User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Yol Üstü Alışveriş Durakları

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up Yol Üstü Alışveriş Durakları

Forum da benzer konu aradım fakat bulamadım. Herkes için yararlı bir konu olacağını düşünüyorum.

Hepimiz yaz ayı ile birlikte tatil planları yaptık ve rotalar belirledik.

Paylaşımlara da bakarsak genel olarak çoğumuz Ege Ve Akdeniz bölgelerini tercih ediyoruz..

Yol güzergahları için de uygun alışveriş yapılacak yerler var mıdır ? Örnek (Avm-Outlet-Dükkan yada Fabrika Mağazası gibi)

Özellikle yazlık giyim-plaj kıyafeti-aksesuar vs vs şeyler tarzında uyguna alınabilecek bölgeler dükkanlar muhakak vardır gezip gören tecrübe eden arkadaşlar burada paylaşırsa gidecek dönecek olan arkadaşlara yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Şahsen ben geçen sene giderken Söke de Outlet tarzı yerler vardı oraları gezmiştim bir şeyler almıştım gidecek ve oradan geçecek arkadaşlara tavsiye ederim..
    Konu Evrenoz tarafından (11-07-2019 Saat 15:21 ) değiştirilmiştir.
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnternetten kaynaklı yazım yanlışından sonra düzeltmeler yapıldı.

Güncel diyebiliriz..

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sanırım düz mantık olacak ama 5 veya 7 yıl önce memleketime arabayla giderken biyerde durdum bir çorbaya 20 tl verince gidene kadar sövdüm bidaha yolda biryere girenin mk dedim girmedim,ufak bir çanta artık mevsimine göre erik şeftali armut kiraz pide vs hiç kazıklanmadım sadece yakıta para ödüyorum
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım düz mantık olacak ama 5 veya 7 yıl önce memleketime arabayla giderken biyerde durdum bir çorbaya 20 tl verince gidene kadar sövdüm bidaha yolda biryere girenin mk dedim girmedim,ufak bir çanta artık mevsimine göre erik şeftali armut kiraz pide vs hiç kazıklanmadım sadece yakıta para ödüyorum
    Haklısınız hocam, genelde çoğu tatil bölgesi pahalı oluyor yol boyların da bir ihtimal ucuz outletler olduğunu düşünerek yol yapacak arkadaşlara bu konuyu açarak yardımcı olmak istedim..

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ege tarafına gidiyorsanız
    Denizli den geçerseniz Bornoz Havlu çeşitleri cok uygun ve kaliteli oluyor yol kenarında fabrıka satıs mağzaları oluyor uğrayabılırsınız.
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denizli den geçerseniz Bornoz Havlu çeşitleri cok uygun ve kaliteli oluyor yol kenarında fabrıka satıs mağzaları oluyor uğrayabılırsınız.
    özellikle Buldan tarafı. Çok az yol uzatıyor ama değiyor

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    denizlide alışveriş için yol üzeri değilde Buldanın içine girmek lazım çeşit ve fiyatlar fark ediyor ağam diye de bi kebapçı var tavsiye ederim

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ege dönüşü muhakkak Aydın Çöpşiş yerim. Somuncu Baba favorimdir. Tavsiye ederim.

İş için Ankaraya gittiğimde çitlekçi kuruyemiş için uygun. Kırıkkaledeki fabrika satış mağazasına girince kendimi kaybetmişliğim var. Hediyelik düşünülebilir.

Susurluk Belediye Tesisleri tost ayran molası için uygun.

Çanakkale-Balıkesir hatları için tavsiye alınır
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ege dönüşü muhakkak Aydın Çöpşiş yerim. Somuncu Baba favorimdir. Tavsiye ederim.

İş için Ankaraya gittiğimde çitlekçi kuruyemiş için uygun. Kırıkkaledeki fabrika satış mağazasına girince kendimi kaybetmişliğim var. Hediyelik düşünülebilir.

biraz genelleme olacak ama, hiçbir izmirli ve aydınlı ortaklar ve civarında çöpşiş yemez hem pahalı hem lezzetsiz bence. Eskiden bodrum-marmaris yollarında sote güzel yerler oluyordu ama artık buralara istanbul tayfası çok geldiğinden biraz daha ana yoldan çıkıp yerler bulmak gerekli.
    söke outlette keza baya ucuz olurdu zamanında ama normal bi avmden farkı kalmadı heryerde aynı fiyat. ama yol kenarlarında çok güzel taze meyve satanlar oluyor. gerçi onlarada kanmamak lasım. mesela kırkağaç kavunu daha çıkmadı ama kırkağaç-akhisar komple kırkağaç kavuncusu dolu
    özetlemek gerekirse anayol üzerinde ne düzgün yemek yencek yer, nede ucuza alışveriş yeri kaldı.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özellikle Buldan tarafı. Çok az yol uzatıyor ama değiyor
    Alıntı Ahmetfikri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    denizlide alışveriş için yol üzeri değilde Buldanın içine girmek lazım çeşit ve fiyatlar fark ediyor ağam diye de bi kebapçı var tavsiye ederim

Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz genelleme olacak ama, hiçbir izmirli ve aydınlı ortaklar ve civarında çöpşiş yemez hem pahalı hem lezzetsiz bence. Eskiden bodrum-marmaris yollarında sote güzel yerler oluyordu ama artık buralara istanbul tayfası çok geldiğinden biraz daha ana yoldan çıkıp yerler bulmak gerekli.
    söke outlette keza baya ucuz olurdu zamanında ama normal bi avmden farkı kalmadı heryerde aynı fiyat. ama yol kenarlarında çok güzel taze meyve satanlar oluyor. gerçi onlarada kanmamak lasım. mesela kırkağaç kavunu daha çıkmadı ama kırkağaç-akhisar komple kırkağaç kavuncusu dolu
    özetlemek gerekirse anayol üzerinde ne düzgün yemek yencek yer, nede ucuza alışveriş yeri kaldı.
    Kısmetse pazartesi gecesi vapura binip erdeğe geçiyorum oradan ağır ağır bodruma inmeyi hedefliyorum.

Bahsettiğiniz yerlere uğramayı düşünüyorum arkadaşlar..

Belirlediğim yol güzergahı sizce uygun mudur daha kısalacak bir yol var mıdır ?

Ya da yolda radar vs şeylere dikkat etmem gereken yerler var mıdır ?

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bercesteye gitmeyinde nereye giderseniz gidin. sağlam iteliyorlar ve ilgi alaka güler yüz sıfır.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kahvaltı için balıkesiri geçtikten sonra akhisara gelmeden yol üzerinde sol tarafta saklı vadi tavsiye ederim kahvaltısı gerçekten iyidir

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'e yabancı misafirlerim vardı Topçu da yiyelim dedik akşam. Sadaka gibi iki gram et olan tabak getirdiler üstüne dünyanın hesabı. İzmir civarında başka önerin varmıdır bilmem ama Aydın'dakiler hem lezzet hem fiyat olarak meşhur topcuyu tokatlar.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalya'ya gidenler Burdur'dan ceviz ezmesi almayı unutmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir'e yabancı misafirlerim vardı Topçu da yiyelim dedik akşam. Sadaka gibi iki gram et olan tabak getirdiler üstüne dünyanın hesabı. İzmir civarında başka önerin varmıdır bilmem ama Aydın'dakiler hem lezzet hem fiyat olarak meşhur topcuyu tokatlar.
    oo topçu yılların iteleyicisi, forumun orda cihan et var ucuz değil ama çokta üzmez,
    turgutlu salihli arasında cref ahmet var başarılı.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmetse pazartesi gecesi vapura binip erdeğe geçiyorum oradan ağır ağır bodruma inmeyi hedefliyorum.

Bahsettiğiniz yerlere uğramayı düşünüyorum arkadaşlar..

Belirlediğim yol güzergahı sizce uygun mudur daha kısalacak bir yol var mıdır ?

Ya da yolda radar vs şeylere dikkat etmem gereken yerler var mıdır ?

yollarda radar oluyor zaten bodruma giderken bir sürü çevirmeden geçiliyor. genelde radarlardan önce kücük ücgen uyarı levhası koyuyolar

eğer bütçe sorun değilse, akhisardan otobana girerseniz, aydın otobanı söke çıkışına kadar otobandan çıkmazsınız. söke-didim arası uzun düzlükte kesin radar olur.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bercesteye gitmeyinde nereye giderseniz gidin. sağlam iteliyorlar ve ilgi alaka güler yüz sıfır.
    Pazarlama dolayısıyla sürekli uzun yola gidiyorum. Berceste'ye gitmeyeyim diye nereye gittiysem pişman oldum. Ankara güzergahı üzerinde adamakıllı bir şey yiyecek ve kazıklanmayacak bir yer yok, yine en iyisi berceste
    Savaş MotorSports

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AlwaysFast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazarlama dolayısıyla sürekli uzun yola gidiyorum. Berceste'ye gitmeyeyim diye nereye gittiysem pişman oldum. Ankara güzergahı üzerinde adamakıllı bir şey yiyecek ve kazıklanmayacak bir yer yok, yine en iyisi berceste
    Highway iyi değil mi ya Ben orada yiyorum istanbul - ankara giderkende dönerkende
    - Bize Her Yer TRABZON

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çine de köfte ve çöp şiş yemeyin sözde en iyi yerine gittim kasap Mehmet mi ne baya büyük kalabalık o köfte yanına konulan baharat ile İstanbula gelene kadar geğirdim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler