User Tag List

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
194 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Yeni İş Kolumuz Hayırlı olsun ÖLÜCÜLÜK & MEZARCILIK

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m a l u m sıte uzerınden konusuyorum
    mesaj yolu ile ulaşımı seçerseniz hiç derdiniz tasanız olmaz,ciddi adam oradan bellı eder kendını zaten
    cok da takılmamak lazım (:
    cevap vermezsınız olur bıter (:

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat teklif etmek ölücülük olmuyor bence satmak istemezsen ilgilenmiyorum dersin kapatırsın, zamanında 10000 hasar kayıtlı C3 1.6 hdi a 21000 yazan kişiye 16000 teklif etmiştim olmaz falan dedi tesekkur ettim fikrin değişirse ara gelirim dedim tamam dedi. Sonrasında 3 4 arkadasıma aratıp adamı karanlıga surukledik 13 14 15 gibi rakamlar teklif ettirmiştim. Adam akşam arayıp 1 lira pazarlık yapmadan 16500 gel al arabayı dedi, gittim aldım piyasa belli gidecek rakam var gitmeyecek rakam var. Bence bu ölücük olmuyor alıken kazanmak diyelim
    İntihar edecekmiş biraz daha taciz etseniz adam
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ustam 1550 TL param var senin gibi katara da gidemiyoruz piyasa sıkıntılı he dersen alyım

Sahibindende gelen mesaj. Katardan telefon aldım eski telefonumu satıyorum kıskandı pezevengi herhalde

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şoyle bir karikatur vardi

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şoyle bir karikatur vardi.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İntihar edecekmiş biraz daha taciz etseniz adam
    Ya en son aramada çok kızmıştı

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konularda bence niyet ve tavırlarda önemli, bu işin ticaretini yapan insanlara lafım yok fakat insanlara yüksekten bakan, yok o saatte arayamazsın, yok oraya arabamı getirmem, yok almadan kullanamazsın gibi bir sürü değişik hareketler yapan insanlardan araba almayı geçin selam bile vermem.İsterse 5k ucuza versin.Numaranı koyuyorsan ararım kardeşim, işim gecedir belki gündüz uyuyorumdur yada o zaman müsaitimdir.Numaranı koyma o zaman mesaj atalım, geç saatte arıyorlarsa sessize al bakma nedir yani.Arkadaşıma araba bakmaya gittik adam satışı vermeden kullandırmam dedi yine araba bakarken adam sanayiye gelemem diyor, dedik nasıl baktırcaz arabaya? ben buradayım aldıktan sonra git baktır sıkıntı olursa geri alırım diyor.Nalburdan musluk alıyoruz sanki.En son gittik galeriden aldık.Yani daha para konuşmaya gelmeden karşıdaki insandan nefret ediyorsun.
    Yine kendime çok temiz bir e36 buldum tanıdıktan.Araç gümrük çıkışlı orj. 150 binde baktırdık filan tertemiz içi dışı her yeri fakat adam arabanın satışını hemen vermem dedi öyle iş mi olur 2 lira fazla verim bana ver dedim vermedi çok üzüldüm o arabayı alamadığımdan beri zaten araba filanda almadım hala sinirliyim uzun bir süre daha almamda bakmamda.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evi ilana koydugumda cadde üzeri diye belirtip fotoğrafları eklemistim fiyat 450k.
    Bir beyfendi geldi bebeğiyle beraber gezdi etti,bu ev cadde üzerinde,200k ya anlasalım dedi.Güldük ettik olmaz dedik 220k olsun dedi.Siz bilirsiniz o zaman dedi ve gitti.
    Artık ölücü mü başka bişey mi denir bilemedim
    dasestar

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Valla sahibindendeki sisik fiyatlara ayarli öldürmek mantikli.

Bende bir arkadssimin ricasi uzerine bir mesaj attim boyle yaklaşık 8 10k düşük teklifkti yazdigi fiyattan, tabiki redderti aylarca satilmadi

sonra benim teklif ettigim fiyattan asagi dusurdu ilan fiyatini, bidaha yazdim bak dedim ozaman verysedin kardaydin simdi bu fiyattanda pazarlik yapalim dedim istemedide yine baya durdu sonra satildi
    1881 - 193

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat teklif etmek ölücülük olmuyor bence satmak istemezsen ilgilenmiyorum dersin kapatırsın, zamanında 10000 hasar kayıtlı C3 1.6 hdi a 21000 yazan kişiye 16000 teklif etmiştim olmaz falan dedi tesekkur ettim fikrin değişirse ara gelirim dedim tamam dedi. Sonrasında 3 4 arkadasıma aratıp adamı karanlıga surukledik 13 14 15 gibi rakamlar teklif ettirmiştim. Adam akşam arayıp 1 lira pazarlık yapmadan 16500 gel al arabayı dedi, gittim aldım piyasa belli gidecek rakam var gitmeyecek rakam var. Bence bu ölücük olmuyor alıken kazanmak diyelim
    Bu davranis bana hic etik gelmiyor. Alirken kazan ama insanlari darlayarak, biktirarak degil.

EmreS13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ölücüleri bildiğim için yüksek fiyat yazar geçerim. Ben aklımdaki rakama satmış olurum, alanda kâr ettiğini sanar ve her iki tarafta mutlu olur.
    06 WTF 36 Corsa 1.7 ///06 FA 9273 İbiza cupra CTH SOLD..
    06 JZ 556 200SX S13 Forged , Drift Car Project

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla sahibindendeki sisik fiyatlara ayarli öldürmek mantikli.

Bende bir arkadssimin ricasi uzerine bir mesaj attim boyle yaklaşık 8 10k düşük teklifkti yazdigi fiyattan, tabiki redderti aylarca satilmadi

sonra benim teklif ettigim fiyattan asagi dusurdu ilan fiyatini, bidaha yazdim bak dedim ozaman verysedin kardaydin simdi bu fiyattanda pazarlik yapalim dedim istemedide yine baya durdu sonra satildi
    Hiç rica etmedim. Sahibinden üyelik bilgilerin bende kendim girip ölü fiyat veriyorum artık.

Tşk
    Buurak

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç rica etmedim. Sahibinden üyelik bilgilerin bende kendim girip ölü fiyat veriyorum artık.

Tşk
    Buurak
    Sende kuruldun bende kurtuldum ensonunfa

Tsk korsan
    1881 - 193

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu davranis bana hic etik gelmiyor. Alirken kazan ama insanlari darlayarak, biktirarak degil.
    Elbette haklısın ancak zaten fiyata bırakacaktı sureci hızlandırdım diyelim.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30liradan ilan açmıştım bi aralar araca. Herifin teki 25liram var yazmıştı.

Ulan ben araba ararken böyle öldürmüyorum. Bakıyorum fiyat 31750 yazıyor. Ben bunu zorlasam en dip 30a alırım diyorum. Ama parası kıymetli çakal sürüsü öyle düşünmüyor tabi. 25e alsa yarın 30 yazacak gavadd...
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz bütün gün uğraşıyoruz bu tür abukluklarla. teklif alabilirsin , hesap işidir , olmaz dersin kapatırsın. sonuçta araba senin para onun. 70 lira yazdığım arabayı 64 e verdiğimde oldu , 100 lira yazan arabayı 75 e aldığımda oldu. ticarettir , normal yani. çokta şaapmamak lazım
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı REVOLTA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konularda bence niyet ve tavırlarda önemli, bu işin ticaretini yapan insanlara lafım yok fakat insanlara yüksekten bakan, yok o saatte arayamazsın, yok oraya arabamı getirmem, yok almadan kullanamazsın gibi bir sürü değişik hareketler yapan insanlardan araba almayı geçin selam bile vermem.İsterse 5k ucuza versin.Numaranı koyuyorsan ararım kardeşim, işim gecedir belki gündüz uyuyorumdur yada o zaman müsaitimdir.Numaranı koyma o zaman mesaj atalım, geç saatte arıyorlarsa sessize al bakma nedir yani.Arkadaşıma araba bakmaya gittik adam satışı vermeden kullandırmam dedi yine araba bakarken adam sanayiye gelemem diyor, dedik nasıl baktırcaz arabaya? ben buradayım aldıktan sonra git baktır sıkıntı olursa geri alırım diyor.Nalburdan musluk alıyoruz sanki.En son gittik galeriden aldık.Yani daha para konuşmaya gelmeden karşıdaki insandan nefret ediyorsun.
    Numara var diye akşam 10'da aranmaz kimse. Mesajla veya whatsapp'tan müsaade istenir. Satıcı durumuna göre dönüş yapar veya yapmaz.

Kullandırma mevzusu da öyle basit değil. Yeri gelir, alıcıya tecrübe etmesi için teklif edilir. Yeri gelir, çalıştırması için dahi anahtar emanet edilmez. Tamamen karşılıklı güven ve iletişime bağlı yani. Bilhassa hızlı araçlarda seçici olmak lazım. Göz açıp kapayıncaya kadar telafisi güç hadiseler yaşanabilir. Forumda örnekleri aynıyla vaki.

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Esnaf bu ayaklı al satçılar kadar öldürmüyor bir arabaya teklif verirken en azından benim tanıdıklarım ve ben yapmıyorum.
    Adam arabanın kullanım kılavuzu yok diye fiyat düşmeye çalışıyor internetten indirip vereyim diyorum veya kullanamadığın bir yer olursa ara beni diyorum orjinali torpido da durmalı diyor, olsada açıp ilk sayfasına bakmaz.

Enteresan zamanlarda çok garip kişiler arıyor bunada sürekli şahit oluyoruz.

Bir pazar sabah telefonum çaldı saate baktım sabah 06:58 istemsiz bir şekilde açtım yatakta uykuluyum.
    50 yaşlarında bir ses ''yeğenimm sende bağ ile takaslı araba var mı'' dedi ilk cümlesi direkt bu oldu.
    tabi ben tam anlamadım ne ile takaslı abi dedim ''bağ yeğenimmm bağğğ üzüm bağııııı'' dedi.
    Yatakta yatıyorum tabi ben hala, tavana şöyle bir baktım derin bir nefes aldım dayı sen o bağın üzümlerinden getir bir tadına bakalım ona göre konuşuruz dedim.
    Tamam yeğenimmm dedi ve kapattı.Hala bekliyorum üzümleri.

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ikuybu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esnaf bu ayaklı al satçılar kadar öldürmüyor bir arabaya teklif verirken en azından benim tanıdıklarım ve ben yapmıyorum.
    Adam arabanın kullanım kılavuzu yok diye fiyat düşmeye çalışıyor internetten indirip vereyim diyorum veya kullanamadığın bir yer olursa ara beni diyorum orjinali torpido da durmalı diyor, olsada açıp ilk sayfasına bakmaz.

Enteresan zamanlarda çok garip kişiler arıyor bunada sürekli şahit oluyoruz.

Bir pazar sabah telefonum çaldı saate baktım sabah 06:58 istemsiz bir şekilde açtım yatakta uykuluyum.
    50 yaşlarında bir ses ''yeğenimm sende bağ ile takaslı araba var mı'' dedi ilk cümlesi direkt bu oldu.
    tabi ben tam anlamadım ne ile takaslı abi dedim ''bağ yeğenimmm bağğğ üzüm bağııııı'' dedi.
    Yatakta yatıyorum tabi ben hala, tavana şöyle bir baktım derin bir nefes aldım dayı sen o bağın üzümlerinden getir bir tadına bakalım ona göre konuşuruz dedim.
    Tamam yeğenimmm dedi ve kapattı.Hala bekliyorum üzümleri.
    adminler bir el atarmısınız düzeltemedim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler