User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Köpeğime sokak köpekleri saldırdı yardım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ilk sayfada linki verilen cihazı aldım bu gün geldi beni bile ürküttü köpek ürkmese bile titretir allah bir daha yaşatmasın ama önlem önlemdir.

Burdan tekrar önerisi için @ghibli06 abi ye teşekkürler
    elektroşokun alışana kadar tepkisi gerer biraz insanı basınca direk cıızzt çat çutlar

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kadar sokak köpeklerini seven yoktur herhalde , sürekli de beslerim kendi köpeğime ayrı mama sokaktakilere ayrı mama alırım. Bizim sokaklarda da baya köpek var , gündüz değil ama özellikle gece fena oluyorlar. Bizde çok saldırıya uğradık, bu konuda yapacak bir şey yok , köpekler doğal hareketlerini yapıp bölgelerini koruyorlar. İlk taşındığımız da bizim sokaktakiler bile saldırıyordu , tanımaya başladıktan sonra şimdi saldırmıyorlar. Kendime rota belirledim oralarda geziyorum yabancı köpek olursa da hoşt moşt diyip kaçıyoruz oradan. Gece çıkarsam ( saat 3 gibi çıkıyoruz) elimde sopa ile geziyorum ,yanlış anlamayın asla vurmam sebebi vurmak değil sokak köpekleri sopayı bilirler ne yazık ki.. Uzaktan sopayı görünce yaklaşmıyorlar. Oraya yeni mi taşındın ? belki zamanla alışırlar.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, Benim dogomda iki gün önce çerkezköy sarayda 4lü çoban köpeği çetesine saldırmış ��, köpekleride parçalamış kendide parçalanmış tabi haber alır almaz gidip istanbuldaki veterinere getirdim bir sürü dikiş yapıldı köpek dişininde düşme tehlikesi var, erkek köpeklere olan agrasifliğini bir türlü engelleyemedik bu köpeğin

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektroşokun alışana kadar tepkisi gerer biraz insanı basınca direk cıızzt çat çutlar
    Şuan fena alıştım duymadan yapamıyorum sesini ahuhahsha
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kadar sokak köpeklerini seven yoktur herhalde , sürekli de beslerim kendi köpeğime ayrı mama sokaktakilere ayrı mama alırım. Bizim sokaklarda da baya köpek var , gündüz değil ama özellikle gece fena oluyorlar. Bizde çok saldırıya uğradık, bu konuda yapacak bir şey yok , köpekler doğal hareketlerini yapıp bölgelerini koruyorlar. İlk taşındığımız da bizim sokaktakiler bile saldırıyordu , tanımaya başladıktan sonra şimdi saldırmıyorlar. Kendime rota belirledim oralarda geziyorum yabancı köpek olursa da hoşt moşt diyip kaçıyoruz oradan. Gece çıkarsam ( saat 3 gibi çıkıyoruz) elimde sopa ile geziyorum ,yanlış anlamayın asla vurmam sebebi vurmak değil sokak köpekleri sopayı bilirler ne yazık ki.. Uzaktan sopayı görünce yaklaşmıyorlar. Oraya yeni mi taşındın ? belki zamanla alışırlar.
    1 senedir burdayım abi 1 senedir her günde bizim sıpanın yemediği mamaları veriyorum tanıdılar bizi bayağı ancak son 1 aydır bir şey oldu dünde benim köpeğe saldırılan yerde site sakini çocuğu kovalamış köpek onlar bizdende eski oturan eceli geldi sanırım her yere saldırıp duruyor son iki ayda 6 ıncı sabıkası oldu.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, Benim dogomda iki gün önce çerkezköy sarayda 4lü çoban köpeği çetesine saldırmış ��, köpekleride parçalamış kendide parçalanmış tabi haber alır almaz gidip istanbuldaki veterinere getirdim bir sürü dikiş yapıldı köpek dişininde düşme tehlikesi var, erkek köpeklere olan agrasifliğini bir türlü engelleyemedik bu köpeğin
    Geçmiş olsun sizede bağlı vb tutun abi daha fazla kendinede başkasınada zarar vermesin yazık geçmiş olsun tekrardan
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun sizede bağlı vb tutun abi daha fazla kendinede başkasınada zarar vermesin yazık geçmiş olsun tekrardan
    Normalde bahçe içinde ama köpekleri görünce çıkmış bi şekilde, bundan sonrası için alıcaz tabi önlemlerimizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayın ama bakamıyorsanız almayacaksınız şu köpekleri abi. Ya bir çocuğu parçalasa idi ? Ya bu arkadaş gibi gezen birinin köpeğini öldürseydi ? Yapmayın gözünüzü sevim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan fena alıştım duymadan yapamıyorum sesini ahuhahsha

1 senedir burdayım abi 1 senedir her günde bizim sıpanın yemediği mamaları veriyorum tanıdılar bizi bayağı ancak son 1 aydır bir şey oldu dünde benim köpeğe saldırılan yerde site sakini çocuğu kovalamış köpek onlar bizdende eski oturan eceli geldi sanırım her yere saldırıp duruyor son iki ayda 6 ıncı sabıkası oldu.

mesaj kutun dolmuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Normalde bahçe içinde ama köpekleri görünce çıkmış bi şekilde, bundan sonrası için alıcaz tabi önlemlerimizi
    Abi ufak bir soru sorucam dikiş atılan yaralar diş yarasımıydı çizik falanmı benim oğlanın sırtında delik var diş yarası diye dikiş atmadılar tedirginim 1 hafta oluyor kapanmadıda daha henüz normalmi acaba diye sorim dedim.

mesaj kutun dolmuş
    Boşalttım abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yılbaşında bizim kızı kısırlaştırmıştık. Dikişleri bir hafta içinde iyileşmişti, hatta üçüncü gün zıplıyordu. Dikiş konusunda alabileceğim tek referans o. Etrafında kızarıklık akıntı vb. var mı? Antibiyotik bitti mi?

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun, Gerici bir durum bizim itoğlu itte dalaşmıştı sapık benim oğlan 6-7 itin arasına dalıyor. Öyle saldırgan ırk falanda değil bildiğin Golden/labrador kırması
    Diğer itlere de üzülüyorum şimdi arkadaş oldular enteresan beraber geziyoruz her gün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılbaşında bizim kızı kısırlaştırmıştık. Dikişleri bir hafta içinde iyileşmişti, hatta üçüncü gün zıplıyordu. Dikiş konusunda alabileceğim tek referans o. Etrafında kızarıklık akıntı vb. var mı? Antibiyotik bitti mi?
    Kızarıklık yok abi içinde intihap gibi beyaz sıvı gibi bir şey var akıntısı yok antibiyotik dün gece itibari ile bitti allaha şükür dün atlayıp inemiyordu tam canı yanıyordu şimdi koltuk tepelerine vb atlayıp duruyor üst katada çıkmaya başladı sadece inemiyor geri korkuyor cumartesi 1 hafta olucak olaydan itibaren

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, Gerici bir durum bizim itoğlu itte dalaşmıştı sapık benim oğlan 6-7 itin arasına dalıyor. Öyle saldırgan ırk falanda değil bildiğin Golden/labrador kırması
    Diğer itlere de üzülüyorum şimdi arkadaş oldular enteresan beraber geziyoruz her gün
    Bizimkinide sokak köpekleri tanımıştı artık ama nedense durrduk yere saldırıya geçmişler iki tane birden koşmullar birini annem kaçırıyor diğeri saldırıya geçiyor direk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keyfi yerine geldiyse pek endişelenecek bir şey yok diye düşünüyorum, eğer sıkıntıları varsa illa ki hissettiriyor. Kızarıklık yoksa dert edecek durum yok gibi ama yine de için rahat edecekse çek fotoğrafını gönder veterinerine. Eğer öyle bir samimiyetiniz yoksa bana gönder ben göstereyim yarın benim vete.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keyfi yerine geldiyse pek endişelenecek bir şey yok diye düşünüyorum, eğer sıkıntıları varsa illa ki hissettiriyor. Kızarıklık yoksa dert edecek durum yok gibi ama yine de için rahat edecekse çek fotoğrafını gönder veterinerine. Eğer öyle bir samimiyetiniz yoksa bana gönder ben göstereyim yarın benim vete.
    14 ünde tekrar hem aşı hemde konturol amaçlı tekrar gidicem abi şimdi yatarken konturol ettim az küçülmüş gibi ama bakalım 14 üne kadar bir gelişme olmazsa sizi rahatsız ederim abi çok teşekkür ederim düşünceniz için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ufak bir soru sorucam dikiş atılan yaralar diş yarasımıydı çizik falanmı benim oğlanın sırtında delik var diş yarası diye dikiş atmadılar tedirginim 1 hafta oluyor kapanmadıda daha henüz normalmi acaba diye sorim dedim.
    Normal diş yerleri delik şeklinde olur dikişe gerek yok antibiyotik kurutup yara kendi kendine iyileşir, bizimkiler yırtık şeklinde olmuş mecbur dikiş olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamayın ama bakamıyorsanız almayacaksınız şu köpekleri abi. Ya bir çocuğu parçalasa idi ? Ya bu arkadaş gibi gezen birinin köpeğini öldürseydi ? Yapmayın gözünüzü sevim
    Bu köpek 7 yaşında ve ilk defa böyle bir olay oluyor olayla ilgili bilgi sahibi olmadan ve bakım şartlarını bilmeden böyle yargıda bulunmayın bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Normal diş yerleri delik şeklinde olur dikişe gerek yok antibiyotik kurutup yara kendi kendine iyileşir, bizimkiler yırtık şeklinde olmuş mecbur dikiş olur
    Tamam teşekkür ederim abi bilgi için ilacı yeni bitti bekliyorum o zaman

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ilk sayfada linki verilen cihazı aldım bu gün geldi beni bile ürküttü köpek ürkmese bile titretir allah bir daha yaşatmasın ama önlem önlemdir.

Burdan tekrar önerisi için @ghibli06 abi ye teşekkürler
    Amin.Linkteki cihazı kaydettim,Kıbrıs da bulabilirsem alacağım mutlaka.
    dasestar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler