User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: En kampanyalı araçlar hangileri?

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nissan - VW ve Mercedes Türkiye ile çalışıyoruz

Nissan da 2018 öyle bir stok var ki yıl sonunda inanılmaz derecede kampanyalar bekliyoruz. Yoksa bitirmesi imkansız.

VW de 2017 0km bile araç var ne olacağı bilinmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    astra sedan 1.4t sahibiyim; 3 ay önce sıfır km olarak satın aldım; öncesinde de 1.6 motorlu olanına sahiptim; diyeceğim şu ki astra 1.4t olmadan çok yavan. Hatta boş paket astra almak yerine artık şu Opel / Astra / 1.4 T / Edition Plus / ''0''km ASTRA SEDAN EDITION PLUS Otomatik Vites OPEL-ATEŞ sahibinden.comda - 702307938 tercih edilirse daha doğru olur; keza milattan önce kalmış kasa ancak donanımlı çekilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    astra sedan 1.4t sahibiyim; 3 ay önce sıfır km olarak satın aldım; öncesinde de 1.6 motorlu olanına sahiptim; diyeceğim şu ki astra 1.4t olmadan çok yavan. Hatta boş paket astra almak yerine artık şu Opel / Astra / 1.4 T / Sport / 0 KM ASTRA SEDAN SPORT 1.4 TURBO 140HP MT6 sahibinden.comda - 701662637 tercih edilirse daha doğru olur; keza milattan önce kalmış kasa ancak donanımlı çekilir

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen cuma günü dacia duster 1.6 benzinli giriş seviyesi comfort modeli için 82.000 tl fiyat aldım.1.3 fabrikasyon lpgli model içinde en dolu paket prestige plus'ı 115.ooo tl dediler.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayilerdeki danışmanlarında bayilerinde karnı tok sırtı pek heralde.. Honda Nissan Hyundai Kia Opel gezdim dün bugün ya kime sorsak o yok bu yok elimizde bu var fiyatlar sabit, zaten çok satıyoruz, aracı göstermem satıldı, dizel yok gelmeyecek, ötv yükselecek, donanım yapamıyoruz üst dilime giriyor, sipariş geçemiyoruz falan filan daha ne laflar ne laflar.. Dalgamı geçiyorlar karınlarımı tok iştenmi atılmaya çalışıyorlar yoksa firmalar vitesi boşamı almış yahut müşteri milletimi arsız tam kestiremedim. 90lardaki gibi elinde ne varsa boşoğlu boş lanet paket araaçları kakalıyolar millete. Alanda var anlamadım neler dönüyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat Leon 1.6 tdi dsg FR paket 144.500 bırakıyorlar. Ama kredi kampanyası yok. Bayramdan öncede Nissan qq 1.2 skypack 168.500 e alındı. 151.500 e nakit bıraktılar ama kredi çıkmayınca bayiiden kredi alındı 168.500 e geldi.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayilerdeki danışmanlarında bayilerinde karnı tok sırtı pek heralde.. Honda Nissan Hyundai Kia Opel gezdim dün bugün ya kime sorsak o yok bu yok elimizde bu var fiyatlar sabit, zaten çok satıyoruz, aracı göstermem satıldı, dizel yok gelmeyecek, ötv yükselecek, donanım yapamıyoruz üst dilime giriyor, sipariş geçemiyoruz falan filan daha ne laflar ne laflar.. Dalgamı geçiyorlar karınlarımı tok iştenmi atılmaya çalışıyorlar yoksa firmalar vitesi boşamı almış yahut müşteri milletimi arsız tam kestiremedim. 90lardaki gibi elinde ne varsa boşoğlu boş lanet paket araaçları kakalıyolar millete. Alanda var anlamadım neler dönüyor?
    Devlet teşviği, ötv hediyesi cart curt bitecek diye millet bayilere koştuysa; dötleri kalkmıştır.
    123d

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E180 exc. 350-400 arası donanımına göre fiyatı var.
    Herhalde ne sorsan yok dedikleri bir pakettir. Haziran indirimi nedir ne değildir diye merak edip geçenlerde cadde üzerindeki bayiye gittik. E220d AMG için sağolsunlar teklif verdiler, verdikleri fiyata daire alınır. Adaptif hız sabitleyici yok, arka camları koyu değil, suni deri döşeme var. Özetle, aynı segmentte rakibinde olanlar bu pakette yok ama fiyatı 680.000 TL. Bende o kadar eksiğe fiyatı bu ama size oluru şu kadar diyecek diye saf saf bekledim. Meğer 800.000 TL'den 680.000 TL'ye inmiş birde hekim indirimi yapacaklarmış. Beynimiz yanmadan çıktık bayiden. Sonra zaten ne düşünüyorsunuz diye arayan soranda olmadı.
    İndirimde sorarsan Mercedes'in tarihinde olmayan bir indirimmiş. Daha 2019 modelleri getirmemişler. Getirseler herhalde, lazım olan donanımlara sahip bir E serisi için 1.000.000 TL isteyecekler.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhalde ne sorsan yok dedikleri bir pakettir. Haziran indirimi nedir ne değildir diye merak edip geçenlerde cadde üzerindeki bayiye gittik. E220d AMG için sağolsunlar teklif verdiler, verdikleri fiyata daire alınır. Adaptif hız sabitleyici yok, arka camları koyu değil, suni deri döşeme var. Özetle, aynı segmentte rakibinde olanlar bu pakette yok ama fiyatı 680.000 TL. Bende o kadar eksiğe fiyatı bu ama size oluru şu kadar diyecek diye saf saf bekledim. Meğer 800.000 TL'den 680.000 TL'ye inmiş birde hekim indirimi yapacaklarmış. Beynimiz yanmadan çıktık bayiden. Sonra zaten ne düşünüyorsunuz diye arayan soranda olmadı.
    İndirimde sorarsan Mercedes'in tarihinde olmayan bir indirimmiş. Daha 2019 modelleri getirmemişler. Getirseler herhalde, lazım olan donanımlara sahip bir E serisi için 1.000.000 TL isteyecekler.
    benim baktığım exclusive paketti direk işte nappa deri ,ısıtma, hafıza, geri görüş, panaromik, elek. bagaj falan vardı. ilandaki arabalar gibi iyi fiyat o segmentte şuan sıfır araba için bence

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cKatmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nissan - VW ve Mercedes Türkiye ile çalışıyoruz

Nissan da 2018 öyle bir stok var ki yıl sonunda inanılmaz derecede kampanyalar bekliyoruz. Yoksa bitirmesi imkansız.

VW de 2017 0km bile araç var ne olacağı bilinmiyor.
    2017-2018 sıfır km hangi modeller var avantajlı fiyat verebilir misiniz ?

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017-2018 sıfır km hangi modeller var avantajlı fiyat verebilir misiniz ?
    Bizi sadece stoktaki aracı görebiliyoruz parça tedariği yaptığımızdan dolayı rakamlar hakkında bir bilgimiz yok maalesef

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E class için bir şey diyemem ancak 1 sayfa önce sorduğum C200 AMG yi biz babam için aldık. Baya dolu ve aldığımız fiyatı TR de herhangi bir bayi veremedi, sanırım antep bayisi baya şartları zorladı. Antepteki danışman da bizimkilere aynı şeyi söylemiş, gerçekten çok uygun kaçırmayın diye. Aynı şekilde Ankara da arkadaşlar sordurdu satış müdürüne vs. onlarda onayladı.

İşin aslı o paraları edecek bir araba değil ancak şartlar / ekonomi / gidişat 3 lüsüne bakınca daha da artacağı kesin.
    ABO TRADING
    STR

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E class için bir şey diyemem ancak 1 sayfa önce sorduğum C200 AMG yi biz babam için aldık. Baya dolu ve aldığımız fiyatı TR de herhangi bir bayi veremedi, sanırım antep bayisi baya şartları zorladı. Antepteki danışman da bizimkilere aynı şeyi söylemiş, gerçekten çok uygun kaçırmayın diye. Aynı şekilde Ankara da arkadaşlar sordurdu satış müdürüne vs. onlarda onayladı.

İşin aslı o paraları edecek bir araba değil ancak şartlar / ekonomi / gidişat 3 lüsüne bakınca daha da artacağı kesin.
    Hayırlısı olsun, kazasız ve belasız sürmenizi dilerim
    Aldığınız otomobilde ne donanaımlar var yazmanız mümkün mü? Mesela, arka camlar koyu mu? Adaptif hız sabitleme var mı?

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlısı olsun, kazasız ve belasız sürmenizi dilerim
    Aldığınız otomobilde ne donanaımlar var yazmanız mümkün mü? Mesela, arka camlar koyu mu? Adaptif hız sabitleme var mı?
    Çok teşekkürler. Ben İstanbul'da yaşadığım için aracı canlı görmedim, babamda öyle opsiyon donanım çok takılmaz, anlamaz da zaten ancak gece paketi altında arka camlar koyu, ön panjur farklı, yan aynalar farklıymış danışmanın saydığına göre. Birde Tekno plus mı dedi, teknoloji paketimi ne dedi onun altına elektrikli bagaj, anahtarsız giriş vs. mevcut. Geri kalan şeyler klasik AMG zaten.
    ABO TRADING
    STR

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun. Gerçekten son cümlenizde haklısınız.
    Geçen hafta bi arkadaşım almıştı bende sıfırını kullandım güzel araç ya ben çok seviyorum
    Kazasız belasız inşallah.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.6 tdi octavia için cam tavan,dsg vs full olarak 180bin civarı bi rakama aldık şirkete.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 tdi octavia için cam tavan,dsg vs full olarak 180bin civarı bi rakama aldık şirkete.
    Aynı araçtan mı bahsediyoruz , hurdasız fiyatı 163.750

Skoda / Octavia / 1.6 TDI / Style / ''O''KM-2019-OCTAVİA-1.6-TDİ-DSG-STYLE-CAM TAVAN-BAYİİDEN sahibinden.comda - 700499470

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı raptor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hurdasız fiyat derken burada hurdayı biz mi bulmamız gerekiyor?

Almanci Tane-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bu arada sanırım ötv indirimi ile ilgili 01.07.2019 tarihli Resmi Gazetede ÖTV teşviklerinin uzatılmasına ilişkin ne yazık ki bir karar yok
    always AT by AT

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler