

Biraz sağ duyulu olmak lazım, iş zaten yargıya taşınmış eksik fazla orada verir hesabını, 11 sf da (ben de dahil) adamı yaptığından dolayı gömdük zaten.
    Yaw bu forum neler gördü.
    1001 nikli postacı şinasi, siteyi hackleyecek olan karakule vs vs vs.
    Bu nik banlansa bile tekrar gelecektir.
    Okumadan imzalamam.....

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birini sırf fikri farklı diye dışlamak , yaftalamak , hor görmek en basit deyim ile cahilliktir ve bu okul okumayla veya zengin olmakla veya çok yaşamakla alakalı değil

ülkemizin en büyük sorunu bu kendi içimizde kendimize düşmanız bu her konuda böyle , sporda , siyasette , sanatta , gündelik yaşantıda her alanda karşımıza çıkıyor yabancıları izlerken , konuşurken , muhatap olurken hayranlıkla dinleyen biz iş ülke insanımızla muhatap olurken dinleme gereği duymuyoruz bu her görüşten insan için geçerli .

bahsi geçen şikayeti yapan arkadaş muhtemelen muhatabı olan yiğit arkadaşa önceden kurulmuştur bu anlık sinirle verilecek bir karar değil herkes herkese kızar ancak iş adliyeye geldimi plansız olmaz çünkü anlık okuduğumuz bir yazı bir müddet sonra akıldan çıkar

ancak şikayetçi arkadaş şimdi yaptığının arkasında dursaydı anlardım gene bir nebze ve adam bildiğini savunuyor derdim muhtemelen şikayet ettiği arkadaşın dişli çıkacağını hesaplamamış ve şimdi işlerin tersine dönme ihtimali var yani kendisine dava açılma ihtimali ve bu durum kendisini ürküttü muhtemelen gerçi mahkeme koridorları benide ürkütür o yüzden birini şikayet etmeden önce kendini yargılamalıydı başka bir insanın itibarını düşürecek zamanını çalacak ve hiç gereği yokken

genede gerçekten suçlu olduğuna inanıyorsa şimdi buradan gene tezini savunacak

rabbim herkese dünyada yaşayan tüm canlıların yaşam ve düşünce haklarına saygı duymayı nasip eder inşallah.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lider-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

rabbim herkese dünyada yaşayan tüm canlıların yaşam ve düşünce haklarına saygı duymayı nasip eder inşallah.
    Amin. (10krktr)

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    memleket iyice yaşanmaz hale geldi farkında mıyız??? benim şantiyemde hırsızlık yapıp 6.000 usd lik lazer cihazımı çalıp kaçan 4 kişilik ekip, 2 ay sonra beni 'maaşımızı yatırmadı!' diye şikayet etti... lazeri 800 liraya satmışlar bu arada, savcılıkta soruşturması sürüyor... bu ülkede artık haklı haksız herkes birilerini şikayet edebilir, sosyal medyada ifşa edebilir, iftira atabilir, sosyal medya ve internet çağındayız beyler, saflarınızı ona göre kurun...

ben de başlığı açan şahıstan hazzetmem hatta konularının içine kaç sefer Buğra'yı tagleyerek eleştirmişimdir ama o iş buranın adaletidir buranın kurallarıdır, siz oyunu büyütüp de Bimer Cimer derseniz olay başka yere gider... senin infaz durumların var mı @Ertekin? varsa geçmiş olsun farkındasın değil mi? eğer savcı dosyayı kapatırsa direk mhkemelik olursun iftiradan, yok dava açılır Yiğit beraat ederse yine mahkemelik olursun davan da 2 celse sürer çünkü bütün deliller devletin elinde olmuş olur, bence şimdi git bir delikanlılık yap, ben bu arkadaşı sinirli bir anımda şikayet etmiştim kendisinden özür dilerim de ve davayı savcılık soruşturması ilerlemeden geri çek...
    editleyemediğim için altına devam ediyorum... peki senin Atatürk hakkında yazdıkların ne olacak? hani sen devlet büyüğüne hakaretten şikayet etmişsin ya, o yasa Atatürk'ü de kapsıyor peki ondan haberin var mı? ayrıca sen fetöcülükten nasıl bedeller ödedin bir yazsana buraya? ne yaptılar sana? bak bana mesela neler yaptılar, aldığım işlerin sözleşmelerini imzalayamadım biliyor musun? çünkü bir de 'imamlarının' onayı gerekiyormuş, ben fetocu olmadığımdan işlerimi imzalayamadım, onlar hoca 'efendi' dedi bense kimse benim 'efendim' olamaz dedim, 2008 krizinde donuma kadar battım, cebimde sadece kuruşlar kaldı... toplantılara gel iş verelim dediler gitmem dedim, aç kalırım sokakta tek başına ölürüm gitmem dedim... ben çok bedel ödedim bu fetöden, ama iktidara da muhalifim... muhalefetim diye fetöcü mü oluyoruz hayırdır? ben ne ödediğim bedelleri helal ederim ne de sırf hükümete muhalif diye fetöcü damgası yenilmesini, haa bak unutmadan, ben dün zürriyetsiz diye meydanlarda hakaret edilen adamın partisindeydim 30 sene, şimdi dün zürriyetsiz olanlar bugün baş tacı ama yarın ne olur bilinmez, yani şimdi pozisyonlarınızı ona göre alın bu ülke 15 senede o kadar çok saf değiştirdi ki yarın bir bakmışsınız milliyetçi adamlar komunizmden içeri girmiş(suç diye demiyorum sadece mizansen)...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ya bırakın..

Forumda ağır abi takılıp içeri girdiğini anlatarak, adam döverek delikanlılık imajı yaratan ama ne olduğu alenen ortada olan yobaz bir tip işte..
    Atatürk'e ettiği laflar bir yana ( birileri illaki oyunu bu ispiyoncunun kuralı ile oynayıp gereğini yapar );

Etek giyen eşimize, dostumuza fahişe diyebilecek kadar ayarsız, edepsiz, hayasız.

Adam dövünce, mevzu çıkarınca erkek/delikanlı olduğunu zanneden ama yukarılarda bir arkadaşın dediği gibi " 5 yaşındaki kız çocuğu" kadar adam olamayan, erkek olamayan, delikanlı olamayan ve aramızda da zaten olmaması gereken bir hiç..

Herkes istediği lafı etsin, sonrasında zaten burada işi yok.

Ulan herşey bir yana; adam olsan küfrettiğin, nefret beslediğin, diktatör dediğin Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafının forumun en tepesinde banner olarak durduğu bir mekanda durmazsın ama işte, adam olsaydın.
    Değilmişsin, biz biliyorduk. Sen de olmadığını herkese ispatladın.

ioz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    “Dinci” ile “Dindar” arasındaki 524738 farkı bulunuz.

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    facebook sayfasında yazdıklarını ben tek tek sıkayet ettım,nefret söylemi kapsamında halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu olarak,eğer suçladıgı kişi fetöcu cıkmazsa bırde ordan zaten davası açılır ,ertelemesi veya daha onceden benzer sucları varsa yatarı olur ,ön görüm tatlı dille halletmeye çalışacaktır
    şikayetçi olacak arkadaslara ise kurdukları cümlelerin içine bır kac fetö kelimesi serpiştirin (insanları fetö suclaması ile yaftalayan karalayan bu şahıs facebook sayfasında vb gibi) muhtemelen filtreli öncelikli mesaj olarak düşecektir sisteme

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...t=#post8544923

Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir süredir yazmıyorum ama şu konuya en çok mesaj atan 5 kişiden biriyim. Bu konuları sosyal medyadada epeyce yazıp çiziyorum yıllardır. En ufak bir hakaret, küfür yazmadım şimdiye kadar. Yazdıklarımın tamamı eleştiriydi.

Bir sabah devletimiz gelip aldı ve güzelce(!) misafir etti. Her hafta gel kendini özletme, yurt dışınada çıkma hasretine dayanamayız dedi

Şoku atlatayım yine yazıp çizmeye başlarım o ayrı. Ama insan üzülüyor işte

Daha önce farklı bir konuda yazmıştım. Tabi benim süreç karakol, nezaret, savcılık, denetimli serbestlik olarak devam etti. İlk mahkeme geçen aydı. İkinci mahkeme önümüzdeki ay. Geçen mahkemede hakim bana terörist dedi. O an ne yaşadığımı anlatamam gözüm doldu, konuşamadım dakikalarca, ayakta zor durdum.

İftira atarak nereye varmaya çalışıyorsunuz?

''Bir anlık sinirle herkesi şikayet ettim'' ne demek

Sonrada çıkıp hayırlısı diyorsunuz. Bu nedir ya!!
    @Yigit-Y geçmiş olsun sanada.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...t=#post8544923

Daha önce farklı bir konuda yazmıştım. Tabi benim süreç karakol, nezaret, savcılık, denetimli serbestlik olarak devam etti. İlk mahkeme geçen aydı. İkinci mahkeme önümüzdeki ay. Geçen mahkemede hakim bana terörist dedi. O an ne yaşadığımı anlatamam gözüm doldu, konuşamadım dakikalarca, ayakta zor durdum.

İftira atarak nereye varmaya çalışıyorsunuz?

''Bir anlık sinirle herkesi şikayet ettim'' ne demek

Sonrada çıkıp hayırlısı diyorsunuz. Bu nedir ya!!
    @Yigit-Y geçmiş olsun sanada.
    hakikatten işin en garip kısmıda hala 'HAYIRLISI' diyebilmesi ya..

Ulan insanların hayatını etkileyebilecek bir şekilde iftira atıyorsun , üzerine çıkarmak için ne kadar uğraşacağı belli olmayan bir yafta yapıştırıyorsun.. Kalkıp birde o anki psikolojimden dolayıydı HAYIRLISI diyebiliyorsun..

Neyin HAYIRLISI?

Bu forumdan sırf söylediklerini sindiremedin diye kaç kişiyi daha şikayet ettin? Bari biraz delikanlı ol onları yaz.. İçlerinde bi devlet memuru falan varsa ve sırf senin psikolojin bozuk diye işinden gücünden olursa , bir şekilde zarar görürse o arkasına sığındığın Müslümanlığın la geceleri nasıl uyuyacaksın?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler