User Tag List

Sayfa 28/33 İlkİlk ... 182627282930 ... SonSon
610 sonuçtan 514 ile 532 arası

Konu: Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    way arkadaş düşünsene googlea plakanı yazıyorsun manyağın biri senin plakanla youtubea video koymuş kendince seni yargılamış hükmü vermiş senin haberin yok
    öyle deyince plakamı aratasım geldi

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim son kez yazıyorum bak büyük harflerle!

TRAFİKTE DELİKANLILIK OLMAZ, KİMSEYLE KAVGAYLA GİRMEYİN! KARŞIDAKİNDE SİLAH OLUR EL BOMBASI OLUR, KENDİNİZİ ÖLDÜRTMEYİN!!!

MOTORCU ARKADAŞLAR HIZ SINIRLARINA UYUN! TAKİP MESAFESİNE UYUN! MAKAS ATMAYIN! EMNİYET ŞERİDİNE GİRMEYİN! KENDİNİZİ ÖLDÜRTMEYİN!!!
    Aslında burada ki tüm abilerimizle aynı taraftayım da benim dilim farklı sadece heralde abi. Bende bu yazdığını demek istemiştim zaten.
    Ben hiç demedim ki motorcular 200 250 yapar sen 70 80 yapacaksın motora yol açacaksın diye.

Motorcuyla inatlaşma 2cm sola 2cm sağa kay ara polisi şikayeti bas, gönder gitsin belasını başka yerde bulsun sana bulaşmasın.

şöyle ki ;

manyak araba sürücüleri 3 birim / normal araba sürücüleri 7 birimse
    manyak motosiklet sürücüleri 8 birim / normal motosiklet sürücüleri 2 birimdir.

Burada ki sorun motosikletin ucuz olup bileninden bilmeyenine herkesin kullanması.
    Allahtan Daha şimdi şimdi motorlara zam geldi de her isteyen kolay kolay 600 lük 1000 lik vs alamıyor.

Düşünsene Ferrari,Lambo,Maserati 1,2,3 milyon TL değilde motosiklet gibi 20 30 bin TL olduğunu.
    Sokaklar çok rahat yarış pisti olurdu kimse önüne geçemezdi. Sen geçilebileceğine inanıyomusun ?

ABS şunun şurasında 2 senedir sokak motorlarında aktif bir sistem. ABS ile birlikte motorlara büyük bir zam geldi. 600 lükler bile artık 80 binlerden başlıyor.
    3 sene öncesine kadarki Yamaha fiyat listesi
    30bin TL R6 al kredi çek Ferrari ye toz yutturan biri ol.
    Şu özgüvene baksana. Kim kolay kolay kaldırabilir bunu ?
    Birini öldürmek, kendi ölümüne sebeb olmak sadece 30 bin TL.

Devletin yerinde ben olsam 250 cc üstü hiç bir motosikleti piyasaya sürmezdim yasak koyardım.
    Pist ehliyetiini alır gelirsin 1000 1300 1800cc kaç istiyosan pist plakasıyla satın al.

Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilinçli dediğin şu videoda, bilmem kaç km hızla iki araba arasından geçtiğinde, anan bacın gardaşın alayına sövüyorlar haberin olsun

2. videodaki gibi bilinçli olup, empati yapıp o halı gibi olan malzemeyi alıp kaldırman taktir edici. Bu bilinci hızlı serit değiştirmeler ve makaslarında da görmek isteriz..

1. videoyu koyup hala "bizi eziyolaa, bize dikkat etmiyolaaa" diyebiliyorsan, zaten konuşmaya gerek yok..
    Abi yapma sizin takımı seviyorum. Hepiniz ayrı, nevi şahsına münhasır manyaksınız.
    Buğra abi ile olan videolarınız olsun sizin kendi koyduğunuz videolar olsun çıldırmış gibi araç sürüyorsunuz.
    Hele Aren abinin cadde deki o son videosu, cadde de hıza karşıyız biz modifiyeli araçlar çok dikkat çekiyoruz bmwler trafiğin amk yor onları görmüyorlar dedikten sonra
    caddeyi birbirine katışı tam bir kendinden geçmekti.
    Efsane direksiyonunuz var. Siz kendi direksiyonunuza bende kendi gidonuma güveniyorum.
    İnşallah ölmeyiz hadi hayırlısı abi.

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilinçli dediğin şu videoda, bilmem kaç km hızla iki araba arasından geçtiğinde, anan bacın gardaşın alayına sövüyorlar haberin olsun

2. videodaki gibi bilinçli olup, empati yapıp o halı gibi olan malzemeyi alıp kaldırman taktir edici. Bu bilinci hızlı serit değiştirmeler ve makaslarında da görmek isteriz..

1. videoyu koyup hala "bizi eziyolaa, bize dikkat etmiyolaaa" diyebiliyorsan, zaten konuşmaya gerek yok..
    valla ben düzenli olarak analarına bacılarına sövüyorum hahah napalım mermi mi sıkalım biz de böyle rahatlıyoruz. Dur hatta bi daha söveyim.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı redbull35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilirkişi raporu çıkmış okuyan var mı
    Ben de onu merak ediyorum da Tolga konudaki herkesle bir münakaşaya girip boş vaktini değerlendirdiğinden tüm forum onu ikna etmeye boş vaktinde bir şeyler öğrenmesini, aklının almasını sağlamaya çalışıyor bu sebeple de konu amacından saptı biraz.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek şeritli yolda hız kuralları içinde ilerlerken geçecek delik bulamayınca sonradan takılan çakma xenon ampul ile selektör yapan scooter gördü bu gözler. Öndeki tümsekten yavaş geçmek için fren yapınca ise sen beni öldürmeye mi çalışıyorsun diye arabanın camına vurmalar.

Kapalı trafikte en ufak delikten kural gözetmeden geçmek için çabala, emniyet şeridine gir. Akan trafikte 100 cclik motorunla yokuşta bayılınca sol şeridi ortala 70-80 le git, arkandan selektör yapıp kornaya basınca aboooo..

Önce motorcular başkalarına saygı gösterecek ki sizlere de saygı duyulsun.

Ölenlere Allah rahmet eylesin. Hem yakınları için hem de kazayı yapan için kötü bir durum ama çuvaldızı önce kendimize batırsak daha iyi olmaz mı...
    Saygı kazanılır ama motorcuların %80i saygıyı hak etmıyor. Trafıkde ki herkes onların oynadıgı oyunda bır figür...
    Onlarca motorcu anım var,buyuk bölümü tıylerı dıken dıken eden hatalar(bılerek yapılan)
    Bırde su yazılmıs,yol ver gıtsın,ne gerek var,bak vurdu. Adam kuralsız,hatalı ve çirkef,ben ona musama gosterecegım,egosunu tatmin edecegım.
    Ama surdan bakmayalım; daracık yerden gecmeye calısıyorsun,benı tacız edıyorsun,gecıcek yer yok ama benı sıkıstırıyorsun,sola cekılmedım dıye kavga edıp 13 kursun sıkıyorsun.
    Motorculara soven arkadas vardı,bugun onun yerını alabılırım,akrağlık baglarım guclensın... ya sabır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı orhansah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl olacak biliyo musun? takip mesafesini koruyacak ve tehlikeyi görünce emniyetli bir şekilde durabilecek/yönünü değiştirebilecek.

ha mesela ben çok mu dikkat ediyorum takip mesafesine? yoo. ama başıma bi iş gelince de sağa sola *** atmam kendim ettim kendim buldum diyip geçerim.
    1. su ki arac surucusu en soldan en sağa çapraz bicimde aracını ceviriyor. sağda o sırada zaten arac yok ve takip mesafesi gerektirecek bir durum da yok. carpma hızı da oyle bahsedildiği gibi 150-200 km değil.

dikkat ederseniz carpan motorun gidonu bile uzerinde saglam duruyor. arac deseniz cok emin değilim ama belki kapı ve airbag degisimleri ile hasar kayıtlı sekilde yeniden yollarda gorebiliriz. motor surucusu de carpmadan sonra aracın yaklasık 5-10 mt uzagına sag serit icerisine dusuyor. 150-200 kmh ile gelen bir motor sn lik olayda panik frene bassa bile 100 km altına inebilecegini hic sanmıyorum. buradaki tam carpısma 60-70-80 km hızlarda oluyor gibi gozukuyor zaten 80-100 ile seyr eden aracın temas sonrası panik frenle kendini sağa dogru atması da hızını durma seviyesine kadar dusurunce olumcul carpısma icin 50-60 km lik hızlar bile yeterli.

ek olarak Unutmayın, motorlar otomobiller gibi durmazlar, dursalar bile arkadan çarpacak bir diğer aracın darbesini kesecek tamponları yoktur. motor kullanıcısı olarak takip mesafelerine istanbul da cok dikkat etmeniz gerek. aksi takdirde zincirleme bir kazanın arasında kalırsanız sonucunu canınız ile odersiniz.

bunca yıllık tecrubelerime dayanarak soyluyorum, motosikler icin istanbul sehir trafiginde takip mesafesi falan cok tehlikli işler mumkun mertebe onuzu ve arkanızı bosaltarak surmek en guvenlisi.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durmadan duraksızca motorcuları 22 sayfa boyunca savunup typer sahibinin yerinde olmadan ne yapacağını anlayamayacak olan bir adam şimdi bu yoruma disslike vermiş güler misin ağlar mısın.. Hangi saftan olduğunu mu karıştırdın ? @TolgaUs
    Bende çözemedim onu kardeşim
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

forumca tolgaya denk gelinse yapılmak istenen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

forumca tolgaya denk gelinse yapılmak istenen
    kasten adam öldürmeye teşebbüs..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygı kazanılır ama motorcuların %80i saygıyı hak etmıyor. Trafıkde ki herkes onların oynadıgı oyunda bır figür...
    Onlarca motorcu anım var,buyuk bölümü tıylerı dıken dıken eden hatalar(bılerek yapılan)
    Bırde su yazılmıs,yol ver gıtsın,ne gerek var,bak vurdu. Adam kuralsız,hatalı ve çirkef,ben ona musama gosterecegım,egosunu tatmin edecegım.
    Ama surdan bakmayalım; daracık yerden gecmeye calısıyorsun,benı tacız edıyorsun,gecıcek yer yok ama benı sıkıstırıyorsun,sola cekılmedım dıye kavga edıp 13 kursun sıkıyorsun.
    Motorculara soven arkadas vardı,bugun onun yerını alabılırım,akrağlık baglarım guclensın... ya sabır...
    su konuya gercekten hiç yazmak istemiyorum da...

bizim de motor gruplarımız var yuzlercesi ile surekli gorusuyor, arada bulusup çay eşliğin de sohbet muhabbet ediyoruz. benim tanıdıgım hiç kimse uzerinde silahla trafikte gezecek tip de adamlar değil. coğu işinde gucunde efendi, saygılı, sevecen, doğru durust insanlar.

%80 cok ciddi bir rakam zaten trafikte kac tane motor kullanan insan var ? 3 milyon arac varsa aktif trafikte dolasan 300.000 motosiklet vardır.

ortalama 240.000 motor kullanıcısına yafta vuruyorsun abi adil bir yaklasım mı bu şimdi ?

1 tane psikopat, ruh hastası kisiliğin yaptıgı magandalıgı neredeyse butun motor suren,seven herkese yuklemek ne demek ? trafikte kac tane arac surucusu diğer arac surucusunu katletmis ? istatistliklere bakalım istersen.

yapmayın etmeyin yahu o kadar da değil.
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ya susalım susalım da siz bu olaydaki adamın ne yaptığını bilmeden yapılanı suç ilan ediyorsanız biz de BU OLAYDAKİ GİBİ GRUP / TEKİL GAZLAYAN MOTORCULARI ALAYINI potansiyel suçlu ilan ederiz.

Adam tekil olarak düşmüş baktığınızda ne kadar masum di mi? Ya arkadan gelen arabanın şoförü panik olsa kendini sağa sola atsa çarpmamak için ve kendi kaza yapsa? Ya da Allah korusunun motorlunun üzerinden geçse hapislere düşse boku bokuna?

Kimse kusura bakmasın, bu şekilde grup/tekil gazlıyorsan kendin geber istersen 8'e 10'a ayrıl ama başkasının başını yakamazsın kardeş bütün kullananlara karşı sorumlusun.

Meşru kılmaya çalışmasın kimse. Aynısı otomobil kullanan kişiler için de geçerlidir. Ayrım yapamazsınız.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kontrolden çıkan milletin arabasına temas edip gece insanları korkutarak gaz açanlara her daim denk gelsin bu alttakiler.

Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arac sürerken motorculara motor sürerken araçlara yaya iken her ikisinede kızıyorum.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arac sürerken motorculara motor sürerken araçlara yaya iken her ikisinede kızıyorum.
    otobüsteyken de trafikte kalınca arabalara kızıyorum tek başına gidiyorlar diye.

diyerek komboyu tamamlayayım

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açık konuşayım,

Benim adım Aren değil, Kerem. Şahsıma münazır bir şahsiyet olmaya çalışmaktayım.
    Ben her yola çıktığımda, kendi trafik etiğimde kullanmaya çalışan birisiyim.
    Hatalıysam hatalı olduğumu net bir şekilde kabul eder, cezamı çekerim.

2013'de o typer'ın ve motorcuların patladığı yerin az ilersinde, kendi Book yememden dolayı bariyerlere saplandım akıllandım.

Yaşım 31. ister yaşlandı, ister olgunlaştı de.. AMA benim üzerine bindiğim koltuğun etrafında bir kabin ve 4 tekeri mevcut.
    Bak bakalım bizden birisinin bütün trafiği bir birine katarken bir videosu, bir görüntüsünü bulabilir misin bir yerde?

Aren'in video diyorsun da, gece 2-3 de hafta içi bir akşam çıktı kendi kendine ne yaptıysa yaptı..
    Kimi tehlikeye attı izle bir videoyu tekrar

Kimse tabii ki başınıza bir şey gelsin istemez. Böyle bir şey insanlık suçu sayılır, adilik sayılır.

İçimizden "inşallah patlarsınız amua goduğumun cocuuu" diyoruz mu sanıyorsunuz ?

Ya da alıp motoru şeridinizden gittiğinizde, kurala uyduğunuzda ağzını açıp birisi bir şey mi diyor ?
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açık konuşayım,

Benim adım Aren değil, Kerem. Şahsıma münazır bir şahsiyet olmaya çalışmaktayım.

2013'de o typer'ın ve motorcuların patladığı yerin az ilersinde, kendi Book yememden dolayı bariyerlere saplandım akıllandım.

Yaşım 31. ister yaşlandı, ister olgunlaştı de.. AMA benim üzerine bindiğim koltuğun etrafında bir kabin ve 4 tekeri mevcut.
    Bak bakalım bizden birisinin bütün trafiği bir birine katarken bir videosu, bir görüntüsünü bulabilir misin bir yerde?

Aren'in video diyorsun da, gece 2-3 de hafta içi bir akşam çıktı kendi kendine ne yaptıysa yaptı..

Kimse tabii ki başınıza bir şey gelsin istemez. Böyle bir şey insanlık suçu sayılır, adilik sayılır.

İçimizden "inşallah patlarsınız amua goduğumun cocuuu" diyoruz mu sanıyorsunuz ?

Ya da alıp motoru şeridinizden gittiğinizde, kurala uyduğunuzda ağzını açıp birisi bir şey mi diyor ?
    Ne güzel etik sınır aşmadan bir cevap yazmışsın. Saygın için teşekkürler.
    Allah sanada tekrar aynı acıyı yaşatıp kaza bela vermesin inşallah abi. Bileğin sağlamdır seninde.

Daha ben cezasını çekebilecek şekilde bi kaza yapmadım. Belki de neyin ne olduğunu daha bilmediğimden ötürüdür bu şımarıklığım.
    Abi yapma vallahi bak her videonuzu hayranlıkla izliyorum ve çoğunu ezbere biliyorum. full manyaklık peşindesiniz efso videolar.
    Cadde üzerinde trafikte top speed olsun power slide larınız olsun gayet eğlenceli videolarınız var.
    Aren kimi tehlikeye attı. Buğrayı attı en ufak hatasında Giorgi Tevzadze gibi yan koltukta ölebilirdi sonuçta ^^

Sizin grupla ilgili benden video isteme vallahi sayfalarca video atarım kural ihlalleriyle abi. Sempatik illegalsiniz siz.
    7:13 e baksana abi olmayan şeritten gidiyor. park eden araçlarla şeridinde giden araçlar arasında yardırıyor.
    Ha bu benim için bir sorun mu asla değil. Çünkü hem bende böyle 1 adım öteyi düşünmeden gazlıyorum,
    hemde umrumda değil kaza yaparsa kendi zarar görecek. (umarım görmez, video gelmez yoksa )
    Aren adamdır ya adam gibi adamdır. IKAS grubu efsane eğlenceli grup.
    Ve CPN 46 zamanında ferrari ile kadıköy de ne ortalığı inletiyodu sırf aren abiyi CPN 46 ile görmek için nöbet beklediğimi bilirim.

Baba işin gerçeği, bu forumdakiler olarak hepimiz manyağız. çoğumuzun altında 6 saniye altında 0 100 yapan klas makineleri var.
    Hız yapmaktan motorla oynamaktan HP arttırmaktan hepimiz zevk alıyoruz. Ama bu aldığımız zevk eninde sonunda birimizi öldürecek.

Kimse kalkıpta ben 300+HP makina aldım ama
    e5 te 80 i geçmiyorum
    sokak arasında 30 u geçmiyorum.
    otobanda 120 yı geçmiyorum diyemez.

Hepimiz kural ihlali yapıyoruz. Bilir kişi raporuna baktım TYPER ında Berkcanında işlediği onlarca kural hatası var.
    Bizim gördüğümüz sadece berkcanın hızlı gitmesi TYPER ın sinyal vermeden şerit değiştirmesi. 2 sinede 15 kural ihlali çıkmış.
    Bakmaya korkuyorum maddelere psikolojim bozulacak diye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açık konuşayım,

diyorlar malesef, 80-90 ile orta yada sag seritte gittigin de arac surucusu arkana yaslanıp sellektor atıyor kenara cekilip ne var diyorsun haklı olarak, motorsun sen kenardan gitsene cevabını alıyorsun, la yuru git deyip uzatmyorum ben genel olarak...
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    SOY TÜRKİYE

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yok ben anlatamıyorum

Güzel kardesim, IKAŞ ile alakası ne ulan ?

Bir videoyu atıyorsun evet....

AMA ANLAMADIĞIN ŞU Kİ ! arabanın içerisinde 2 kişi var.

Birisinin işi video çekmek (işi bu), diğeri arabayı kullanıyor ve dümdüz hızlı gidiyor...
    Sokağa girerken el freni çekiyor. Kimseyi sıkıştırmıyor, motoru sıkıştırmıyor, 3 araba içerisine yanlayarak girmiyor.. Kendi kendine düz yolda sıkıyor.. Kaza olabilir miydi? evet, olabilirdi. Misal el freni çekip sokağa girerken koyabilirdi kaldırıma. Kimse de geçmedi oradan... Ama şoför tecrübeli, şansıda yaver gitti. Bir sıkıntı olmadı çok şükür....

Biz de yaptık evet.. Ama yaptığımızın da arkasında olduk!
    Konu bizim öyle kullanmamız değil. ve İNAN bana biz böyle kullanıp kaza yapsaydık, sonrada "devlet bizi dinlemiyi", "motorcular bize dikkat etmiyi" deseydik, o zaman bizi kıyas kabul edebilirdin....

Ben IKAŞ ekibindenim diye konuya bizim dahil edilmeye çalışmamız kadar da saçma bir şey yok.. (3.5 yıldır punto kullanıyorum amk )

BEN; Genel anlamda motorcuların bu hareketleri yapıp, bu pokları yiyip, kural dışı giderken bile ; yok efendim birisi kapı açtı, ne biliim sinyalsiz şerit değiştirdi diye kendinizi savunmanıza takıyorum(z).

Videolarında savunulacak bir nokta yok. Bu konunun başlığı da kim haklı kim haksız değil.

BU KONUYA GELİRSEK Motorcu arkadaşlar anasının gözü gibi gitmiş. Typer sürücüsü içinde, "adam üzerine kırıp kasten çarptı" yazıyordu gazete haberlerinde...
    ve videoları izleyip herkes yorumunu paylaştı..
    Bütün araba kullanıcılarının başına gelebilecek bir olaydı bu kaza.
    AMA BU KAZANIN SEBEBİ MOTORU KULLANAN KİŞİLERDİR! Şoforün araç içi refleksi, korkusu, fark edememesi normal..
    Sinek gibi gidiyor adamlar, o nedenle suçlayamıyorummm.. Kim ister kasten adam öldürmeyi ?

Sonra diyorsunuz "hak hukuk bizi savunmiyi, kimse motorcuları sevmiyi" diye..
    Kaza oldu, 1 saat sonra vefat eden cocugun (böyle tahmin ediyorum) arkadaşları Go-Pro veya her ne boksa videolarını internete yüklediler..
    1 saat bile geçmemiş ölümden..
    Arkadaşın ölmüş git acını yaşa dimi ?

Bu motor şeytan işi bir alet.. Özellikle de bilinçsiz bir ülkenin bilinçsiz trafiğinde kullanıldığı taktirde..
    Böyle kullanmaya devam edip, kendi ölüm riskinizi azaltmak için "arabalaar dikkat etsinnn, motorları sevin, motorcuya dikkat" diye gezinirsen siktir çekerler adama..

Önce kendi riskini kendin azaltacaksın.. (EŞEĞİ SAĞLAM KAZIĞA BAĞLA, Kurtlar yerse bahtına!)

Hadi sağlıcakla..
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel etik sınır aşmadan bir cevap yazmışsın. Saygın için teşekkürler.
    Allah sanada tekrar aynı acıyı yaşatıp kaza bela vermesin inşallah abi. Bileğin sağlamdır seninde.

Daha ben cezasını çekebilecek şekilde bi kaza yapmadım. Belki de neyin ne olduğunu daha bilmediğimden ötürüdür bu şımarıklığım.
    Abi yapma vallahi bak her videonuzu hayranlıkla izliyorum ve çoğunu ezbere biliyorum. full manyaklık peşindesiniz efso videolar.
    Cadde üzerinde trafikte top speed olsun power slide larınız olsun gayet eğlenceli videolarınız var.
    Aren kimi tehlikeye attı. Buğrayı attı en ufak hatasında Giorgi Tevzadze gibi yan koltukta ölebilirdi sonuçta ^^

Sizin grupla ilgili benden video isteme vallahi sayfalarca video atarım kural ihlalleriyle abi. Sempatik illegalsiniz siz.
    7:13 e baksana abi olmayan şeritten gidiyor. park eden araçlarla şeridinde giden araçlar arasında yardırıyor.
    Ha bu benim için bir sorun mu asla değil. Çünkü hem bende böyle 1 adım öteyi düşünmeden gazlıyorum,
    hemde umrumda değil kaza yaparsa kendi zarar görecek. (umarım görmez, video gelmez yoksa )
    Aren adamdır ya adam gibi adamdır. IKAS grubu efsane eğlenceli grup.
    Ve CPN 46 zamanında ferrari ile kadıköy de ne ortalığı inletiyodu sırf aren abiyi CPN 46 ile görmek için nöbet beklediğimi bilirim.

Baba işin gerçeği, bu forumdakiler olarak hepimiz manyağız. çoğumuzun altında 6 saniye altında 0 100 yapan klas makineleri var.
    Hız yapmaktan motorla oynamaktan HP arttırmaktan hepimiz zevk alıyoruz. Ama bu aldığımız zevk eninde sonunda birimizi öldürecek.

Kimse kalkıpta ben 300+HP makina aldım ama
    e5 te 80 i geçmiyorum
    sokak arasında 30 u geçmiyorum.
    otobanda 120 yı geçmiyorum diyemez.

Hepimiz kural ihlali yapıyoruz. Bilir kişi raporuna baktım TYPER ında Berkcanında işlediği onlarca kural hatası var.
    Bizim gördüğümüz sadece berkcanın hızlı gitmesi TYPER ın sinyal vermeden şerit değiştirmesi. 2 sinede 15 kural ihlali çıkmış.
    Bakmaya korkuyorum maddelere psikolojim bozulacak diye.
    Adam cevap yazarken bambaska ruh hallerine bürünüyor. Önce kızıyor karşı çıkıyor sonra sempati beslediğini söyleyerek onaylıyor ardından tekrar veryansın ediyor ve kapanış yapıyor.

Mesaja başlarken sen diyor, gelişme bölümünde yapma abi etme eyleme diyor, sonuç bölümünde ise burak ve cengoya bağlayarak herkes gafassına göre babba diyerek bitiriyor.

Psikiyatrik muayene şart!

Toplumca hem de!

Napsak? Prozac'ı şebeke suyuna mı karıştırsak?
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler