User Tag List

Sayfa 2/16 İlkİlk 123412 ... SonSon
296 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Forumun eski güzel günleri

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 sene olmuş takip etmeye başlayalı , sosyal medyanın kullanimi eyvallah etkendir , ama büyüdük be abi , şimdi aliyoruz biniyoruz , ne bi jant takma var ne bir yay=)
    döviz kurları , herşeyin fiyatındaki aşırı artış falan çok değiştirdi ortamı.
    örnek veriyorum , şimdi bir turbo typer yapmanın tl karşiliği sanirim servet oldu, bu da büyük etmen sanırım.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Y kuşağı özelliklede 1980-1990 arası bence altın jenerasyondu.

asimile olamadan adapte oldu teknolojiye.
    hayattan gerçekten zevk almış son tafyadır.

ama günümüzde bu tayfa yaşlandı.
    birde böyle bir çoğrafyada artık yüzü gülmez oldu , eğlenmedi , eğlendiremedi..

sadece forum değil , eskiden herşey daha güzeldi
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    + önceden mutluyduk şimdi herkes mutsuz mazotu koysam günü çıkartsam yeter derdindeyiz.
    Adam arasına binlerce para döker, burda biri poloya wrc tampon takınca adamı kötüler.
    Örnek çok ama yapacak birşey yok, madem bu durgunluğun bilincindeyiz. O zaman canlandırmak yine elimizde paylaşımları artıralım

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sosyal medyadan daha çok 10 yıl önce araba yürütmeye çalışan roll koşturan adamlar 40 oldu artık aile babası moduna girdi sonraki nesil daha çok nargile cafe şekil peşinde olduğu için piyasa sarsıldı haliyle

gece 11de video atılan izmir roll konusunu 2 saat sonra 20-30 sayfa oluyordu en basiti

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Heralde forumun ilk zamanlarindan beri burdayim. 14sene olmuş ozaman is güç geçim derdi vs yoktu gecenin 12sinde bir konuyla 10+kisi bir araya gelebiliyorduk her hafta apachi meeting serimiz vardi mesela. Suan oyun/konsol grubunda bile 5kisi toplasamaz olduk nesil buyuyunce evlenme coluk cocuk ise guce daldikca insanlar yavas yavas ister istemez eli ayagi cekiliyor, yine gorusluyoe tabikide ama olay Serkanin dedigi gibi forum ustunden degil whatsapp ustunden donuyor
    1881 - 193

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Eşşek kadar olduk

Hala şu rekoru ne zaman kırarız diyordum bundan sonra da zor artık

Online Rekorumuz: 14,420 Üye İle 22.Mart.2014 Tarihinde Saat 21:49 Gerçekleşmiştir.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2011-2012-2013 yıllarını çok özlüyorum, 1
    4 tsı ların yeni yeni yürüyüp ep3 ler ile denedikleri sabaha kadar tartıştığımız rolling konularını, bi atışmayla sehir dışına gidip deneyenlerin olduğu konuları,

Ve tabiki sabaha kadar +18 lı geyik konularını

Harbiden eskiden herşey çok daha güzeldi,

2011 üyesiyim fakat daha 1-2 sene öncesindede okurdum, foruma girmediğim gün olmazdı artık eskisi kadar bakmıyorum bile. Neden bilmiyorum . Hiç bişeyin eski tadı yok.

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerde o bir gecede ortada buluşanlar Bence her forum ölümü tadıyor. Tech biraz yaşlandı gibi

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi adıma, yurtdışına çıktım. Gurbet spec paylaşımı yapmakta istemiyorum nedense. Sadece güzel ülkemizde bazı şeylere ne kadar zor kavuştuğumuzu anladım buralarda. Hatta ben ülkedeyken 30-40 liraya aldığımız arabalar olmuş 100+

Eskiden 10binlik olduğumuzda arabayı gırtlak yüklerdik. Şimdi 10 bine jant lastik ayna kapağı hediyesi ile anca alır olmuşuz.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek sebebi sosyal medya.

Değişen dünyada insanlar daha hızlı erişebileceği, iletişime geçeceği yöntemleri tercih ediyorlar.

Facebook / Instagram gibi platformlarda tamamen kendi kontrollerinde olan paylaşımlarla hayatlarını sürdürüyorlar. Burada konu açtığında hoşlanmayacağı yorumlara katlanmak zorunda ama kendine özel olan platformunda bu yorumu tek hamlede silebilir.

Buraya video atması için youtube. Buraya fotoğraf atması için farklı yükleme siteleri kullanmak zorundalar. Bahsi geçen sosyal medya platformlarında bunlarla uğramalarına gerek yok direkt plug & play modunda oluyor paylaşım.

Keza bu platformlarda paylaşım yaptığında sadece buradaki insanlara değil tüm dünyaya paylaşmış oluyor.
    Beyazlamayan neremiz kaldı brocan

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyal platformlar çoğaldı herşey daha pratik bir haş aldı

Gece rollden gelirdik saat gece 4 te bideo yüklemek için pc yi açardık

E tabi çoğu insanda evlendi barklandı ortamdan uzaklaştı yeni nesil artık facebook gruplarında çok normal

Ülke ekonomiside çabası
    Wagon 911 / Ibiza Cupra / Polo GTi

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum tam da benim aklımdaydı,forumda bir haşhaş geçme çetesi oluştu sanki . Abartısız çoğu konuya lüzumlu lüzumsuz makara yapma yarışına girildi . Üyelerin kullanmış olduğu parçaları küçümseme noktasına gelindi. Böyle olunca da insanlar konu açıp bir şeyler yazmaya çekiniyor haklısın.
    ben buna katılmıyorum. Ciddi anlamda gereksiz konularda dönüyordu, ciddi anlamda gereksiz işlemlerde. Ben bile ampül taksam paylaşıyordum kendi konumda ama benim açtığım benim aracımın olduğu konuda ne kimse küçümsemeye gitti nede benim dışımda makara döndü. Eğer bu şekilde bir olay dönüyorsa kişi kendine bakmalı diye düşünüyorum.

Gelelim bu duruma, eski konular her zaman benim dikkatimi daha çok çekiyor. Çünkü paylaşım sayısının yanında paylaşımın kaliteside çok yüksekti. Ve çok çok eski değil, 4-5 sene evel bile her şey bu kadar ulaşılabilir değil iken ben bu forumda Yalova dan Van a Konya ya parça için, çözüm için iletişim kurup muhattap bulabiliyordum. ama şuanda her şey herkes çok daha rahat ulaşılabilir.

gelelim forumun güncel konularına hep ülkenin ekonomik durumu, nasıl şu dolandırıcılıktan kurtulurum, ben dolandırıldım siz kanmayın konuları. Buda ne kadar üzücü bir durum ki battık batıyoruz dedirtiyor adama. Ben bu forumda tanımadığım adama bile techtensin diyip gözüm kapalı güvenerek hareket ederdim, insan üzülüyor.

Cümlelerimi tamamlarken, insanın refah düzeyi düştükçe temel ihtiyaçlarını karşılaması zorlandıkça malesef sosyal yaşamı düşüyor. Forumun kemik kadrosuda aklı başında insanlar olduğu için har vurup harman savurmayıp yerinde sayıyor. Böylece forumda yukarda yazdığım konular sadece dönüyor.

Neyse umarım eski günlerden daha güzel günler bizi bekliyordur..
    TR - B13

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum kültürüne sahip nesil kalmadı ülkede o yüzden eski tat yok. Yıkatsak bi foto çekip güncel yapardık konuya eskiden bide diğer taraftan ülkede genel bıkkınlık var bence. ben eski arabamın konusuna bakıyorum arabaya 2 tane toz düşse yıkatıp cilalıyodum. Şimdi petrolde su tutturmaya üşeniyorum sanayiye zaten ne zaman gittiğimi unuttum bagajda 4 aydır parçalar bekliyo gitçemde taktırcam

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanlar ekmek mücadelesinde. kimsenin keyfi yok. onun etkisi olabilir bence. yazmasamda her gün bi göz atarım ama , el alışkanlığı
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaka bi yana cidden eskiden haftada 2-3 kere araba yıkar cila atardık en azından. Şimdilerde yıkamayı bırak oto yıkamaya gitmek bile zor geliyor. Niye böyle oldu, eskisinden daha mı fazla derdimiz var da bindiğimiz arabaları eskisi kadar düşünemiyoruz acaba ?

AltunTV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence tek suçlu yeni nesilin beyin yapıları , otomobil tutkusu anlayışları. Tamam hadi eski üyeler iş güç çocuk vs ama ben bu foruma 2014'ten bu yana bakıyorum 18 yaşındayım şuan ama nedense benim nesilden burada konu açan yorum yapan aktif kullanıcı sayısı bi elin parmağını geçmez. Yoksa zaten eskilerde olmasa biz hiç bir şey okuyamayacağız. Bence problem bu. Bizim nesile instagram'dan arabayla takipçi kasmak daha cazip geliyor...

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz yaşlandık ve kirlendi dünya, biz mi kirlettik diye sormaya başladım?, buralardayız ama uzakdan izlemeyi tercih ediyoruz,eskisi gibi zamanımız yok halimiz yok yada naktimiz yok..
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Eskiden herkesin vakti vardı, artık kimsede o kadar vakit olduğunu sanmıyorum. Herkes aile kurdu, iş güç vs.

Aynı zamanda senelerce uğraşıp hevesini alma faslı da var.

Fiyatlara vs hiç girmiyorum zaten

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkenin ekonomik durumu ve siyasal ekonomik bıkkınlık hepimiz de var artık. Mutlu değiliz,mutlu olmak için günlük hayatta farklı yollara gidiyoruz. Bunun yaş ile alakası illa ki var ama şu an yapılan istatistiklere göre 17-20 yaş grubunda da inanılmaz derecede mutsuzluk var.

Yıkılmadık ama ayakta da değiliz . Cebimizde ki paramız el verdiğince,hem bu köklü foruma sahip çıkalım hem de küçüklükten beri devam ettirmeye çalıştığımız hobimize. Zaten cebi para dolu herhangi bir sıkıntısı olmayan insanlar bunu gündelik zevk olarak devam ettiriyor,biz de ayda yılda bir bakalım keyfimize.

Ne olduğu belirsiz sosyal medya fenomenlerinin bile uğrak yeriydi bu forum,burada yapılan eleştirilere kulak asarlardı şimdi yüzüne bakan yok . Sosyal medya etkili ama biz de etkisiz kaldık.

Tam anlamıyla yaz ayı geldiğinde,herkesin zamanına ve nakitine denk getirebilirsek ortak bir şehir noktasında buluşma ayarlayabiliriz. Örneğin ankara olabilir.
    Yapalım bi genel techturkey buluşması fena mı olur ? Şu an bu foruma üye kaç kişi eş dost sahibi oldu,yaşatalım eski günleri.

Dertlendim
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler