User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
88 sonuçtan 77 ile 88 arası

Konu: Ikinci el tasit alirken 'kacinci sahibisiniz' sorusu sacmaligi

GEB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modelli araç alıyorsam, ben de soruyorum bilmediği noktada sigortacı abimden sorgulatıyorum. Ben nasıl titiz bakıyorsam aldığım kişinin de titiz olmasını titiz değilse bile arabaya neyin yapılıp neyin yapılmadığını bilmesini istiyorum. Elden ele gezmiş arabanın neresinde ne var ne yok en azından bir fikir sahibi eder aracının kaçıncı sahibi olduğunu bilen kişi.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önemli !

Geçmiş sahipleri ne olduğu belirsiz bi araba aldım zarar ettim. Güzel tecrübe oldu.

Ondan hariç 3 arabamda geçmişi belli, 2si 2. sahibinden, şu an kullandığım araç ise 5. sahibinden

Benim korkum Type-R'lardan yana, ben alana kadar hepsi 20 el değiştirir bu gidişle
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha daha pert araba almadım, komple boyalı temiz bir araba falan denk düşsse de alsam bir tane.
    Hemen veriyim komple boyalı mavi renk egeam var elimde hatta şuan boyada

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla kaçıncı sahibi olduğu kadar sahiplerinin kim olduğu da önemli.

Bugüne kadar aldığım araçların eski sahipleri 1 tanesi hariç hep zengin diyebileceğim adamlardı. 1 kere konsolostan araç aldım. ticaret 2 dakika sürdü.

Yetkili serviste arkadaşımı aradım bu plaka aracı alıcam ben diye , 5 sayfa bakım geçmişi var Enes , silecek suyu , silecek , yaz kış lastik değişimi dahil herşeyi biz yapmışız kaçırma dedi. fiyat teklifimi sundum yanımdaki görevliye , konsolos beyin dediği fiyatın ciddi altına. Aradı , benimle ilgilenen çalışanına beni sordu telefonda , içime sindi konsolos bey dedi bizimki . Kapattı hayırlı olsun dedi.

Zengin den araba almayı seviyorum , ses geldi yetkili servis , ışık yandı yetkili servis , lastik değişcek yetkili servis ya da pirelli vs.

Pazarlık yapması da kolay , gel seni uğraştırmayayım şu paraya ver alıyorum diyorsun genelde 3 aşağı 5 yukarı insan gibi bir teklif verirsen kırmıyor.

Beyfendi arayanı soranı , eksperi , bi ustam görsünü bitmez , X lira için yoğunluğunzun arasında uğraşmayın ben beğendim bu paraya almak istiyorum dedim hepsinde , orta yolu bulduk hep.

Tek sıkıntı kasıntı oluyorlar genelde , alttan alıp huyuna gidince mis gibi oluyor.

Orta halli adam oldumu arabaya zor bakıyor bakımı parçası belini büküyor ; yan sanayiye ucuza yöneliyor ister istemez.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sahipten ziyade geçmişi kanıtlamakta önemli. Çok rl değiştiren de geçmiş yalan oluyor.5. sahip olsa her sene el değiştirse serviste her şeyi yapılan arabayı almayacakmıyız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendimden örnek vereyim, 60 bin kmde bir araç aldım, aldıktan sonra bi baktım 6. Mı 7. Sahibi miyim neyim, bildiğin araba kaşara dönmüş, bi tane bebe geldi aaa benim arabam dedi, sonra başka bi tanesi gelip benim arabam dedi, nası ya dedim, haa biz 10 arkadaş değişmeli kullanıyoduk dedi, tam o sırada ustadayım araba çok yağ eksiltiyo diye şikayet ediyorum, sonra o bebe çıkınca sinirden dövecektim mına koymuşsunuz motorun diye. Aynı araçtan arkadaşımda var, 75 bin km de, ilk sahibi ve 4-4 lük araba. Az sahip değiştirmiş arabada risk yaşama olasılığı her zaman çok daha düşüktür. Ha risk var mı, ikinci elde her zaman vardır ama riski düşük tutmak önemlidir.

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşkım gerçekten sen ilksin :=))
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    saçma dediğiniz soru mesela buralarda sistemde otomatik görünüyor. hatta araba ilan sitelerinde otomatik sistemden çekip gösteriyor kaçıncı sahibi olduğunu, mesela ilk ve ikinci sahibinden olan araçlar ile 6 7 el değiştirmiş arabaların arasında 15-20bin tl fiyat farkı oluyor. yani arabaların ucuz olduğu ülkede bile kullanıcı sayısı bu kadar fiyat fark ettiriyorsa bunun bir sebebi var.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kacinci sahibisin sorusu tamamen arac hakkinda ne kadar bilgin varla alakali bir soru. Simdi adam 2.ci sahibiyim diyo. Soruyosun bakimlar ne zaman yapildi?Servise mi goturuyosunuz yoksa disarida mi yapiliyo? Bunlara bilmiyorum diyo. Lan nasil bilmiyosun. Bilmiyo cunku almis hemen cikaricak elinden. Bilgi lazim degil. Al sat ci misin yoksa gercekten binicimisin onu ogrenmeye calisiyolar. Ya adamlara plaka sase veriyosun. Kuzeni sigortaci sorgulatiyo. Senin ismin gokhan diyo arac sahibi başka biri. Dusun yani buralari bile kovaliyolar. Kaldi ki bu sorular ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim plakayı şaseyi versem benim aracın eski sahiplerini dökebilecek olan var mı?
    ben biliyorum aslında ama emin değilim bildiğim kadarıyla ilk tescil plakası hala üstünde
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ülkemize has bir soru , başka bir millette boyle soru sorulduğunu duymadım.aracın sahiplik sayısı artmasın diye satmaya korkar olacağız ilerde anlaşılan

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla kaçıncı sahibi olduğu kadar sahiplerinin kim olduğu da önemli.

Bugüne kadar aldığım araçların eski sahipleri 1 tanesi hariç hep zengin diyebileceğim adamlardı. 1 kere konsolostan araç aldım. ticaret 2 dakika sürdü.

Yetkili serviste arkadaşımı aradım bu plaka aracı alıcam ben diye , 5 sayfa bakım geçmişi var Enes , silecek suyu , silecek , yaz kış lastik değişimi dahil herşeyi biz yapmışız kaçırma dedi. fiyat teklifimi sundum yanımdaki görevliye , konsolos beyin dediği fiyatın ciddi altına. Aradı , benimle ilgilenen çalışanına beni sordu telefonda , içime sindi konsolos bey dedi bizimki . Kapattı hayırlı olsun dedi.

Zengin den araba almayı seviyorum , ses geldi yetkili servis , ışık yandı yetkili servis , lastik değişcek yetkili servis ya da pirelli vs.

Pazarlık yapması da kolay , gel seni uğraştırmayayım şu paraya ver alıyorum diyorsun genelde 3 aşağı 5 yukarı insan gibi bir teklif verirsen kırmıyor.

Beyfendi arayanı soranı , eksperi , bi ustam görsünü bitmez , X lira için yoğunluğunzun arasında uğraşmayın ben beğendim bu paraya almak istiyorum dedim hepsinde , orta yolu bulduk hep.

Tek sıkıntı kasıntı oluyorlar genelde , alttan alıp huyuna gidince mis gibi oluyor.

Orta halli adam oldumu arabaya zor bakıyor bakımı parçası belini büküyor ; yan sanayiye ucuza yöneliyor ister istemez.
    Beyfendi siz yetkili birine benziyorsunuz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler