User Tag List

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
194 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Yeni İş Kolumuz Hayırlı olsun ÖLÜCÜLÜK & MEZARCILIK

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün biri aradı çok iyidi bu ;

hocam merhaba uzatmicam 55binim var muğladan gelicem heaa diyorsan yola çıkıcam dedi.
    yok bacanak olmaz o rakama dedim.
    peki kal sağlıcakla dedi kapattı.

10 saniye sürdü ahahahah

net adamları severim
    Benide muğla'dan biri aradı bu tarzda kendine göre fiyat verip veriyosan gelicem dedi vermiyorum diyince kapattı Acaba aynı kişimi
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah sabir versin, 140 yazmişim 120 olur mu diyor? olmaz dedim, Çok yazmişssin diyor. Leon aldım adam mesaj atiyor 127 yazmişim, 116 olur mu diyor hayır dedim çok yazmişsin diyor sanane? biri sabah mesaj attı merhaba oluru nedir ? dedim Teklifi nedir ? Teklifim yok piyasada araç karşılaştırması yapıyorum sen ne kadar düşersin diye seni zarfladım diyor? sana 126.999 TL dedim. Tekrar Tekrar sormasınlar diye kalın kalın yazdım yine aynı muhabbet nefret ettirdiler artık. Ama Ben araç almak istediğimde 500 tl düşen gördüm, 250 düşen gördüm 100 TL düşen gördüm, DAha neler neler.

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Numara var diye akşam 10'da aranmaz kimse. Mesajla veya whatsapp'tan müsaade istenir. Satıcı durumuna göre dönüş yapar veya yapmaz.

Kullandırma mevzusu da öyle basit değil. Yeri gelir, alıcıya tecrübe etmesi için teklif edilir. Yeri gelir, çalıştırması için dahi anahtar emanet edilmez. Tamamen karşılıklı güven ve iletişime bağlı yani. Bilhassa hızlı araçlarda seçici olmak lazım. Göz açıp kapayıncaya kadar telafisi güç hadiseler yaşanabilir. Forumda örnekleri aynıyla vaki.
    Dediğinize katılıyorum fakat kimseyide 10da aradı diye terslemem yani.Gerekli bir dilde rahatsız edildiğimi söylesem karşı tarafta bir "kusura bakmayın" cümlesini çok görmez herhalde.Ama en temizi sadece mesaj ile ilan vermek.Özelden verilir numaralar gerekirse.Dediğiniz gibi her şey iletişime bağlı.Araç kullandırma mevzusuda dediğim gibi sonuçta satışı alınmamış araba ile roll yapcak yada 0-200 deneyecek halimiz yok setup ne olursa olsun isterse 1.0 olsun.Bizde insan sevmiyoruz ama dedikleriniz medeniyettir oda sizle iletişim kurmaya çalışan insanlarda yok diye agresifleşmenin manası yok bence.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef bu konu arabasina gore degisiyor...

Fiat Bravo sattim...

Diger ilanlara bakarak fiyat koydum. Genellikle en dusukten siralarim ilanlari ve en ucuz araba ile kendi arabami kiyaslar, bir tik ustunu koyarim. Cogunlukla da volvo mazda gibi zor bilinen araclari bile 1 hafta civari satardim...

Bravoda ise ilanlara baktim ona gore koydum... Ama 50 civari koydugumuz arac 43e mi ne gitti o donem... Yani bazi arabalarin piyasasi yanitliyor...

19500e koydugum aracimi oluculerden bunalip, 14-15 tekliflerinden gina gelip, 1 hafta bos gecip 21500e koydum ve 19a satmistim... hemde iki kisi daha bekliyordu ilk gelen begenmezse gelelim 1 saate diye...

Yanliz bravo ilani benide sasirtmisti... 52-53 yazilan araba 43te kaldi. Servis bakimli ve sifir gibi bir dizel otomatikti...

Bu arada cok begenmistim malzeme kalitesini bravonun... Fiat gibi degildi, cogu japon arabasindan da iyiydi kalite olarak...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayılıyorum bu "istediğim fiyatı yazarım, beğenmeyen almaz kardeşim sizene" tavırlarına..
    daha dün hiç çekinmedim yazdım bi honda vt750 shadow motosiklet ilanına. "az yazmışsın 45 yaz" dedim. eleman 37.000 tl yazmış 25 liralık motora. "mal benim kardeşim istediğimi yazarım" dedi. mal seninde sanki para bizim değil a m k

piyasa yükseltmenin ne kadar kolay olduğunu anlıyoruz bu şekilde. "benimki en temizi ulen" yazıp 5k fazla yazıyosun. hadi 1 ilan daha böyle olsun. hooop 2 ay içinde oldu mu 25k lık araç sana 30k

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef bu konu arabasina gore degisiyor...

Fiat Bravo sattim...

Diger ilanlara bakarak fiyat koydum. Genellikle en dusukten siralarim ilanlari ve en ucuz araba ile kendi arabami kiyaslar, bir tik ustunu koyarim. Cogunlukla da volvo mazda gibi zor bilinen araclari bile 1 hafta civari satardim...

Bravoda ise ilanlara baktim ona gore koydum... Ama 50 civari koydugumuz arac 43e mi ne gitti o donem... Yani bazi arabalarin piyasasi yanitliyor...

19500e koydugum aracimi oluculerden bunalip, 14-15 tekliflerinden gina gelip, 1 hafta bos gecip 21500e koydum ve 19a satmistim... hemde iki kisi daha bekliyordu ilk gelen begenmezse gelelim 1 saate diye...

Yanliz bravo ilani benide sasirtmisti... 52-53 yazilan araba 43te kaldi. Servis bakimli ve sifir gibi bir dizel otomatikti...

Bu arada cok begenmistim malzeme kalitesini bravonun... Fiat gibi degildi, cogu japon arabasindan da iyiydi kalite olarak...

O piyasası kadar olmayan arabalardan biri de mcp şanzımanlı dizel c4ler. İlanlara baksan 58ten aşağı yoktu boyasız 50bine daha gelmemiş c4ü 53bine haftalarca ilanda kalmıştı En son takasa verip sıfır almışlardı
    Instagram: mutusgarage

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim en uyuz olduğum bir kaç yaklaşımı yazayım. Mal alınır satılır, pazarlık edilir.

1-) Arabayı şuraya getir dediğin gibiyse alırız. (Alıcıysan gelir baktırırsın ayağa araba gitmez)
    2-) Çok yazmışsın aynı araç şurada şu kadar (Buyuar kardeşim oradaki aracı al benim aracım bu fiyat)
    3-) Bu araba bu kadar etmez. (Sen benim malıma neye göre değer biçiyorsun)
    4-) İlanı okumadum aracı anlatır mısın (Detaylar ilanda yazıyor, oku aklına takılmayan bir şey var ise anlatırım)
    5-) Boya değişen yoksa alırım (İlan hasar kayıtlı, boya değişen işaretlenmiş ilan metnine yazılmış)
    6-) Telefonda pazarlık ettiysek, geldiğinde rakam değişmez diyorum, ya orada bakarız diyor. Burada bakmayız fiyat neyse o.
    7-) Ekspertizden sonra yağ bakımı gelmiş, rotunda boşluk varmış diye fiyat kırmak istiyor. (2. el araç alıyorsun illaki eksiği olur, ya da satana göre sıkıntı olmayan şey sana göre sıkıntıdır, yağ için fiyat düşmeye çalışmak bence en büyük ölücülük. Yağ 1000 km önce değişti yazan kartı görsem bile aldığım tüm araçların yağ ve filtrelerini hep değiştirmişimdir.

Ben de araç alırken aklımda bir rakam oluyor ve teklif ediyorum, (genelde 1-2 bin tl altı. Karşı taraf kabul ederse gidip alıyorum.

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında bu *pne galericilerin alırken öldür, satarken öv muhabbetine hep böyle piyasa. Alırken zamanında lokal boyalı araçlara takla atmış muhabbeti yaptılar. Öldürüp öldürüp aldılar. Satarkende sanki aracı kendisi galeri dükkanında imal etmiş gibi sattı. Ne oldu normal kullanıcı da aynı ayağa yatmaya başladı. Gelişerek günümüze kadar geldi muhabbet.

Adamın birine araba sattım passat highline izmite. Adam burda nasıl ağladı sızladı şöyle param yok böyle yemin ediyor çocuk rahatsız filan. Maşukiyeye gittik eşimle yeni araç alınca gezmeye. Adamla karşılaştık. Adamın küçük ölçekli bir sebze /meyve hali vardı öyle söyliyim.

Çok fiyat öldürene cevap vermiyorum. Yada yazdığı fiyatın altına satıldı yazıyorum.Deli oluyorlar ( Mesala ilan 55 yazıyor. Adam yazmış bana 45 olur mu. Diyorum ki 40 sattık aracı. Adam bide vah vahlanıyor)
    Arayıp saçmalamaya başlayana kardeşim arabaya kardeşim kapora almış diyorum.
    Onun haricinde ilan koyarken artık msj kısmını kapatıyorum. Alacak adam bırak msj atmayı aramayı direk çıkıp geliyor.

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***** sitedeki araç fiyatları piyasasının çok üstünde olduğu için ben pazarlık yapmaya çalışanları yadırgamıyorum. Tabi burada en önemli detay konuşma şekli yani iletişim. Bu arada boya ve motor durumunu ısrarla soranları anlıyorum. Adam ilana hatasız boyasız yazmış arıyorsun sadece bir kapısında boya var diyor. Ya da motor iyi durumda diyor arayınca enjektörlerin bakıma ihtiyacı var diyor. Bu örnekler uzar gider o yüzden çok takılmamak lazım.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benide muğla'dan biri aradı bu tarzda kendine göre fiyat verip veriyosan gelicem dedi vermiyorum diyince kapattı Acaba aynı kişimi
    dün gene biri aradı , bak bak olaya bak.
    önce böyle kardeşimli falanlı konuşmalar...
    Nerelisin dedi -Dedeağaçlıyım (yunan) dedim , ordan hemşeri muhabbeti kesildi...(tam yapmaya yelteniyordu

1000km uzaktan gelicem dedi - banane istersen başka galaksiden gel dedim.
    54 vereyim dedi kardeş sen git turşu clk'lardan bak dedim kapattı.

benmi acaba yanlış yaptım bilmiyorum ?

ben alırken aracı aradım ; abi pazartesi yanına geliyorum istersen kapora yollim dedim kabul etmedi pazartesi gittim adamın yanına.
    ilanda yazan rakam için notere kadar hiç sesimi bile çıkarmadım.
    Noterde abi son bişey yapacakmısın diye sordum,peki 1000 tl daha indirim yapayım dedim verdi.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

şimdi bu işler biraz çene işi
    çenesi iyi olan ucuza alıp pahalıya satabiliyor
    olmayan da alışına da satışına da isyan ediyor gibi geldi bana
    aldığım her arabadan cebime para koymasını da bildim çok şükür çünkü paraya ihtiyacı olan birisiyim
    ayrıca devremülk satışı geçmişim var benim çene biraz oradan kalma sıhhıye durağında yerimi verdiğim yaşlı ablaya ivedik durağunda(4-5 durak fark var) inene kadar devremülk satmışlığım var
    çene iyidir arkadaşlar ama saygısızlık ve çingenelik yapmadan sınırları zorlamak lazım..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu pazarlık olayını yapan akrabam var. uzun zamandır samimiyetimi kesmiş bulunuyorum. pazarlık sırasında o kadar yalan, o kadar kendini küçük düşüren hareketten sonra akşam kahvede 500lira uyguna kapattım demesi beni bitirdi. burada o kadar adamsınız. hepinizin yaptığı pazarlıkları kayıt alıp buraya koysalar %90 rezillik içindedir. Ertekin olayı gibi her şey. herkes delikanlı herkes adam.
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wallaha benim rezillik içinde yaptığım bir şey yok muhtemelen ben kalan %10dayımdır
    pazarlık yapan insanları muhbirlik ve iftiracılarla kıyaslamak saçma olmadı mı?
    bizde araba satıyoruz işimize gelmezse konuyu kapatıyoruz ama işimize gelirse karşı tarafın pazarlığına müsade ediyoruz alan memnun satan memnun kimse kimsenin malını silah zoruyla almıyor/satmıyor
    daha geçen gün arkadaşımın opelini 120ye ilanda gördük çocuk 103e vermiş
    ne yapalım yani eşşek gibi gidip 17 milyar fazla mı verelim?
    sen kaç ayda kazanıyorsun 17 milyarı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya bak la pazarlık yapanı vatan haini ilan edecekler
    bakın burası pazarlıksız: https://www.dod.com.tr/?gclid=CjwKCA...xoClGIQAvD_BwE
    gidin aracınızı buraya verin buradan alın "ertekin" gibilerle uğraşmayın

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle şunun anlaşılması gerekir ;

o site teklif sitesi değil.
    Adam 5lik mala 15 yazabilir.
    Mal adamındır İSTEDİNİ YAZAR,satılır satılmaz o adamın sorunudur.
    Pazarlık adı altında indirilebilmeyi umulan rakam max %3-5 arasında olmalıdır. Fazlası küfüre girer.
    Bu pazarlıkta TELEFONDA değil , malı görüp beğenildikten sonra yapılır.

Küfürlük örnek ;
    Herif açmış telefonu -s.a -a.s , 55 verim.
    LAN sitir git.
    médiocrité partout

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ucuza kapatmak uyanıklık olarak biliniyor ülkemizde. Aklımız genelde ufak tefek hesaplara çalışıyor,nerden ne kopartırım. Şunun şurasında çizik varmış 500 daha kırıyım falan. Zihniyet hep aynı maalesef
    imzasız..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuya bak la pazarlık yapanı vatan haini ilan edecekler
    bakın burası pazarlıksız: https://www.dod.com.tr/?gclid=CjwKCA...xoClGIQAvD_BwE
    gidin aracınızı buraya verin buradan alın "ertekin" gibilerle uğraşmayın
    DOD la pazarlık yapmıştım bu aldığım aracı almadan önce 8000TL düşürmeyi başarmıştım Beetle için test aracıydı
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne konuşursanız konuşun bütün bu atmosferin tek sebebi eğitim eksikliği her türlü eğitim eksiği olan bir toplum olarak burda yazılan ve burda yer almayan anlatılmayan ama yaşanan her acizlik durumları maalesef tek sebebi eğitimsizlik.. Alıştırdılar milleti eğitimsizliğe,kara cahilliğe şaşırmıyorum artık nedense..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu arada DOD'dan satılıp, sahibinden'de aynı hafta ilana giren bütün arabaları ifşa edesim var Üstüne hepsi 7-8 koyup ilana girmiş.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler