User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
169 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Mustafa Kemal Tekin (MKT) ile ticaret yapacaklar , Dikkat!

elpadre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oglandan cvp geldi ��
    cok merak edıyorum ve soruyorum ?

sanal alemın kablosuz delıkanlıları klavyenın hangı tusu ates edıyor ? ?

tuned by : gürsel canpolat (16ec813)

gurcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MKT , goygoy yapanlar zerre umurumda değil, onlarla senin aranda olan şeyler seni bağlar.

Banka dekontunu kerem'den şimdi istiyorum, buraya koyarım. Ispat edilmeyecek bir şey yok, son derece rahat ıspatlanabilir konu.

Aradan geçen neredeyse 1.5 senede günde 10 lira kenara koysan, bu borcu 4302987409328 kere öderdin. Ben geçtiğimiz 2 sene içinde ciddi bir servet kaybettim, sağlığımdan oldum, ailemi kaybedecek hale geldim ama çok şükür ayaktayım. Borçlarımı harçlarımı ödedim, alacaklı olanları açmamazlık etmedim, herkesle helalleştim.

Sende borç ödeyecek yüz yok Mustafa. Olsa delikanlı gibi öderdin.

Yok ben bilerek ödemiyorum falan, geç bunları. Ödeyeceksen öde, ödemeyeceksen de delikanlı gibi ÖDEMİYORUM ULAN de , delikanlılığını görelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MKT , goygoy yapanlar zerre umurumda değil, onlarla senin aranda olan şeyler seni bağlar.

Banka dekontunu kerem'den şimdi istiyorum, buraya koyarım. Ispat edilmeyecek bir şey yok, son derece rahat ıspatlanabilir konu.

Aradan geçen neredeyse 1.5 senede günde 10 lira kenara koysan, bu borcu 4302987409328 kere öderdin. Ben geçtiğimiz 2 sene içinde ciddi bir servet kaybettim, sağlığımdan oldum, ailemi kaybedecek hale geldim ama çok şükür ayaktayım. Borçlarımı harçlarımı ödedim, alacaklı olanları açmamazlık etmedim, herkesle helalleştim.

Yok ben bilerek ödemiyorum falan, geç bunları. Ödeyeceksen öde, ödemeyeceksen de delikanlı gibi ÖDEMİYORUM ULAN de , delikanlılığını görelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gurcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben zaten sana olani inkar etmedim. ama sen konuyu sabitlettin bende umursamadim. aylardir duruyor. Sende soz verdigin gibi kaldirtsaydin Yok o amerikada yarin gelecek. yok digeri bir baskasi sabitlemis. Kime sorsak ben yapmadim falan. zaten o konustugumuzda kaldirtmis olsan odemistim.parayi. Kaldir yaziyi odemezsem.geri aktif et dedim sen gittin konuyu sabitlettin. 2bin tl ne seni fakir fukara eder ne beni zengin kral eder. bu post burdan kalkmadikca Benden para cikmaz.
    ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parayı ödediğin zaman bu konuyu da kaldırmazlarsa, koyarsın ödediğin DEKONTU , ben borcumu ödedim beyler, ahanda dekontu , bu konuyu kaldırmayanın da ta.... diye söversin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada konuyu ben sabitletmedim, sabitletsem delikanlı gibi söylerdim ben yaptım diye, fakat forumda moderatör olan DRAGGER 'e olan borcundan dolayı, konuyu o sabitlemiş olmasın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben zaten hak edene ettigi kadar sövdum. senle bi alakasi yok onun. aylardir burda kaldi bu konu. ilk basta ben delikanlilik yapmadim vermedim ya hani nasil olduysa bir sekilde de anlam veremedin bu konu sabitlendi. Daha kalksada olurrr kalkmasa da.
    ATATÜRK

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan herkes ne mal olduğunu yazmış zaten senin, daha ne özelden forumdan tehditler bilmemneler.

Bi de numara bırakıyor.

Dolandırıcıya sövme hakkı yalnızca kendisini tanıyınca oluyormuş arkadaşlar, bilemedik, özür dileriz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MKT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben zaten hak edene ettigi kadar sövdum. senle bi alakasi yok onun. aylardir burda kaldi bu konu. ilk basta ben delikanlilik yapmadim vermedim ya hani nasil olduysa bir sekilde de anlam veremedin bu konu sabitlendi. Daha kalksada olurrr kalkmasa da.
    Sen şimdi bu borcu ödeyecek misin , ödemeyecek misin? Delikanlı gibi bir yazsana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak sen hala gevseklik yapiyorsun Bos bos konusuyorsun. Sanane Y A A A A A R R R R A A A M M. derler adama. Arasana madem atarlisin
    ATATÜRK

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kerem abi gibi dünya güzeli bir adama bunu nasıl yaptın hala anlamadım

Ya adam gibi adam sana güvenip para göndermiş

Cami avlusunda dilenip yinede toplar gönderirdim

Kerem abi yi tanımasam umursamayacağımda konuyu

Kerem abi ya

Şu parayı at Mustafa gerçekten bahane filan bırak

3000 TL yi ödeyemiyorsanda yaşama zaten ölmüşsün

Bizim grupta bir sürü çeşit çeşit adam var senin gibi birisini dahil etmişiz diye ben utanıyorum

Kerem Abi ya geç kaldığın bu hatayı düzelt

Helallik iste ondan

Ya da bir daha bu konuyada girme kimseye de laf yetiştirme

Konuşmaya yüzün olsun istiyorsan Kerem abiye ödemeyi çıkart bu hafta

Pamuk gibi adama yapılmazdı bu

O adamın bu paraya ihtiyacı yok diye ödememezlik nedir

Adam o paranın fazlasını bir gecede eziyor zaten demezlik nedir

Allah korkun olsun biraz

3000 TL yi öde Mustafa bu hata geçte olsa bitsin

Banada mesaj atma açıklama için

Senin yapacağın tek şey Kerem abiye Veya Gürsel reyise parayı atman

Başka birşey değil
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yigit ben iflas gorup yuzbinlerce TL borc odemisim.halada oduyorum. ben olayin kasitli bir sekilde sabitlenmesine tav oluyorum. Kerem abi bana iyilil yapiyor gursel abide konuyla alakasi olmadigi halde beni tanidigi sevdigi icin cikartip adama veriyor Ben mkt den alirim diyor sonra olay birsekilde buralara geliyor. aylardir ben konu kasitli olarak kaldirilmadigi icin siklemedim odemedim. Olayin suan parasizlik ile alakasi yok. Daha onceden tamam aksilikler oldu ama suan is hirsa döndü. Aylarca burda kaldi bu yazi millet yazdi cizdi cokta sikimde degil. Ama kimsenin hakki kalmaz elbet odenir.
    ATATÜRK

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yigit ben iflas gorup yuzbinlerce TL borc odemisim.halada oduyorum. ben olayin kasitli bir sekilde sabitlenmesine tav oluyorum. Kerem abi bana iyilil yapiyor gursel abide konuyla alakasi olmadigi halde beni tanidigi sevdigi icin cikartip adama veriyor Ben mkt den alirim diyor sonra olay birsekilde buralara geliyor. aylardir ben konu kasitli olarak kaldirilmadigi icin siklemedim odemedim. Olayin suan parasizlik ile alakasi yok. Daha onceden tamam aksilikler oldu ama suan is hirsa döndü. Aylarca burda kaldi bu yazi millet yazdi cizdi cokta sikimde degil. Ama kimsenin hakki kalmaz elbet odenir.
    Ufacık bi hatrımız varsa sana öde bugün Mustafa

Ya da girme konuya yazma

İki günlük dünya için insanların ağızına meze olmaya değer mi

Öde bitsin bugün bu iş

Diğer kişiler bizi ilgilendirmiyor

Kerem abi ile Gürsel abi ye yeni yıla girmeden kusuruma bakma de

Kapansın gitsin

İnada bindirmenin kimseye bir hayrı yok çünkü

Yoksa her sene bu konu hortlayacak

Sende umursuyorsun

Umursamasan zaten buraya gelip cevap yazmazsın

Helallik al onlardan

Biz seni affedicez bugün ödemesini yap

Bizden yana konu kapansın

Yoksa gerçekten konuya girip mesaj yazma

Milleti konuşturma daha fazla
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne oldu makat oglum cozuldumu mevzu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makat oglum bogaz koprusunu sattigin adam seni ariyor haberin olsun ����

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yalnız "abimiz" gelip ortalığı dağıttıktan sonra herkesin çil yavrusu gibi dağılması da komik oldu Her neyse...

Başka konu açmayayım devam edeyim istedim, kimisi bu olayı cidden bir "yaşam tarzı" haline getiriyor. Dolandırıcılık, yalancılık vesaire... Bir hastalık, rahatsızlık falan olduğunu düşünüyorum uzundur. Kleptomani miydi, onun gibi.

Ta seneler önce, arkadaşlarım arabalarına bişeyler yaptırırdı, efendim işte yok eksoz alalım, jant alalım, şunu yapalım bunu yapalım.

Bu konudakine benzer şekilde "ortak arkadaş" modunda, akşamları oturup kalkılan, muhabbetler edilen bir vatandaş ile samimi hale gelindi.

Bu arkadaş başladı "abi bak çok uygun fiyata elimde şu var, senin arabaya yapalım çok güzel olur" şeklinde kana girmeye başladı. Arkadaşlarım da böyle böyle alıyorlar bişeyler falan... Sonra sonra ortaya çıkmaya başladı ki, atıyorum adam 10'a aldığını, bizim arkadaşlara 15'e kitliyor. Hatta 10 diyen adama "abi seninkini 9'a verdim pazarlıkla falan" deyip aradaki "çökülecek" rakamı da artırmaya başlamış sanıyorum...

Sonrasında, başka bir ürün alma muhabbetinde bir yalan ortaya çıktı. Müthiş durumda diye lanse edilen ürün işlemli mi oldu, veya atıyorum "abi ben onları 1.000 TL'ye sattım" denilen şey 2.000 TL'ye bizim arkadaşlara mı kitlendi öyle bişey oldu... Arkadaşlarımdan biri "senin bu yaptığın ayıp" diyerek malı geri verdi, parasını aldı, ilişkiyi bitirdi. Ondan sonra bir daha görüşmediler sanıyorum.

Çok seneler sonra, başka bir arkadaş, bunun bir mağazada çalıştığını öğrenip, daha önceden aldığı fiyatları söylemeden, bu vatandaştan da fiyat alıyor.

Atıyorum ana firmanın X fiyata bırakırız dediği mala, vatandaş X+6 bin TL diyor ve ekliyor, "bu fiyat bana özel, daha da indirmiyorlar, bilesin"...

Bunun haricinde aralarda duyduğumuz çeşitli dolandırıcılıklar, başka üçkağıtçıların dükkanlarında beraber organize edilen çeşitli başka üçkağıtlar... Sigorta dolandırıcılıkları falan...

Baya garip ya... Borcu harcı geçtim, yaptığım işte bile birisi en ufak şeyde arkamdan bir laf etmesin diye utanıp sıkılırken, bunun bir yaşam tarzı haline gelmesi... Seneler sonra hala akıllanılmaması, aynı tarzın devam etmesi... Ayaküstü bin takla atan adamlar... Çok ilginç geliyor ya vallahi...

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız "abimiz" gelip ortalığı dağıttıktan sonra herkesin çil yavrusu gibi dağılması da komik oldu Her neyse...

Başka konu açmayayım devam edeyim istedim, kimisi bu olayı cidden bir "yaşam tarzı" haline getiriyor. Dolandırıcılık, yalancılık vesaire... Bir hastalık, rahatsızlık falan olduğunu düşünüyorum uzundur. Kleptomani miydi, onun gibi.

Ta seneler önce, arkadaşlarım arabalarına bişeyler yaptırırdı, efendim işte yok eksoz alalım, jant alalım, şunu yapalım bunu yapalım.

Bu konudakine benzer şekilde "ortak arkadaş" modunda, akşamları oturup kalkılan, muhabbetler edilen bir vatandaş ile samimi hale gelindi.

Bu arkadaş başladı "abi bak çok uygun fiyata elimde şu var, senin arabaya yapalım çok güzel olur" şeklinde kana girmeye başladı. Arkadaşlarım da böyle böyle alıyorlar bişeyler falan... Sonra sonra ortaya çıkmaya başladı ki, atıyorum adam 10'a aldığını, bizim arkadaşlara 15'e kitliyor. Hatta 10 diyen adama "abi seninkini 9'a verdim pazarlıkla falan" deyip aradaki "çökülecek" rakamı da artırmaya başlamış sanıyorum...

Sonrasında, başka bir ürün alma muhabbetinde bir yalan ortaya çıktı. Müthiş durumda diye lanse edilen ürün işlemli mi oldu, veya atıyorum "abi ben onları 1.000 TL'ye sattım" denilen şey 2.000 TL'ye bizim arkadaşlara mı kitlendi öyle bişey oldu... Arkadaşlarımdan biri "senin bu yaptığın ayıp" diyerek malı geri verdi, parasını aldı, ilişkiyi bitirdi. Ondan sonra bir daha görüşmediler sanıyorum.

Çok seneler sonra, başka bir arkadaş, bunun bir mağazada çalıştığını öğrenip, daha önceden aldığı fiyatları söylemeden, bu vatandaştan da fiyat alıyor.

Atıyorum ana firmanın X fiyata bırakırız dediği mala, vatandaş X+6 bin TL diyor ve ekliyor, "bu fiyat bana özel, daha da indirmiyorlar, bilesin"...

Bunun haricinde aralarda duyduğumuz çeşitli dolandırıcılıklar, başka üçkağıtçıların dükkanlarında beraber organize edilen çeşitli başka üçkağıtlar... Sigorta dolandırıcılıkları falan...

Baya garip ya... Borcu harcı geçtim, yaptığım işte bile birisi en ufak şeyde arkamdan bir laf etmesin diye utanıp sıkılırken, bunun bir yaşam tarzı haline gelmesi... Seneler sonra hala akıllanılmaması, aynı tarzın devam etmesi... Ayaküstü bin takla atan adamlar... Çok ilginç geliyor ya vallahi...
    dostum kimse çil yavrusu gibi dağılmamış sana ne yarrraa... diyen adama konuşulucak bir şey kalmamıştır zorlamayın fakire sadaka verdim dersin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum kimse çil yavrusu gibi dağılmamış sana ne yarrraa... diyen adama konuşulucak bir şey kalmamıştır zorlamayın fakire sadaka verdim dersin..
    Ona daha bişey diyen yok yav, aklıma geldi buradan devam edeyim dedim, Yeşil konusuna mı yazaydım yoksa aslında.. Karar veremedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ona daha bişey diyen yok yav, aklıma geldi buradan devam edeyim dedim, Yeşil konusuna mı yazaydım yoksa aslında.. Karar veremedim
    Yeşil konusunda da @stlegal üyeden hala telefon, adres bilgisi bekleniyor olabilir bu emre yeşil'e ulaşmak için.........
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler