User Tag List

Sayfa 12/28 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
514 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...t=#post8544923

Daha önce farklı bir konuda yazmıştım. Tabi benim süreç karakol, nezaret, savcılık, denetimli serbestlik olarak devam etti. İlk mahkeme geçen aydı. İkinci mahkeme önümüzdeki ay. Geçen mahkemede hakim bana terörist dedi. O an ne yaşadığımı anlatamam gözüm doldu, konuşamadım dakikalarca, ayakta zor durdum.

İftira atarak nereye varmaya çalışıyorsunuz?

''Bir anlık sinirle herkesi şikayet ettim'' ne demek

Sonrada çıkıp hayırlısı diyorsunuz. Bu nedir ya!!
    @Yigit-Y geçmiş olsun sanada.
    Şikayetçi kimmiş, buralardan mı?
    Okumadan imzalamam.....

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

bakalım savcılık dava açacak mı bilmiyorum ben böyle ifade verdim avukatımı çağırmadım sonra gittim görüştüm.Savcılığa kalmış durum belli olmaz dedi.Ama birşey çıkmaz dedi önceki davan daha beterdi biliyorsun dedi
    Yine FETÖ RTE nin yan yana olan fotolarını koyarız. Arkadaşın facebook ve diğer ortamlardan alınmış yazı metinlerini de dosyada ekleriz. İbre senden ona direk döner buradaki yazıların zaten FETÖ suçlamasını direk düşürür seni.
    Biz her türlü hazırlığı yapıyoruz şuan.
    Ben bu olaydan sebep davaya çıkarsam ve ceza alırım veya almam sadece UĞRAŞTIĞIM için bu arkadaşa elimdeki tüm imkanları kullanıcam yasal yollardan.

Tekirdağ Çorluda oturan o arkadaşa şunu söyleyebilir. En şanssız ilde oturuyorsun ve şu yaptığın şikayeti hayatın boyunca unutmayacaksın.

Benim adıma şikayette bulunan veya bulunacaklara söylüyorum. Ben daha önce hep bu tarz olaylar için mahkemeye çıktım veya ifade verdim.

Bir işe yaramıyor susturamıyorlar susmuyorum eğer varsa şikayet eden Ertekin gibi oalcakları bilsin ifşa konusu birşey değil.

Sicilden tutun işin hapsi var değmez.

Karşı yorumlar gördüğünüzde ya ikna edecek tezler sunun yada es geçin var bu forumda biliyorum o arkadaşları.

Şimdi bekleyeceğim. Ertekin yaptığından pişman olsa bir anlık sinirle yaptım özür diliyorum herkesten ilk işim şikayetimi geri çekeceğim deseydi o iş belki farklı olurdu.

O çıkacak her sonuca razı bizde elimizden gelenin fazlasını yapacağım.

Kasımda Lviv yerleşme durumum vardı.Sıf bu konu bitene kadar Türkiye'deyim. Burda bir tane işim kalarak gitmeyeceğim.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bırakın..

Forumda ağır abi takılıp içeri girdiğini anlatarak, adam döverek delikanlılık imajı yaratan ama ne olduğu alenen ortada olan yobaz bir tip işte..
    Atatürk'e ettiği laflar bir yana ( birileri illaki oyunu bu ispiyoncunun kuralı ile oynayıp gereğini yapar );

Etek giyen eşimize, dostumuza fahişe diyebilecek kadar ayarsız, edepsiz, hayasız.

Adam dövünce, mevzu çıkarınca erkek/delikanlı olduğunu zanneden ama yukarılarda bir arkadaşın dediği gibi " 5 yaşındaki kız çocuğu" kadar adam olamayan, erkek olamayan, delikanlı olamayan ve aramızda da zaten olmaması gereken bir hiç..

Herkes istediği lafı etsin, sonrasında zaten burada işi yok.

Ulan herşey bir yana; adam olsan küfrettiğin, nefret beslediğin, diktatör dediğin Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafının forumun en tepesinde banner olarak durduğu bir mekanda durmazsın ama işte, adam olsaydın.
    Değilmişsin, biz biliyorduk. Sen de olmadığını herkese ispatladın.
    Dövdüğü kişinin erkek olduğunu düşünmüyorum ben
    Ertekin Kılıc auf Twitter: "Parfumcu kızı dovdum rahatladım.Hic bukadar hakedenine rastlamamıştım."
    Hepimiz az çok kavga etmişizdir
    Her kim daha çok kavga hikayesi anlatmayı seviyorsa genelde en çok korkan odur
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kızlarında oluyor böyle hassas zamanları ordan biliyorum çok şaapmamak lazım

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bakalım savcılık dava açacak mı bilmiyorum ben böyle ifade verdim avukatımı çağırmadım sonra gittim görüştüm.Savcılığa kalmış durum belli olmaz dedi.Ama birşey çıkmaz dedi önceki davan daha beterdi biliyorsun dedi
    Yine FETÖ RTE nin yan yana olan fotolarını koyarız. Arkadaşın facebook ve diğer ortamlardan alınmış yazı metinlerini de dosyada ekleriz. İbre senden ona direk döner buradaki yazıların zaten FETÖ suçlamasını direk düşürür seni.
    Biz her türlü hazırlığı yapıyoruz şuan.
    Ben bu olaydan sebep davaya çıkarsam ve ceza alırım veya almam sadece UĞRAŞTIĞIM için bu arkadaşa elimdeki tüm imkanları kullanıcam yasal yollardan.

Tekirdağ Çorluda oturan o arkadaşa şunu söyleyebilir. En şanssız ilde oturuyorsun ve şu yaptığın şikayeti hayatın boyunca unutmayacaksın.

Benim adıma şikayette bulunan veya bulunacaklara söylüyorum. Ben daha önce hep bu tarz olaylar için mahkemeye çıktım veya ifade verdim.

Bir işe yaramıyor susturamıyorlar susmuyorum eğer varsa şikayet eden Ertekin gibi oalcakları bilsin ifşa konusu birşey değil.

Sicilden tutun işin hapsi var değmez.

Karşı yorumlar gördüğünüzde ya ikna edecek tezler sunun yada es geçin var bu forumda biliyorum o arkadaşları.

Şimdi bekleyeceğim. Ertekin yaptığından pişman olsa bir anlık sinirle yaptım özür diliyorum herkesten ilk işim şikayetimi geri çekeceğim deseydi o iş belki farklı olurdu.

O çıkacak her sonuca razı bizde elimizden gelenin fazlasını yapacağım.

Kasımda Lviv yerleşme durumum vardı.Sıf bu konu bitene kadar Türkiye'deyim. Burda bir tane işim kalarak gitmeyeceğim.
    buradan sana çıkacak bir şey yok tek sıkıntı git gel yaparken çalınan zamanın ve muhatap olmak zorunda kaldığın kolluk kuvvetleri ve adli merciler , işini özveriyle yapan adli personel savcı hakim arkadaşlar bunun devamını getirmeyecektir

bunun en can sıkıcı bölümü hem senin hemde gerçekten suçlu kovalaması gereken adli makamların zamanının çalınması yani bu arkadaşın gerçekten pskolojik desteğe ihtiyacı var bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdan bir dostumuz böyle bir kolaj yapmış paylaşmam için

CİMER'e ileteyim şunu, HAYIRLISI artık.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bugün telefon açan ,pm gonderen ve bu konuda gereken tepkiyi gösteren herkese teşekkür ederim.

Beni sevmeyen kisilerin bile bu konuda tepki vermeleri benim yanımda olmaları bile önemliydi.

Herkesin gerekli hassasiyeti göstereceğinden eminim.

Mustafa Kemal Paşam bu forumun logosunda iken ona gölge düşürecek en ufak bir kelime için neler yapacağımızı ona saygı gostermeyen her kimse karşısında dimdik durup susmayacagimizi bizi içerden din mezhep ırkçı soylemlerle bolemeyeceklerini en önemlisi bizi susturamayacaklar.

Herkese teşekkür ederim.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Yigit-Y Abi cok gecmis olsun, yapilmasi gerekenleri yapmissin zaten adalete guvenmek lazim.

Hic sinirlenmeye gerek yok. Karsindaki adamin yazdigi her kelimeden cehalet akiyor. Memlekete 1 lira faydasi olmayan adamlar, kabaca onlarin deyimiyle gavurun yaptigi arabayla roll yaparlar. Fahise dedigi mini etekli kadin muhendislerin elinden cikan cep telefonuyla konusur, tarih bilmez Turkce’yi getirdi diye Ataturk’e sallar, okumaz ama lafa gelince cok konusur, saka gibidir bunlar.

Gram akillari olsa su ulkenin Islam ulkeleri arasindaki tek ulke olma sebebinin Gazi Maresal Mustafa Kemal Ataturk oldugunu anlarlardi. Ama sorun yok, Gazi asil savasin cehalete karsi yapilacagini zaten soylemisti.

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buyuk gecmis olsun Yigit. Bu kansizlara acima sen de elinden geleni ardina koyma. Koyma ki cumle aleme ibret olsun alcakligi...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde cidden yiğit-y nin mesajlarını genel olarak beğenmem zira felaket habercisi gibi her mesajında

Konu ile ilgili olarak,herkes söylenecek tüm sözleri söylemiş,karakter mühim,bu tarz insanların cidden forumdan uzaklaştırılması ve forumun misafirlere kapatılması gerekiyor. İçimizdeki çürükler de zamanla ayıklanmalı ve referansla üye alınmalı...

Ayrıca yiğit-y fetöcü deseler ben inanmazdım mesela,bırak böyle bi şikayette bulunmayı,ikisini yanyana bile kullanmazdım zira cemaatten nefret edenlerin başında gelir forumda,hakkını yememek lazım.

Umarım kısa zamanda çözülür,çağlayan adliyesine gelirsen de bi kahvemi içmeye beklerim.

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkenin başkomutanı GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK tür. Senin zoruna gitmeside gerçeği değiştirmez ertekin bey.
    Vücudu geliştiriyim derken beyni küçültmüşsün.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu ilk açıldığından bu yana takipçisiydim.
    Arkadaşın cevap yazmasını bekliyordum.
    Aslında baya giydirip silmiştim ilk baştada vazgeçtim benide şikayet eder bu, evlilik arifesinde uğraşmayalım. haha

Bir kaç arkadaş şikayet ettiğini söylemiş.
    Biraz kurcaladım eski mesajları - sosyal hesaplarına sızdım bir şekilde...
    Tonla döküman buldum ve güzel bir arşiv yapıp çaktım bimer-cimer’e

Zaten üst kapak contası yağ kaçırıyor, psikolojim bozuldu akşam akşam.
    Bari Yiğit kardeşimiz adına misilleme yapalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendisi delikanlı takılıyordu, megersem odlegin tekiymis, bence forumdan atılmasın ama bu konu en üste sabitlensin, herkes okusun odlekligini

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdan atılmasının falan çözüm olacağını düşünmüyorum ama konunun sabitlenmesi forumdaki diğer muhbirler/iftiracılar için iyi olacaktır
    zaten şu ana kadar böyle bir işe girişen birisi varsa eminim bu konuyu tırnaklarını yiyerek okuyordur..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan yeter adama füze attınız.Orantısız beyin gücü kullanımından ceza yiyecez.
    IN BOOST WE TRUST

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya bunlar işin hafif kalır yanları.

FETÖ muhabbeti ilk patladığında çeşitli kurum ve kuruluşlarda adamlar ellerinde dosyalarla İK'lara, Müdürlere, Daire Başkanlarına şunlara bunlara koştular yahu fırsat bu fırsat, önümde şef müdür bilmemne olmama engel birilerinin ayaklarını kaydıralım diye.

Sırf bu insanlar "önünde engel" diye bu iftiraları attılar, atmakta sakınca görmediler, hemen koştular, düşünün...
    Bu insanlar uğraştı ondan sonra, memuriyetleri alındı bilmemne oldu.
    Gerçekten FETÖ'cü olanlar beter olsun ayrı konu da... Günahsız insanların günahı neydi, bunların vebali nasıl verilecek?

Şerefsiz mal çok, ne yapacaksınız.

Ondan sonra ben işini adam gibi yapmayan, bilerek yanlış yapan memura, böyle şerefsizlik yapanlara, şuna buna küfür edince niye küfür ettin oluyorum... Bunu da garip karşılayanla aynı havayı soluyoruz yani.

Düşünün...

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiler hatırlar, burda rolling konumuzu şikayet etmişti çok değerli bir forumdaşımız, IEM online ihbar bölümünden ihbar etti gece yarışını.
    Sonra tabi polisler tırlarla yolları kapattı, çok fazla sayıda arkadaşımızın araçları bağlanmıştı filan.

Peki sonra ne oldu?

RedHACk iem şikayet sistemini hackledi ve sonra bizi şikayet eden bu çok çok değerli arkadaşı forumda ifşa etmişlerdi bizde rencide etmiştik. 3-5 sene sürekli rencide ettik arkadaşı. Milyon tane özür diledi, kıskançlık krizine girmiştim v.s çok özür dilerimler filan ama fayda etmedi, kimse onu halâ daha unutmuş değil!
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani demem o ki! Siz ispiyoncu TOTOŞLAR! kimseyi öyle kendi adınızla açık açık ihbar etmeyin, karşı taraf masumsa çok pis rencide ederiz. Teknoloji çağında hiç bir muhbir ve ispiyoncu kendini sonsuza kadar saklayamaz! hele TT den kesinlikle saklayamaz. Aramızda hiç yoksa 100ü aşkın yazılımcı mühendis v.s var. Buluruz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiler hatırlar, burda rolling konumuzu şikayet etmişti çok değerli bir forumdaşımız, IEM online ihbar bölümünden ihbar etti gece yarışını.
    Sonra tabi polisler tırlarla yolları kapattı, çok fazla sayıda arkadaşımızın araçları bağlanmıştı filan.

Peki sonra ne oldu?

RedHACk iem şikayet sistemini hackledi ve sonra bizi şikayet eden bu çok çok değerli arkadaşı forumda ifşa etmişlerdi bizde rencide etmiştik. 3-5 sene sürekli rencide ettik arkadaşı. Milyon tane özür diledi, kıskançlık krizine girmiştim v.s çok özür dilerimler filan ama fayda etmedi, kimse onu halâ daha unutmuş değil!
    Bir daha hatırlayalım. Niki ne idi?
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler