User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: yetkili servisede güvenemeyeceğiz hayatımızla oynanmış

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arada hala işlerini düzgün yapanlar çıkıyor demek ki. Onları kaçırmamak lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

foto alıntı işaretlediğim yerler.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, fark edilmesi iyi olmuş.
    Yapan usta ile tanışmak isterim, kendisi diy bölümünde konu açmalı bence.
    Rot başını tel ile tutturmak büyük ustalık gerektirir.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herşeyin başı ve sonu eğitime geliyor.

Bazen yüksek hızlarda gidiyoruz ama altımızdaki aracın mekaniğini bir çoğumuz ne alemde olduğunu bilmiyoruz. Kaldı ki güvenilir servise bile gittiğimizde böyle bir sorunla karşıkarşıya kalabiliriz. Sen servisi bilirsin,sahibini tanırsın ama bir ustası işten ayrılır aracın kaderi o yeni gelen ustaya kalmış olur.

Heralde kaba inşaat ustası falandı o işi yapan.Onlar sever telle her boku becermeyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben bırde bu şekilde viraj kastım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yetkili servis mi aman yaa. Ben 2011 de 2005 megane RS aldım. Müzik sistemi yapılırken tesisatçı far sensör kapağını kaybetti abi serviste bulunur servisten alabilirsin dedi küfür ettim çıktım Maslak Sanayi Renault Yetkili servisine gittim. Bu arada far sensörü kapağa geçmeli sensörü kapağa taktıktan sonra kapağı deliğe takıyorsun. Kapağın alt kısmı boş ve o yeri sökmek zahmetli. Servise girdim araba karşılayan çocuk geldi baktı dışarıda duran sensörü lönk diye içeri itti aa içeri kaçtı dedi. Dedim salak mısın birader senin işin değil neden kurcalıosun? Aval aval suratıma bakıo. Usta baksın dedi gitti. Usta geldi ustanın ilk lafı vaay çok güzel yapmışsın arabayı nerede yaptılar dedi. Neden bahsediosun dedim Rengi tamponu falan çok güzel olmuş dedi. Araba zır stock daha filtre bile yoktu. Alalı 2 gün olmuş. Dalga mı geçiosun orjinal herşeyi dedim. Alla alla böyle megane mı varmış dedi. Arabanın içine baktı avarel avarel bakıo koltuklara falan. Dedim sorun far sensörünün kapağı dedim. Sağına soluna bakıo deliğin olduğu yeri de bilmio. Deliği gösterdim haa buraya mı takılıo o parça bizde yoktur dedi. Küfür ederek çıktım servisten.
    IN BOOST WE TRUST

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yetkili servis mi aman yaa. Ben 2011 de 2005 megane RS aldım. Müzik sistemi yapılırken tesisatçı far sensör kapağını kaybetti abi serviste bulunur servisten alabilirsin dedi küfür ettim çıktım Maslak Sanayi Renault Yetkili servisine gittim. Bu arada far sensörü kapağa geçmeli sensörü kapağa taktıktan sonra kapağı deliğe takıyorsun. Kapağın alt kısmı boş ve o yeri sökmek zahmetli. Servise girdim araba karşılayan çocuk geldi baktı dışarıda duran sensörü lönk diye içeri itti aa içeri kaçtı dedi. Dedim salak mısın birader senin işin değil neden kurcalıosun? Aval aval suratıma bakıo. Usta baksın dedi gitti. Usta geldi ustanın ilk lafı vaay çok güzel yapmışsın arabayı nerede yaptılar dedi. Neden bahsediosun dedim Rengi tamponu falan çok güzel olmuş dedi. Araba zır stock daha filtre bile yoktu. Alalı 2 gün olmuş. Dalga mı geçiosun orjinal herşeyi dedim. Alla alla böyle megane mı varmış dedi. Arabanın içine baktı avarel avarel bakıo koltuklara falan. Dedim sorun far sensörünün kapağı dedim. Sağına soluna bakıo deliğin olduğu yeri de bilmio. Deliği gösterdim haa buraya mı takılıo o parça bizde yoktur dedi. Küfür ederek çıktım servisten.
    Çok lüks ve pahalı araçlara binmedim. İsmini vermeyeyim bir Fiat servisinde Doblo'muz 18 kez bakıma gitti. Gayet memnunuz. Aslında bu biraz da şans işi sanırım. Şu anda elimde Caddy, Partner, vs. alacak para var. Ancak sırf o servis için Doblo'ya binerim. Aracımı bırakırım, servis, öğle yemeği, çay kahve vs. Çalışanlar şık üstü başı temiz, düzgün insanlar. Servis kasıntısı denen şey kesinlikle yok. Eğer görmekte ısrar ederseniz aracınızın değişecek parçasını gözünüz önünde değiştirirler. Başka markaların servislerine gittiğimde geriliyorum.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tanıdığım yetkili servisten sıfır araç aldı tavan boyalı çıktı gerisi siz düşünün.

Kime güveneceğimizi şaşırdık..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok lüks ve pahalı araçlara binmedim. İsmini vermeyeyim bir Fiat servisinde Doblo'muz 18 kez bakıma gitti. Gayet memnunuz. Aslında bu biraz da şans işi sanırım. Şu anda elimde Caddy, Partner, vs. alacak para var. Ancak sırf o servis için Doblo'ya binerim. Aracımı bırakırım, servis, öğle yemeği, çay kahve vs. Çalışanlar şık üstü başı temiz, düzgün insanlar. Servis kasıntısı denen şey kesinlikle yok. Eğer görmekte ısrar ederseniz aracınızın değişecek parçasını gözünüz önünde değiştirirler. Başka markaların servislerine gittiğimde geriliyorum.
    bu bahsettigin gerilimin kralı alturda parayı veren ben miyim onlar mı belli degil ak afra tafradan gecilmiyor

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hangi yetkili servis hangi marka hangi markanın hangi servisi her şey etken hatta oradaki Ahmet usta daha çok etken.

3 kere yetkili serviste motor yaptırdım, torpido söktürdüm, arka torsiyon söktürdüm, bilimum işlerimi yaptırdım ve en çok sevdiğim şey neydi her şeyin yerli yerine takılıyor olmasıydı.
    Genelde sanayi ortamında civata ve orijinal segmanlara aynı işi yapiaah mantığında oldukları için orijinalci insanları salak gibi görüyorlar bu fikri sevmiyorum "-sana ne kardeşim mal benim, para benim, zevk benim."
    O yüzden çok sanayi ortamında takılmayı sevmiyorum kendi işimi kendim görmeye çalışıyorum yada dikte etmeye çalışıyorum.

Ama bir yetkili servis rotbaşını kesinlikle tel ile tutturmaz. Adam bozuk gördüğü şeyi lambırt diye değiştirir ki müşteri onayı ister vermez ise servis teslim formuna bu yazılır. aracın bilmem nesi bozuk bu şekilde müşteri bilgisi dahilinde teslim edildi diye.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marka model servis sır mi ?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tanıdığım yetkili servisten sıfır araç aldı tavan boyalı çıktı gerisi siz düşünün.

Kime güveneceğimizi şaşırdık..
    Sıfır alınan aracın tavanının boyalı olan kısmına boya makinesi ile mi bakıldı? Aradaki fark nasıldı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bizde maliz ya intihar edicez ya ohalde 130 140 km hizlara bilerek ciktim.bile bile oyle canimizi ailemizi tehlikeye attik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi yetkili servis hangi marka hangi markanın hangi servisi her şey etken hatta oradaki Ahmet usta daha çok etken.

3 kere yetkili serviste motor yaptırdım, torpido söktürdüm, arka torsiyon söktürdüm, bilimum işlerimi yaptırdım ve en çok sevdiğim şey neydi her şeyin yerli yerine takılıyor olmasıydı.
    Genelde sanayi ortamında civata ve orijinal segmanlara aynı işi yapiaah mantığında oldukları için orijinalci insanları salak gibi görüyorlar bu fikri sevmiyorum "-sana ne kardeşim mal benim, para benim, zevk benim."
    O yüzden çok sanayi ortamında takılmayı sevmiyorum kendi işimi kendim görmeye çalışıyorum yada dikte etmeye çalışıyorum.

Ama bir yetkili servis rotbaşını kesinlikle tel ile tutturmaz. Adam bozuk gördüğü şeyi lambırt diye değiştirir ki müşteri onayı ister vermez ise servis teslim formuna bu yazılır. aracın bilmem nesi bozuk bu şekilde müşteri bilgisi dahilinde teslim edildi diye.
    Evet bizde maliz ya intihar edicez ya ohalde 130 140 km hizlara bilerek ciktim.bile bile oyle canimizi ailemizi tehlikeye attik.bi akilli sendin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Durduk yere yalan soyluyorum dimi,karalama denmesin diye marka bile demedim.Ve o servislere cok guvenmeyin.Triger i usta degistirdik diyormus halbuki kaputu bile acmadan geri teslim ediyormus,kagit uzerinde herseyi yazarsin.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benimde yakit pompasinin 3saplamasindan ikisini kirmislar saolsunlar. Bir önceki bakim zamanı sanayide degisirken fark etti ustada göstermişti
    1881 - 193

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ciroz31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bizde maliz ya intihar edicez ya ohalde 130 140 km hizlara bilerek ciktim.bile bile oyle canimizi ailemizi tehlikeye attik.
    somunu uzerındeki rot basını neden telle bağlasınlar. diş sıyırmış mı?
    rot başı neden söküldü. taşıyıcı , amortisör , direksiyon kutusu , travers yakın zamanda değişti mi?
    ayrıca rot başını sokerken wd40 mı sıktılar. aks korugunun uzerınde yağ var. sorun ne tam olarak.
    yapılan işin hatasını gözünüzle ve bilginizle mi tayin ettiniz yoksa , usta size a.k cocukları bunu nasıl bağlamışlar boyle mi dedi.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Servise bakıma verdim 4 bijondan biri yalama olmuş el ile dönüyordu soylememisler gittim sanayide helicoil actirdim

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ciroz31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bırde bu şekilde viraj kastım
    hayatınızı kasmışsınız ama siz viraj sanmışsınız...

geçmiş olsun.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler