User Tag List

Sayfa 25/28 İlkİlk ... 152324252627 ... SonSon
514 sonuçtan 457 ile 475 arası

Konu: (İfşa Konusu) Tech'de yazdığım yorumlar yüzünden BİMER'e şikayet edildim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada cimer ispiyoncularını şahsen ben özellikle atmıyorum. Konu da burada zaten.

Ispiyoncu olarak biline biline aramızda yüzsüz bir şekilde utanmadan varolmaya devam edecekler, etsinler.
    Atsan ne olacak, fake hesapları vardır bunların en azından izlemek için.
    Okumadan imzalamam.....

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes çok gergin
    şu soktuğumun etiketini ne tekrarlıyıp duruyosunuz ikide bir. dost musunuz düşman mısınız belli deil.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu soktuğumun etiketini ne tekrarlıyıp duruyosunuz ikide bir. dost musunuz düşman mısınız belli deil.
    Ne ters yapıyorsun reis hangi kahpe evladı yazdıysa kendi payına amk.

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zübeyiri uzun yıllardan beri tanırım, uzun zamandır akp savunucusu, eski hondam.com cular whatsapp grubumuz da da vardı, Atatürk `e o adamı o kadar önemsemeyin dedi bizde çıldırdık ,attık grup dan, malesef ayarını kaçırdı, birde ispiyonculuk yapmış yazık günah ,yapmaması lazımdı yakışmadı, biz bu kadar ileri gideceğini düşünmemiştik, çok arkadaşını kaybetti bu yaptıkları yüzünden, Jr plakalı sarı type r ın sahibi şu anda rolling ortamın da da var, insan düşünmüyor değil her an satabiliceğini yazık çok yazık..
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTec_king Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zübeyiri uzun yıllardan beri tanırım, uzun zamandır akp savunucusu, eski hondam.com cular whatsapp grubumuz da da vardı, Atatürk `e o adamı o kadar önemsemeyin dedi bizde çıldırdık ,attık grup dan, malesef ayarını kaçırdı, birde ispiyonculuk yapmış yazık günah ,yapmaması lazımdı yakışmadı, biz bu kadar ileri gideceğini düşünmemiştik, çok arkadaşını kaybetti bu yaptıkları yüzünden, Jr plakalı sarı type r ın sahibi şu anda rolling ortamın da da var, insan düşünmüyor değil her an satabiliceğini yazık çok yazık..
    ege yazdığı için bende yazayım şu zübeyir denilen adam hakkında yoksa yazmayacaktım.hondam.com zamanında terör örgütünün karakollara saldırıp çok şehit verdiğimiz yıllarda (hatta caddede toplanıp protesto filan yapmıştık) forum üzerinde ben güneydoğu'da yaşayan terör destekçisi kişiler hakkında barzo,keko gibi kelimeler kullandığım için bu adamın zoruna gitmiş kavga etmiştik.kendiside doğulu olduğu için bir sürü laga luga yapmıştı.

uzun lafın kısası bu memlekette ne ispiyon biter ne ispiyoncu.Ama değil bu ülkede, dünyada ki hiç bir ülkede o ülkeyi kurmuş kişiye hakaret ve saygısızlık edilemez.bu net olarak vatan hainliğidir.

Sike sike saygı duyacaksınız ulan ATATÜRK' E !!!!!
    komançero garage

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şikayet edenlerin alayının aynı güruhun bir parçası olması, alayının cumhuriyet ve Atatürk düşmanı olması, alayının kanının ispiyonculuk gibi bir şerefsizliği ve adiliği kendine yakıştıracak kadar bozuk olması hiç şaşırtmıyor beni.
    Konu Evrenoz tarafından (25-09-2019 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atatürk bu şikayet eden zihniyeti zamanında denize döktüğü için kin gütmelerini gayet normal karşılamamız gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ege yazdığı için bende yazayım şu zübeyir denilen adam hakkında yoksa yazmayacaktım.hondam.com zamanında terör örgütünün karakollara saldırıp çok şehit verdiğimiz yıllarda (hatta caddede toplanıp protesto filan yapmıştık) forum üzerinde ben güneydoğu'da yaşayan terör destekçisi kişiler hakkında barzo,keko gibi kelimeler kullandığım için bu adamın zoruna gitmiş kavga etmiştik.kendiside doğulu olduğu için bir sürü laga luga yapmıştı.

uzun lafın kısası bu memlekette ne ispiyon biter ne ispiyoncu.Ama değil bu ülkede, dünyada ki hiç bir ülkede o ülkeyi kurmuş kişiye hakaret ve saygısızlık edilemez.bu net olarak vatan hainliğidir.

Sike sike saygı duyacaksınız ulan ATATÜRK' E !!!!!
    *ike *ike değilde *ikile *ikile de olur..............
    Okumadan imzalamam.....

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atam zamanında bunların hacılarını hocalarını astırdığı için kuyruk acıları ortada. O örümcek zihniyetlerine tüküreyim, sözde müslümanlar yapmadıkları *** yok hepsi aynı bokun laciverti. Buna reisleri de dahil arap sevici karakter fakirleri, bu ülkeyi yedirmeyiz yedirmeyeceğiz...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düne kadar fethullah hoca denilen haine şimdi Fetö terör örgütü deniyor, zamanında Atatürk bunları asmıştı. Atatürk bu gevşekleri astı diye İmamları astı dinsiz diyenlerin tohumları bunlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu grupta azınlık oldukları için böyle kahpece davranıyorlar.
    Yazacak lafları yok, ispiyon moduna geçiyorlar. Ama gördükleri gibi suç unsuru yok diyor adalet sistemi ispiyonları için.
    İnşallah karşı dava açılır da, sağlam tazminat öderler...........
    Birazcık fazla sayıda olsalar, seyir eyle cümbüşü.......
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atatürk'ü neden sevmezler

Çok güzel bir makale.

Kadın yazarlarımızın nasıl ilerlediğinin, hatta üstün hale geldiklerinin nişanesi

Okumanızı şiddetle öneririm.

Bu güzel makaleyi paylaşayım istedim...(Kadın yazarlar fark atıyor artık )

----------------

Şebnem Uzunçiçek'in yazısı:

"Senelerdir mantığımın almadığı tek düşünce şu oldu; nasıl olur da bir ülkenin halkı kendisini işgalden kurtaran, kölelikten kurtaran, ona insanca, özgür bir yaşam kurmaya çalışan kurucusundan nefret eder?

Nasıl olur da savaş alanında askerlerini kaybeden ülkelerin halkları bile onu ders kitaplarına koyar, ona saygı duyarken, kendi halkı ona bu derece nankörlük eder?

Parlamenter demokrasi bu ülkeye onunla gelmişken, onun sistemi en kifayetsiz, en vasıfsızın bile bu ülkede seçilme hakkını sağlamışken; neden onun verdiği bu haklardan bu derece nefret ederler?

Artık öyle iğrenç bir hale geldi ki; kaMAL yazanlar (islamcı zekası bu kadar), Kurtuluş Savaşı’na ‘tiyatro’ diyecek kadar gözü dönüp, gerçek tiyatrolarda tankın namlusunu kıçına sokarak durdurduğunu iddia edenler, “put” diye heykellerine saldıranlar ve en kötüsü; yazılı, belgeli tarihin yalan olduğunu iddia eden cahiller. Belki cahil diyerek onları aklıyorum, aslında düpedüz hain demek lazım..

Yarattıkları alternatiflere bakıyorsun; Abdülhamid, Vahdettin bu ülke tarihinin yüz karaları. Saraydan çıkamayan, halkı birbirine kırdırmış bir şizofren ve “bana dokunmayın da, ülkeye ne yaparsanız yapın” diyen bir korkak. Gene bakıyorsun, dünya tarihine geçmiş savaşların, destanların var ama senin seçilmişin onları silip, senden aldığı vergiyle beslediği ekranında yalan tarih kahramanları yaratıyor. Taptığı kabile reisini bile, o adamın yönetim sistemiyle başa getiren soysuz da o yalan tarihi alkışlıyor.

“Atatürk sana ne yaptı?” diye soruyorsun;

“Dinimi yaşayamadım” diyor. “Ulan soysuz, Yunan’ı, İngiliz’i memleketi işgal etse mi yaşayacaktın dinini?” diye soruyorsun. “Daha hayırlı olurdu” diyor. (üstadları fesli soytarı)

Kadına bakıyorsun, “bak sana seçme, seçilme hakkı verdi, kimse de yokken sende vardı” diyorsun, “sen mal gibi alınıp, satılma diye kanunlar yaptı” diyorsun, “Ben çarşafla özgürüm” diyor, kocasından dayak yiyor, öldürülüyor, on iki yaşında tecavüze uğruyor! O hırsla çocuğunu da kendi gibi yetiştiriyor.

“Bir gecede cahil kaldık” diyor. “Bak o savunduğun Osmanlı’da sen ırgattın, senin dedenin dedesi okuma yazma bilmezdi. Osmanlı’da okur yazar bu kadar, Cumhuriyet dönemi bu kadar” diyorsun; “o iş öyle deeel” diyor.

Örnekler uzar gider ama aslında gerçek ne biliyor musun?

Atatürk’ü sevmiyor!

Sevmiyor çünkü halk olmayı sevmiyor, ümmet olsun biri onu gütsün istiyor.

Sevmiyor çünkü derdi vatan, millet, birlik falan değil. Kendisi gibi olmayan ölsün istiyor.

Sevmiyor çünkü “Allah, kitap” deyip hırsızlık yapsın, kimse hesap sormasın istiyor.

Sevmiyor çünkü medeni kanun, hukuk falan işine gelmiyor. İstediğine tecavüz etsin, sıkıldığı kadını sorgusuz sualsiz kapının önüne koyabilsin istiyor.

Sevmiyor çünkü yaşadığı yerin içine sıçıp, içine sıçamadığı bir cennetin hayaliyle yaşıyor.

Sevmiyor çünkü sanat, doğa, bilim falan işine gelmiyor. O istiyor ki beyni hiç çalışmasın, osurana gülsün, küfredeni sevsin, ağaç keseni baş tacı etsin.

Sevmiyor çünkü onun yaşayamadığı hayatı o Atatürkçüler yaşıyor, onun giyemediği kıyafetleri Atatürkçüler giyiyor, onun anlamadığı insanca sohbetleri Atatürkçüler yapıyor. Hayalini kurduğu hayatı Atatürkçüler yaşıyor.

Eline ilk para geçtiğinde de, o Atatürkçülerin yaşadığı yere taşınıyor, çocuğunu onların okuluna yolluyor.

İçten içe biliyor kendisi gibi olanların sapkınlığını, içten içe biliyor insanca yaşamın Ata’mın yolundan geçtiğini. İtiraf edemiyor sadece. Biliyor kendisi gibi olanların insanlıkla alakası olmadığını. Korkuyor yutarlar onu diye.

Gene de; ilk kıçı sıkıştığında “iki ayyaş” dediğinin gölgesine sığınıyor, afişlerini asıyor partisinin binasına yıllar sonra.

Bizler? Biz hiç kandırılmadık. Biz hiç o kadar salak olmadık. Biz hiç o kadar güzel salak ayağına yatmadık. Neysek oyuz.

Özlemle, saygıyla, sevgiyle, belki biraz buruklukla.

Ne “ona dokunmak ibadettir” dedik, ne de peygamber ilan ettik. Biz onu bizim gibi olduğu için, bir baba gibi sevdik. Ömrünü kendi evlatlarının cebini doldurmak için değil, milletine adadığı için sevdik.

En nihayetinde; yaşımız kaç olursa olsun “Ey Türk Gençliği!” nin gençleriyiz. Son nefese kadar."

Şebnem Uzunçiçek

zübeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aylar öncesinde Açılmış olunan bu konuyu çok fazla siteye girmediğimden dolayı görmemiştim. Bu gece rolling te bir arkadaşımın bana söylemesi sonucunda gördüm.şahsımın isminin geçtiği vede hedef tahtasına yiğit_y nickli şahıs tarafından olay çarpıtılarak buraya konulduğu için yazma gereği duydum. Burada yazılan konuda yapılan,şahsımın Atatürk düşmanlığından yigit_y nickli şahsa kin güttüğümden dolayı şikayet edildiği yönünde asılsız vede olayı klasik bir yol izlenmiş. Söz konusu şikayette,resimdede görüldüğü üzere konunun Atatürk'le uzaktan yakından bir alakası yoktur.Burada konu defalarca bu forumda bu devleti yöneten cumhurbaşkanına,onun siyasi kimliğinin bir parçası olan partiye vede ona oy veren milyonlarca insanı saygısızca,aşağılayıcı vede vatan haini gibi gösterme çabasında bulunan yigit_yi bu konulardan dolayı şikayet etmiş olmamdır.yukarıda bahsettiğim aşağılayıcı vede devleti yapılan bir terör saldırısının faili gibi gösteremeye çalıştığından dolayı,ben ve benim gibi milyonlarca insanı sırf bu devletin başındaki partiye,vede cumhurbaşkanına oyverdi diye aşağılamaya çalışan bu şahsın,daha önce defalarca sabretmeme rağmen malesef devletin yürütme krumunu vede onun başındaki şahsı sırf oy almak için yapılan bir terör saldırısının arkasında olduğunu söylemesi bardağı taşırdı..

Bende bimer yolu ile bu şahıs hakkında şikayette bulundum.Evet bir yanlış yaptım ama yanlışı şikayet ederek değil.sadece şahsın hakaret ettiği konunun linkini koyarak yanlış yaptım.oysaki bu konunun silineceğini bilip aşağıda resimlerde koyduğum şekilde örnekleri ile şikayet etmem gerekirdi.bu konuda büyük bir yanlış yaptım.devletin yürütme kurumunu terör faili gibi göstermeye çalıştığı aşağıdaki resimleri yollamalıydım.şahşın koyduğu resimdeki belgedede yazdığı üzere suç içerikli yorumlara (konu silindiği için ) ULAŞILAMADIĞIndan dolayı dava açılmamıştır.

Konuyu kendi devletinin yürütme kurmunu terör faili gibi gösterip.daha sonra burada vatan millet nidaları ile konu ile alakası olmayan bir şekilde Atatürk'e getiren ve bunun üzerinden insanları şahsıma düşman etmeye çalışıp,bu olay üzerindende bu şahsın,bana açacağı dava ve davaların dosyasınada bu resimleri koyacağımın bilinmesini isterimki Elimdeki bu delilleride gerek tazminat davasında gerekse başka davalarda kullanacağım.

bu ülkede kimin kime oy vereceğini dikte etmeye çalışıp.vermeyenide hakaretle,aşağılamakla,suçlamaya çalışan bir insanı hakaret edilen insanlardan biri olarak 2 yolla cezalandırabilirdim. Birincisi devletin düzenine uyup yasal yollarla bunu şikayet etmekti.ikincisi ise zaten mafyacılığa girer oda malesef bende yok.insanları siyasi görüşü yüzünden veya oy verdiği parti üzerinden kin güdüp onlara her sözü söylemek özgürlük değildir.bunu yapmak hak ama bunu şikayet etmek ispiyonculuksa evet ben ispiyoncuyum.böyle olmayada devam edeceğim.Bu milletin milyonlarca insanını sırf ak partiye oyverdi diye aşağılacaksın .devletin başındakini her türlü saygısızlığı yapacaksın.sonrada seni şikayet eden suçlu olacak öylemi???...şikayet eden ispiyoncu olacak.vede olayı çarpıtıp konuyu başka yerlere çekip.hala bana hakaret edeceksin.aç davayı bakalım.kim kime ne davası açacak görelim...

Ayrıca bu konu altında olayı çarpıtıp insanları bana karşı kışkırtmadan dolayı başıma gelebilecek herhangi bir olaydan bu şahıs sorumludur. Bu konuyu kaldırmayacağını söyleyen admin arkadaş inşallah bu sözünde durur bunlarda belge olarak burada kalır.Zira avukatımla pazartesi görüşüp bu konuda insanları bana karşı kışkırtmaktan dolayı dava açacağım.tekrar söylüyorum şikayet sebebi yukarıda resimdeki kağıtta yazıyor.Konunun Atatürk'le yakından uzaktan bir alakası yoktur. Söz konusu mesajlarda aşağıdaki resimlerde mevcudur.elimdeki dosyadan bazılarını buraya koyma gereği duydum.bu konuya ilk ve son yazışımdır. Cevap yada polemiğe girmeye çalışanlar boşa yorulmasın...

Konu Evrenoz tarafından (25-09-2019 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: Atatürk'ün A'sı büyük harf ile yazılır, tarafımdan editlendi.
    Scorpion TypeR

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu nasil birisin sen,nasil bir bencillik ve iktidarin guc budalasi halleri.
    Yahu sirf senin akp ye oy verdi diye elestirip,dusman ettiler,asagiladilar kıl tüy diyorsun. Yahu senin liderin ve inun aveneleri akp haric partiye oy verenleri "terorist" "ahlaksiz" "teror destekcisi" "islam dusmani" "kandan beslenen" vs vs vs ilan etti. Daha kahvalti yapmadim,beyne seker gitmiyor,daha fazla ornek veririm istersen.
    E simdi bir kesim,kendine oy vermeyenleri asagilayip hakaret edicek,kendine oy verilmesini dikte edicek ama 2 yolla cezalandiramiyacagiz. Yuru be adalet, yürü be gukuk pardon hukuk. Magdur vatandaslar var burada.
    Yazinin her yeri bencillik,sahte ve cahillik kokuyor. Kendini akp ye oy vermeyen biri yerine koy ve cbaskaninin her secimden önce akp secmenine,kandine oy vermeyenler hakkinda soylediklerini tekrar dinle yada hatirla. Sonra oyle yaz.
    Adaleti mesgul boş beleş islerle mesgul etme ama avukatini birakma. Biraz para kazansin...

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok komik yahu kendi partisine oy vermeyenleri terörist ilan eden AKP vekillerini de bipere çipere şikayet edebiliyor muyuz?

Nasıl bir işsizliktir şu şikayet olayları... Akillanmadiniz bir türlü. Unutmayın bu forumda rollingimizi şikayet edende, siyasi ispiyoncularda hep ortaya çıkarılmıştır. Vazgeçin artık. Dinime söven müslüman olsa. Şu foruma üye olupta pürü pak olan kim var? En azından trafik kuralı dahi olsa ihlallerimiz hatalarımız hepimizin var. Otu b.ku şikayet edip şu adaleti meşgul etmeyin artık. Hayır delikanlılık bize göre değil, bi miktar şikayet etmeden durmayız diyorsanız girmeyin arkadaş foruma, zorla silah mı dayiyorlar üye olun herşeyi okuyun diye?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @zübeyir Hayatımda gördüğüm en ağır loosersın
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntıladığın postları destekler nitelikte tweet'i Burhan Kuzu kendi atmış zaten

Bunu da şikayet eder misin?

Prof Dr Burhan Kuzu auf Twitter: "Evet secim bitti Millet kararını verdi.Ya istikrar ya kaos dedim;Millet kaosu secti hayırlı olsun."

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @zübeyir yazının sadece bir kısmını tahammül ederek okuyabildim. Ben de sırf verdiğin oya, senin gibi milyonlara kin ve nefret besliyorum. Gözümde sadece milyonlarca vatan haini rantçı, peşkeşcisiniz beni de şikayet edermisin rica etsem
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler