User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
33 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Anadolu Yakası Kiralık Evler (İsyan İçerir)

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Anadolu Yakası Kiralık Evler (İsyan İçerir)

Temmuzda evleneceğim için Kartal atalar civarı ev arayışına başladım.Baktım olacak gibi değil yakacık yeni ye çıktım. Ataşehir de ev kentsel dönüşüme girmese bu yola girmek akıl kari değil.
    Adam ilan açmış telekom santraline yakın 3+1 diye kendime napıcam fiber mi çekicem. ilan açmış dairemiz çekmeköy'ün en nezih mahallesi çamlık mahallesi metroya beş dk diyo arabayla gitsen 15 dk.
    Ben böyle kan emici emlakcılar görmedim arkadaş.
    Ev sahibi ilan açmış başlık emlakcı komisyonu yok giriyosun 3 depozito istiyor. ulan ne farkın kaldı

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aç gözlü ev sahibinden dükkan sahibinden koca koca firmalar adres değiştiriyor. Yılların Hacıoğlu Maltepe'deki dükkanını değiştirdi. daha küçük dükkana geçip hem eleman azaltıp hem de daha fazla ciro yapmaya başlamış.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıktığı dükkan ise boş.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu sıra kiralar düşük aslında bütçe nedir maltepede oturdugum yeri tavsiye edebilirim metroya 5 dk ama metronun içinde 10 dk daha yürüyorsun

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütçeniz nedir ? Yeni taşınan birisi olarak hala favorilerim de duran ilanlar var ise paylaşabilirim.

Ben istanbula yeni taşındım sanırım ev sahibimin düzgünlüğünden dolayı çok sıkıntısız ve kolay bir şekilde buldum
    ABO TRADING
    STR

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sadece anadolu yakası için geçerli değilki. Bekarken ailemle taşınırken avrupa yakasındaki emlakçılarda aynısını yapıyordu. Fotoraflarla oynayıp evi büyük gösteriyolardi. Eve gidiyosun ev küçücük. Metrobüse 10 dk yürüme yazıyor bi gidiyosun 30 dk yürüme. İlanda konum işaretlemiş, konum işaretlediğiniz yer mi? Diye sorunca yok orası ofisin yeri diyor. Nereden koparırsam diye saçma sapan ilan açıyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütçeniz nedir ? Yeni taşınan birisi olarak hala favorilerim de duran ilanlar var ise paylaşabilirim.

Ben istanbula yeni taşındım sanırım ev sahibimin düzgünlüğünden dolayı çok sıkıntısız ve kolay bir şekilde buldum
    Dostum 1500 kadar çıkabilirim. Önceliğimiz minibüs yoluna yakın olması eşim anaokulu öğretmeni bostancıya gidip gelecek çünkü, sen ilanları paylaşırsan bakalım bi

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu sıra kiralar düşük aslında bütçe nedir maltepede oturdugum yeri tavsiye edebilirim metroya 5 dk ama metronun içinde 10 dk daha yürüyorsun
    1500lere çıkarız ev güzel olursa beğenirsek değişebilir. ama sınırımız 1500 zümrütevlerde güzel daireler var aslında muhiti pek bilmiyorum. bir önceliğimiz minibüs yolu civarı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sadece anadolu yakası için geçerli değilki. Bekarken ailemle taşınırken avrupa yakasındaki emlakçılarda aynısını yapıyordu. Fotoraflarla oynayıp evi büyük gösteriyolardi. Eve gidiyosun ev küçücük. Metrobüse 10 dk yürüme yazıyor bi gidiyosun 30 dk yürüme. İlanda konum işaretlemiş, konum işaretlediğiniz yer mi? Diye sorunca yok orası ofisin yeri diyor. Nereden koparırsam diye saçma sapan ilan açıyorlar
    aynen dün baktım esentepe bir yere sordum neden ofisin yerini haritada gösteriyorsunuz. çünkü bakan kişi gidip komşulardan ev sahibini bulabiliyor diyor bence güzel taktik verdiniz dedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gumuspınar mahallesinde bizim sitede 1 tane kiralık daire var 3+1 gecen hafta bosaldı istersen bi sordurayım kirasını. 2014 den beri oturuyorum cok memnunum.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gumuspınar mahallesinde bizim sitede 1 tane kiralık daire var 3+1 gecen hafta bosaldı istersen bi sordurayım kirasını. 2014 den beri oturuyorum cok memnunum.
    sitenin ismi nedir müdür. soğanlık gümüşpınar değilmi şuan bende yeni soğanlıktayım zaten. kaç yaşında yapılar bi bilgi verirsen inceleyebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen orası, site o bolgenin en eski sitesi PINAR sitesi diye geciyor, 99 da yapılmıs kooperatif sekli bina sakinlerinin cogu memur emekli vs kapıcmız var otoparkımız var aidat 60 lira oldu yeni.

daireler geniş ferah vs bende evlendiğim de girdim. eşim şekerpınar da calısıyordu ben fatih de calısıyorum. son 3 senedir eşim işi bıraktı kartal ile hiç bir bagım kalmamasına ragmen sırf evim/ev sahibim ve imkanları guzel diye avrupa yakasına tasınmayıp her gun 70 km yol yapıp ise gidip geliyorum.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    satış oranları çok düştüğü için kira fiyatları yükselmeye başladı,kartal maltepe civarında kiralık evlerim mevcut 05359328440 dan ulaşabilirsin
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

ILHAN K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen orası, site o bolgenin en eski sitesi PINAR sitesi diye geciyor, 99 da yapılmıs kooperatif sekli bina sakinlerinin cogu memur emekli vs kapıcmız var otoparkımız var aidat 60 lira oldu yeni.

daireler geniş ferah vs bende evlendiğim de girdim. eşim şekerpınar da calısıyordu ben fatih de calısıyorum. son 3 senedir eşim işi bıraktı kartal ile hiç bir bagım kalmamasına ragmen sırf evim/ev sahibim ve imkanları guzel diye avrupa yakasına tasınmayıp her gun 70 km yol yapıp ise gidip geliyorum.

Muhtemelen bu daire

Emlak Ofisinden 3+1, m2 Kiralık Daire 1.150 TL'ye sahibinden.com'da - 690479351
    Alıntı ReßeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayiya Allah'tan rahmet diler, sevdiklerine sabir dileriz.

Dayinin kani yerde kalmayacak.

ccc brooklyn ülkü ocakları ccc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILHAN K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilhanım sen yasıyor muusn ya

aynen bu daire sahibini buluruz emlakcıya gerek yok
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

ILHAN K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilhanım sen yasıyor muusn ya

aynen bu daire sahibini buluruz emlakcıya gerek yok
    Yaşıyoruz , sen ne yapıyosun

Sahibinden 3+1, m2 Kiralık Daire 1.150 TL'ye sahibinden.com'da - 668152344

Buda sahibi heralde
    Alıntı ReßeL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayiya Allah'tan rahmet diler, sevdiklerine sabir dileriz.

Dayinin kani yerde kalmayacak.

ccc brooklyn ülkü ocakları ccc

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

eşim bostnacıda olduğu için burası ters kaçıyor. kaç senedir iki vaseyetle geliyor. yakın olsun istiyorum. bana iletişim numaralarını iletirmisin ararım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakınından 16u geciyor tugay yolundan minubus yolu ile bostancıya tek vesait gider gelir. ogrenirim numarayı...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oylumkentte dairem var; gerçekten hem mevcut hem de eski kiracılardan o kadar memnnum ki, hiç bir problem yaşatmıyorlar, uyumlu insanlar.
    Kesinlikle Oylumkente de bakın derim. Metroya çok yakın, ben 1200 TL kira alıyorum.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim taşdelende evimiz var. 850den kiracı vardı içinde. Zamanında ödediği için babama baba bu sene zam yapmayalım dedim. Sözleşmesi bitince aradı 750 ye düşerseniz kalırım yoksa çıkıyorum dedi. Yani siz ev sahiplerinden emlakçılardan dert yanıyorsunuz lakin adam akıllı sözünde duran kiracı bulması da ciddi zor.

Son kiracımız 1 senelik sözleşme yapıp, 1. ayı doldurup depozitosunu da alıp çıkacakmış misal. Ev falan tam ölü yatırımmış. İster 5 senede %50 değer kazansın. 5 seneden senden %10 götürüyor.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler