User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Bir Hayal Gerçek Oluyor: Nürburgring

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bir Hayal Gerçek Oluyor: Nürburgring

Galiba Lise 2’den beri hayal ettiğim bir gezi idi. İlk pist merakım Need For Speed Shift 1-2 ile başlamıştı ve devamında gelen oyunlar. Simülasyon dünyasında direksiyon ile kendinizi geliştirmeniz çok olası bir durum. 2013’te ehliyetimi aldığımdan beri çok faydasını gördüm. 2015 yılından beri vakit ve nakit buldukça Türkiye’deki pistlere gittim. Şükür TR sınırları içinde girmediğim pist kalmadı Bu sefer yurt dışına artık açılmak lazım diyip yeşil pasaportumun son demlerinde 3. kez Nürburing’e giden okuldan yakınen arkadaşım Mustafa Çatalbaş ile gerçekleştireyim dedim Aslında geçen sene de gidecektim ama benim boyumu aşar dedim. Geçen sene onun yerine Bmw aracımla körfez pistinde track turk ile open pite katıldım ve oluşan arıza bana Nürburgring seyahatine mâl oldu. Dedim tamam, artık gideceğim ve şu an saat 12’de bize teslim edilecek olan kiralık aracı bekliyoruz. Aracımız daha 3 aylık BMW F23 LCI 230i Cabrio, 2.0 252 hp otomatik. Aslında Mx5 2.0 rf manuel kiralamaştık ama şaşırmadığımız üzere Alman aracı verdiler. Geçmişte 116i aracım stage 1 215 hp ve 205/55 R16 olduğu için bu aracı da rahatlıkla kontrol edeceğimdir. Pist için Rent4Ring’den yeni kasa swift sport kiraladık, 150 hp 971 kg mevcut arabamla aynı güç/ağırlık oranında. Bakalım şu an yarım yamalak uyuklayarak bekliyoruz. Detayları olabildiğince burada da paylaşacağım, sürekli internetim olacak. Instagram hesaplarımdan ne yapıp ne ettiğimi takip edebilirsiniz

@nightriders99
    @ozgurgunessss

Türkiye’ye dönünce bir video editleyip youtube hesabımdan buraya sallarım. Hepinize sevgiler

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 22-28 nisan ring deyım.
    Kafana bırsey takılırsa oralardayız...
    Sen ne zaman gıdıs?

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galiba Lise 2’den beri hayal ettiğim bir gezi idi. İlk pist merakım Need For Speed Shift 1-2 ile başlamıştı ve devamında gelen oyunlar. Simülasyon dünyasında direksiyon ile kendinizi geliştirmeniz çok olası bir durum. 2013’te ehliyetimi aldığımdan beri çok faydasını gördüm. 2015 yılından beri vakit ve nakit buldukça Türkiye’deki pistlere gittim. Şükür TR sınırları içinde girmediğim pist kalmadı Bu sefer yurt dışına artık açılmak lazım diyip yeşil pasaportumun son demlerinde 3. kez Nürburing’e giden okuldan yakınen arkadaşım Mustafa Çatalbaş ile gerçekleştireyim dedim Aslında geçen sene de gidecektim ama benim boyumu aşar dedim. Geçen sene onun yerine Bmw aracımla körfez pistinde track turk ile open pite katıldım ve oluşan arıza bana Nürburgring seyahatine mâl oldu. Dedim tamam, artık gideceğim ve şu an saat 12’de bize teslim edilecek olan kiralık aracı bekliyoruz. Aracımız daha 3 aylık BMW F23 LCI 230i Cabrio, 2.0 252 hp otomatik. Aslında Mx5 2.0 rf manuel kiralamaştık ama şaşırmadığımız üzere Alman aracı verdiler. Geçmişte 116i aracım stage 1 215 hp ve 205/55 R16 olduğu için bu aracı da rahatlıkla kontrol edeceğimdir. Pist için Rent4Ring’den yeni kasa swift sport kiraladık, 150 hp 971 kg mevcut arabamla aynı güç/ağırlık oranında. Bakalım şu an yarım yamalak uyuklayarak bekliyoruz. Detayları olabildiğince burada da paylaşacağım, sürekli internetim olacak. Instagram hesaplarımdan ne yapıp ne ettiğimi takip edebilirsiniz

@nightriders99
    @ozgurgunessss

Türkiye’ye dönünce bir video editleyip youtube hesabımdan buraya sallarım. Hepinize sevgiler
    Tebrikler, umarım tüm seyahatiniz gönlünüzce olur
    Bu arada Mustafa Çatalbaş kim, tam çıkaramadım ama akrabam olur kendileri selamlarımı ilet
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bol keyifler Özgürcüm. Haftaya ordayız biz de.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 22-28 nisan ring deyım.
    Kafana bırsey takılırsa oralardayız...
    Sen ne zaman gıdıs?
    Şu an havalimanındayız, yarım saat içinde aracımızı teslim alacağız, 22 si dönüş bizim

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler, umarım tüm seyahatiniz gönlünüzce olur
    Bu arada Mustafa Çatalbaş kim, tam çıkaramadım ama akrabam olur kendileri selamlarımı ilet
    Ankara’da yaşıyor, Ankara doğumlu kendisi, selamı var onun da

Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol Orhan abi kazasız belasız hepimize inşallah

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 kişi

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşim gereği uyguna uçak bileti alabiliyorum lakin vize olayı gözümde büyüyor. Yoksa benim de dünya üzerinde gitmek istediğim çok pist var. Bir de euro efekt var tabi.

size bol eğlenceler, kazasız belasız sürüşler.
    Instagram: mutusgarage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 kişi
    Daha fazla mike. 6 kişi aracla,bızım TrackTürk. Ayrıca o gun 7 kişi daha var. Artı vln de yarısan 4 Türk.

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de haziranın ilk haftası kendi kişisel aracımla ring de olacağım.
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de haziranın ilk haftası kendi kişisel aracımla ring de olacağım.
    Dumanlı dumanlı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel proje günün birinde gerçekleştireceğim iyi eglenceler

utkunoa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dumanlı dumanlı.
    Yok bro benzinli
    1996 BMW E36 325i Sedan Turbo
    2008 BMW E92 M3
    2017 BMW F82 M4 Competition
    #unptuned

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha fazla mike. 6 kişi aracla,bızım TrackTürk. Ayrıca o gun 7 kişi daha var. Artı vln de yarısan 4 Türk.
    Evet doğru , bu defa kaleyi alacağız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi eğlenceler Özgür Keyfini çıkar, ben de merakla gideceğim yılı bekliyorum Gran turismo da 1000 turu geçtim herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim Valla Ring burası, her şey gerçek, kaza yapınca reset yok, 10-20 bin Euro var, işin kötü tarafı sezon açılışına gelmişiz, yarın CarFreitag var, sonraki gün pistte olacağız. Ana baba günü olacak, üzücü bir şekilde safe takılmak zorunda kalacağım epey, videoyu koyduğum zaman dedem bile daha korkusuz sürerdi esprilerine hazırım Rent4Ring’e hediye ikbal sucuklarımızı bıraktık, arabayı tertemiz verirlerse mutlu olacağız brake pad biraz bitik geldi ama umarım yanılıyorumdur Endless brake ped vardı, mutlu etti, umarım adı gibidir fren kaynatmayı ve traşlamayı severim 230i için de 60 bin Euro’ya imza attık. Babam beni masum bir Almanya gezisinde sanıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    700+ turum var belkı fazla,stres yapma. Hıc bır sey olmaz,gozunde buyutme. Bugun cok keyıflı olacak oralar,hoş zaman gecır. Hava da guzel. Istedıgın gıbı de gazla,sadece saçma hareketler yapma,yeterli. Guzel anılarla doneceksın. Fren balatası bıtene kadar ıyı calısır,hoc bır sey olmaz. 60 euro dıye bırsey yok,onun için cok buyuk bırseyler yapman gerek.
    Bol keyıfler...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    700+ turum var belkı fazla,stres yapma. Hıc bır sey olmaz,gozunde buyutme. Bugun cok keyıflı olacak oralar,hoş zaman gecır. Hava da guzel. Istedıgın gıbı de gazla,sadece saçma hareketler yapma,yeterli. Guzel anılarla doneceksın. Fren balatası bıtene kadar ıyı calısır,hoc bır sey olmaz. 60 euro dıye bırsey yok,onun için cok buyuk bırseyler yapman gerek.
    Bol keyıfler...
    Stresimi dağıtmak için M3 taxiye bindim şimdi, iyi geldi. Yani ben böyle grip görmedim. Bi daha arabama yol tutuyo falan demeyeceğim

Bakalım yarın korkudan öte trafik yüzünden pek gazlayamayacağız gibi duruyor. Boş yer yok, her yer trafik.

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önümüzdeki sene planlarım arasında var Nürburgring. Bol fotoğraf ve video bekliyorum, iyi eğlenceler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eveeet, sağ sağlim arabamızı teslim ettik şimdi, logları kontrol ediliyor. Çok güzel arabaymış, keşke TR’de satılsa da alsam. Dyno verisi 163 hp imiş. MK7 Golf GTI ile epey kapıştım, tokadı koydum geçtim sonra Çok keyif aldım, kendim için bir geleneğe dönüşecek gibi duruyor İlerleyen zamanda videoyu hazırlayıp buraya koyacağım. Hem turun hem de seyahatin tüm detayları yer alacak. Birçok kişinin cesaretlenip gideceğini düşünüyorum bu videodan sonra.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler