User Tag List

Sayfa 15/33 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
610 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi iste mevzu burada, yasa olaya bu sekilde bakmıyor taksirle adam oldurmeye sebebiyet olarak bacaklar, ilk teması ve sonrasında ortalıgı bicen malesef arac surucusu. zaten ilk temasta dusup kayıp giden cocuk ta birsey yok. arac surucusu panikle kendini saga emniyet seridine atmaya calıstıgında olan oluyor en sag seritte olusan carpısmada olum gerceklesiyor ki biz bunu kamerada goremiyoruz.

motorlar ne kadar hızlı ve makaslayarak gelse bile onların cezaları para cezaları ile ortulur. asırı hız ve trafiğin akısını tehlikeye atacak sekilde arac kullanamadan yırtarlar.
    Eğer ilk temas eden sadece düşüp yaralanıyor ve sonradan arkadan gelip kapıya çarpan arkadaş vefat ediyorsa araç sürücüsü ses kaydında haklı olabilir. Çünkü o anlık sağa çıkışta gelen temasla ve o olayın şokuyla ben de ses kaydı atsam arkadan vurdular derim. Ki zaten airbag açtığı anda ikincil çarpışmayı önleyen sistem dolayısıyla araç 4 tekeri de kitler duruma geliyor ve araç sürücüsü manevra yapamamış olabilir bu durumdan sonra. Tabi bunlar benim varsayımım araç sürücüsü haklıdır motorcu haklıdır muhabbeti değil.

Ölen arkadaşa Allah rahmet eylesin. Bile bile lades olma deyimini yaşamış. Araç sürücüsünün çok büyük ceza alacağını sanmıyorum ki zaten dava sonucunu hepimiz görürüz.

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin geride bıraktıklarına sabır versin. Keşke yaşıyo olsaydı kızabilseydik ama malesef. Mantık çerçevesinde motorlu suçlu.
    Kurallar gözetildiğinde kazanın olduğu son anda motorcu kendi şeridinde araba onun şeridine üstelik işaret kullanmadan girerek kazaya sebebiyet veriyor. Yüzde yüz olarak araba suçlu. Burda böyle bi video olmasaydı keza, hepimiz arabaya suç atacaktık.

Video kaydını emniyet sigorta vs değil savcılık izler.

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada homda surucusu hatalı,ok sınyal vermedı,tedbırsız vs vs....
    Yahu motorcu grubun kopruden gecerken kı vıdeosu var,makaslar atarak ve hızlanıp yavaslıyarak,kendılerınce “eglenerek” yol alıyorlar.
    Kaza vıdeosuda oyle,yıhuu dıyerek keyıflerı yerınde,akıs hızında ılerlerken soldan polıyu gecıp sag serıde gırıyor. Yanı serıdınde hızlanmıyor. Soldan saga gecıp hondanında bulundugu grubu gecmek ıstıyor. Honda da tedbırsız sekılde saga gecıyor,arkadan motorcu grubu goruyor,sol serıtte,muhtemelen yol vermek ıcın saga gecmek ıstıyor ve o sırada kopup gelen motora sag camurluk hızasından carpıyor.
    Eger kusur işlerı hala 8 uzerınden dagılıyorsa ben 8 de 6 motora(trafıgın akıs hızından ve sınırından hızlı gıtmek,tehlıkelı kullanmak,tedbırsızlık vs vs) 8 de 2 honda ya verırdım( sınyal vermedıgı ıcın)
    bende bu şekilde düşünüyordum , dile getirmiş aynı düşündüğüm gibi , kötü bir durum zaten çok dikkatli olmak lazım , bazen e5 de birine çarpmamak bile başarı
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Honda sürücüsünde hata var ama motorla kilometrelerce makas atarak gidiyorlar. Herkesin kusursuz hatasız araba kullanmasını bekleyemezsin. Biri yapmasa başka biri mutlaka hata yapar. Ölümü göze almıyorsan böyle hareketler yapmayacaksın. Yapıyorsan kaza olunca isyan etmeyeceksin.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi biraz daha şizofrenlik yapayim ben.

Typer cı abimizin nüfüsu konuşmaya başlamış.
    Kaza show habere çıktı ve video bayaa bir hızlandırılmış konuldu.
    Daha önce de ölümlü motosiklet kazası haberleri gördüm ama hiç birinde video üzerinde oynanmamıştı.
    Medya kasıyorlar sıradaki adımla sanırım. Hadi hayırlısı.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Daha önce de ölümlü motosiklet kazası haberleri gördüm ama hiç birinde video üzerinde oynanmamıştı.
    ulan ölünün arkasından bizide günaha sokuyosun.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Alıntı Y.Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Linklere baktım, gündüz çalışan linklerin tamamı uçmuş!..

Allah motorcu arkadaşa rahmetiyle yaklaşşın, mekanı cennet olsun. Otomobil sürücüsü arkadaşın da yardımcısı olsun..

Olan olmuş artık kim ne derse desin gideni getirmeyecek ama,

Vefat eden arkadaşın çevresi neden tam kaza anının olduğu kısım hariç videoları sildirme, instagram hesabını temizleme vs gibi bir gayrete düştü acaba ?..

Hatanın/Suçun karşıda olduğuna inansalardı bunları yapmaya ihtiyaç duyarlarmıydı gerçekten?

Selametle.
    Diye sormuştum. İşine gelmeyince atladın heralde, bu mesaj üzerine Tekrar edeyim.

herkesin rahmet dilekleriyle kapanıp giden konuyu harlayıp durmak neden ?
    Tekrar söylüyorum artık ölen çocuk üzerinden mesaj/duyar kasmaktan vazgeç. Baydın artık, temcit pilavı gibi dönüp dönüp aynı şeyler.
    İnsanlar rahmet okuyacaksa da geriliyor motorcu tayfasına..

Ne yazık ki bu tipler yüzünden Şehir içi/Şehir dışı nerede olursa olsun, motorlu gördüğüm anda yaptığım tek şey; hızımı ve istikametimi sabit tutmak. Gitsin Kimden bulursa bulsun belasını demek..

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yani gecenin saat 02:51 inde elimi alnıma vurarak tövbe yarabbim dedirttin ya helal olsun Tolga.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla işin özü hem otomobil hem de motorcu tayfasında dikkatsizler, kural tanımayanlar mevcut ve sürekli olacak.
    Bu durumda kaportası vücutları olan motorcuların daha dikkatli olması gerekir.
    Bir olay gerçekleşirse zaten kanunlar var, haklıyı haksızı ayırır.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tolga kardeş yapma. Soyadın gibi Us ol, davran.
    Gençsin anlıyorum, kaba yazmıyorsun ama konuyu uzatan bir tek sen varsın.
    Biz burada ne yazarsak yazalım sonuç değişmeyecek.
    Konuyu sürekli kazıyacağına, resmindeki gibi bitcoin kaz bence...........
    Okumadan imzalamam.....

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce değinmiştim şunuda unutmayalım, arkadaşımız aynaya bakmışta olabilir (sinyal vermemesi zaten hata). Motor baya hızlı geliyor. yani baktım kimse yok veya bir araç var ama sol şeritte mi sağ şeritte mi kaçla gidiyor anlayamadım,dur sağa kaçayım derken hooop 3 sn sonra manevra yaparken motor o hızla oraya artık varmış olabilir. Videoyu tekrar izleyin, 19:59:16. saniyede motorcu arkadaş gazı açıyor, typer tam 19:59:20. saniyede çarpıyor,manevra başlama zamanı 19. sn yani tam dediğim gibi 3 sn de oraya varıyor motorcu kardeşimiz.
    Bunların hiç birisi tabii ki sinyal vermesi gerektiği gerçeğini değiştirmiyor.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayyar sag aynaya bakmadan çıkmış bu videodan öyle gözüküyor.Basi belada arkadasin bu video ile ceza alır.
    drift yapandan daha az ceza alacağı muhakkak
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Artık bu moddayız son sayfalarda.
    imzasız..

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

motorcu arkadaşların yolda organize oldukları gibi organize olamamışlar mı? burda bu kadar yazacağına, toplayın 1.000 tane motoru Bağdat caddesinde 'motor katliamını durdurun!' diye geçiş yapın, bir bak bakalım bu tarz video çekip eğlenen sonu kötü biten arkadaşları için kaç tane motorcu geliyor, burada boşuna yazıyorsun...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkemizde motosiklet kültürü yok çünkü biz daha bisiklete binmiyoruz.

Gelelim kazaya (bence ) otomobil gece gazlamasına çıkmış olmalı. keza motosikletlerde. burada önemli sebeplerden birisi otomobili kullanan kaç yaşında.
    motosikletler otomobili gazlatmaya çalışır yada otomobil sürücüsü zaten gazlamak için bahane arayan motosikletli guruba sataşır ve yarış başlar.
    otomobil ilk anda motosikletten hızlı olunca ilk kaza olur. önünde gidene dokunur. muhtemelen ilk sürtünme böyle oluyor. otomobilin önünde giden motosiklet otomobilden yavaş kalınca kazalar başlar. sonra motosikletin üzerinden geçmemek için sağ yapınca hiç hesaplamadığı ve diğerlerinden hızlı olan motosiklet otomobille temas etmeye başlar ve feci kaza olur. otomobili kullanan kendine göre hızlı olduğu için arkadan birinin geleceğini tahmin bile edemez. ( tecrübe eksikliği veya otomobil kültürsüzlüğü )
    kim suçlu derseniz. sırası ile
    otomobil ile motosikletleri sıkıştıran onlarla yarış etmeye kalkan araç sürücüsü.
    o otomobili ona alan aile ( sürücünün yaşının -18 falan olduğunu tahmin ediyorum )
    sürü halinde dolaşan motosiklet gurubu
    daha az tehlikeli diye naked motosiklet alan zihniyet.

bu durumda kendini öldürmeye çalışan birileri normal olarak yaşayan başkalarının hayatını kararttı.
    bu işlerde ne yazık ki cezalar çok komik. olan gidenlere ve geride bıraktıklarına oluyor.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tarz kazalarda yorum yaparken empati kurmaya çalışmak şart bence. Ortada ölen bir genç kardeşimiz ve hayatı boyunca belki suçsuz dahi olsa vicdanını yaşayacağı bir araç sürücüsü var. Bu olay herkesin başına gelebilir. İki tarafında suçlu olduğu noktalar söz konusu evet, ancak type r cı gaza gelmiş gazlarken vurmuş diyen kişiler videoyu çok mu doğru izledi merak ediyorum. Kim gazlarken tamamen şerit değiştirip gaz açıyor. araçta bir ivmelenme söz konusu değil farkındaysanız. Ne için şerit değiştirdiğini bilmemiz imkansız belki de ama bence ya dikkatsizlik yada hakikaten sol şeridi boşaltmak gibi geldi. Başka biryerde daha söylemiştim zaten o yolda çok ciddi eds uygulaması söz konusu 80 km sınırında. Ben zannetmiyorum motorcuları görüp gaza gelip gazladığını tekrar ediyorum videoda bir ivmelenme söz konusu değil. Bence aynada bir kaç tane motoru görünce kendini sağa atıp ilgilenmemek istemiş olma olasılığı yüksek. Ama sinyal vermemiş olması sıkıntı kendi adına. ki sinyal vermiş olsada o ivmelenme ile bir naked motor pro olmayan bir sürücü altında muhtemelen yine aynı kazaya karışırdı. böyle olaylara bir daha tanık olmamak dileğiyle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi şu zihniyetteki motorculara ne yapabilirsiniz ki???

2008 Nisan’ından beri motosiklet kullanıyorum.

Evet, trafikte gözümün kestiği, motosikletimin sığacağını düşündüğüm her boşluğa dalıyor, şerit arasından gidiyorum.
    Evet, aralardan sıyrılıyor, genel olarak trafiğin akış hızından daha hızlı (hatta bazen yasal limitlerinde üzerinde) kullanıyorum.
    Evet, zaman zaman kaldırıma çıkıyor, hatta yayaların arasından da geçiyorum.
    Evet, “ters yön” bana çokta bir şey ifade etmiyor. “Dönülmez” den dönüyor, “girilmez”den giriyorum.
    Evet, emniyet şeridini ve E-5 teki o en sol şeritin solundaki boşluğu azami kullanabildiğim ölçüde kullanıyorum.
    Evet, şerit değiştirirken genellikle sinyal falan vermiyorum. Zira o kadar çok ve hızlı şerit değiştiriyorum ki, zaten genelde sinyal verecek zamanımda olmuyor.
    Evet, trafik kurallarının lehte olanlarını kabul ediyor, aleyhte olanlarını (en hafif tabirle) mümkün mertebe esnetiyor, hatta sündürüyorum.
    Evet yolda belde bir motorcuyla tartışan bir otomobil sürücüsü gördüğümde, kimin haklı olduğuna bakmaksızın, "anlamadan, dinlemeden" durup otomobil sürücüsünün karşısına dikiliyorum.
    Evet, henüz kameram olmamasından mütevellit, her gördüğümü çekip youtube’a aktarmıyorum ama kameram olsa onuda yaparım.

Çok mu kötü bir profil çizdim? UMURUMDA BİLE DEĞİL.
    Neden bunları yapıyorum? Buyrun:

1-Çünkü yapabiliyorum. Diğer araç sürücülerinin yapamayacağı, birçok şeyi yapabiliyorum. Zira motosikletin dinamikleri, hacmi, sürüş mantığı, yolda gittiği çizgi, ihtiyaç duyduğu alan, akselerasyonu vs. farklı. Dolayısıyla şerit aralarından gitmek, boşluklara dalmak benim açımdan işten bile değil. Hem vakit kazandırıyor, hem yakıt tasarrufu sağlıyor, hem daha güvenli, hemde motosikletimin fazla ısınmasının, dolayısyla yıpranmasının bir nebze önüne geçiyorum. Çok avantajlı yani. Tavsiye ederim.

2-Herhangi bir otomobil benim kadar seri ve kolay hızanamaz ama altımdaki makine hızlanabiliyor ve ben bunu biliyorum. Sadece daha zevkli olduğu için değil, ayrıca daha güvenli olduğu içinde hızlı gidiyorum. Zira beni en çok tedirgin eden durumlardan birisi arkamdan gelip beni geçmeye çalışan otomobiller. Eğer ben daha hızlıysam öndeki aracı bir nebze kontol edebiliyorum, ama arkamdan birisi geliyorsa nispeten kontrol onda oluyor ve onun insafına güvenmek zorunda kalıyorum. Önünü kontol etmek arkanı kontrol etmekten daha kolay. Bu yüzden akan trafikten mutlaka daha hızlı gitmeye çalışıyorum. Eğer bu, aralardan sıyrılmayı da beraberinde getiren bir durum oluyorsa,? So what??

3-Kaldırıma çıkmayı yada yayaların arasından gitmeyi, motosikletin bir avantajı olarak görüyorum. Diğer araç sürücüleri (otobüs, kamyon, kamyonet,otomobil vs.) neden bunu yapmıyorlar? Yoo!! Fırsatını bulduklarında gayet te yapıyorlar. Ne zaman yapmıyorlar? Ya yapamadıkları yada ihtiyaç olmadığı zaman. Çıkın bakın dışarıya, kaç tane kaldırıma park etmiş otomobil kamyonet vs var. Gökten zembille mi indi onlar oraya. Özellikle şu mal indirip bindiren hyundai kamyonetler…

4-Kimse bana “bik bik” etmesin arkadaş. “Ters yön”müş, “dönülmez”miş, “girilmez”miş falan ancak bir polis veya ceza ihtimali varsa takılır bu ülkede. Koca koca kamyonlar, taksiler tüm trafiğin içine etme pahasına takmıyor ters yön’ü dönülmez’i. Hatta karşıdan araç geldiğinde birde üste çıkmaya çalışıyorlar. Hadi bakalım ters yöne girmiş bir otomobilin karşısına geçip “çekil arkadaşım yol benim hakkım”deyin motosikletinizle… Ters yöne girsem dahi, karşıdan bir araç geldiğinde kenara yanaşıp yol verebiliyorken, ben mi takıcam?

5-Emniyet şeridi benim için motosikletin anlamlarından biri. Açık ve net! Özellikle İstanbul’da nimet nimet! Elbette kullanıcam. Bir ambulans İtfaiye aracı falan gelse sıkıntı değil. Kolaylıkla önünden çekilebilirim zira bir motosikletin herhangi bir dört tekerli aracın yolunu tıkama ihtimali, pratikte yok. Dolayısıyla kullanmamam için hiçbir sebep düşünemiyorum. Aksine motosikletlerin emniyet şeridini kullanması sadece bizim için değil, diğer araçlar içinde avantaj. Düşünsenize keşmekeş olmuş trafiğe birde motosikletlerin eklendiğini. Durumu özetleyelim: motosikletlerin emniyet şeridini kullanmaları; motosiklet kullananların yararına çünkü trafiğe takılmadan daha güvenli ilerleyebiliyorlar. Diğer araçların yararına çünkü o trafik keşmekeşine birde motosikletliler eklenmiyor. Polisin işine gelir çünkü daha az kaza ve trafik yoğunluğu demektir.

6-Sinyali ancak biryere döneceksem veriyorum. Şerit değiştirirken pek (dikkat “hiç” değil “pek”) kullanmıyorum. Aynadan ve omuz üzerimden arkamı kontrol edip, önümde müsaitse sinyali falan beklemeden şerit değiştiriyorum. Dikkat edin “şerit değiştiriyorum” dedim. “Diğer araçların üstüne kırıyorum demedim. Bu motosiklet. Araba değil! Dolayısıyla sıkıntılı bir durumda ilk ve en büyük zararı görecek kişinin kendim olduğunu bilerek mümkün mertebe hızlı ve dikkatli şekilde şerit değiştiriyorum. Zira siz şerit değiştirmek için sinyal verince, gaza yüklenen çok ama çok fazla yurdum insansısı mevcut.

7-Trafik kurallarını her Türk vatandaşı gibi olabildiğince kendime yontuyor, yine her Türk vatandaşı gibi güvenliğimi tehdit etmediği sürece, işime her geldiğinde esnetmeye çalışıyorum. Çünkü Türk’üm abi. Bu sadece bana özel bir durum değil. Herkes aynı.
    Daha aklıma gelmeyen birsürü şey vardır eminim. Ama şimdilik bunlar işte.

Pekiiiii
    Tüm bunları yaparken “Canım istediğini yaparım. Kimse bana karışamaz” mı diyorum.
    Hayır.
    Öyle demiyorum.

Ben bunları yaparken tüm sorumluluğu alıyorum. Tüm bunlar (19 yıl otomobil, 7 yıl motosiklet) trafik tecrübesinin sonucu, hem güvenlik, hemde keyif açısından “yapmamın avantajıma olduğunu öğrettiği” şeyler. Ama bunları yaparken kimseyi sıkıştırmamaya, zor durumda bırakmamaya, telaşlandırmamaya, korkutmamaya, arkamdan küfür ettirmemeye dikkat ediyorum. Ama önceliği kendime veriyorum. Eğer illaki birisinin zor durumda kalması gerekiyorsa, o ben olmamaya çalışıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazı alıntı bu arada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zihniyet ve motorcu.......
    motorcuyu kimler sevmez. ci li cu lu ekli işler iyi işler değildir. Motosiklet sürücüsü otomobil şöförü yada kullanıcısı daha doğru olur.
    motosiklet kullanmak isteyip fakat aile baskısı ile kullanamayan. Örn: alırsan motoru seni evlatlıktan reddederim diyen bir anne veya babaya sahip biri. yada alırsan o motoru evi terk ederim diyen bir eşe sahip biri. yada alıp ilk köşede düşen sonra motor tehlikeli aslında benim de vardı ama tehlikeli diye binmiyorum diyenler. bunlardan ikincisi motosiklete zarar verecek kadar da saygısız ve kindar olurlar. şimdi gelelim gerçeklere. işi motosiklet üzeride olanlar. ne yazıkki çabuk getirip çabuk götürmekle mükellef olduklarından kaldırımdan geçer terse girer aklınıza gelen ne kadar kötülük varsa yaparlar. bir de başka birileri var. sokakta boş park yeri olmasına rağmen kaldırıma park edenler. hiç bir şey olmuyor diye arıza şeridine girenler. sırf EDS yada MOBESE var diye kırmızı ışıkta duranlar. hatta durdukları zamanda yaya geçidinin üzerini kaplayanlar. bunların kim olduğunu tahmin etmek zor değil. yada yol boyu telefon ile konuşurken bir de sigara içenler. şimdi kim haklı ?
    kaza ile ilgili şu örneği vereceğim. zamanında otomobiller karaborsa iken birisi 306s16 almak istiyor. bir araba bul diye bana geldiler. çocuk 17 yaşında. almayın o araba tehlikeli dedim. çocuğun annesi bana kıskanç dedi. bir yerlerden arabayı aldılar. sonra araba eğri çıktı diye gene bana geldiler. kaza yapmıştır size söylemiyordur alın o arabayı bir tarafına bir şey olacak dedim. gene bana kıskanç dediler. sonrasında ataköyde ayamama deresinin korkuluklarına çarptı ve çocuk vefat etti. diyemedim o anneye babaya sizsiniz bu işin sorumlusu. umarım bu kaza da öyle çıkmaz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler