User Tag List

Sayfa 17/28 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
514 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arkadaş toplumun yaşadığı travmanın güzel bir örneği. Pimi çekilmiş el bombası haline geldik. O anki ruh halim diyor, fırsat eline geçse ne yapardı artık düşünün.Yapanları da gördük işte. Yazık !!

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artık herkes her konuda en iyi bilgiye sahip, herkes en doğruyu biliyor ve kimse aslında karşısındakini gerçekten dinlemiyor. Aslında dinlese, acaba doğru mu sorusu düşse aklına araştırıp öğrenecek ama yok en iyiyi, doğruyu ben biliyorum, bunlar cahil, bunlar hain, hemen şikayet etmeliyim... Bu kadar ayrıştık, bu kadar kaybettik aslında toplum olarak ve düzeltmek için de kimsenin bir çabası yok malesef. Unutmadan din, inanç, değer gibi şeylerin arkasına saklanmaya da gerek yok insan yaptığından mesuldür ve öyle hayırlısı diyerek çıkılmaz işin içinden.
    @yiğit-Y sana, yazılarına, tepkilerine kızdığım zamanlar oldu sırf bu yüce bayrak altında yaşayan bu yüce milleti genellediğin için ama zamanla sana hak vermeye başladım. Biz kendi milletimiz birbirimizin kurdu olmuşuz çoktan.

Avukat değilim elimden keşke bir şey gelse seve seve yardımcı olurum çok geçmiş olsun.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı t-jet ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaş toplumun yaşadığı travmanın güzel bir örneği. Pimi çekilmiş el bombası haline geldik. O anki ruh halim diyor, fırsat eline geçse ne yapardı artık düşünün.Yapanları da gördük işte. Yazık !!
    İşte bu tiynette adamlar 15 temmuz gecesi emirle biyerlere gitmiş, darbeden habersiz 20 yaşında erlerin kafasını kesti. Niye yaptın desek o anki ruh halim der. Allah böyle türkiye düşmanları sözde müslümanlardan ülkemizi korusun.

Kartal3urak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bulunduğu Ortamdan Dışarı Laf Taşıyan Karısını Başkasının Koynuna Taşısın !
    Oem Yedek Parça
    Oem Çıkma Parça
    Hondacikmamotor.com

AKINCI GARAGE

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşinin ne suçu var kişinin yaptığı hata kendini ilgilendirir. Abartmayın milletin karısını katmaya gerek yok.

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar, bugun, ulkemizin bu kosullarina ragmen,kim erdogaaan diye bagiriyorsa, ya gecmisi feto ortakligidir, ya da bugun nemalaniyordur. baska izahi yok.
    herkes adamin konusunun dava ya da beka olmadiginin farkinda. instagram da ya da canli hayat ornekleri onumuzde. y.disinda esrar icen, hergun alkol icen ama, gecmisi feto savunuculuğu ile dolu, arkadaslari fetodan yargilananlar, erdogan diyd reiz diye bir tarafini yirtiyor. yargilanmamak icin, ya da ceza almamak icin odedikleri maddi bedelleri duysaniz akliniz gider.
    illa ki yargilanip cezaevine girecekler, korkulari bundan. yerliyiz milliyiz diyenlerin, reizz diyenlerin ya da adamsin diye ovduklerinizin 2. pasaportlarini vatandasliklarini bilseniz sasirirsiniz. ( telefondan yazdim imlanin icinden gectim kusura bakmayin )
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kartal3urak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulunduğu Ortamdan Dışarı Laf Taşıyan Karısını Başkasının Koynuna Taşısın !
    Kimsenin eşini çocuğunu işe karıştırmayın.Ayıptır.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suraya bu konudan kimsenin karısına dil uzatan adam benim gözümde daha karaktersizdir.

Bi ara referandumda hayır sitemlerin karıları evet diyenlere helaldir diyen swinger meraklısı itler vardı piyasada. Onlar geldi aklıma...
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diyenlerin yazmıştım, telefon akıllı olunca düzeltmiş.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıvırmıyorum kelalper. Ozaman yanlış görmüşüm aşırı görmüşüm bildirmişim. Şuan o durumlar yok.ozamanki durumlar Olsa belki gene bildiririm demişim. Kıvırmak başka bişey.
    Hahaha ne güzel kivirmissin, bu aralar Corluya yolum düşmüyor, keşke düşse, Facebook'ta yazdıkların hakkında düşüncelerini yüzyüze ifade etsen, kuzenin mi yazmış olur sifren mi çalınmış olur anlatırsın))

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şahsın profiline giremiyorum ancak Mustafa Kemal ATATÜRK ile alakalı hakaret söylemlerine ait görselleri link ile birlikte bana gönderebilirseniz hukuksal olarak mücadele edebilirim. Çevrenizde, sosyal medya da karşınıza gelen bu tarz gönderilerde bulunanlar, yorum yapanlar da varsa onları da ulaştırabilirsiniz. Elimizden geldiğince asli görev olarak olarak mücadele etmemiz gerekiyor.

elinize kolunuza sağlık emeğiniz için teşekkürler şimdiden

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bazı eleştiriler çok sert olmuş. Biraz daha sakin olmalıyız.
    Emin olun benim elimde bir sürü imkan ve bilgi varken bile sabırlı bir şekilde YASALARIN bana vermiş olduğu hak ile ilerlemek istiyorum.
    Bu konuda herkesin arkadaşa olan sitemi siniri çok normal. Ama kelimelerin dozaj konusunda biraz daha sağduyuya davet ediyorum.
    Bu şikayeti eden Ertekin Kılıç elbet adli anlamda gerekli cezayı almasını sağlayacağız.
    Bu forumda böyle insanlarında ifşa edip bizim temiz dünyamızdan uzaklaştıracağız.
    Şikayet edenin bilgilerine avukat ulaşabiliyor bunu sakın unutmayın şikayet edenler.
    TC den Telefon Kayıtlı Adres dahil olmak üzere. CİMER'de gizli şikayet seçeneği işe yaramıyor. Avukat suçu atanın bilgilerine savcılık kanalı ile ulaşabiliyor karşı dava açmak için.
    Bundan sonra birisini şikayet edecek olanlar varsa hala burada bilsinler ki Ertekin gibi sizde ifşa olacaksınız.
    Ben en azından kendi adıma garanti veriyorum.
    Beni tanıyanlar bilir benimle uğraşırsa birisi bende uğraşırım. Elbet de yapılanın bedelini bir şekilde öder.
    Ben öyle kavgaymış falanmış uğraşmam bile.Delikanlıymış falanmış ben ne adamlar gördüm ADAM diye gösterilip MADAM olarak işin içinden çıktığını.
    Herkes rahat olsun. Forumda avukat veya avukat desteği verecek arkadaşlar pm atarsa sevinirim.
    Davaya çıkarsam avukat sayısını yüksek olması daha da güçlü olmama yardımcı olacaktır.
    Destek veren herkese teşekürler.
    Bu dünyada adaleti bulamazsak eğer ben ERTEKİN KILIÇ'a hakkımı helal etmiyorum.
    Mahkeme-i kübra da bunu onda sorduklarında eğer bende orada olursam HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. BANA İFTİRA ATTIĞI İÇİN derim. Bu forumda şahittir.
    Ben bu asılsız suçlamalardan ceza alırsam eğer 1,5 yaşındaki kızım babasız 1 gün bile geçirirse eğer neyse ALLAH büyüktür. Bu iştende alnımın akıyla çıkacağım İnşallah.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi fake hesapla konuyu takip ediyor acaba?
    Okumadan imzalamam.....

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi fake hesapla konuyu takip ediyor acaba?
    03/04/2019 dan beri foruma kendi nickiyle girmiyor.

Girmesine gerek yok zaten misafir olarak okuyabiliyor forumu kendisi
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir insana sövüp sayıp değerlerine hakaret ederek kendi yoluna çekmek çok doğru bir yöntem değil. Forumda muhalif kısım fazla olduğu için hükümet yanlılarına çok ağır bir şekilde cevaplar veriliyor. Bunun önüne geçilmezse kimsenin şikayet etmesine gerek kalmadan davalarla ulaşabilirsiniz.

Mecliste kavgalarını izlediğimiz vekiller aynı yemek masasında güle oynaya yemek yerler siz birbirinizi kırdığınızla kalırsınız. Siyaset şeytanın icadıdır. Görüşlerinizi davranışlarınızla savunun.Lafım meclisten dışarı Ben Atatürk'ü ve bu vatanı canımdan çok seviyorum bu değerler uğruna ölürüm deyip vergi kaçırmak için bin bir takla atıyorsanız bir anlamı yok bu lafın. Geçmiş olsun. Atılan feto suçunun bir dayanağı yok zaten sizin lehinize sonuçlanacak bir dava.

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PROMINENT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, bugun, ulkemizin bu kosullarina ragmen,kim erdogaaan diye bagiriyorsa, ya gecmisi feto ortakligidir, ya da bugun nemalaniyordur. baska izahi yok.
    herkes adamin konusunun dava ya da beka olmadiginin farkinda. instagram da ya da canli hayat ornekleri onumuzde. y.disinda esrar icen, hergun alkol icen ama, gecmisi feto savunuculuğu ile dolu, arkadaslari fetodan yargilananlar, erdogan diyd reiz diye bir tarafini yirtiyor. yargilanmamak icin, ya da ceza almamak icin odedikleri maddi bedelleri duysaniz akliniz gider.
    illa ki yargilanip cezaevine girecekler, korkulari bundan. yerliyiz milliyiz diyenlerin, reizz diyenlerin ya da adamsin diye ovduklerinizin 2. pasaportlarini vatandasliklarini bilseniz sasirirsiniz. ( telefondan yazdim imlanin icinden gectim kusura bakmayin )
    Sen terbiyesiz adamın tekisin sen bir provakatörsün.Söylediklerin de baştan aşağıya yalan.Senin başka forumlarda da mesajlarını görüyorum o forumlarda olduğun gibi bu forumda ne için bulunduğunu da çok iyi biliyorum burası teknik bir platformdur ama hiç bir mesajının teknikle ilgisi olmadığı gibi ne zaman SİYASETİN YASAK OLDUĞU bu ortamda siyasi konular açılsa içinde sen varsın bülbülsün ve mesajların hep aynı tonda..İnancın, doğru gördüklerin adına insanların içine fitne sokarak, insanları birbirine sokarak, insanları kutuplaştırmanın peşindesin sen.

Sağ veya sol hiç farketmiyor senin gibi kalitesi yerlere serilmiş paspas olmuş insan modelleri her zaman her kesimden çıkıyor lafım sana bu ülkeyi bölemeyeceksiniz biz her kesimle kardeş kardeşe yaşamaya hazırız ama senin gibi virüsler mikroplar oldukça kavga dövüş hep olacak ne zamanki soyunuz kurur sen ve senin gibiler BİTER o zaman bu ülke bu millet rahat bulacak.

Bu mesajım için ceza almaya, uzaklaştırılmaya yada banlanmaya hazırım abiler..
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kim kimin soyunu kurutuyor da kim kiminle kardeş kardeş yaşamaya hazır?
    bu nasıl bir üsluptur be
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

N0M4dh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen terbiyesiz adamın tekisin sen bir provakatörsün.Söylediklerin de baştan aşağıya yalan.Senin başka forumlarda da mesajlarını görüyorum o forumlarda olduğun gibi bu forumda ne için bulunduğunu da çok iyi biliyorum burası teknik bir platformdur ama hiç bir mesajının teknikle ilgisi olmadığı gibi ne zaman SİYASETİN YASAK OLDUĞU bu ortamda siyasi konular açılsa içinde sen varsın bülbülsün ve mesajların hep aynı tonda..İnancın, doğru gördüklerin adına insanların içine fitne sokarak, insanları birbirine sokarak, insanları kutuplaştırmanın peşindesin sen.

Sağ veya sol hiç farketmiyor senin gibi kalitesi yerlere serilmiş paspas olmuş insan modelleri her zaman her kesimden çıkıyor lafım sana bu ülkeyi bölemeyeceksiniz biz her kesimle kardeş kardeşe yaşamaya hazırız ama senin gibi virüsler mikroplar oldukça kavga dövüş hep olacak ne zamanki soyunuz kurur sen ve senin gibiler BİTER o zaman bu ülke bu millet rahat bulacak.

Bu mesajım için ceza almaya, uzaklaştırılmaya yada banlanmaya hazırım abiler..
    ben sizinle kardeş kardeş yaşamak istemiyorum, çünkü ben vatan ile hükümeti ayırabilecek kadar iyi bir seçmenim. siz bana saygı duyuyorsanız bende size duyuyorum, sizinle kardeşçe paylaşabileceğimiz hiç bir şey, ortak payda bırakmadınız.

bu ülkede darbe oldu her kim silah sıktı ise işkence gördü, gıcıklığına sağ ve solcuları birlikte aynı odaya koydular, şimdi ye kadar hiç "sizin taraftan" birisi yargılandı mı? Milletin .mına koyacağız diyen adamın 400 milyon vergi borcunu sildiniz bu mudur sizin kardeşlik anlayışınız?

Eminiyetin 5 te 1, İstihbaratın 4 de 2 si, öğretmenlerin 7 de 3, fetöcü çıktı atıldı, "sizin partiye" kimse sızamadı öyle mi? kozmik odaya girenler sizin partiye 1 tane ajan milletvekilli sokacak kadar zeki değildi?

çok merak ediyorum sizin lugatınıza rant, adam kayırma, torpil nasıl söyleniyor.

taraf olmayan bertaraf olur bilmem anlatabiliyor muyum, sizin tarafınızda değilim, sizinle kardeş kardeş de yaşamak istemiyorum, duygusuzca AMA birbirine saygı duyan EŞİT HAKLARA sahip bir biçimde ülkemde yaşamak istiyorum. (TCK 216. yı iyi bilirim şikayet edecekler başka bir şeyi denesinler.)

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden bu tipler hep ayni?
    Boyle giderse kibris savasinda ki duruma dusecek guzel ulkem.
    Altina pisleyen koltuğundan kalkamiyor...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler