User Tag List

Sayfa 27/33 İlkİlk ... 172526272829 ... SonSon
610 sonuçtan 495 ile 513 arası

Konu: Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ridvancim beni iyi tanirsin yillardir 125/150 cc motorlarla evden ise, isten eve gidip gelen adamim. Motorcu falan da degilim, burada motorculari da savunmuyorum. Oradan farkli gozukuyor olabilir ama niyetim kesinlikle o degil.

Her basiniza gelen sacma olayi genellemeye bayiliyorsunuz ya bak ona ayar oluyorum iste, sen sinyal verdigin halde senin sagindan gecmeye calisan davarlarla herkesi bir tutma.

Tartistigimiz konuda da motorcular sucsuz demedim ki hic bir zaman, bu video da ise zaten mesajin icin de arkadasin ne kadar sacma ve hatali surdugunu anlatmaya calistim, ayni fikirdeyiz ozgur alinti yapmana gerek yoktu.
    Alıntı yapınca yanlış birşey yapmış olmuyorum sadece merak ettim.
    e5'te 180ile giden motor için sesinden duyabilirsiniz demen garip geldi.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baba iyi ki bi dışarı çıktık ya. Bensiz ne muhabbet dönmüş amk spor gazetesi.

Bugun 2 ayrı olaya pozitif ve negatif olmak üzere kameram açıkken rastladım.

1. Videomuz pozitif olanı.
    Biraz gazlamaya çıkayim dedim öğlen sıcağında koyuldum yola daha 2 dakika geçmedi iyilik sever bir abime denk geldim.
    En solda tın tın kendi yolunda ilerlerken taaa metreler öncesinden beni gördü.
    Sinyalini verdi yavaş yavaş orta şeride geçerken aynada beni takip ettiği için sol şeridinde kalmaya devam etti yine.
    GÖRMEK İSTERSEN GÖRÜRSÜN.

34 SM 2200 Buradan da kendisine duyarlı bir sürücü olduğu için teşekkür ederim.

2. Videomuz maalesefki yine negatif olanı.
    34 BNM 280 Sa kanka.
    Allahtan trafiği okuyabiliyoruzda kendimizi azda olsa koruyabiliyoruz. Yoksa ailem için siyah beyaz bir fotoğraftım belkide şuan.

2. Videomuzda sabretmeyip gaz açsaydım berkcan kardeşimizin kaldığı durumla neredeyse aynı durumda kalacaktım.
    Benim şeridime daldığında benim hızım 60 civarıydı. 80 olsaydı kaza kaçınılmazdı. Ee ne oldu şimdi bu herif belki telefonuna bakıyordu, önündeki sinyalini verdi oradan döndü.
    bizim asıl oğlan duramıyınca benim önüme kırdı. ve ben yerdeyim. Daha öncesinde makas atarak geldiğim için suçlumuyum %100 ?
    Bu 2. video gibi olaylar araba sürüsünün de başına geliyor. Sizde tampon yamuluyor. Biz düşüyoruz.

Bilir kişi raporu geldi tabi ki ama
    Birçok şerit değiştiren insan gördüm ama böyle ani şerit değiştirmeleri sadece ünal turan tayfasında ve makascı tayfa da gördüm.
    Ben hala Typer ın yarışmak için ani sağa kırdığını savunuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Tolga zamanında foruma dadanan motorcu olmasın sakın.

Yollarda video çekip sonra youtube koyup bize de laf çakan ama bi türlü plakasını ve adresini verip yolda kimsenin karşısına çıkamayan aksiyon kamera delikanlısı.
    Plakamı ve adresimi versem buraya gelip ertekin abi gibi bir miktar dövünce değişen ne olacak kanka ?

Bugun bir motorcu karşısına çıkmış araç sürücüsünün, mermiyi yemiş motorcudan. 2 kız arkadaşının yanında adam mefta. Ee noldu ?
    Adam altı üstü 2cm sola çekilcek s.git belanı başkasından bul diyip salıcaktı olay biticekti. Öldü şimdi adam kim kazançlı burada ?

Çıktım karşına bana bir yumruk attın bende kafana 2 kiloluk kaskla vurdum sen öldün ne olcak ?

Birileriyle kavga ederek gelişeceğine inanan zihin yapısına bayılıyorum efsane vallahi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sayfalardır takip ediyorum,

herkesin görüşleri aynı olduğu gibi,farklı farklı görüşlerede saygı duymak gerekir.kavga vs ile bir şey çözülemez.

tolgacım kardeşim yaşındasın bak lütfen fazla uzatma sende,her mesaja katıksız cevap veriyorsun,

bir kaç sayfa önceki mesajımdada belirttiğim gibi olay zaten yargıda neyin ne olduğunu bekleyelim görelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayfalardır takip ediyorum,

herkesin görüşleri aynı olduğu gibi,farklı farklı görüşlerede saygı duymak gerekir.kavga vs ile bir şey çözülemez.

tolgacım kardeşim yaşındasın bak lütfen fazla uzatma sende,her mesaja katıksız cevap veriyorsun,

bir kaç sayfa önceki mesajımdada belirttiğim gibi olay zaten yargıda neyin ne olduğunu bekleyelim görelim
    Yok be abi yukarda bana sallayan çok mesaj varda hiç birine cevap vermicem artık. Gereksiz uzıcak yine. Sadece şu seni döverimci abiye uyuz oldumda ona mesaj yazdım seni seviyorum saygılar abi.

akucukdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tolga kardeşim özellikle sendeki rahatlık, vurdumduymazlık, bilinçsizlik seviyesinden bende istiyorum. Allah senin geçtiğin yolda olan diğer sürücülere sabır versin. Sa yazdığın videodaki adam hakkında hiç empati yaptın mı? Adamın önüne karşıdan karşıya geçmeye çalışan birisi ayağı kaydı düştü oda bi anda sağa REFLEKS ile kendini attı. Sende o esnada sağdan 500'le gelirken çarpıştınız düştün ( Allah korusun olmasında yinede )

Bu durumda bu vatandaş ne yapsın? O anda önüne başka bi can düştü ve karar vermek zorunda böyle bi durumla karşılaştın mı hayatında? Sen araç sürücüsüsün. Böyle bi durumda kalsan ne yapardın ha güzel kardeşim?

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motor geçene kadar bekleyin yada takip edin fark edin tonla şey söylenmiş motor kullanan arkadaşlar.
    Peki İstanbul trafiğinde yola kedi de çıkıyor köpekte çıkıyor yer geliyo millet martıya vuruyo yahu bu hiç mi aklınıza gelmiyor normal şeridinde devam eden adam sen arkadan 200 lede gelsen şerit değiştirmese önüne x birşey çıktı ani fren yaptı o zamanda araç kullancısımı suçlu olacak @TolgaUs herkes motorlara saygı duyacak diyor peki trafik akışına uyup kazadan kaçınmak isteyen birisi içine aynısını söyleye bilecekmisin ? İstanbul trafiği herkes 10 üstünden 10 şoför değil acemiside var hiç bilmeyenide kafasında tonla düşüncesi var kafası dolu pür dikkat değil motorcuda bunu bilecek o aracın içindeki kullanıcıda....

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Plakamı ve adresimi versem buraya gelip ertekin abi gibi bir miktar dövünce değişen ne olacak kanka ?

Bugun bir motorcu karşısına çıkmış araç sürücüsünün, mermiyi yemiş motorcudan. 2 kız arkadaşının yanında adam mefta. Ee noldu ?
    Adam altı üstü 2cm sola çekilcek s.git belanı başkasından bul diyip salıcaktı olay biticekti. Öldü şimdi adam kim kazançlı burada ?

Çıktım karşına bana bir yumruk attın bende kafana 2 kiloluk kaskla vurdum sen öldün ne olcak ?

Birileriyle kavga ederek gelişeceğine inanan zihin yapısına bayılıyorum efsane vallahi.
    Motorcu mermi sıkmış araç sürücüsü ölmüş iki kız arkdaşının yanında ilk sayfadaki video ki motörcü araba ezdiği için pestil olmuş geçen bi motorcu kaymıştı e-5 te kafası kopmuştu hatırlarsan.

Kaportası adamın kendi olan bi araca biniyosun sonra yolda herkese kafa tutuyosun neyse bende uzatmayacağım.

Bu arada şu yol kenarlarındaki yeşillikleri sulama sistemi diye kurdukları zıkkımlar yeşillik yerine bütün yolu suluyorlar çok tehlikeli bir durum.

Ben bir mail attım şikayet için tüm forum yazarsa iyi olur motorcu arabalı herkes için tehlike oluşturuyor bunlar.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "takip mesafesi" nin ne işe yaradığını düşünmekten aciz insanlar olduğunu görmek çok acı.

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maykee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''motorcu o ana kadar 150 trafik kuralını çiğnemiş olabilir..bu honda sürücüsünü haklı yapmaz..esas olan ''AN'' dır.'' diye yazdım... yok motorcular aazımıza s.. yok bilmemne yapsın asın kessin.. tabi konuya ortasından girip daha önce yazdığımı okumamış sonuna yetişmiş anlattığımdan değil anladıkları üzerinden cevap yazmışlar..2-3 motor harıcı yola çıkılmaz..bi yere bile çarpmasan birbirine çarparsın çok motorla gazlayan ayrıca gaza gelir dedik...işledikleri kural hatalarından dolayı ceza almalılar..alıyolarda..ama yine yazıyorum bu HONDA SÜRÜCÜSÜNÜ HAKLI ÇIKARTMAZ...

bunun nesi anlaşılamıyo çok enteresan...yayaya kırmızı yanarken sende arabayla geçerken önüne yaya atlayınca durmicakmısın..ezip geçicekmisin ?

sinyali geçtim..hondanın şerit değiştirişi normal bir şerit değiştirmemi yoksa anormal bir şerit değiştirmemi ? ben makasa girerken öyle değiştirirm şerit.. hondacıda anasına söver gibi değiştirmiş..motorcu o ana kadar haksızdır suç işlemiştir onun cezasını yazar verirsin eline..o öyle yaptı diye sende öyle yaptım di ye mez sin..

böyle gazlayan avarel motorcuları savunuyorum sanki ben...o ayrı dosya hondacının hataları ayrı dosya...

bide öğreniyoruzki sağından geçen değil arkasından gelen motorcu ölmüş..e hadi buyur bakalım..adam şeridinde gidiyodu sağlamıyodu sollamıyodu o nasıl olucak..
    nasıl olacak biliyo musun? takip mesafesini koruyacak ve tehlikeyi görünce emniyetli bir şekilde durabilecek/yönünü değiştirebilecek.

ha mesela ben çok mu dikkat ediyorum takip mesafesine? yoo. ama başıma bi iş gelince de sağa sola *** atmam kendim ettim kendim buldum diyip geçerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilirkişi raporu çıkmış okuyan var mı

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motorcu mermi sıkmış araç sürücüsü ölmüş iki kız arkdaşının yanında ilk sayfadaki video ki motörcü araba ezdiği için pestil olmuş geçen bi motorcu kaymıştı e-5 te kafası kopmuştu hatırlarsan.

Kaportası adamın kendi olan bi araca biniyosun sonra yolda herkese kafa tutuyosun neyse bende uzatmayacağım.

Bu arada şu yol kenarlarındaki yeşillikleri sulama sistemi diye kurdukları zıkkımlar yeşillik yerine bütün yolu suluyorlar çok tehlikeli bir durum.

Ben bir mail attım şikayet için tüm forum yazarsa iyi olur motorcu arabalı herkes için tehlike oluşturuyor bunlar.
    Bunların hepsi değişik kafalar yaşıyor demekki , adam sıka sıka geliyor videoda diyor ki vay efendim adam yola dalmış.

Adam sola yanaşacakmışta kafasına mermiyi yemeyecekmiş , 2 kiloluk kaskla kafa atarmışmış da.

Sen o iki kiloluk kaska beyzbol sopasıyla güzel bir darbe ye bak o kask ne hale geliyor. Motorcuların bu atarı gideri birazda üstündeki korumalardan ötürü tabi ama mermi geçirmeyeni var mı ?

İnsan önce empati yapacak konuşmadan önce , arabadaki silahlı olup o mermileri motorcuda yiyebilirdi, o zaman kalkıp ne vardı 2 dakka bekleseydi de geçip gitseydi motorcu diyebilecek miydin ?

Bi kere videolara bakıyorum hepiniz de bi laf yetiştirme çabası ona salça buna laf , kafasına go proyu takan bi *** sanıyor kendini. Bir kere trafikte sürücüyle muhattap olunmaz yoluna bakar gidersin.

Ama size bir şey demeye de yapmaya da gerek yok bu sürüş şekliyle zaten çok yaşamazsınız. İnşallah eyleminizi gerçekleştirirken başkasına bir zararınız olmaz sessiz sedasız halledersiniz tek dileğim bu.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların hepsi değişik kafalar yaşıyor demekki , adam sıka sıka geliyor videoda diyor ki vay efendim adam yola dalmış.

Adam sola yanaşacakmışta kafasına mermiyi yemeyecekmiş , 2 kiloluk kaskla kafa atarmışmış da.

Sen o iki kiloluk kaska beyzbol sopasıyla güzel bir darbe ye bak o kask ne hale geliyor. Motorcuların bu atarı gideri birazda üstündeki korumalardan ötürü tabi ama mermi geçirmeyeni var mı ?

İnsan önce empati yapacak konuşmadan önce , arabadaki silahlı olup o mermileri motorcuda yiyebilirdi, o zaman kalkıp ne vardı 2 dakka bekleseydi de geçip gitseydi motorcu diyebilecek miydin ?

Bi kere videolara bakıyorum hepiniz de bi laf yetiştirme çabası ona salça buna laf , kafasına go proyu takan bi *** sanıyor kendini. Bir kere trafikte sürücüyle muhattap olunmaz yoluna bakar gidersin.

Ama size bir şey demeye de yapmaya da gerek yok bu sürüş şekliyle zaten çok yaşamazsınız. İnşallah eyleminizi gerçekleştirirken başkasına bir zararınız olmaz sessiz sedasız halledersiniz tek dileğim bu.
    ya hocam boşver parmaklarını yorma, 'kaza' sonucu ölen motorcu arkadaşı TypeR cı öldürdü,o adam KATİL! ama mermi sıkan motorcu 'ya araba da 2 dakika bekleyiverseydi'... bu kafadaki adama daha fazla vermeyelim, admin arkadaşlarım, lütfen şu konuyu kilitleyelim hepimiz sinir hastası olduk!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hocam boşver parmaklarını yorma, 'kaza' sonucu ölen motorcu arkadaşı TypeR cı öldürdü,o adam KATİL! ama mermi sıkan motorcu 'ya araba da 2 dakika bekleyiverseydi'... bu kafadaki adama daha fazla vermeyelim, admin arkadaşlarım, lütfen şu konuyu kilitleyelim hepimiz sinir hastası olduk!
    Abi her zaman olan şeyler bunlar. Öyle bi yazmışsın ki sanki ilk defa bi motorcu yaptı.
    Yanında 2 kadın varken birine bulaşmakta nonoşluk isteyen bi vaziyet.
    Motorcu cebine silah koymakla özgüven geliştirmiş anlaşılan.
    Yakışıklı modern güzel abim. Keşke tüm yazıları okusan da kendi iç dünyanda kurduğun kalıptan çıkıpta mesaj yazsan.
    Silahlı olay yol verme kavgası. yol isteyen birine s.git demek çokmu zor niye tanımadığın etmediğin adamla dalaşa girersin.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakışıklı modern güzel abim. Keşke tüm yazıları okusan da kendi iç dünyanda kurduğun kalıptan çıkıpta mesaj yazsan.
    Silahlı olay yol verme kavgası. yol isteyen birine s.git demek çokmu zor niye tanımadığın etmediğin adamla dalaşa girersin.
    güzel kardeşim son kez yazıyorum bak büyük harflerle!

TRAFİKTE DELİKANLILIK OLMAZ, KİMSEYLE KAVGAYLA GİRMEYİN! KARŞIDAKİNDE SİLAH OLUR EL BOMBASI OLUR, KENDİNİZİ ÖLDÜRTMEYİN!!!

MOTORCU ARKADAŞLAR HIZ SINIRLARINA UYUN! TAKİP MESAFESİNE UYUN! MAKAS ATMAYIN! EMNİYET ŞERİDİNE GİRMEYİN! KENDİNİZİ ÖLDÜRTMEYİN!!!
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tüm motorcularda bu özgüven var ne yazıkki

Ben buna takığım işte. Adam sürdüğü aracın kaportası ama hala kafa tutmaya devam ediyor yollarda.

Araba kullanan adam görmedim ezdim dese yatarı yok bee

Neyse konu arkadaş yüzünden hiç oldu gitti zaten bizde tuz biber olmayalım daha fazla.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baba iyi ki bi dışarı çıktık ya. Bensiz ne muhabbet dönmüş amk spor gazetesi.

Bugun 2 ayrı olaya pozitif ve negatif olmak üzere kameram açıkken rastladım.

1. Videomuz pozitif olanı.
    Biraz gazlamaya çıkayim dedim öğlen sıcağında koyuldum yola daha 2 dakika geçmedi iyilik sever bir abime denk geldim.
    En solda tın tın kendi yolunda ilerlerken taaa metreler öncesinden beni gördü.
    Sinyalini verdi yavaş yavaş orta şeride geçerken aynada beni takip ettiği için sol şeridinde kalmaya devam etti yine.
    GÖRMEK İSTERSEN GÖRÜRSÜN.

34 SM 2200 Buradan da kendisine duyarlı bir sürücü olduğu için teşekkür ederim.

2. Videomuz maalesefki yine negatif olanı.
    34 BNM 280 Sa kanka.
    Allahtan trafiği okuyabiliyoruzda kendimizi azda olsa koruyabiliyoruz. Yoksa ailem için siyah beyaz bir fotoğraftım belkide şuan.

2. Videomuzda sabretmeyip gaz açsaydım berkcan kardeşimizin kaldığı durumla neredeyse aynı durumda kalacaktım.
    Benim şeridime daldığında benim hızım 60 civarıydı. 80 olsaydı kaza kaçınılmazdı. Ee ne oldu şimdi bu herif belki telefonuna bakıyordu, önündeki sinyalini verdi oradan döndü.
    bizim asıl oğlan duramıyınca benim önüme kırdı. ve ben yerdeyim. Daha öncesinde makas atarak geldiğim için suçlumuyum %100 ?
    Bu 2. video gibi olaylar araba sürüsünün de başına geliyor. Sizde tampon yamuluyor. Biz düşüyoruz.

Bilir kişi raporu geldi tabi ki ama
    Birçok şerit değiştiren insan gördüm ama böyle ani şerit değiştirmeleri sadece ünal turan tayfasında ve makascı tayfa da gördüm.
    Ben hala Typer ın yarışmak için ani sağa kırdığını savunuyorum.

Bilinçli dediğin şu videoda, bilmem kaç km hızla iki araba arasından geçtiğinde, anan bacın gardaşın alayına sövüyorlar haberin olsun

2. videodaki gibi bilinçli olup, empati yapıp o halı gibi olan malzemeyi alıp kaldırman taktir edici. Bu bilinci hızlı serit değiştirmeler ve makaslarında da görmek isteriz..

1. videoyu koyup hala "bizi eziyolaa, bize dikkat etmiyolaaa" diyebiliyorsan, zaten konuşmaya gerek yok..
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    way arkadaş düşünsene googlea plakanı yazıyorsun manyağın biri senin plakanla youtubea video koymuş kendince seni yargılamış hükmü vermiş senin haberin yok
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bence kitlenmesin konu. Formu hareketlendirdi ne güzel okuyoruz işte

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler