User Tag List

Sayfa 1/33 12311 ... SonSon
610 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

BERKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kırmızı Typer fk2 - Motorsiklet kazası İstanbul

Köprü yolu üzerinde ünalana gelmeden feci bi kaza olmuştu kırmızı fk2 typer 2 racing motorsiklet çarpışmışlardı hala tüylerim diken diken varmı tanıyan eden ciddi bi durum ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Typerın plaka 34 KD di sanırım

Almanci Tane-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    34 RB 590 olmasın... kazada ölen var allah rahmet eylesin
    always AT by AT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olabilir abi çok net göremedim.Allah rahmet eylesin çok kötü bir kaza görüntüsüydü :/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    baya bir kalabalık vardı göremedim bende net.Allah rahmet eylesin

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video ya göre Type-R süren arkadaş alenen bam diye çarpmış motorcu ya.

Allah rahmet eylesin ; Type-R ı kullanan arkadaşın da Allah yardımcısı olsun manevi olarak ciddi bir yük binmiş omzuna.

KAZA ANI VİDEO

Motor Kaza Altunizade 22.06 - Sendvid

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Video ya göre Type-R süren arkadaş alenen bam diye çarpmış motorcu ya.

Allah rahmet eylesin ; Type-R ı kullanan arkadaşın da Allah yardımcısı olsun manevi olarak ciddi bir yük binmiş omzuna.

KAZA ANI VİDEO

Motor Kaza Altunizade 22.06 - Sendvid
    Allah rahmet eylesin, yaralılara acil şifalar dileyelim.
    abi bu nedir? bu resmen cinayet, amacı ne idi orada sağdan sollamayamı çıkacaktı? motorları görünce gaza falanmı geldi acaba arkadaş?
    videoda kameraya kan geliyor çok kötü.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatını kaybeden kişinin ailesine allah sabır versin. Mekanı cennet olsun, yaralılara allah şifa versin.

3-5 dakikalık adrenalin için değmez arkadaşlar. Gaz açarken, gaza basarken arkada kalabilecekleri de düşünün.
    Instagram: mutusgarage

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya herkes typercıya laf etmişte,siz motorcuların kazadan 5 dakika önceki videosunu izledinizmi? araç içi olan bi aracın yanından geçiyorlar süratli bir şekilde makas makasa.
    Typer sahibi suçlu ona dicek hiçbişeyim yok koskoca ayna var bak da işte geçiceksende veya sinyal ver.Ama motorculara bu kadar süratli gitme hakkını kim veriyor?2 teker ve sürat makineleri olmasımı.Lütfen arkadaşlar.Allah'tan rahmet diliyorum ölenlere.Kalanlara Allah sabır versin.O bağırışlar çığırışlar
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin. kör noktasında kalmış gibi herhalde, yada bir anlık dalgınlık ile birden sağa çıktı. Allah korusun, sebep olanada ağır yük.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok talihsiz bi kaza allah ailelere sabir versin
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya herkes typercıya laf etmişte,siz motorcuların kazadan 5 dakika önceki videosunu izledinizmi? araç içi olan bi aracın yanından geçiyorlar süratli bir şekilde makas makasa.
    Typer sahibi suçlu ona dicek hiçbişeyim yok koskoca ayna var bak da işte geçiceksende veya sinyal ver.Ama motorculara bu kadar süratli gitme hakkını kim veriyor?2 teker ve sürat makineleri olmasımı.Lütfen arkadaşlar.Allah'tan rahmet diliyorum ölenlere.Kalanlara Allah sabır versin.O bağırışlar çığırışlar
    Orası kesin. daha önce motorcu bir arkadaş konu açmıştı burada uzun uzun tartıştık.

Motorcu arkadaşlar grup olarak çok tehlikeli hareket ediyorlar tüm videolarda , köprüden geçerken , kaza anından önce kesinlikle kural tanımadan gidiyorlar.

Ama type R kullanan arkadaş sinyal vermeden , aynaya bakmadan , önündeki aracı geçmek için sanırım , çok ani manevra yapıyor.

Bir can gitti , bir can vicdan azabı ile hayatını idame ettirecek , bir sürü insan da iki tarafın sorumsuzluğu neticesinde çok zor günler geçirecek.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çok kötü oldum yaa motorcu resmen koltukta oturuşunu ayarladı ve ölüme gazladı çok kötü oldum... Typercı sanırım aynada ilk baktığında motor gazlamıyordu uzaktaydı onu halen uzak sanıp birden öndekinden yol almak için kırınca motorun gazladığını hesaba katamayıp vurdu. Yada motorun peşine gazlamak istiyordu motorun geçtiğini hesaplayamadı çünkü tam arka hizadan vurdu. Allah rahmet eylesin motorcuya video çok kötü kaza yapanın gazladığı gözükmüyor ama az daha arkadakiler öleceklermiş kader resmen onlardan sekip öndekine vurmuş zaten 2 teker üzerindesiniz o yolda ne amaçla dip dibe geçiş yapıyorsunuz bir birinizi aynalar değecek resmen motorların.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok talihsiz bi kaza

akşam saati grup halinde motorla oyle gitmek zaten çok riskli

typer aynadan ne gordu nasıl gordu kestirmesi zor fakat sağına motor girerken bile aynadan birsuru motor gorduğu kesin

yol vermeye kalksa bi dert vermese bi dert o sırada sağından geliceğinide düşünüp sağ aynaya bakmış olma ihtimalide yok belliki

motorcular sol şeritten şaşmayıp yollarında gitselerdi boyle bi kaza yaşanmazdı kişisel goruşum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de trafkte motorcu gördüm mü kestiremiyorum ne yapacağımı özellikle gazlama sesi duyduğumda. Bence typer Kullanan arkadaş aynasında sol şeritteki grubu gördü sağa yol vermek için kaçtı. Ölene Rabbim rahmet eylesin. sevenlerine yakınlarına sabır versin daha 21 yaşında bir genç. Ama typerı farkedince gaza daha da yüklenmiş gibi. Typer da sağa kaçarken görememiş. Allah yardımcısı olsun büyük bir yük binmiş omuzlarına. Diğer 2 yaralının da durumu ciddiymiş Allah şifa versin.
    MR.EVO53

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah rahmet eylesin ne desek boş. Üzüldüm.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orası kesin. daha önce motorcu bir arkadaş konu açmıştı burada uzun uzun tartıştık.

Motorcu arkadaşlar grup olarak çok tehlikeli hareket ediyorlar tüm videolarda , köprüden geçerken , kaza anından önce kesinlikle kural tanımadan gidiyorlar.

Ama type R kullanan arkadaş sinyal vermeden , aynaya bakmadan , önündeki aracı geçmek için sanırım , çok ani manevra yapıyor.

Bir can gitti , bir can vicdan azabı ile hayatını idame ettirecek , bir sürü insan da iki tarafın sorumsuzluğu neticesinde çok zor günler geçirecek.
    typer sahibi arkadaş zaten hatalı.Öyle birden atlanılırmı sağa.Ha dalgındır bi sorunu vardır kör noktadır bilemem ama genede bu yaptığı hatayı hafifletmiyor malesef.

Ben motorcuların oraya geliş videolarını izledim aman allahım.ne gerek var abi? konvoy şeklinde tek şerit gidin işte arkadaş.Bu kadar kolaymı mk ya.Bak dikkatsizin biri geldi vurdu.Çok canım sıkıldı izleyince daha bi süre daha çıkamam etkisinden.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    talihsiz bi kaza,mekanı cennet olsun ölen arkadaşın ama bence bile bile lades olmuş,

makas ata ata geliyorlar typer'cının bence kör noktasında arkadaşta kaçmak istedi sonuçta ortada.yemin ediyorum korkuyorum trafikte motorlu arkadaşlardan şeritte giderken silme geçenini mi ararsın ,ararsında ararsın görür görmez çekilmeye çalışıyorum her insan aynı değildir ama yinede korkuyorum.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Typera hatasi sinyalse;
    Motorcu(lar) ak kaşık değil bilmem kac kmden beri yaldir yaldir geliyolar zaten, carpismadan hemen önce kicini soyle bir dogrultup koltuga iyice kurulmasi aslinda haberci gibi zaten ondan sonraki beyaz arabanin(typerdan önceki) biguzel dibinden geçmesi, serit arasindan hayvan gibi gitmesi sagdan gecme cabasi gibi say say bitmeyecek hatalar dizisi mevcut.
    1881 - 193

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler