User Tag List

Sayfa 10/33 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
610 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah sabır versin heriki tarafada.

Tolga olay inandığın gibi yaşamakmı yoksa yaşadığın gibi inanmakmı.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kötü be Allah rahmet eylesin, geçen bi benzerini çok daha düşük bi hızda bende yaşadım transit le şirketin bahçesine giricem sağ şeritteyim aynaya baktım kimse yok sinyal verdim yavaşladım tam giricem güm diye bi ses genç scooter lı bi kız ,o aradan geçmeye çalışıyor çok şükür ufak sıyrıklarla atlattı bişey olmadı çok şükür ,özellikle bodrumda scooterlarla çok sıkıntı yaşıyorum her gördükleri araya girmeye çalışıyorlar .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah'a inanıyorsak bu soru boş hocam. Hepimizin kaderi belli. Belki de kafama kaldırımda yürürken saksı düşerek öleceğim belki. Yada bi tırın altında can çekişerek ölücem. Herşey nasip kısmet ilişkisi abi.
    sen konu açmıştın motorsiklet sürücüsü olarak başıma gelenler diye , o zaman araçlar yapmıyor ki bunu yapan allah ? Senin kaderinde aracın sana sürtmesi varmış o zaman kızmana gerek yok değil mi ? Niye kızıyorsun şirk oluyor bu biraz
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen konu açmıştın motorsiklet sürücüsü olarak başıma gelenler diye , o zaman araçlar yapmıyor ki bunu yapan allah ? Senin kaderinde aracın sana sürtmesi varmış o zaman kızmana gerek yok değil mi ? Niye kızıyorsun şirk oluyor bu biraz
    Kızdığım hiç bir video olmadı ki zaten abi. Kızacak dereceye gelsem kaskı çıkartır adamı indiririm orada zaten. Ama hangi birini döveceksin ki trafikte. Ölmemeye çalışıyorum ben sadece. Bigün güzel biyerde patlıcam ama hayırlısı bakalım. Umarım benim zevklerim kimsenin canına mal olmaz.

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaza anı videosunu izleyip hala utanmadan motorculara "yaldır yaldır gitmişler, sağından geçmişler" diyorsunuz bravo a m k.
    istanbul trafiğinde (motosikletle) olması gereken bi süratle yol alıyolar. 1 tane bile aşırı hareket yok. hondacı yaşam formu da sağa atlıyor, adamı öldürüyor. neyin muhabbeti bu hala? öldü ulan herif öldü!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kızdığım hiç bir video olmadı ki zaten abi. Kızacak dereceye gelsem kaskı çıkartır adamı indiririm orada zaten. Ama hangi birini döveceksin ki trafikte. Ölmemeye çalışıyorum ben sadece. Bigün güzel biyerde patlıcam ama hayırlısı bakalım. Umarım benim zevklerim kimsenin canına mal olmaz.
    Sen ölmemeye çalışmaya devam et.
    El yumruğunu yemeden, klavye başında "adam indirmek" kolay.
    Dua et, o arabada makina, haydar, kesici delici alet falan olmasın.
    Su testin su yolunda kırılmasın.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu çetenin köprü geçiş videosu var araç kamerasından. Sanırsın arabalar duruyor, motor 250 ile geçiyor yanından...........
    5 dk sonra "kaza" denilen olay.........
    Okumadan imzalamam.....

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaza anı videosunu izleyip hala utanmadan motorculara "yaldır yaldır gitmişler, sağından geçmişler" diyorsunuz bravo a m k.
    istanbul trafiğinde (motosikletle) olması gereken bi süratle yol alıyolar. 1 tane bile aşırı hareket yok. hondacı yaşam formu da sağa atlıyor, adamı öldürüyor. neyin muhabbeti bu hala? öldü ulan herif öldü!
    Kardeş sen izlediğine emin misin ? kırpılmış videoları mı izledin sadece? Motorlular magandalık yapa yapa altını üstüne getirmişler ortalığın sonra da gidip birine patlamışlar. Allah rahmet eylesin. Gaza oturmadan önceki sürati 'normal sayılabilecek' bir sürat..

Type-r'cı arkadaşa Allah yardım etsin, durduk yere birsürü vicdan azabı. Arkasında makaslaya makaslaya gelen grubu görünce paniklemiş muhtemelen. Benden uzak dursunlar derkende olay yaşanmış..

Tolga rahmetli üzerinden prim yapma çalışmasından ne zaman vazgeçeceksin? Mesaj falan kasmak istiyorsan açalım bir konu yaz yaz dur..

REVOLTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesele bu mu yani? Hangisinin daha çok apaçi olduğu mu? yahu bir insan ölmüş.Suçun olsun olmasın insan kahrolur be ölen kişi zaten 21 yaşında genç.Üzülür insan.Sırf adam typer'a biniyor diye savunanlar görüyorum hahaha şu mersom var bana yol vereceksiniz diyen adam gibi mi biniyorsunuz size bu hondalara anlamadım gitti.Kaza geliyorum demiş işte 2 tarafa da, herkes ders çıkarsın bu videodan.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim mal zehir getir de içinde cengiz açıp semti rehin alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Y.Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen izlediğine emin misin ? kırpılmış videoları mı izledin sadece? Motorlular magandalık yapa yapa altını üstüne getirmişler ortalığın sonra da gidip birine patlamışlar. Allah rahmet eylesin. Gaza oturmadan önceki sürati 'normal sayılabilecek' bir sürat..

Type-r'cı arkadaşa Allah yardım etsin, durduk yere birsürü vicdan azabı. Arkasında makaslaya makaslaya gelen grubu görünce paniklemiş muhtemelen. Benden uzak dursunlar derkende olay yaşanmış..

Tolga rahmetli üzerinden prim yapma çalışmasından ne zaman vazgeçeceksin? Mesaj falan kasmak istiyorsan açalım bir konu yaz yaz dur..
    Yav neyin primi arkadaş çıldırmışsın yemin ediyorum.
    Burdan ben ne kazanç edicem. Burdakiler bana saygı duysa
    çokmu umrumda? Youtube dan instadan abone mi kasıcam?

O değilde şu gazlama videosunu merak ettim elinde olan varsa atarsa sevinirim.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vefat eden arkadaşa allah rahmet eylesin,yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

Dün akşamdan bu yana bazı şeyler idrak edilememişti çoğu kişi olayın hakimiyetini çözdü,ama halen daha aynı mantıkla olaya bakılabiliyor,pırıl pırıl maşallah..
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu videoyu izleyipte type-r'da hiç suç yok ceza almaması lazım diyenler şaka mı yapıyor? Adam resmen biçmiş motoru kaçacak fırsat bile bırakmamış. Tamam motorcularda hatalı çok riskli sürüyorlar ama typer'da en az motorlar kadar hatalı. Yol bomboş bile olsa öyle bir şerit değiştirme şekli yok. Videoyu durdurarak izleyin 20.sn de motor arabanın arka tampon hizasında typer sol seritte, yine aynı saniyenin içinde typer orta şeridin içerisinde 21. saniyede zaten temas gerçekleşiyor. O kadar ani şerit değiştiriyor ki orada olan birinin tepki verip kaçması imkansız.

neden o kadar ani şerit değiştirdi bilmem yani belki yol vermek istedi, ben ortaya geçip gazlamak istedi belki dalmıştı egsozlardan panik oldu birden kırdı vs. onlarca sebep olabilir ama kesinlikle type-r suçsuz günahsız değil.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav neyin primi arkadaş çıldırmışsın yemin ediyorum.
    Burdan ben ne kazanç edicem. Burdakiler bana saygı duysa
    çokmu umrumda? Youtube dan instadan abone mi kasıcam?

O değilde şu gazlama videosunu merak ettim elinde olan varsa atarsa sevinirim.
    Facebook

uniquel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cizgiden gitmeyi normal sanan
    En sagdan hızlı gitmenin yanlış olmadığını düşünen
    Trafikte 200le seyir etmeyi normal gören

Ve en vahimi... Bunları acık acık zevk icin yaptığını dile getiren zihniyet.

Biri hayatını kaybedince de motorculara saygı gösterin yeter artık diyor.

50cc de olsa motorum var benim de. Neden kimse benim önüme kırmıyor? Neden sizlerin yaşadıklarınızı yaşamıyorum? Yanlışım nerede bana ögretir misiniz doğrusunu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç içerisinden çekilen 5 dakikalık bir video var dedilerde onu arıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen o videoda da motorcu çetesini haklı çıkartmaya çalışırsın............
    Okumadan imzalamam.....

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben neyi tartışıyoruz anlamadım 11 sayfadır, ölen genç bir arkadaş var, Allah rahmet eylesin, şimdi bu arkadaşımızın annesi babası kardeşi dostları ne kadar kötü durumdadır hayal bile edemiyorum... kazaya karışan araçtaki arkadaşımız da şu an geceden beri her saniye o çarpma anını yaşıyordur yıllarca da yaşayacak, herkes için çok zor gerçekten...

peki biz neyi tartışıyoruz? yok araç TypeR mış o nedenle linç oluyormuş, yok motorcu teker yapmış vs vs... kusura bakmayın da 3 yanlış 1 doğru yapmıyor ama 1 yanlış bütün doğruları götürür trafikte... kabul edelim ki TR de sokakta bile yürüyemiyoruz herkes birbirine çarpıyor, pardon bile diyen yok, motorcu arkadaşların trafikte bir kültür oluşturmak için kendilerinden başka herkesi suçlamayı bırakmaları lazım, özellikle İstanbul'da motor neden alınıyor? trafikte arabalara takılmadan aralardan rahat kaçayım diye, yani makaslı gitmek aralardan gitmek motorculuğun doğasında varmış gibi konuşuluyor, yok öyle bir şey! sen de diğer motorlu araçlar gibi 'şerit'te gideceksin, şerit ihlali hakkın yok, araba şerit ihlali yapınca tukaka, motorcu yaparsa değil... kaskına kamera takan illa ki bir aksiyon yapacak, yoksa ne face de like alır ne de instagamda twitterda takipçisi olur, bakın Anatolian Tiger çok arkadaşım var, onlar neden kurallara uyarak kullanıyor? geçenlerde Anitkabir'e geldiler Ege'nin hemen her ilinden burunları kanamadan döndüler, onlar motorcu değil mi? elbette onların da kayıpları oluyor ama grupça belli kuralları ilkeleri var, en başında da trafik kurallarına uymak geliyor...

İTALYA motosikletin scooterın vs en yoğun olduğu ülke, kafasına kask üstüne kamera takan makaslı ve teker yaparak gittiğinde orada linç ediliyor, neden mi? motorcular kendilerine bakış açısının değişmesini istemiyorlar, her motorcuya serseri gözüyle bakılmasını istemiyorlar, Como gölünde motorcu festivali vardı, kimse 'akrapovic'in nasıl yankılandığını oraya huzurla gezmeye gelenlere göstermek derdinde değiller, burada neden böyle bir değerlendirin yahu, körü körüne video koruyorsunuz yok doblo önüne kırmış, yok çamurluğuyla çarpmış vs... bunlar zaten suç! suçu işleyen cezasını çeker, ama bu yazdıklarınızın hiç biri bir motor kültürü oluşturamaz...

trafikte kolay kolay şerit değiştirmem, ama yıllar önce Antalya-Kemer yolunda ben sol şerite çıktım sollama için, aynaya baktım hiç bir şey yoktu ama ben daha sollamamı bitirmeden bir motorcu beni de sollayarak öyle bir geçti ki, elim ayağım boşaldı resmen... lütfen hem motorcu arkadaşlar bu saçma hareketleri bıraksın hem de 4 teker kullananlar daha dikkatli olsunlar...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Linklere baktım, gündüz çalışan linklerin tamamı uçmuş!..

Allah motorcu arkadaşa rahmetiyle yaklaşşın, mekanı cennet olsun. Otomobil sürücüsü arkadaşın da yardımcısı olsun..

Olan olmuş artık kim ne derse desin gideni getirmeyecek ama,

Vefat eden arkadaşın çevresi neden tam kaza anının olduğu kısım hariç videoları sildirme, instagram hesabını temizleme vs gibi bir gayrete düştü acaba ?..

Hatanın/Suçun karşıda olduğuna inansalardı bunları yapmaya ihtiyaç duyarlarmıydı gerçekten?

Selametle.

BerkayKamaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Typer grubundan gelen mesaj;

“8'de 2 Ekrem kardeşimiz suçlu; 8'de 6 diğer taraf...inşallah en tez zamanda aramızda göreceğiz Ekrem'imizi...”
    .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler