User Tag List

Sayfa 8/11 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
194 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Yeni İş Kolumuz Hayırlı olsun ÖLÜCÜLÜK & MEZARCILIK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ucuza kapatmak uyanıklık olarak biliniyor ülkemizde. Aklımız genelde ufak tefek hesaplara çalışıyor,nerden ne kopartırım. Şunun şurasında çizik varmış 500 daha kırıyım falan. Zihniyet hep aynı maalesef
    yahu o çingenelik ona lafım yok satmazsın geçer gider
    antepten gelen 2 galericiye telefonda söylediğimin 1 lira altına düşmedim işinize geliyorsa dedim mecbur aldılar ama yemek ısmarla bari diye yalvardılar ne koparsak kar hesabı ona da siktir çektim yolladım
    ama pazarlık yapan adamlara "ertekin gibi delikanlı" demek ne demek ben ona takıldım
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam 20.750 yazmış gittik yan binadaydı efendice konuştuk tanıdık manıdık sohbet muhabbet 17ye anlaştık
    araçta motorda sıkıntı vardı 1 lira da ona kırdı 16 liraya düştü
    boya değişen tramer bakmadım bile 16 liraya araba aliom ne önemi var diye
    satışı yaptık dönüyoruz adam diyor ki "zaten sahibindende fiyatlar çok yüksek yazılmış bizde ona göre yazdık ama orada fiyatlar çok yüksek saılmadı"
    eee?

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wallaha benim rezillik içinde yaptığım bir şey yok muhtemelen ben kalan %10dayımdır
    pazarlık yapan insanları muhbirlik ve iftiracılarla kıyaslamak saçma olmadı mı?
    bizde araba satıyoruz işimize gelmezse konuyu kapatıyoruz ama işimize gelirse karşı tarafın pazarlığına müsade ediyoruz alan memnun satan memnun kimse kimsenin malını silah zoruyla almıyor/satmıyor
    daha geçen gün arkadaşımın opelini 120ye ilanda gördük çocuk 103e vermiş
    ne yapalım yani eşşek gibi gidip 17 milyar fazla mı verelim?
    sen kaç ayda kazanıyorsun 17 milyarı?
    sevgili brokerim sen niye bu kadar üstüne alındın olayı. vatan hainliği ile alakası yok. sen terbiye sınırları içinde kalmıyorsan zaten akrabamdan daha çok üzülürüm sevdiğimiz bir kardeşimizsin. ben diyorum ki konunun ölücüler kısmındaki insanların durumu nedir. aman banane herkesin ticareti bol olsun. hayırlı cumalar.
    turbocuk istiyoruz

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu pazarlık olayını yapan akrabam var. uzun zamandır samimiyetimi kesmiş bulunuyorum. pazarlık sırasında o kadar yalan, o kadar kendini küçük düşüren hareketten sonra akşam kahvede 500lira uyguna kapattım demesi beni bitirdi. burada o kadar adamsınız. hepinizin yaptığı pazarlıkları kayıt alıp buraya koysalar %90 rezillik içindedir. Ertekin olayı gibi her şey. herkes delikanlı herkes adam.
    Senin akrabanın yaptığı yanlış ya da tasvip etmediğin pazarlığı görüp , bu işi genele vurup burdaki insanları zan altında bıraksmazsın. Milletin nasıl pazarlık yaptığını nereden bileceksin de %90 ı rezillik içindedir diyeceksin. Hele ki bu durumu ertekin olayına nasıl bağladın o da çok enteresan bi mevzuu.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Valla çevremde bu tür takılıp sürekli al sat yapan çok adam var, kazanıyorlar da.

50lik arabaya 45 teklif ediyor günde 20 kişiye, elbet biri denk geliyor sıkışık. Alıyor 45e 2 gün sonra 55e ilana koyup 50ye çakıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çevremde bu tür takılıp sürekli al sat yapan çok adam var, kazanıyorlar da.

50lik arabaya 45 teklif ediyor günde 20 kişiye, elbet biri denk geliyor sıkışık. Alıyor 45e 2 gün sonra 55e ilana koyup 50ye çakıyor.
    yazın 800 istedikleri evi şimdi 550ye satamayan tanıdığım var
    evde mis gibi ev ama alıcı olmayınca 250 lira düşüyor adam yoksa banka haczedecek ztn bir kaç aya
    başka bir örnek; geçen yaz bi apartmanda 420ye 2. katını yine aynı bacanağın annesi aldı
    çapraz 1. katı 2 ay önce 280e bıraktı adam aynı daireler hemen emlakçı aldı o da 1 haftada 330a verdi

evin ederi 420 olabilir ama 280e satılanı varken neden senden ederine alayım?

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazın 800 istedikleri evi şimdi 550ye satamayan tanıdığım var
    evde mis gibi ev ama alıcı olmayınca 250 lira düşüyor adam yoksa banka haczedecek ztn bir kaç aya
    başka bir örnek; geçen yaz bi apartmanda 420ye 2. katını yine aynı bacanağın annesi aldı
    çapraz 1. katı 2 ay önce 280e bıraktı adam aynı daireler hemen emlakçı aldı o da 1 haftada 330a verdi

evin ederi 420 olabilir ama 280e satılanı varken neden senden ederine alayım?
    Bu yazdığın zaten ölücülük değil krizi fırsata çevirme tok satıcı isen yazarsın 450 beklersin. Nakit sıkışıklığın var ise hem senin nakit problemin hallolur hemde karşı taraf uyguna almış olur. Win - win olayı yani. Çeki yazılmasın, icra gelmesin diye bu şekilde yapan bir sürü esnaf etrafta. Keza araba içinde aynı durum. Bütçen belirli ise yem atarsın dönerse senindir, dönmez ise hiç senin olmamıştır. Satış için de aynısı geçerli çok kafaya takmamak lazım. Büyükbaş, arsa takası gönderenler var 5 lira eksik teklif etmiş çok mu ?
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ucu çok açık bir konu bir araca talibim şuan 225 e ilandaydı yazın satamadı fiyatı git gide yükseltti emsalleri uçunca 255 yazdı ancak emsalleri de uzun zamandır satılmıyor ben şimdi gidip adama 225 veya 220 küsür teklif etsem ölücü mü oluyorum ? Araç düzgün ancak piyasası yok bende aldıktan sonra satarken sıkıntı çekeceğim hatta 225 e bile satamayabilirim.
    herşey veya herkes sorgulanıp ölücü bilmemneci vs gibi çıkarım yapılacaksa şartlar tam olarak incelenmeli bence
    Hepinizin fikirlerine kanımca doğru olsun veya olmasın saygı duyuyorum aynı saygıyıda herkes için bekliyorum Techturkey ailesi.

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben arac satarken detaylica herseyini yazarim. telefonda fiyat konusmam ve pazarlik arac basinda adamina gore olur yazarim. ( cok kil tuye takilmayan alicilara gerekli kolayligi yaparim). numarayi kapatmak en iyisi ciddi olan yazar donus yaparim. arabaninda neyi varsa soylerim genelde eksiklerini tamamlamadan satmam alan hep sefasini surer

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı malkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin akrabanın yaptığı yanlış ya da tasvip etmediğin pazarlığı görüp , bu işi genele vurup burdaki insanları zan altında bıraksmazsın. Milletin nasıl pazarlık yaptığını nereden bileceksin de %90 ı rezillik içindedir diyeceksin. Hele ki bu durumu ertekin olayına nasıl bağladın o da çok enteresan bi mevzuu.
    bu ispatı olmayan bir konuda iddaadır. ben iddaa ettim o şekilde olduğunu ve rahatsızlığımı dile getirdim. bunu söylemem ne forumun kalitesini nede senin kaliteni etkiler. bir konu var görüş ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. ertekini delikanlı diye forum olarak örnek almıyormuyduk bir miktar?
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ispatı olmayan bir konuda iddaadır. ben iddaa ettim o şekilde olduğunu ve rahatsızlığımı dile getirdim. bunu söylemem ne forumun kalitesini nede senin kaliteni etkiler. bir konu var görüş ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. ertekini delikanlı diye forum olarak örnek almıyormuyduk bir miktar?
    hocam yanlış benzetme yaptım de geç bence
    ertekin kim ki örnek alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    307 yi satarken birisi aradı, aynı araba gazi antepte 27lira sen neden 31 istiyorsun diyo git onu al deyincede orası uzak diyo

birde beğenilen aracı eşe dosta arattırıp istenilenin 5-6 altı teklif ettirilip sonra gerçek alacak kişinin 2-3 aşağı teklif etmesi adet oldu.
    Romeo <3 Giulietta

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıcılar çakal olsun eyvallah da satıcılar çok mu düzgün? Ben parama göre araba bakıyorum, malın ederi belli burada da sormuştum megane coupeydi 12 bine verdi almadım, ilanda 16500'dü. Sonra 21 binlik arabaya gittim tavan dahil macunlu, 12 binlik olan bu arabadan iyiydi fiyat dahi vermedim ama 10 bin teklif etseydim ölücü diyecekti ama ederi oydu 1 lira fazlası değil. 22500 yazan arabaya gittim arabanın sunroofu açılmıyor, araba düzgün eyvallah ama masraflarını düş diyorum yok, sunroofu bozuk 500 düş diyorum yok kullanıma engel değil diyor. Yahu sunrooflu araba alıcam sunroof açılmıyor bu da düşülmez mi fiyattan yani. 18 dedim 22 bin dedi eyvallah dedim, hala satamadı. Ben de hala araba alamadım

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Günden güne iyice moktan bir hal alıyor araba alım-satım işleri. 4 yıl önce 0 araba fiyatları arşa çıkmaya başlarken kafamdan tamamen silmiştim 0 araç almayı, son araç alırken yaşadığım tecrübelerle 2.el araçtan soğudum. öyle 1-2 satıcı da değil yani. Bundan sonrasında yine bu şekilde seyrederse 0 araca yönelebilirim ben de

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bugün yine ölücu görevimizi yapıp aracimizi aldik.

Aldığım adamlarla tatile bile gideceğiz

Kanka olduk.

En sevdiğim ticaret öldürürken birde dost kazanmak müthiş

Şimdi sıra ölücü kovucu mesaj hazırlamada
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Biz buna galericilik diyoruz.

O adamlara selam olsun

Güzel avlanıyorlar
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer ticaret yapıyorsanız normal hayatınızda buna alışkın olmalısınız , yani alıcı olmayan , keyfekeder arayan , sırf geyik için arayan ve ciddi olarak alıcı olarakta arayanlar olacak

bunun çok yolu yok bunlarla muhatap olmam diyorsanız bu işi yapan bir galerici veya aracı ile muhatap olacaksınız bunun sonuçlarınıda buradaki herkes bilir o zaman gerçekten mezarcı veya ölücü kavramı hayat bulacaktır

evet bir malı satışa çıkartmak ve onunla uğraşmak kolay değil bu güne kadar 15 civarı araç sattım hepsini internet ortamında sattım ve edindiğim tecrübe şu bir araba size hizmetini tamamladı ise onu normal piyasanın 2 veya 3 bin tl altında satmak hem zarar değil hemde işleri kolaylaştırıyor diğer türlü satış süresi uzuyor ve çok fazla sayıda insanla muhatap oluyorsunuz

kamuya açık bir internet platformuna ilan verdiğinizde peşinen şunu kabul ediyorsunuz sizi herkes arayabilir ve bazen akıl almaz saatlerde bile arayabilir buna önlem olarak ya numaranızı yayınlamayacaksınız yada bu tip küçük can sıkıntılarına tebessüm edeceksiniz

şu anda genelde herkes cebindeki nakit para ile alışveriş yapıyor hal böyle olunca biraz kıymetli oluyor insanların parası.

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot / 205 / 1.9 / GTI / Sahibinden Peugeot GTI 205 1.9 130HP sahibinden.comda - 671272344

mesela şu arabaya kaç para teklif edersem ölücü olmam?
    komançero garage

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    85.000TL uygun mu diye sormak lazım.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler