User Tag List

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
296 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Forumun eski güzel günleri

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden arabalar yapılıp fuarda sergileniyordu, şimdi instagramda

denilenler doğru bence artık sosyal medya furyası ve yeni neslin kendini bilmezliği. bir adamın, bir topluluğun peşinden gidiliyor. eminim herkes bu forumdan önce birçok otomobil forumunda yazmıştır. Neleeer neler vardı bircoğunuz benden daha büyük, daha iyi bildiğinize eminim. bu forum bence yine çok iyi dayanıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden 1600cc bir arabayı güçlendirme ile uğraşan,arabasını kendisi yıkayan bir grup vardı. Bu grup çoğunluğu oluşturuyordu. Biraz daha eğitimliydi. Araştırmayı,önce dinlemeyi tercih ediyordu.

Şimdi ün.l t.ran tayfa var. Air,jant vs. gibi konularla tatmin oluyorlar. Kesicide orgazm oluyorlar.Çoğunluk böyle. Hepsi eğitimsiz,cahil zavallılar. İnstagramda foto paylaşıyorlar bu onlara yetiyor. Ne yapsınlar forumu.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    12 yıldan fazla olmuş üye olalı , o zaman 27 yaşındaydım şimdi 39 Birçok aktif üye evlendi çoluk çocuk sahibi oldu ne olacak. Tek kapılı gürültülü araçların yerini 4 kapılı çocuk koltuklu sakin araçlar aldı.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 yıldan fazla olmuş üye olalı , o zaman 27 yaşındaydım şimdi 39 Birçok aktif üye evlendi çoluk çocuk sahibi oldu ne olacak. Tek kapılı gürültülü araçların yerini 4 kapılı çocuk koltuklu sakin araçlar aldı.
    Öncelikler değişti arabalar hayatımızın merkeziyken artık ailemiz oldu, buluşmalar "Aile" buluşmasına dönüştü En büyük etkenlerden biri bana ekonomik sebepler. Eminim ki herkes arabasına bir şeyler yapıp paylaşmak ister gönülden ama gel gelelim benzin almaya zor yetişilen bir dönemdeyken çok zor.

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önceden emek daha önemliydi artık göze hoş gelsinde nasıl yapıldığı çok önemli değil.İşin içine alım gücüde girince ister istemez böyle oldu. Birde artık herkes yavaş yavaş yaşını aldı çoluğa çocuğa karıştı insanların önceliği değişti..

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Foruma 2.üyeliğim bu. 2005 de bir girip 2008 de çıktım sonra 2009 galiba tekrar üyelik vs. Yaklaşıl 15 sene geçirmişiz bu forumda. Önceden birlik beraberlik vardı. Çünkü var olan üyelerin birbirlerine geçen bir hakkı vardı. Yeri gelir bu hak bilgi ile geçerdi, yeri gelir bir parçaya bakmaya gidilir, araç bakmaya gidilir, fakire sosyal yardım edilirdi. Şimdi ortada milletin birbirine geçecek bir hakkı kalmadı. Dh.vari herşeyin konuşulduğu değişik bir yer olduk. Bunu birlikte başardık
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda o kadar uğraşıp konu açıyorsun binlerce görüntüleme var ama yorum yok yorum yazanlar hep aynı üyeler yada laf sokamaya çalışan ergen kafalı yeni üyeler sende sonra ne konu açıyorsun ne yorum yapıyorsun forum tam anlamıyla dh gibi oldu sadece güncel konuları dizileri vs konuşuyoruz sadece görüntüleme artıyor konu sayısı ve yorum sayısı düşüyor haliyle..
    Dh gibi olmadı. olamaz zaten olursa da o kişileri alaşağı ederler diye düşünüyorum. Ergen trol çok kaynamıyor seviye daha iyi kesin. DH ise 2009'da filan güzeldi.

deeperblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Site bakıma alınınca deli tavuk gibi beklenirdi bir zamanlar.
    Şimdi zaman öldürmek için o kadarçok alternatif var ki hayatımızda...

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    13 yil olmuş saatlerce kolami alip forumda takilirdim
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskiden coltum varken ve Balıkesir'de öğrenci iken deposu 160TL'ye doluyordu ve 1 ay kullanıyordum. şimdi 32Lt lpgyi 110TL'ye alıp söylediğimden daha az km kullanıyorum. 500TL aylık harçlıkla hem yemek yiyor hem benzin alıyor hem de kira ödüyordum.

Ha keza o zaman da parça alacak kadar para biriktiremiyordum şimdi ise biriktirme ihtimalim kalmadı diyebilirim. ama evin bahçesine çekip haftada bir yıkıyordum. Şimdi ise ayedaş kazı yapmış üzeri kahverengi olmuş ne zaman yıkatsam daha uzun süre siyah kalır diye düşünüyorum.

Eskiden Edirne'de arkadaşıma gider gece tem'de rollinge çıkardık. Şimdi nerede radar var onu tartışıyoruz.

Ha bir de daha metrobüs yokken Beylikdüzüne buluşma yapmışlığımız var. Terör için Edirnekapı şehitliğine gidip konvoy yapmışlığımız var.

2010_02_21 - Google Photos Beylikdüzü fotoğrafları

Terör protesto fotolarını bulamadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onceden duzenli meeting ler yapardik, simdilerde hic boyle aktiviteler yok. Uzerine deneme muhabbetlerinin merkezi facebook kanallari oldu oradan da ekmek cikmiyor normal yani tech son yillarda kendi yaginda kavrulmakla yetiniyor malesef..
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende forumda ki büyüklerime nazaran çok genç yaşta olmama rağmen 3. üyeliğim ve 2010 senesinden beri takipteyim , ilk 2 üyeliğim patavatsızlığım ve cahilliğimden ötürü banlandı bu hesaptada çok kereler linç yedim büyüklerimden ama gerçekten güzel günlerdi keşke o günlere dönsekte gene linç edilsem , müthiş proje konuları roll kavgaları araç sorgulamaları hiç 106m olmadı içine bile binmedim ama hergün 106-saxo araç sorgulama konusuna girerdim çünkü yeni mesajlar olurdu kıskanma favorilerini paylaşta gerçekten çok iyi araçlar vardı emek verilmiş 20-30k bandında sonra oradada 500-600klık araçlar paylaşıldı hit düştü , yukarıda abilerim bahsetmiş sosyal medya instagram farzet ki tayfa youtube tayfası facebookta günaydın xx aile tayfası falan hepsi kaliteyi düşürdü araç paylaşımlarına ve araca yapılan eklentilerle dalga geçen bir grupta vardı insanlar onlardan çekinip araçlarını paylaşmıyolar rencide olmamak için eskiden her konuya yorum yapanlarada laf söylenirdi bunlardan biride bendim meraklıydım bişeyler yazıyodum eksik/hatalı kızıyordunuz şimdi yorum yapacak adamda kalmadı techturkey benim için bile çok özel bir yerde umarım eski güzel günlere dönüşler sağlanır birde son kez forumun kalitesi/kaliteli üyeleri/isim yapmış araçları çıtayı çok yükseltti mesela araca 50 liralık bişey yaptım ama paylaşmaya elim varmıyor forumda 1 parçaya 10k verenler var onların yanında bizim ki ne ki devede kulak değil

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önce bir kaç damla yaş

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarda beylikdüzü buluşma fotoğraflarını görünce;

TB Turboyken nerdeydiniz ?

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaklaşık 2001 2002 senesinden beri yani ortaokul çağlarından beri araba işlerine gönül vermiş biri olarak..
    eskiden arabalar ucuzdu yakıt ucuzdu 20 lira benzin atar kartal-cadde-fener-kartal yapardık sırf akşamları hava almak gezmek için..şimdi hem fiyatlar hem trafik yüzünden insanın hiç bir yere gidesi gelmiyor..
    eskiden 2 3 forum vardı act-mdfym ve techturkey..bu site açıldıktan 3 5 ay sonra üye olmuştum bende site bomboş sadece ordan burdan yabancı forumlardan bulunan fotoğraflar filan paylaşılırdı..videolar youtube ye değil rapidshare yüklenip link verilirdi yarış geceleri kararlaştırılıp o gece çıkılırdı..herkes eve dönüncede videolar foruma koyulur bir gecede 30 sayfa olurdu konu..
    şimdi arabasını yere basıp maymun götü rengine boyatan tipler baştacı oldu..gerek facebook gerek instagram yani cep telefonundan her yerde ulaşalılabilen siteler sayesinde forumun aktiflik sayısı düştü..birde fake hesaplar geyik konuları filan herkesi soğuttu..
    bu gidişle gelecek nesilin arabayla filan pek alakası da kalmayacak ***** vergiler cezalar yakıt fiyatları araç fiyatları vs. vs.. insanı soğutuyor her şeyden..

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    pilav yok, iskender yok
    mangal yok
    kalbim kırık
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce de yazmıştım facebook grupları bu tarz forum ortamlarının 2005-2006 yıllarını yaşıyor şuanda.
    Anlık olarak etkileşime geçme hastalığı var herkeste. Forumun eski tatlı ortamı malesef geri gelmeyecek. Her gidenin geri gelmediği gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca memleketin refah seviyesi daha iyi olsa eminim coluk cocuga karisan uyeler bile haftasonu aracı yapar modifiye tutkusunu devam ettirir.
    Forumun bu hale gelmesinin tek sebebi ekonomiyi bu hale getirenler. Sandıkta görüşeceğiz!!!

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tayyar ki FEH spec sadece bahçelievler kumburgaz git gel 100 TL

eskiden 35 Tl ye 50 Tl ye çakılı tayyarla çözüyorduk pehh be..

ekonomi ve alım gücü biraz ortalığı durgunlaştırdı
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler