User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
152 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Suudi Arabistan'ın VW fabrikasına Taş Koyma Durumu ?

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 30 a aldım adam 31 dese almayacaktım.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Cliosportve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gazete, ekonomik açıdan Passat ve Superb modellerinin üretimi için Türkiye'de karar kılındığını ve şirketin bu karardan dönmek istemediğini de kaydetti.

Handelsblatt'a konuşan kaynaklar, dolayısıyla fabrika için yer seçiminde değişiklik beklemediklerini belirtti."

Yani bu ne demek, biz de cici gözükmek için erteliyoruz yalandan.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Gazete, ekonomik açıdan Passat ve Superb modellerinin üretimi için Türkiye'de karar kılındığını ve şirketin bu karardan dönmek istemediğini de kaydetti.

Handelsblatt'a konuşan kaynaklar, dolayısıyla fabrika için yer seçiminde değişiklik beklemediklerini belirtti."

Yani bu ne demek, biz de cici gözükmek için erteliyoruz yalandan.
    Tam onu yazacaktım.. Ayyyynen öyle.

İçeride olası bi boykot yerim bişey olur diye dötleri atıyodur. O tepkiyi çekmek yerine fabrikayı 20 gün geç kurarım der...
    Daha 1 sene anca kurulur zaten fabrika... Vakit var.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beyler barış güçlüyken yapılır, zayıfken ancak Serv imzalanır... 1 ay sonra eğer bu kararlılığı sürdürürsek Trump diyecek 'askerimizi çektik emri ben verdim oraya Türk askeri girdi sıkıntı yok!', Rusya diyecek 'bizim bilgimizle yapıldı!' AB ise yine konuştuğuyla kalacak, bu dünya Çin'i 100 sene yok saydı ama bu kadar kalabalık bir nüfusun oluşturduğu pazardan mahrum kalamazlardı, Komunist Çinlilerle her türlü iş birliğini yaptılar... operasyonda amaca ne kadar çabuk ulaşırsak bu hava o kadar çabuk dağılır...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler barış güçlüyken yapılır, zayıfken ancak Serv imzalanır... 1 ay sonra eğer bu kararlılığı sürdürürsek Trump diyecek 'askerimizi çektik emri ben verdim oraya Türk askeri girdi sıkıntı yok!', Rusya diyecek 'bizim bilgimizle yapıldı!' AB ise yine konuştuğuyla kalacak, bu dünya Çin'i 100 sene yok saydı ama bu kadar kalabalık bir nüfusun oluşturduğu pazardan mahrum kalamazlardı, Komunist Çinlilerle her türlü iş birliğini yaptılar... operasyonda amaca ne kadar çabuk ulaşırsak bu hava o kadar çabuk dağılır...
    operasyonun amacı ne?
    %51 mi?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    operasyonun amacı ne?
    %51 mi?
    bunun cevabını seçmen verir, ben başından beri Suriye sınırında güvenlik kuşağı taraftarıyım, bunda geç kaldık ama Suriyelilerin geri dönüşü için güvenli bir bölge şart, daha önce de yazdım, Suriye'de nüfus kalmadı resmen, Esad Şam'da AVM açıyor, baloya katılıyor, denize giriyor halkın arasında dolaşıyor vs ama adamın ülkesi Şam'dan ibaret değil, ülkesinin %70'ini şu anda kontrol edemiyor belki de bir daha asla kontrol edemeyecek, kendi güvenliğimizi bir sağlayalım sonrasında Suriye politikasındaki hatalarımızı inşallah seçmenimiz de kendince değerlendirir ve gereğini yapar...

Dün Fransa maçında spor-siyaset karışmasın dendi, çok doğru... Ama terör-spor Beşiktaş maçında patlayan bombayla zaten iç içe girmedi mi? unuttuk mu? Umut Bulut'un babası, oğlunu izleyip eve dönerken benim çok sevdiğim lise hocamın da öldürüldüğü Kızılay'daki patlamada ölmedi mi? önce gereğini yapalım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunun cevabını seçmen verir, ben başından beri Suriye sınırında güvenlik kuşağı taraftarıyım, bunda geç kaldık ama Suriyelilerin geri dönüşü için güvenli bir bölge şart, daha önce de yazdım, Suriye'de nüfus kalmadı resmen, Esad Şam'da AVM açıyor, baloya katılıyor, denize giriyor halkın arasında dolaşıyor vs ama adamın ülkesi Şam'dan ibaret değil, ülkesinin %70'ini şu anda kontrol edemiyor belki de bir daha asla kontrol edemeyecek, kendi güvenliğimizi bir sağlayalım sonrasında Suriye politikasındaki hatalarımızı inşallah seçmenimiz de kendince değerlendirir ve gereğini yapar...

Dün Fransa maçında spor-siyaset karışmasın dendi, çok doğru... Ama terör-spor Beşiktaş maçında patlayan bombayla zaten iç içe girmedi mi? unuttuk mu? Umut Bulut'un babası, oğlunu izleyip eve dönerken benim çok sevdiğim lise hocamın da öldürüldüğü Kızılay'daki patlamada ölmedi mi? önce gereğini yapalım...
    reis ne zaman lokomotifin başına geçse binmek için arkasında kuysuk oluyor sağcısından solcusuna Atatürkçüsünden islamcısına herkes
    reis bu ülkede yenilmemezliğin formülünü bulmuş öyle ya da böyle..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gereği derken?
    10 ekim patlamasını yapan ışidçiler adanada abi kardeş trafik çevirmesinden ellerini kollarını sallayarak geçtiler
    sonrasında davutoğlunun açıklamasını hiç unutmadım "ankara patlaması sonrası oylarımız arttı"

bu ülkede siyaset konuşmak büyük zaman kaybı
    kaan ayhan asker selamı vermemiş dün ekşiye gideyim de biraz çomarlık yapıp bebeyi linç edeyim

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ortada konuşulacak bir bomba olayı mı var ? Oy vermezseniz terör çoşar deyip seçimde oy yetmeyince patlamalar oldu. Yine söylüyorum ben tiyatroyu sevmiyorum, metinden dışarı çıkılmıyor falan çok sıradan geliyor.
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    reis ne zaman lokomotifin başına geçse binmek için arkasında kuysuk oluyor sağcısından solcusuna Atatürkçüsünden islamcısına herkes
    şahsen benim için tek gerçek Atatürk ve Türkiye Cumhuriyetidir, iktidar kötü diye önümüzdeki 100 seneyi de riske atmamalıyız, ama tespitin doğru, şu anda bazıları benim gibi düşünerek destek verirken büyük çoğunluk birilerine şirin görünmek için yapıyor bunu, muhalefet bile gereken siyaseti sağlayamazken bireysel akıl haricinde yapacak bir şey şeyim yok...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şahsen benim için tek gerçek Atatürk ve Türkiye Cumhuriyetidir, iktidar kötü diye önümüzdeki 100 seneyi de riske atmamalıyız, ama tespitin doğru, şu anda bazıları benim gibi düşünerek destek verirken büyük çoğunluk birilerine şirin görünmek için yapıyor bunu, muhalefet bile gereken siyaseti sağlayamazken bireysel akıl haricinde yapacak bir şey şeyim yok...
    o zaman reisin bu ülkeyi istediği kadar yöneteceğinde hemfikiriz yani
    oyum mu düştü yapıştır bir operasyon bitsin
    7 haziran-1 kasım arası nasıl tekrar tek başına iktidar oldu ama
    ülke yangın yeriydi o ayrı "söz konusu vatansa gerisi teferruattır"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu detayı da ekleyeyeim; ülkede o dönem olan patlamaları suriyeden gelen cihatçılar yada teröristler yapmadı
    bizzat Tr pasaportu taşıyan TC vatandaşı insanlar ve burada faaliyet gösteren örgütler tarafından yapıldı
    Suriyeye o patlayan bombalar için girmedik
    anlaşılan hakan fidanın tapeleri çok çabuk unutulmuş
    ulan kaan ayhan bak merih yakana yapışıyor asker selamı ver diye
    demekki sen yerli ve milli değilsin

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Büyük bug

Ve o bug bizi bitirecek

Dış politikada ki hatalar sonumuz olacak
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bakın hala şunu unutuyoruz, yarın bu iktidar gidecek, o zaman ne olacak? Amerika para musluklarını açacak, PKK saldırıları kesecek, AB buyurun tam üye olun diyecek, kardeşim Esad bütün Suriyelileri geri alacak, Barzani Kürt devleti amacımız yok en büyük Türkiye diyecek vs vs.. gerçekten bunu mu umuyoruz? hükümet ayrıdır devlet ayrıdır, hükümete cezayı seçimde seçmen verir ama Suriyeliler için geri dönüşü sağlamak şart, haa bu imkanı sağladık döndüremiyorlarsa zaten reis hükümet vs kalmaz...

operasyonun olduğu gün Suriyelerin ağırlıklı olduğu bir ortamdaydım, dev ekranda operasyon görüntüleri veriliyordu, bir tanesi bile dönüp bakmadı neler oluyor diye... geçmiş 17 sene hatalarla dolu ve de bu hatalar artık kendi ülkemizin varlığını tehdit edecek duruma geldi, bu durumu ortadan kaldırmak için akıl üretmemiz lazım, benim aklım 20 millik tampon bölge, bunun da oyla siyasetle alakası yok... kendi görüşümdür beni bağlar, benim oy verdiğim parti bile kendini lokomotife vagon yaptı, her şeyi görüyorum...

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah askerimize yardım etsin devlet hükümet ayrıdır tabii hükümeti desteklemesek bile bu bambaşka bir konu.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen'in Türkiye yatırımını bir süreliğine askıya aldığını duyurmasının ardından bugün çıkan söylentiler;

Romen ekonomi gazetesi Ziarul Financiar’a konuşan Romanya Ticaret Bakanı Stefan Radu Oprea, “Volkswagen Grubu ile yeniden müzakere başlattık” dedi.

Turkiye kararını erteleyen Volkswagen, Romanya'yla yeniden muzakereye başladı - Diken
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Korkutma turları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VOLKSWAGEN YATIRIMA DEVAM EDECEK" Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, yatırımın durdurulmadığını söyledi ve olumsuzluk görmediğini söyledi.

İstanbul'da düzenlenen bir toplantıda konuşan Turagay, "Volkswagen şu anda yatırımını durdurmuş durumda değil. Volkswagen yatırımı devam edecek." diye konuştu.

"YATIRIM DURDURULMADI" Turagay, konuşmasına şöyle devam etti; "Volkswagen , şu anda yatırımı durdurmuş durumda değil. Bunu net bir şekilde ortaya koyalım. Volkswagen yatırımı devam edecek. Şirket kuruldu biliyorsunuz. Bir 'on hold'a (beklemeye) alınmış durumda, o da mevcut konjonktürden kaynaklanan bir şey... Bununla ilgili sürekli spekülasyonlar çıkarılması da aslında hoş değil. Sonuçta şirketin yönetim kurulu bir karar almış. O karar çerçevesinde şirket de kurulmuş, gerekli adımlar da atılacak. Ben orada bir olumsuzluk görmüyorum."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler