User Tag List

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
296 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Forumun eski güzel günleri

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son senelerde üye olup da sadece siyaset başlıklı,dolar euro konulu başlıklara yazanlar da var tamam belki araban yok;ama hevesinde mi yok ? Birkaç araba konularına yorum yap,merak ettiğin şeyleri sor. Adam hep siyaset konularında muz'da,dolar euro'da zaman geçiriyor

''otomobil forumu'' olmaktan uzaklaştık biraz,bu yönetimin de suçu değil. Adamlar hala misafirlere bile açık vaziyette tutuyor siteyi
    Eskiden herkes arabasını paylaşır fikir alış verişi dönerdi şunu şöyle yap veya böyle yap ne bilim herkes arabası ile ilgili paylaşım yapardı falan şimdi bir iki paylaşım yapınca laf edenler çıkıyor eskiden ilk arabamdan başlayıp bir çok bilgi vermiştim mini konusundada öyle hatta bir çok kişiye alması konusunda vb de çok yardımcı olmuştum bilgiler vermiştim arabamı sattım başka bir araba aldım lüks bir araba diye bana bıktım arabandan heryerde yazıyorsun diyen akılsız çıkmıştı kendi kendimize düşman olduk ooo lüks araba almış hemen taşlıyalım oo o hızlı araba almış hemen kötüleyelim az arabandan bahsedince seni görmemiş ilan edenler türemeye başladı hal böyle olunca arabasını paylaşmak istemeyenlerin çıkması çok normal ben bile artık arabamın modelini korka korka yazar oldum otomobil formunda araba konuşamaz hale geldik bir çok eski yazarı takip ediyorum sosyal medyada bir çoğu aynı düşüncede hatta eskiden spor arabalarını paylaşan biride demişti son zamanlarda çok boş yazan var diye kızmıştım ama haklı bence en büyük sebebi bu kafada olan insanlar. Birde eskiden whatsupp vb bu kadar aktif değildi burda arkadaşlarla yazmaya girerdik şimdi herkesin burdan insanlarla en az iki wp gurubu vardır tüm gün orda muhabet edince buraya yazmayada gerek kalmıyor.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan'ın bahçedeki mangal partisinden bir kesit

http://www.techturkey.com/forum/sohb...=pilav+meeting
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum kültürüne sahip nesil kalmadı ülkede o yüzden eski tat yok. Yıkatsak bi foto çekip güncel yapardık konuya eskiden bide diğer taraftan ülkede genel bıkkınlık var bence. ben eski arabamın konusuna bakıyorum arabaya 2 tane toz düşse yıkatıp cilalıyodum. Şimdi petrolde su tutturmaya üşeniyorum sanayiye zaten ne zaman gittiğimi unuttum bagajda 4 aydır parçalar bekliyo gitçemde taktırcam
    Sevgilimizden ayrılınca M3 le Maslak Sanayide yan yan geziyorduk, şimdi evlendik akşam eve gidip yemek yapıyoruz
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgilimizden ayrılınca M3 le Maslak Sanayide yan yan geziyorduk, şimdi evlendik akşam eve gidip yemek yapıyoruz
    sakin ol şampiyon, şimdi elindeki o kepçeyi yavaşça bankoya bırak ...

MuMBar'ın lagunasının lastiklerini cilaladığı günler, en güzel forum günleriydi ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin ol şampiyon, şimdi elindeki o kepçeyi yavaşça bankoya bırak ...

MuMBar'ın lagunasının lastiklerini cilaladığı günler, en güzel forum günleriydi ...
    Sen daha evlenmeden hanımcı oldun evlenince Sciroccoyu pembeye kaplarsın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski yoğun günler güzeldi tabi. Ama hala otomobille alakalı bir bilgi arayınca çoğu zaman ilk sırada çıkıyor site. çıkmasa bile bu siteden bilgi almaya çalışıyorum ve alışkanlıkmı olmuş bilmiyorum her sabah ofise gelince açarım

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay be bende üye olalı 11 sene olmuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski eskide kaldı.
    Değil forumun neyin eski tadı kaldı ki?
    Arkadaşlık dostluk muhabbet eskidendi. Onun yerine artık kim kime ne kadar takmış ne kadar tokatlamış onu okuyoruz.

Yadırgamamak gerekli.

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benden kendi adıma yorum yapıyım biraz;

Forumu aslında neredeyse günde 5 defa açıyorum, konuları kontrol ediyorum ama merak uyandıran ve akıcı muhabbet içeren konular yok gibi.
    Herkesin dediği gibi otomobillerim konusu ekstra sakin..

Eskiden keyif veren ve ilgi çeken paylaşımlar artık hep instagram'da yada Youtube'da.

Ben bile, 4 tane aracım var ama iş hayatı, evlilik, çocuk derken zaman ayırıp da burada bazı şeyleri paylaşamaz oldum.
    Arabalarıma da artık eskisi kadar vakit ayıramıyorum.
    son 2 haftadır foruma yeni konu açayım diye düşünüyorum ama vakitsizlik işte.

İnşallah açacağım kısa zaman içerisinde ama

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülkenin ekonomik durumu ve siyasal ekonomik bıkkınlık hepimiz de var artık. Mutlu değiliz,mutlu olmak için günlük hayatta farklı yollara gidiyoruz. Bunun yaş ile alakası illa ki var ama şu an yapılan istatistiklere göre 17-20 yaş grubunda da inanılmaz derecede mutsuzluk var.

Yıkılmadık ama ayakta da değiliz . Cebimizde ki paramız el verdiğince,hem bu köklü foruma sahip çıkalım hem de küçüklükten beri devam ettirmeye çalıştığımız hobimize. Zaten cebi para dolu herhangi bir sıkıntısı olmayan insanlar bunu gündelik zevk olarak devam ettiriyor,biz de ayda yılda bir bakalım keyfimize.

Ne olduğu belirsiz sosyal medya fenomenlerinin bile uğrak yeriydi bu forum,burada yapılan eleştirilere kulak asarlardı şimdi yüzüne bakan yok . Sosyal medya etkili ama biz de etkisiz kaldık.

Tam anlamıyla yaz ayı geldiğinde,herkesin zamanına ve nakitine denk getirebilirsek ortak bir şehir noktasında buluşma ayarlayabiliriz. Örneğin ankara olabilir.
    Yapalım bi genel techturkey buluşması fena mı olur ? Şu an bu foruma üye kaç kişi eş dost sahibi oldu,yaşatalım eski günleri.

Dertlendim
    Durduk yeree dilime şey takılmış

“ sen adamsın brocum , beğenmeyi yorum yapmayı unutma, adamın dibisin bro bir kaç ay galerici tayfayla ttakılyım sonra geri döner hamburgerci le takılırım. Sonra da lokmacı ile takılırım “

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski günleri herkes gibi bende özlüyorum. Elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum forumda, buradan çok arkadaşla tanıştık çoğu ile reelde görüşüyorum. Bazı arkadaşlar yorumlarına like gelmesi için insanlara sivri kırıcı yorumlar yapmasa çok güzel olacak biri laf sokacak diye yeni arkadaşlar özellikle yorum yazmaya korkuyor.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne büyüktür EMEĞE Saygı duyan insan...

Evet artık saygı kalmadı kimsede Sevgi zaten bitik.

Birisine guzelce soru soruyorsun adam tersleyip duruyor bu yuzdende forum kulturu bıtmıs durumda. Eskiden olsa her seye herkese bıldıgım bır konu ıse yardımcı olmaya çalısıyordum su an ıcımden bıle gelmıyor.
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski günlere gidersek peeeeeeeeeeeeeeyyyyy....

Oto-Park.com'un o zamanlar forumdan ibaret olduğu zamanlar. Hatta öncesinde SOL'un garip bi mesaj mantığı (ağacı) ile işleyen salak yapısı... Oralarda anlamsız salak salak tartışmalar, o zaman "trol" nedir bilmiyorduk ama troller çokmuş, "Paralı" vardı, ondan sıkılmıştık Sonra Oto-Park açıldı. Bi grup oraya geçtik.

Üniversite zamanları, 106 Quiksilver'ım var, birkaç iyi arkadaşım haricinde başka arkadaşım yok. Forumun o zamanki "sahibi" arkadaş ve diğerleri ile tanışıyoruz. Bizimkiler soruyor, "internetten arkadaşlar"... Nasıl internetten? Aman oğlum dikkat et

Sonra böyle böyle geçiyor gidiyor zaman. Şimdi o kadar tanışılan edilen insandan en çekirdek, en iyi kadro ile bile doğru düzgün görüşemiyoruz. Herkesin işi gücü, ailesi var. En çok görüştüğümüz adamla çocukları oynatıyoruz, kucakta veletler, hanımlar önde gidiyor, biz arkada bebek arabası itiyoruz Aha da tablo bu.

Bi ara forum işlerini falan komple bıraktım, salak salak tartışmalara polemiklere giriyordum milletle diye. Bazen dayanamıyorum yine yapıyorum Fakat sonra baktım TechTurkey iyi işliyor. İşlerim rutin değil, bu yüzden bazen 5 gün kafamı kaldırıp başka bişeye bakamazken, bazen de 1 hafta boş yattığım oluyor, hemen buralara giriyorum bakıyorum. Uzun uzun o yüzden yazıyorum

Burayı takip etmekten keyif alıyorum, eski günlere dönebiliyorum biraz.

Galiba geçende Evrenoz'u gördüm, göbeklenmiş, çoluk çocuk, o da bebek arabası itiyordu Beni tanımaz, ben de son anda gördüm, selamlaşamadık Tablomuz bu ama işte... Niye olmuyor, bundan işte. Olmayan da bişey yok da, herkesin artık dertleri farklı.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar karamsar olmayın gencolar
    herşey güzel olacak
    PROSTOCK GARAGE

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim proje yapmamı bekliyor herkes ben proje yapsam kefen parasıyla proje yapıcak adamlar var rekabet kalmadı
    az sabredin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim proje yapmamı bekliyor herkes ben proje yapsam kefen parasıyla proje yapıcak adamlar var rekabet kalmadı
    az sabredin...
    ben swap işini zirvede bıraktım moruk
    mezar yeri çok daha pahalı
    PROSTOCK GARAGE

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben swap işini zirvede bıraktım moruk
    mezar yeri çok daha pahalı
    hala yasadıgına inanamıyorum moruk ))) saka maka 52 olmussun masallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala yasadıgına inanamıyorum moruk ))) saka maka 52 olmussun masallah
    vay alüminyum diyene bak sanki 18 lik çıtır
    PROSTOCK GARAGE

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek sebebi sosyal medya.

Değişen dünyada insanlar daha hızlı erişebileceği, iletişime geçeceği yöntemleri tercih ediyorlar.

Facebook / Instagram gibi platformlarda tamamen kendi kontrollerinde olan paylaşımlarla hayatlarını sürdürüyorlar. Burada konu açtığında hoşlanmayacağı yorumlara katlanmak zorunda ama kendine özel olan platformunda bu yorumu tek hamlede silebilir.

Buraya video atması için youtube. Buraya fotoğraf atması için farklı yükleme siteleri kullanmak zorundalar. Bahsi geçen sosyal medya platformlarında bunlarla uğramalarına gerek yok direkt plug & play modunda oluyor paylaşım.

Keza bu platformlarda paylaşım yaptığında sadece buradaki insanlara değil tüm dünyaya paylaşmış oluyor.
    Yanlis cevap , yaslandik dogru cevap olmali Arkadan gelen bizim kafa yapisinda bir jenerasyon olmadigi icin eski tad malesef olusamiyor.
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler