User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
90 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Ayakkabi alinacak guzel site var mi

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün optimum'da Hummel'a uğradım kampanya vardı.

300 liralık Deri Sneakers'ı 180 liraya aldım. Yolu düşen olursa uğrasın çok iyi fiyatlar.

Lacivert / Kauçuk taban bulamıyordum istediğim sadelikte, şahane denk geldi

MESSMER 23 SNEAKER | Hummel Online
    Hummel artık 2 kalite mal üretiyor. 30'a T-shirt başka türlü satmaları zor zaten

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ermanozzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skechers ayakkabilarina 2 yila yakin garanti veriyor diye duymustum. Boyle bir durum varsa muhakkak aldiginiz yere geri goturmenizde fayda olacaktir. Gercekten cok yuksek ucretler ile satiliyor, 1 ayda boyle acilma olmasi fabrikasyon sikinti olabilir.
    Bu tarz konularda çok katıyımdır, asla peşini bırakmam İade edip başka ayakkabı aldım ama Skechers değil
    nike bu işin sonu..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz konularda çok katıyımdır, asla peşini bırakmam İade edip başka ayakkabı aldım ama Skechers değil
    nike bu işin sonu..
    Nike Türkiye operasyonu çok önem veriyor.
    Çalışan bir dostum var 500 tl ye hatta bazen 2 katina satilan ayakkabı için müşteri çıt dese gereken yapılıyor.

Marka imajı asla düşürmemeye çalışıyorlar.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skechers ı çok övdüler aldım, ayakkabı 1 ayı geçmeden 2 tarafın topuk kısmı ve iç baş parmak kısımlarının dikişleri attı. 500 papel verip doğru düzgün ayakkabı alamıyorsunuz. Skechers ı ilk ve son alışımdı.
    Valla ben Turkiye de kullanmistim go run r serisini ve bir bayram gunu calindi Uzun sure sorunsuz kullandim..

Bazi Tabanlari sanirim yapisindan dolayi cabuk deforme oluyor olabilir. Bende ABDye geleli cok ayakkabi eskittim... Cunku burada ciddi sekilde ayakta calistim, yurudum kostum falan... Haliyle daha cabuk ayakkabi eskitiyorum. Ayakkabi ucuz geldigi icin bana, ne kadarda eskittigim cok onemli olmuyor. 3-4 hamburger menusu fiyatina skechers aliyorum cunku... Ama 500 tl verseydim Turkiye gibi o zaman iordelerdim iyice.

Yani kaliteli vs diyemem, yaniltmak istemem. Dusukte olabilir bazi serilerin kalitesi...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ermanozzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skechers ayakkabilarina 2 yila yakin garanti veriyor diye duymustum. Boyle bir durum varsa muhakkak aldiginiz yere geri goturmenizde fayda olacaktir. Gercekten cok yuksek ucretler ile satiliyor, 1 ayda boyle acilma olmasi fabrikasyon sikinti olabilir.
    ayakkabının kötü çıkması zihinlerde firmayı bir nebze kötülüyor, fakat ayakkabılarına ve daimi müşterilerine sahip çıkmayan bir kuruluştan ayakkabı aldığınız ıcın daha büyük hezimet oluyor.
    skechers benim bu ülkede gördüğüm en kötü müşteri hizmetlerine sahip.

normalde bu tip işlerin peşine düşen birisi değilim hatta 3-4 ayakkabımız aynısı oldu hiç üstelemedim fakat son ayakkabıda böyle olup firmaya iade ettiğimizde geri göndermesi peşine internette okuduğum yorumlar net olarak beni dellendirdi. peşine düşeceğim tüm ayakkabılarda duruyor hepsini tüketici hakem heyetine sunacağım. oradan da sonuç gelmezse skechers için bir hesap açıp sosyal medyada belaları olacam. ilk müsait zamanımda dediklerimi yapıp sonuçlarını paylaşacağım.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışan bir dostum var 500 tl ye hatta bazen 2 katina satilan ayakkabı için müşteri çıt dese gereken yapılıyor.

Nike bence sadece etiket. Bir kere ayakkabılarının cogunun ayak ucu kısmındaki astar kagıt gibi ince. Belli bir giymeden sonra tırnak astarı parcaladıgı icin üst parmak ucu kısmı patlıyor. Bir ayakkabım böyle çöp oldu. Airmax aldım ondada aynısı olmasın diye lostrada astarı kalınlastırdım bununda hava tabanı patladı. 2 senedir Pumacıyım astarı kalın tabanı güzel canavar gibi hem de Nike dan ucuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nike bence sadece etiket. Bir kere ayakkabılarının cogunun ayak ucu kısmındaki astar kagıt gibi ince. Belli bir giymeden sonra tırnak astarı parcaladıgı icin üst parmak ucu kısmı patlıyor. Bir ayakkabım böyle çöp oldu. Airmax aldım ondada aynısı olmasın diye lostrada astarı kalınlastırdım bununda hava tabanı patladı. 2 senedir Pumacıyım astarı kalın tabanı güzel canavar gibi hem de Nike dan ucuz.
    ben hayatta nike almam çalışan arkadaşım olmasına rağmen

ben ya adidas alırım yada new balance

Nike sadece birşey olursa arkasında duruyor ama bir ayakkabıya max vereceğim para 300 TL dir Nike kafayı yemiş yani

Adidas da bulmak kolay olmuyor

New Balance takılıyorum.Converse bazen
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skechers aldığımın 1. Ayında yanları açıldı. Garantiye gönderdim 1 hafta sonra kullanıcı hatası diye geri gönderdiler. Tamircide yapıştırttım ondan sonra 2 sene giydim. Bir daha alırmıyım asla. Çok kalitesiz ayakkabılar

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bahsettiğim buydu işte skechers daki. Tırnak ucu ve topuk tarafları aşınmaya başlayınca olmaz deyip geri verdim, superstep den almıştım orası da değiştirdi ürünü.

ben hayatta nike almam çalışan arkadaşım olmasına rağmen

ben ya adidas alırım yada new balance

Nike sadece birşey olursa arkasında duruyor ama bir ayakkabıya max vereceğim para 300 TL dir Nike kafayı yemiş yani

Adidas da bulmak kolay olmuyor

New Balance takılıyorum.Converse bazen
    New Balance'ın eski kalitesi yok. 2 tane ayrı 574 kullandım, 2. aldığım 574 ün rahatlığı 1. de yoktu mesela.. Sonra 1 tane daha aldım o da vurunca ciddi şekilde iade ettim.

Alıntı redbull35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skechers aldığımın 1. Ayında yanları açıldı. Garantiye gönderdim 1 hafta sonra kullanıcı hatası diye geri gönderdiler. Tamircide yapıştırttım ondan sonra 2 sene giydim. Bir daha alırmıyım asla. Çok kalitesiz ayakkabılar
    Abi ben bu durumları hiç affetmiyor. Sana öyle bir şey diyorlarsa eğer, red kağıdın ile birlikte "uyuzluğuna" tüketici haklarına gitmeni öneririm. Ben bu şekilde new balance ile sorun yaşadım, ayakkabı ayağımı parçaladı neredeyse, kullanıcı hatası dediler. Tüketici haklarına gittim 1-1.5 ay içerisinde sonuçlandı, ipe ipe ücret iadesi yaptılar. Arkasında durmayınca umursamıyorlar.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ayakkabı dünyasından geçen sene air max Nike aldım. Dışı bez gibi paraşüt kumaş gibi bişey. 2 ayda serçe parmaklara denk gelen yerler yırtıldı. Geri götürdüm almadılar. Mahkemeye verdim kazandım. Gururluyum ^^
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda mesele su

Spor ayakkabiya asiri para veriyoruz Turkiye'de... O kadar para verdigimiz seyde hatasiz olmali yada zaten ucuz diye gormezden gelinecek bir durum olmuyor hakli olarak.

Sezonda ki skechersa ben 5-6 hamburger menu parasi verirken (buda nasil bir hesaplama ise) Turkiyede iken yaklasik 30-35 menu civari vermistim... benzer menu o donem 7tl idi sanirim TRde... burada hala 7-8 dolar. ayakkabi 250 tlye yakindi...

Simdiki fiyatlari bilemiyorum tabi. Daha once MP urunlerini ureten fabrikanin sahibi bir roportaj vermisti. Taban uretmeye Turkiye'nin teknolojisi yetmiyor diye. Deride iyiyiz ama spor ayakkabida disa bagimliyiz demisti ister istemez...

Maalesef bazi seyler Ulkemizde ucuz iken, bazi seyler haddinden fazla pahali... hele alim gucune vurunca daha da dramatiklesiyor olay...

Buradan da kendimi tebrik ediyorum... Konunun icine ettim sanirim

selamlar herkese
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayakkabı dünyasından geçen sene air max Nike aldım. Dışı bez gibi paraşüt kumaş gibi bişey. 2 ayda serçe parmaklara denk gelen yerler yırtıldı. Geri götürdüm almadılar. Mahkemeye verdim kazandım. Gururluyum ^^
    sevindim adına. ayakkabı dünyasında ve flo da çok şikayet duymuştum

nike direk mağazası değiller belki ondan sorun çıkardılar
    Dr.ECU

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skechers ı çok övdüler aldım, ayakkabı 1 ayı geçmeden 2 tarafın topuk kısmı ve iç baş parmak kısımlarının dikişleri attı. 500 papel verip doğru düzgün ayakkabı alamıyorsunuz. Skechers ı ilk ve son alışımdı.
    Skechers sadece outlet alırım.
    Sadece ilk modelini outlet dışı aldım. Onun da fiyatı outlette bile düşmüyor abuk bu rengi olmadıkça. Ki işte giyebilmek adına hep siyah alırım.
    Genelde outlette 270-400 bandına çok güzel modelleri var.

Bendekilerde hiç bir sıkıntı yok.
    1 seneye yaklaştı.
    Skech air ile 400 km yol yürümüşümdür sabah yürüyüşlerinde.
    Go run serisi ile de takribi 300 km. Hiç bir sıkıntısı yok.
    Go run serisinde tek dikkat edilmesi gereken ayakabayı bağcıkları söküp giyip çıkarmak. Benim 1-2 kere yapmadım. Arka topuk kısmı içinde derisi içindeki plastik destekten ses geliyor. Herhalde kırıldı. Hariçi sıkıntı yok.

Bel fıtığı olduğumdan dolayı başka ayakabı giyemez oldum.

Sizdekini mağzaya götürseniz belki değişime giderler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hummel artık 2 kalite mal üretiyor. 30'a T-shirt başka türlü satmaları zor zaten
    Çocuğa ayakkabı almıştım oradan... Pazar malları daha kaliteli idi. Hanım almıştı. Yoksa ayakkabıyı ayakkabı markasından alırım normalde ..
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selam, ben nike da çalışıyorum ve söylediğiniz şeye şu şekilde cevap vereyim.

Doğru numarada ayakkabı almazsanız eğer her şekilde ön taraftan parmağınız çıkar. Alıcağınız ayakkabıda 1 parmak kadar önden boşluk olmasına dikkat edin. Nike türkiye mağazalarındaki çalışan arkadaşlar bu konuda size yardımcı olacaktır. (Nike Partnership mağazalarından bahsetmiyorum.)

Air max'ler(görünür hava tabanı) sert sivri cisimlere karşı, çivi vb, korunmasız ürünlerdir ve patlaması doğal onlara yapılacak bişey yok.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam, ben nike da çalışıyorum ve söylediğiniz şeye şu şekilde cevap vereyim.

Doğru numarada ayakkabı almazsanız eğer her şekilde ön taraftan parmağınız çıkar. Alıcağınız ayakkabıda 1 parmak kadar önden boşluk olmasına dikkat edin. Nike türkiye mağazalarındaki çalışan arkadaşlar bu konuda size yardımcı olacaktır. (Nike Partnership mağazalarından bahsetmiyorum.)

Air max'ler(görünür hava tabanı) sert sivri cisimlere karşı, çivi vb, korunmasız ürünlerdir ve patlaması doğal onlara yapılacak bişey yok.
    kardesim acıklaman icin tesekkür ederimde yapma gözünü seveyim senelerdir marka marka ayakkabı giymis insanlarız bunu bu sekilde savunmak olmaz. Ayakkabıyı her zaman numarasına göre degil santimine göre alırım. Cünkü misal Nikeda 43 numara 27 CM yapıyorsa Pumada 26 CM yapıyor. Adam gibi astar atsınlar delinmesin bizde ayagımıza tam oturan ayakkabı alalım daha mantıklı degil mi

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pek ucuz gelir mi bilemem ama yıllardır aldığım tek düzgün esnaf..

Spor Ayakkabı ve Spor Giyim | Korayspor
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardesim acıklaman icin tesekkür ederimde yapma gözünü seveyim senelerdir marka marka ayakkabı giymis insanlarız bunu bu sekilde savunmak olmaz. Ayakkabıyı her zaman numarasına göre degil santimine göre alırım. Cünkü misal Nikeda 43 numara 27 CM yapıyorsa Pumada 26 CM yapıyor. Adam gibi astar atsınlar delinmesin bizde ayagımıza tam oturan ayakkabı alalım daha mantıklı degil mi
    İçinde olduğum için bunların özellikle o şekilde yazdım. Tam oturması değil 0.5-1cm arası boşluk olması lazım parmağınız ile ayakkabının ucu arasında, markayı savunduğum veya en iyisi budur dediğim kesinlikle yok ama doğru olan bu şekilde
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 çiftten fazla NB574 eskittim.. Başka marka sanki rahat hissettirmeyecekmiş gibi gelmeye başladı.. Under Armour'a geçiş yaptım NB gibi rahat değil ama daha dayanıklı çıktı.. Lise yıllarında azılı nike ve adidas fan'ıydım şimdi retro diyo 600liraya satılıyor o 120liraya aldığım modeller.. Ayakkabı ciddi pahalı artık diğer tekstil ürünleri gibi uygun fiyata da düşmüyor.. Ort.450TL yi gözden çıkartmak lazım.. Valla yalın ayak yürürüm Allah düşürmeşin çakma ayakkabı almam..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler