User Tag List

Sayfa 16/28 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
514 sonuçtan 286 ile 304 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lan delikanlıya bak tırsıp facebookta yazdıklarını silmiş. Hani şöyle delikanlıydı böyle adam dövüyordu falan. Ancak parfüm satan kadını döver bunlar. Kurtuluş Savaşı başlamadan bir gece önce ellerindeki silahlarla kaçan %50 lik kesim işte bunlar. O kesim şu anda yönetiyor ülkeyi. Zora geldikleri zaman pırt. Kasımpaşadaki gevşekler de aynıları. Gezi zamanı toplanıp 2 tane genci döverler ancak. Mahallelerine 10 kişi girdiğin zaman kaçacak delik ararlar. Ondan sonra neymiş delikanlıymış. Bi siktir derler adama.
    IN BOOST WE TRUST

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Ertekin Atatürk hakkındaki görüşlerin hala aynı mı?

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ertekin Atatürk hakkındaki görüşlerin hala aynı mı?
    Ya Allah aşkına bu soruna cevap verebilirmi ? Adam facebookta yazdıklarını siliyormuş, seninkide soru oldu :P Bu arada hayırlı cumalar.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Allah aşkına bu soruna cevap verebilirmi ? Adam facebookta yazdıklarını siliyormuş, seninkide soru oldu :P Bu arada hayırlı cumalar.
    facebookta sildiği için sordum dostum delikanlı biri cevap verir bence

hayırlı cumalar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu delikanlı!!! arkadaşımızın mahkemede facebook yazılarını soran hakime vallahi billahi ben yazmadım diyeceğini adım gibi biliyorum. Çünkü ertekin gibi bir delikanlı ve müslüman olmak bunu gerektirir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada roll videolarını da kaldırmış resmen delikanlılığın kitabını yazıyor yarın gel kolpaçino filminde başrol olarak başla

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben oyumu “mahkemeye çıkınca kandırıldım diyip beraat edecek” den yana kullanıyorum.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Ertekin bunun bedeli aşağıda zaten sen göze almışsın.

Ben olacakları söylüyorum simdi sana.

İlk önce bana attığın suçlama düşecek .

Sonra bana attığın iftira için sana dava açacağım.

Yorumları kaldıramayabilirsin kanına dokunmuş olabilir.Ama bu senin karşı tarafa iftira atma hakkı vermez.
    Adalet herkese var kanunlar nettir.Senin kafana göre hukum degil kanunlara göre hüküm verir.Biz burda yorum yazarken bunlara göre yazarız.Kufur etmemiz zaten yasak iken sen birde devlet büyüklerine cumhurbaşkanına küfür hakaret ediliyor diye forumu zan altinda bırakmissin.

Olay davalık dediğin gibi ordaki her karar saygi duyacağız.

İftira Suçu Cezası (TCK 267)
    Basit iftira suçu cezası, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK md. 267/1).

Nitelikli iftira suçu işlenmesi halinde suçun cezası yarı oranında arttırılır. Yani fail, iftira suçunun maddi delillerini de kendisi üretirse suçun basit halinin cezası yarı oranında arttırılacaktır (TCK md. 267/2).

İftira konusu fiili işlemediği için beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş mağdurun aleyhine olarak bu fiil nedeniyle gözaltına alma ve tutuklama dışında bir tedbir uygulanmışsa, yukarıdaki iki fıkraya göre verilecek ceza yarı oranında artırılır (TCK md. 267/3).

İftira konusu fiili işlemediği için mağdur hakkında beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmişse; mağdurun bu fiil nedeniyle gözaltına alınması veya tutuklanması halinde; iftira eden, ayrıca kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçu hükümlerine göre dolaylı fail olarak cezalandırılır (TCK md. 267/4).

İftira konusu fiil nedeniyle mağdurun ağırlaştırılmış müebbet hapis veya müebbet hapis cezasına mahkum olması halinde; iftira suçu işleyen kişi 20 yıldan 30 yıla kadar hapis cezasına; mağdurun süreli hapis cezasına mahkum olması halinde, iftira eden hakkında iftira suçu nedeniyle, mağdurun mahkum olduğu cezanın 2/3’ü kadar hapis cezasına hükmedilir. Mağdurun iftira suçu nedeniyle mahkum olduğu cezanın infazına başlanmışsa, iftira edene bu fıkra hükümlerine göre verilen ceza yarısı oranında arttırılır (TCK md. 267/5-6).

Mağdura atılan iftira neticesinde, mağdur ile ilgili hapis cezası dışında adli veya idari bir yaptırım uygulanmışsa; iftira eden kişi, 3 yıldan 7 yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (TCK md. 267/7).
    Yigit-Y dava edip yürütebilecek gücün varsa lütfen yap çünkü ibretlik emsal karar doğuracak şeylere ihtiyaç var.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçek ertekin kılıc 2015te yaptığı bir roll sonrası duramayıp ölmüştür.

Onun yerine yossi cohen isimli sahis geçmiş olup techturkeyi karıştırmak için çabalamaktadır.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun oncelıkle.
    ben objektıf bır yorum yaptıgımı dusunuyorum. sırf konu sahibi istiyor diye adam mı atılır forumdan. buda keyfi bir uygulama olmaz mı onun basına gelen gibi.

yazdığın 3 kelimenin tam karşılığı bir sürü adam forumda dolanıyor. nasıl barındırmıyorsun? bide sen tek başına mı barındırmıyosun yoksa başkalarıda var mı. ikimiz forumu farklı şekilde okuyoruz sanırım.zoruma giden bir durum yok.başkalarına kızıp bana yazmış gibisin . hayırlısı
    bakınız banlanması istenen kişi keyfi değil, asılsız yere iftira da bulunmaktan, devletin personelini gereksiz yere uğraştırmaktan, tutun ki ters bir savcıya geldi o zaman ne olacak? biz farklı görüşe tahammülü yok ise forumda da olmayı versin adı üstünde burası bir forum (roma) diyoruz.

Eğer bize saygı duymayacaklar ise bizimle birlikte olmalarının anlamı nedir ki? herkes kendi gibi düşünenler ile birlikte olsun (eğer saygı duymayacaksa) yok farklı görüşten olup, saygı duyabilecekler ise başımızın üstünde yerleri var, çünkü ben bu ülkenin üstüneki her bireye saygı duymaktayım - bana saygı duyduğu sürece.

Babam emekli yarbay adamın beylik silahına el koymaya çalıştılar bu adam bu ülkeye 28 sene hizmet etmiş, ben değirmenlikte askerlik yaptım, istiklal madalyamız var ve sırf bir kişi "abladır" dedi biz iftirasını 2 sene çektik, devletten bir kişi de çıkıp da "özür dileriz" kusura bakmayın demedi, gizli tanığa dava dahi açma hakkı vermedi bu devlet. kısacası biz "amaan ne olacak" der isek o zaman kaybetmeye başlıyoruz.

ne ekersek onu biçeriz, ben forumda bana saygı duymayan başka bir birey ile yan yana bulunmak istemiyorum.

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binlerce dansöz var

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden bankanın ki? Iftirası kanitlansin resmi olarak... Her konuya yazdikca müfteri olduğunu yüzüne vurursunuz... Bu daha etkili olur. Barinamaz zaten...

Kanitlansin dememin sebebi hukuki açıdan forum zor durumda kalmasın diye...

Yoksa içeride söz konusu mesele ile ilgili 50bin insan var... Kendimden fazla kefil olduğum nice insan miras, makam, çekememezlik, cahillik, aç gizlilik gibi nedenlerden dolayı iftiraya uğrayıp girdi çıktı ... Bazıları çıkamadı...

Bu ülkede bir çok kişi 80 darbesine şartları oluşturulmuş sahte darbe der... Içeri girmez... 15 temmuza ise herkes sorgulamadan inanmak zorunda ... Soru işaretlerini bile sorgulayamazsiniz... Hatta öyle sorgulanamaz ki iktidar partisi araştırma önerilerini reddeder ...
    Işte... Sonrasında da bu destanı devam ettirmek isteyen, kahraman insanlarımız onu bunu şikayet ederek vatana millete katkıda bulunurlar... Iftira attığı kisi nasıl kötü etkileniyorsa bu iftiradan, beterini mufteriler yaşasın...

Bir çalışanımız böyle darbe mi olur dedi sosyal medyada ... Ayrıştırmak için söylemiyorum... Kız Alevi idi... KHK ile atıldı... Allah belasını versin sebep olanların... Hala içimde yaradır ...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @YiGiTy anladıgım kadarıyla avukat tutmussun yanı suçlama da bulunucagın maddeler hazır.
    Ama olur da avukata yada goruşe ıhtıyacın okur,benım avukatlar her turlu yardımcı olucaklardır. Zaten deneyımlıler. Vu tip asalaklara pabuç bırakmamak gerek cunku ayaklar baş oldukça,insan olanların degerı kalmıyor.
    Ulkenın içinde bulundugu durum ve yaşananlar ortada. Bugun susanlar,yarın konusmaya zaten hakkınız olmayacak.
    Bu işler senın sızın yada ailenızın basına gelmeden,benı yada yigity yi anlayamazsınız.
    Sırf gğç ellerınde dıye,onbınlerce masum insan gereksız yere yargılandı.işini kaybettı yada en azında boyle sacma sapan ıfade vermek ıle ugrastı... Dusunun,eve teblıgat gelıp stresı,karakola gıdıp ıfade vermesı,hadi bır sey olmasın yarattıgı hava bılı kısının yada ailenın huzurunu bozar...
    Eskıden boyle yavşAKlıklar yoktu. İnsanlar bırbırını gammazlıyan sahtekara donduler...
    Tez zamanda bunu yapan itlerin aynı duruma düşmesini diliyorum!

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani bu forum bunuda gördü ya bir şey demiyorum

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu delikanlı!!! arkadaşımızın mahkemede facebook yazılarını soran hakime vallahi billahi ben yazmadım diyeceğini adım gibi biliyorum. Çünkü ertekin gibi bir siyasal islamcı olmak bunu gerektirir.
    Böylesi daha güzel oldu bence

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada geçmiş olsun Yiğit, umarım peşini bırakmassın. Siyasal islamcının en büyük yeteneği yediği kaba etmektir. Sevmediği Atatürk olmasaydı bugün yaşadığı yer Yunanistan'a ait olurdu. Hoş gerçi onlar da içten içe bunu istiyorlar sevmemelerinin sebebi bu.

DorukBasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay arkadaş... çok geçmiş olsun Yiğit.
    Avukat konusunda yardım lazım olursa, avukatım sağlam Atatürkçüdür. Zevk için bile bu arkadaşa dava açabilir, bilgine.
    '78 Mercedes W123 2.5 '93 Mazda 626 2.0 '99 VW Polo 1.6 '03 Opel Corsa 1.7 DTI '06 Peugeot 206 1.4 HDI '04 BMW E46 Compact '06 Peugeot 307 CC 2.0 '04 Honda Accord 2.0 '11 Kia Pro Ceed 1.6CRDI

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şuan dava açılıp açılmayacağı belli değil.Savcı soruşturma sonunda bir karar verecek.

Avukat desteği verebilecek arkadaşlar pm den tel verebilirse çok güzel olur.

Dava olursa eğer bir kaç avukatla girmek iyi olacaktır sanırım.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi açıkcası politika konuşmayan siyasete sıcak bakmayan apolitik biri ve bu foruma çooook uzun yıllar iştirak etmiş biri olarak. Yiğit kardeşimide tanırım, belliki bir şekilde nefsine kurban düşüp gereksiz açıklamalarda bulunmuş. Bunlar ile ile ilgilide savunmaya çağırılmış ve gitmişte. Peki kardeşim @Ertekin sen bukadar delikanlılık kitabına sahip çıkıp, şilayetin sonrası bukadar silme biçe işlerine nası girdin?. Biz seni "bir miktar şidet herşeyi çözer" replikleri ile tanırdık. onlardamı yalandı? Olmasaydı keşke hepsi aramızda kalsaydı...
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler