User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
70 sonuçtan 58 ile 70 arası

Konu: Aracınıza arkadaş-eş-dost vs tarafından yapılan ve/veya tersi hasarlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani donu sıyırdıysan dişini sıkmayı bileceksin... diyorsun
    Tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bileceksin de ucundan iliştirilebilir

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende tercih etmem ama bazen öyle durumlar oluyor ki hayır da denilmiyor araba lazım olduğunda.arkadaşların benzer durumlarını kendi aracımda da yaşadım yeri geldi bende istemeden yaptım.hatta en yakın zamanda patronun Q7sini o kadar dikkatli kullanmama rağmen dar bir sokakta geri gelirken çamurluktan vurdum adamın arabası komple çamurluk boyandı.

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı h.savas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sene 2011..
    babamın kamyonet ile benim araba arka arkayalar , babamın kamyoneti geri almam gerekti bi sebepten , geri geri gelirken kütt kendi aracıma vurmuştum ... (ön sinyali kırıp kaputu ezmiştim)

sene 2012
    baba ile tartıştık bi sebepten , yine araçlar arka arkaya , bu sefer kendi aracımı geri vitese takıp sinirden babamın kamyonetin kasasına vurmuştum , vurduktan sonra anahtarı kamyonetin kasasına atıp ordan uzamıştım .. (arka stopu kırıp bagajı ezmiştim)
    Sülo reyiz effect....

7 liralık berbere giderken 7 bin liralık Tempra'dan olan ulu MAHO!!!

Oznc35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taş yakından gelir misali benim olay; corsa dti aldığım gün erkek kardeşim ehliyetini aldı altına araba almış gibi olduk kendisi lisede de 1 sene çakınca lise son sınıfa ehliyetli girdi ben işe gidip geliyorum araba kapının önünde akşamdan pazarlığa başlıyo bizimki arabayla gideyim mi falan dedim tamam git hevesini al aradan bi 10 gün geçti akşam yine istedi dedim alma(bu arada okulla ev arası sözde 6 km ama yarım depo yakıtla verdiğim araba yakıt lambası yanık şekilde dönüyor her seferinde) ben işe gidince tabi almış gitmiş okula okul çıkış saati bi telefon serzenişini direk yazıyorum
    -abi bi daha bana araba verme,ben istesem de verme gerekirse anahtarı sakla
    ben: noldu oğlum?
    -arabayı park ederken kaldırıma vurdum
    ben:ee?
    -sis kırık,tampon çatlak,jant yamuk
    ben:lastikçiye git hallettir gerisine bakarız sonra(içimden küfür kıyamet tabi )

ertesi gün sanayiye gidiyorum araba kendi kendine şerit değiştiriyo falan lifte bi aldık salıncak oval olmuş, gerçeği 2 yıl sonra öğrendim kız arkadaşı varken yanında el freni çekmeye kalkıyo el freni tutmamış ilk anda sonra kendi kendine kitleyince arkaları kaldırıma yazılmış tabi
    sonra abi bana niye arabanı vermiyon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapının çarpılması mı desem ?
    4-5 saat inciğini cıncığını temizlediğin arabanın içine leş gibi ayakkabıyla girmek mi desem ?
    32. yaşım bitmek üzere, bu yaşıma kadar kimseden emanet araba istemedim, isteyenede aynı şekilde cevap veriyorum...
    malım seni veripte mi kötü olayım vermeyip temi muhabbetinde vermeyip kötü olanlardanım...

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sülo reyiz effect....

7 liralık berbere giderken 7 bin liralık Tempra'dan olan ulu MAHO!!!
    hee bide bu var

30 lira berbere para vermeyeyim diye 7 tl lik berbere giderken arabadayı pert etmiştim
    tabi ya ...

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Komşumuza emanet araba vermiştik, hiç bir şey olmamış geceye doğru anahtarı teslim etmişti,

Sabah görmüştük arabanın ön tarafının olmadığını

Pişkinlik lvl 99

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En yakin arkadasima gecen sene kiz arkadasiyla dogum gununu kutlicak diye arabayi verdim besiktastan aldi bizim ordan 30 dk sonra telefonum calmaya basladi goren tanidiklar olum o nasil araba kullanmak seni hic boyle gormedik hayirdir diye , kardesimiz ortakoy bebek sahilinde saglam gazlamis bizim aracla Bisey soylemedim tekrar istediginde hayir dedim bizden aracini mi sakiniyorsun oldu . Duzgun kullansa vursun kirsin kazadir olur der geceriz ama ben kiraladigim aracla bile cold start a sicak kapatmamaya dikkat ediyosam sen emanet aldigin arabayi duzgun kullan

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıl 2013 citroen C3 aracım var o zamanlar. Arkadaşlar ile cafe de maç izliyoruz devre arasında samimi bir arkadaşım aracı ver de bir berbere gideyim maç bitimine yetişirim dedi. Tereddütsüz al kanka ayıpsın dedim. Maç bittikten yarım saat sonra aradı telaşlı bir sesle kanka arabayı vurdum napıcaz şimdi felan dedi. Sende bir şey yoksa gerisi önemli değil kardeşim dedim. Aracı park ederken arka sol kapıyı nasıl becerdiyse park yerinden çıkan başka bir araca vurmuş. Sol kapı içeri girmiş. 1 hafta ezik kapıyla gezdik tabi sonra kabul etmememe rağmen masrafını karşılayıp yaptırmıştı kapıyı.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendede staj yaptığım şirketteki müdürümün arabası vardı,biryere gidip geldim sorun sıkıntı yok. Şirkete döndüğümde otoparka indim ama otopark kapısının anahtarı arabada yok. Güvenliğin kameradan görüp açması lazım. 1 korna 2 korna baktım tık yok dedim ozan şimdi burdan çık bakalım geri geri. Aynalar allaha bakıyor tabi arabanın burun yerde arkası gökte. Dar da bir alandı zaten,neyse geri geri geldim herşey iyi hoş artık nerdeyse caddeye çıktım. Tam manevrayı yaptım, içimden dedim ki allah allah bu kaldırım girişi bukadar geniş değildi. Kaldırımın üstünde büyük taşlar yok muydu. Tabi bunu düşündükten 2sn sonra bam diye bir ses geldi. Kör noktasına gelmiş sensör de ötmedi. Tamponun alt kısmı biraz traşlamıştım
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir gun arkadasla @Frid bulusacaz evlerinin onune gittim. Arabası (honda civic si) yol kenarında kaldirima sıfır park edilmis duruyor. Mahalleye girince aradim kanka ben geldim diye. Bu da balkondan disari bakiyormus.
    Evlerinin onu genis bir viraj. O zamanlar da bayagi apaciyiz. Ben o viraja girince el freni cek komple yaldir yaldir mahalleye gir. Aciyi tutturamadik tabi gittim sol arka camurluga bir ufak yaslandim
    tutanak vs doldurduk sigortadan boyandi.

Bende subaru varken ve Istanbul'a kar yagdigi guzel bir gun arkadasla @ruudvan ciktik. bir o sokak yan bir bu sokak yan derken arkadas bir yerde aciyi kacirdi fluance'a tosladık. kaput ucu camurluk far vs bir citir hasarlandi. Sonra gun bitince arabayi servise goturup beraber sokup toplayip ustaya boyatmistik.

C2 varken arkadasla beraber ise geldik. Sirketin onu biraz rampa. Duvara sıfır park edecem diye arkadasa dedim sen in ben sifir park edeyim. Tam inerken arkadas sen kapiyi elinden kacir. Tek kapi arac oldugu için kapı da agir ve buyuk. Kapı hızla duvara vurdu ucu 3 parmak iceri katlanmisti.

bir kac ani daha var aklima gelmedi simdi.
    bu kadar kısa ve masum değil senin hikayeler
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Frid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar kısa ve masum değil senin hikayeler
    Ahahaha dogru ya laa. Ben linea patlamasini unuttum. Onu sen yazmak istermisin pampa

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahaha dogru ya laa. Ben linea patlamasini unuttum. Onu sen yazmak istermisin pampa
    belgeli halde arabanın konusunda var zaten kanka
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler