User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
70 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Aracınıza arkadaş-eş-dost vs tarafından yapılan ve/veya tersi hasarlar...

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok takılmam ama göz göre yapılanlarda benim çok canımı sıkıyor;
    ->"kanka bi deniyim mi?"
    ->"dene dayi"
    (Soğuk motor) uraaaaaaaaaaaa, raaaaaaaa, raaaaaaa

->"Dayi verde bi deneyek?"
    ->"al dayi, ama lastik yok haberin olsun"
    şehir içinde viraj kasmaya çalışmak, 4 çeker 112bg arabaya yanlama denemesi(üstüne; yanlamıyormuş)
    123d

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayak üstü muhabbet ederken ısrarla her arkadaşımın hemen poposunu kaputa yaslaması illa o arabaya yaslanılacak yani..

bir keresinde de camdan bakıyorum kucağında bebekle geldi komşu ablamız, focus hb bagaj cam üzerinde fiber spoyler var oturttu oraya bebeyi onunla da kalmadı bi alıp havaya kaldırıyor bi spoyler üstüne atıyor bekliyorum o çat sesini ısrarla ama yok..
    Ne mutlu Türküm diyene

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 arkadaş 2 araba başka arkadaşımızın evine gidiyoruz. 1 arkadaş önde kendi arabasında diğer arkadaş benim yanımda ani fren yapmamız gerekti bende frenlerin ve lastiğimin kötü olduğundan bahsediyorum. İlerde 2. ani freni yapmak zorunda kaldık zayıf olan frenlerimiz sıcak hava sayesinde iyice zayıfladı. 3 sefer önümde giden arkadaşım aniden panik fren yapınca frene bastım ama evde kimse yok arkadan tıklamıştım.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde çok samimi arkadaşım bindiğinde otoban vs dinlemiyor sürekli camla oynuyor
    Sağ koltukta oturur 5 dkda bir camı açar kapar. Çokta sevdiğimden şimdi bişey desem yanlış anlıcak kendi arabasını bana gözü kapalı verir çünkü sağolsın ama takıntılıyız aga biz yapma yani sürekli cam mekanizmasını mı bozucan
    Bir de 1200 km giderim arabamda sigara içmem kayınpeder gelir biner ve 5. Dk dolmadan çat şöyle bir bakarım sonra da derki sen içmiyorsun dimi arabada ama her seferinde saygıdan da bişey demiyoruz işte sağolsun her zaman öz babam gibi davranır her konuda..
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motoru yeni almışım egzoz falan taktık. Kanı kaynayan arkadaşlar

Kanka bi anahtarı versene ilerden u atıp geleyim

Raaaatatatatataa patara kütere patara kütere. (motor soğuk)

Dedim kardeş napıyon sen hayırdır amk spor gazetesi.

egzoz patlıyo çok zevkli diyo.

O gün güzel bi kavga yaşandı aramızda. Sonra araya giren soğukluklar vs vs.
    Gözümden sakınıyorum millet ağzına sıçıyo.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emanet araç sürmemde vermemde ailem hariç

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 de E.30 um varken Borbet ler vardı. Sattım Orijinal jantları taktım. BBS o zaman 9 ofset li gri sarı alyan vidalı daha gelmemişti piyasaya. Çengelköy de akyol lastik yavuz abiden almıştım.2 ay bekledik o zaman.Dayı oğlu nikahı var hafta içi arabayı vermiştim.Neyse bunlar gitti gezdi geldi.pazar günü arabayı temizliyorum.o ne Sağ arka jantın yanak lar traşlanmış. Bir şey demedik tabi de çok koydu.Daha da kimseye vermedim araba falan.

Daha sonra e36 aldım. abim kurban bayramına gerede ye gidecekti. Yeğende 1 yaşında falan.Bende bayramda işteyim istedi arabayı. Bunlar yola çıkıyor bacanağıyla.Bacanağı Beyin tamiri işi yapıyor.Hendek parkshop ta bir müşteri kalıyor.407 dizel.Depo dolu adam bırakıyor anahtarı al napıyorsan yap diyip gidiyor. Bunlarda arabanın sorunu bildiğinden hemen yapıyorlar.Dizel diye ona binip gidiyorlar.Beni aradı. Araba parkshop da diye.Biraz tartıştım.Dedim anahtarı bırak oraya biryere gelip alıcam. Güvenlik sağolsun almış. Hareme gidecektim araç bulmaya. Komşum da akşam 12 gibi yola çıkacak araba hazırlıyor.Dedim abi böyle böyle Hendeğe kadar bıraktı beni. Aldım geldim. Sağolsun Bayram günü binlerce aracın girdiği yer.o zaman highway yoktu.En çok iş yapan yerdi.Arabayı otobüs yıkayanlar fırçayla yıkamışlar.Hare hare olmuş.Dedim adam vursa gitse ne diyecen bana.

Daha benle biryere gelmiyor bile.

punjhei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere arabamı başkalarına verdim birinde tampon sıfır takıldı komple boyandı diğerinde sağ taraf komple boyandı. Bir daha mı? Asla.
    peugeot 206 xs 110
    ford focus mk1 1.6 hb
    vw scirocco 160 manuel
    bmw e46 316i

bmw f30 320ied

punjhei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsteyene direk ben babama bile vermiyorum diyorum. Küsen kusebilir.
    peugeot 206 xs 110
    ford focus mk1 1.6 hb
    vw scirocco 160 manuel
    bmw e46 316i

bmw f30 320ied

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 senesinde o zaman civic si aracım var fatihte arkadaşlarla oturuyoruz,dediler güllüoğluna tatlı yemeye gidelim ama nasıl yağmur var.neyse bindik arabaya 3 arkadaş unkapanı köprü altında sol seritte anlamsızca bi leon duruyor,ama biz duramıyoruz haliyle farlar kaput çamurluk panel radyatörler gitti. o zaman ki parayla hayatımın en pahalı tatlısını yemiştim.Tatlı yemeye gidelim diyen arkadaşımın da cebinde akrep varmış öğrenmiş olduk
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benden isteyen arkadaşlarıma da istersen para iste ama arabamı isteme diyorum.

Bir keresinde kendi aracım ile bir yerden dönmeyeceğini bile bile dönmeye çalıştım ve ön tampon sağ altını parçalamıştım kendime ne sövmüştüm bu benim hatamdı tabiki.

Takıntılı olduğum konu ise araba kirli iken o camlar açılıyor cıyk cıyk çizilme sesi geliyor ya ona deli oluyorum yok abi o cam araba kirliyken açılmamalı açanı görünce tepki gösteriyorum..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eskiden çok takıyodum son 3 yıldır umrumda olmuyo başımada birşey gelmiyo eskiden ilk arabayı verdiğimde biri lip çatlatdı. sonra bi arkadaşım 2 lastiğe balon yaptırdı. başka biri lastiği yardı. 3 yıldır sorgusuz anahtarları veriyorum daha kimse dokunmadı bile kafaya taksam kesin 2 kere pert olurdu araba

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir gun arkadasla @Frid bulusacaz evlerinin onune gittim. Arabası (honda civic si) yol kenarında kaldirima sıfır park edilmis duruyor. Mahalleye girince aradim kanka ben geldim diye. Bu da balkondan disari bakiyormus.
    Evlerinin onu genis bir viraj. O zamanlar da bayagi apaciyiz. Ben o viraja girince el freni cek komple yaldir yaldir mahalleye gir. Aciyi tutturamadik tabi gittim sol arka camurluga bir ufak yaslandim
    tutanak vs doldurduk sigortadan boyandi.

Bende subaru varken ve Istanbul'a kar yagdigi guzel bir gun arkadasla @ruudvan ciktik. bir o sokak yan bir bu sokak yan derken arkadas bir yerde aciyi kacirdi fluance'a tosladık. kaput ucu camurluk far vs bir citir hasarlandi. Sonra gun bitince arabayi servise goturup beraber sokup toplayip ustaya boyatmistik.

C2 varken arkadasla beraber ise geldik. Sirketin onu biraz rampa. Duvara sıfır park edecem diye arkadasa dedim sen in ben sifir park edeyim. Tam inerken arkadas sen kapiyi elinden kacir. Tek kapi arac oldugu için kapı da agir ve buyuk. Kapı hızla duvara vurdu ucu 3 parmak iceri katlanmisti.

bir kac ani daha var aklima gelmedi simdi.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiden çok takıyodum son 3 yıldır umrumda olmuyo başımada birşey gelmiyo eskiden ilk arabayı verdiğimde biri lip çatlatdı. sonra bi arkadaşım 2 lastiğe balon yaptırdı. başka biri lastiği yardı. 3 yıldır sorgusuz anahtarları veriyorum daha kimse dokunmadı bile kafaya taksam kesin 2 kere pert olurdu araba
    Aslında en güzeli ya Berkay Hep diyorum, umursamıcam vs vs ama bir türlü kıyamıyorum abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi arabam fiesta dağ basinda kiz arkadasimla yolda kaldik hava -22derece. Telefon falan cekmiyor. Actim kaputu saga sola dokundum araba 3silindir calisti vurultulu sekilde ama gazdan gectigimde stop ediyor. Kiza dedim ki.ben calisinca gaza basicam sende kaputu kapat dedim. Motor calisti ben 4bin devirde sabit tutuyorum. Kiz kaputun ayakta tutan ayagi cikartmadan pat diye indirdi, kaput ayagi camurluk arasina kacti ve kiz hala kapatmaya ugrasiyor. Gazdan ayagimi cektim stop etti napiyon sen dedim kapatiyorum diyo. Ayaga baktim araya kacmis. Neyse gene calistirdim kaputu kapatmadan eve kadar 4bin devir sabit geldim. Frene bile basarken gaz fren iniyordum. Sabah bir baktim ki camurluk kasmis boyasi catlamiş. Arabanın tek boyasiz parcasi oydu ��

Kardesimde corsa 1.7 dti var motor yaptirdi 2.bin km rotaj yapti ,arabaya gozu gibi bakar bana emanet etti ariza varmis beyine baktir gel dedi. Isim vardi avm ye park ettim arkadan biri vurmus tampona. Tabi ben fark etmedim gittim arizayi gostermeye ariza yuksek hizda devir cevirirken ariza isigi yakiyor, cik otobana gazla gel dedi biraderim. Ciktim otobana gazladim geldim. Eve donduk bu motor nie sesli calisiyor dedi. Dedim ne alaka sonra arkaya bakti vuruk var burayi nere vurdun dedi dedim vurmadim. Servise gitti araba. Oyle bir gazlamisim ki egzoz ucu yanmis, tampon alti erimis, egzoz kumandasinin motoru erimis, en kotusude 1 silindirde piston eritme yapmis oda gomlekleri cizmis ,motordaki birkac parca kirilmis. Ben sok oldum �� Kardesim daha sana araba emanet edenin dedi.��

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıfır aldığım ibizamı 4 yıl boyunca nokta hatasız kullandım yıkatırken fırça bile sürdürmedim. Malımı da hiç sakınmam. Arkadaşlar ile yazlığa gideceğiz benim araç arkadaşın kapısında kalacak neyse bıraktım aracı arkadaşa da dedim anahtar sende kalsın bir şey olursa sağa sola çekersin. Ertesi gün aradı kanka arabayı vurdum dedi tamponu kaldırım kenarındaki demire sürtmüş. canın sağolsun dedim. Aracımın tek hatası oydu o şekilde de sattım zaten.

Mersonun kapıları normal araç kapısından daha ağır bizim bayan bir arkadaş her arabaya bindiğinde kapıyı öyle hızlı kapatıyor ki basınç hava kanalları tıkalı olsa aracın içerisinde sağır olursun.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    caravelleyi bir düğün için bir arkadaşa vermiştim. sağ sol arkayı dönüş sırasında vurmuş - bagajıda park sensörü olmasına rağmen park ederken vurmuştu 1 günde 3 hasar
    Lacivert vento yine bir arkadaş mobilya bakmaya giderken köpeğe çarpıp tampon farlar kaput şeklinde hasara uğratmıştı.
    Yine GCN15 lacivert ventoya BBS RSleri taktığımız gün bir arkadaş kaldırıma sürtmüştü
    canları sağolsun tabi.

bende @milksop 'un ZK m3 ile yeşilköy A&F sokağında harikalar yaratmıştım toplam 5 araba (hareket eden sadece ZK m3 idi)
    @Berkanokan itiraf.com

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baya malzeme varmış herkeste

Babam da zamanında bi Taunus almış, koldan vitesli falan. Amcama, enişteme falan veriyormuş arada lazım olduğunda.

"Ulan bi gün bi geldim, Mehmet (amcam) vites kolunu kırmış, yerine de tornavida takmış, bana arabayı öyle bırakıp gitmişti, söylemiyo da, ulan vites kolunu nasıl kırarsın" diye anlatıyordu O günden sonra da kimseye araba vermemiş.

Kuzenim evlenirken babamdan arabayı istemişti Mercedes diye. Babam da bunu anlattı, vermedi. Çok bozuldular Bana da hep tembih eder, kimseye verme arabanı diye. Hanımla ortak kullanıyoruz, kuzeniyle birlikte çalışıyorlar, geçende kuzen bi yere gitti geldi dedi. Verme dedim. O da bozuldu. Herkes bozuluyor

Millet hemen bozulup "amaaan ne de gıymetli araban varmış" moduna geçiyor. Arkadaş, kıçımı yırtıp çalışıp borca girip almışım, niye dandik gundik şeyler yüzünden arabam hasar görsün? Tamam canınız sağolsun da lotodan çıkmadı ki... Ha sanki kendi başına gelse aynı tepkiyi vereceksin de... İnsanlar bi alem.

cosekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir arkadaşım 5 dk arayla aynı arabaya 2 defa arkadan çarptı Trafikte telefonla uğraşmanın sıkıntıları...
    Coskun ARIKAN

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler