User Tag List

Sayfa 7/9 ÝlkÝlk ... 56789 SonSon
169 sonuçtan 115 ile 133 arasý

Konu: Mustafa Kemal Tekin (MKT) ile ticaret yapacaklar , Dikkat!

Yaþ
    42
    Þehir
    Antalya / Kemer
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    450 liralýk ürünün 350 tl sini alana kadar göbeðimden iþedim. 100 tl de kaldý. Karþý tarafýn iyi niyetini sonuna kadar kullanmayý seviyor.
    Crm performance

Þehir
    TÜRKÝYE/ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Ormanci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya bu iþin Adana Urfa'sý Beyti'si mi var Allah aþkýna...

Çok sevilen, "adam çýkar" denen memleketten birisi dolandýrýrsa bu vatandaþý ne olacak? Yaklaþýmý merak ediyorum.

Hayýr bazý durumlarda genelleme yapýlabilir, istisnalar kaideyi bozmaz denilir ama burada böyle bi durum yok.
    @dieselpower sen nerelisin hocam biz de bi genelleme yapalým, bakalým hoþa gidecek mi
    http://www.techturkey.com/forum/uyel...tml?highlight=

Sakarya üniversitesi Ýstanbul'da bir yere yerleþemeyen, sýnavda neredeyse sýfýr çeken ama Ýstanbul'a yakýn okumak isteyenlerin yeri desek yakýþýr mý, yakýþmaz bize...
    Hele makina teknolojisi bölümü daha da felaket, önüme CV'si gelse arkasýný müsvette kaðýt olarak kullanýrým mý desek, ama biz demeyiz.
    Umarým yaþý biraz büyüyünce olgunlaþýr bu arkadaþ.
    Okumadan imzalamam.....

Þehir
    TÜRKÝYE ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý DOHC Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://www.techturkey.com/forum/uyel...tml?highlight=

Sakarya üniversitesi Ýstanbul'da bir yere yerleþemeyen, sýnavda neredeyse sýfýr çeken ama Ýstanbul'a yakýn okumak isteyenlerin yeri desek yakýþýr mý, yakýþmaz bize...
    Hele makina teknolojisi bölümü daha da felaket, önüme CV'si gelse arkasýný müsvette kaðýt olarak kullanýrým mý desek, ama biz demeyiz.
    Umarým yaþý biraz büyüyünce olgunlaþýr bu arkadaþ.
    kimin hakkýmda ne düþündüðü çok umrumda olmuyor benim

ama benim yazdýðým entry, yazdýðým ilk mesajýma kadar baktýrmaya yetmiþ

güncel cv durumumu merak ediyorsaný yazmanýz yeterli ama müsvette olarak kullanmýcaksanýz yoksa çok kýrýlýrým....

Þehir
    TÜRKÝYE ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Ormanci Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya bu iþin Adana Urfa'sý Beyti'si mi var Allah aþkýna...

Çok sevilen, "adam çýkar" denen memleketten birisi dolandýrýrsa bu vatandaþý ne olacak? Yaklaþýmý merak ediyorum.

Hayýr bazý durumlarda genelleme yapýlabilir, istisnalar kaideyi bozmaz denilir ama burada böyle bi durum yok.
    @dieselpower sen nerelisin hocam biz de bi genelleme yapalým, bakalým hoþa gidecek mi
    adým böyle bi olaya karýþýrsa ki karýþmýcaðýndan adým kadar eminim, o zaman nereli olduðum hakkýnda uzun uzun konuþuruz

ama çok merak ediyorsan nereli olduðumu söyleyebilirim,

Þehir
    (06)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buralarda yok gibi ama facebookta rolling sayfalarýnda aktif görüyorým kendisini

Ormanci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý dieselpower Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adým böyle bi olaya karýþýrsa ki karýþmýcaðýndan adým kadar eminim, o zaman nereli olduðum hakkýnda uzun uzun konuþuruz

Gereksiz saçma sapan bi polemiðe girmek istemiyorum ama...

"Sen" üzerinden konuþmuyoruz ki zaten, sýkýntý bu.

Yarýn öbür gün "memleketinden" birileri dolandýrsa burayý, baþlayalým mý, ne olacak o zaman diyorum.

"Benim adým karýþmaz" diyorsun.

Ne içtiysen biz de içelim aga

AþkýnS. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Zonguldak - Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý dieselpower Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Mesele memleket meselesi deðil her yörenin iyisi/kötüsü vardýr. Bunu genelleme yapmak kadar saçma biþey olamaz. Diðer insanlarý da ayný kefeye koyarak haksýzlýk etmiþ oluyorsunuz. Ha hoþ,lafa bakmak lazým laf mý diye,söyleyene bakmak lazým adam mý diye. Bu tez söylediðin lafý çürütüyor bilgine..

srdralc - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    Gaziantep
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Þinasi burada o kadar ders verdi öyle olur 2 bin lira olur mu, þöyle çarptýn mý nazar boncuklu arabalara bineceksin þinasi gibi

Þöyle bir gerçek var ki ; bugün þartlarýnda dürüst adam bulmak zordan da öte.
    Ýnsan borcunu ödemeyecek duruma gelebilir ama bunu karþý tarafa anlatmak ve hoþgörüsünü doðru kullanmak gerekir.

Adama borcun olsun, rolling kovala bilmem ne seti al.
    Bizim burada bir söz var ; yüzü cýncýkla sýyrýlmýþ tam da bu o iþte.

Gkn55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    Samsun
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayýrlý cumalar var mý bi geliþme ?

punto_multijet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Gkn55 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrlý cumalar var mý bi geliþme ?
    yeni birþey yok.

Vtec_2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    Isvec
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olsun...

weST.27 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ýnsan nasýl haram yer yav...

Yaþ
    35
    Þehir
    TÜRKÝYE / BURSA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anasý babasý ne hayal edipte Mustafa Kemal ismini koymuþlar acaba. O insanlara yazýk

MeRtCaN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Vtec_2 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Güncel olsun...
    Makat dan senýn de mý alacagýn var Merak ettim ?
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Vtec_2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    Isvec
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý MeRtCaN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Makat dan senýn de mý alacagýn var Merak ettim ?
    Alacagim yok. Göz göre göre kandirilmayi sevmiyorum.

mukremin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    edirne
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý elpadre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu hafta kimse vefat etmedi dun gece bir guzel sovdum gene ne yaptim dedi yaaa ������
    Amca benim kuzenim temiz adamdýr hep iftira ya.meyve veren aðaç taþlanýr.makat temiz çocuk iyi kalpli umreye gidecekti,ama bu iþin tek sorumlusu sensin meli bora , korunsaydýn keþke þlaksldksa þaka bi yana borç ne kadar bi borç ya ödenemeyecek kadar büyük mü.Ne bileyim þimdi tarafsýz bakacam bakamýyorum biri benden de para alsa vermese kýzarým doðal olarak.
    FV 396 1.4 is
    FG 332 Fn2 Typer
    EK 959 Vti
    Red Fn2 Typer

elpadre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Þehir
    paristanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý mukremin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amca benim kuzenim temiz adamdýr hep iftira ya.meyve veren aðaç taþlanýr.makat temiz çocuk iyi kalpli umreye gidecekti,ama bu iþin tek sorumlusu sensin meli bora , korunsaydýn keþke þlaksldksa þaka bi yana borç ne kadar bi borç ya ödenemeyecek kadar büyük mü.Ne bileyim þimdi tarafsýz bakacam bakamýyorum biri benden de para alsa vermese kýzarým doðal olarak.
    yegen kuzenýne mukayet ol ben uzaklardayým
    cok merak edýyorum ve soruyorum ?

sanal alemýn kablosuz delýkanlýlarý klavyenýn hangý tusu ates edýyor ? ?

tuned by : gürsel canpolat (16ec813)

Yaþ
    38
    Þehir
    ÝSTANBUL/ADANA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda bilip bilmeden Klavyenin Space tuşundan daha boş olan 1 tane teknik konuya yazı yazmamış Post sayısı artsın diye oraya buraya salça olan bu dalyarrak ambiti tipler. Öncelikle hepiniz ****** çocuğu olmasanız tanımadığınız adamın arkasından konuşup goygoy yapıp gevşeklik yapmazsınız.

Şimdi konuya gelelim Gürsel abi bu postu kaldırtacam dedi konuyu açtığı gün veya bir kaç gün sonra.Rica minnet tamam dedi sonra konu Sabitlendi.Kime sorsam ben sabitlemedim diyor ama ne hikmetse birileri sabitlemiş. Bende madem öyle onu kalkar parayı öderim abi bunu mu istiyorsun dedim ve konuyu biz kapattık.kimseyi de ilgilendirmez.
    Gürsel abi ile benim aramda olan işin aslını astarını bilmeden böyle gevşek gevşek yazanlar. kaçınız benle tanışıyor yüz yüze?
    kaçınızın benden alacağı var amk ibneleri.
    Varsa alacağı olan buyursun versin mahkemeye görüşelim.
    Gürsel abinin bbile bana ıspatlayabileceği bir alacağı yok e banka dekontu nede başka birseş. ama ben adama borcumu inkar etmiyorum.
    beni tanımadan alacağı olmadan bilip bilmeden Güncel çekenler, goy goy yapanlar
    0542 228 85 96 İster adanada İster istanbulda klavyeye değil götüne güvenen arasın adres versin.Yada ben adres verim de yüz yüze bir güncel çekelim.
    insanların başına ne gelmiş ne olmuş ne bitmiş bilip bilmeden yargısız infaz yapmayın. Bu konuya en başından beri yazamamamın sebebi hiç bir şekilde şifre yenileme yapamıyordum. Şimdş kalkıp burda kimse bana ahkam kesmesin hem suçlu hem güçlü diye. Kim benim hakkımda ne düşünüyorsa kat kat fazlasını kendisine ve anasına bacısına iade ediyorum.
    Çok ticari hatalarım oldu Çok kazık yedim çok götümde mal patladı Kıbrsta birsürü makina kaptırdım doğan piçine ne olursa olsun ben o borcların hepsini kimin alacağı varsa ödemişimdir. insan düştü diye yakınına el uzatınca yakınıda bu şekilde hiç beklenmedik şekilde bir post açınca o 2lira parayı ozellikle ödemiyorum.Aylarca burda kalsın bu yazı eeeeee gürsel abi parasını alınca keyfi isterse kaldırtsın. Kimse kusura bakmasında sikilmedik bir kulak arkası kaldı onuda sikecek adam daha anasından doğmadı.Gürsel abi ve Yavuz haricinde yazmaya güncel çekmeye gevşeklik yapmaya kimsenin hakkı yok.
    Çok eğlenen gevşekler var buyursunlar adanaya davet ediyorum burda daha çok eğlendiririm onları.....
    ATATÜRK

Yaþ
    38
    Þehir
    ÝSTANBUL/ADANA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda bilip bilmeden Klavyenin Space tuþundan daha boþ olan 1 tane teknik konuya yazý yazmamýþ Post sayýsý artsýn diye oraya buraya salça olan bu dalyarrak ambiti tipler. Öncelikle hepiniz ****** çocuðu olmasanýz tanýmadýðýnýz adamýn arkasýndan konuþup goygoy yapýp gevþeklik yapmazsýnýz.

Þimdi konuya gelelim Gürsel abi bu postu kaldýrtacam dedi konuyu açtýðý gün veya bir kaç gün sonra.Rica minnet tamam dedi sonra konu Sabitlendi.Kime sorsam ben sabitlemedim diyor ama ne hikmetse birileri sabitlemiþ. Bende madem öyle onu kalkar parayý öderim abi bunu mu istiyorsun dedim ve konuyu biz kapattýk.kimseyi de ilgilendirmez.
    Gürsel abi ile benim aramda olan iþin aslýný astarýný bilmeden böyle gevþek gevþek yazanlar. kaçýnýz benle tanýþýyor yüz yüze?
    kaçýnýzýn benden alacaðý var amk ibneleri.
    Varsa alacaðý olan buyursun versin mahkemeye görüþelim.
    Gürsel abinin bbile bana ýspatlayabileceði bir alacaðý yok e banka dekontu nede baþka birseþ. ama ben adama borcumu inkar etmiyorum.
    beni tanýmadan alacaðý olmadan bilip bilmeden Güncel çekenler, goy goy yapanlar
    0542 228 85 96 Ýster adanada Ýster istanbulda klavyeye deðil götüne güvenen arasýn adres versin.Yada ben adres verim de yüz yüze bir güncel çekelim.
    insanlarýn baþýna ne gelmiþ ne olmuþ ne bitmiþ bilip bilmeden yargýsýz infaz yapmayýn. Bu konuya en baþýndan beri yazamamamýn sebebi hiç bir þekilde þifre yenileme yapamýyordum. Þimdþ kalkýp burda kimse bana ahkam kesmesin hem suçlu hem güçlü diye. Kim benim hakkýmda ne düþünüyorsa kat kat fazlasýný kendisine ve anasýna bacýsýna iade ediyorum.
    Çok ticari hatalarým oldu Çok kazýk yedim çok götümde mal patladý Kýbrsta birsürü makina kaptýrdým doðan piçine ne olursa olsun ben o borclarýn hepsini kimin alacaðý varsa ödemiþimdir. insan düþtü diye yakýnýna el uzatýnca yakýnýda bu þekilde hiç beklenmedik þekilde bir post açýnca o 2lira parayý ozellikle ödemiyorum.Aylarca burda kalsýn bu yazý eeeeee gürsel abi parasýný alýnca keyfi isterse kaldýrtsýn. Kimse kusura bakmasýnda sikilmedik bir kulak arkasý kaldý onuda sikecek adam daha anasýndan doðmadý.Gürsel abi ve Yavuz haricinde yazmaya güncel çekmeye gevþeklik yapmaya kimsenin hakký yok.
    Çok eðlenen gevþekler var buyursunlar adanaya davet ediyorum burda daha çok eðlendiririm onlarý.....

Ýngilizce karekterlerde sorun olmuþ tekrar yazdým....
    ATATÜRK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler