User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kredi kartı aidat ücreti (akbank)

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2010dan beri axess kullaniyorum ben de, şimdiye kadar hiç kart ücreti ödemedim. Maaş müşterisi olmayi geçtim, kredi kartı dışında açık hesabim bile yok akbankta. Her yil ücret yansittiklarinda ariyorum, 6ay kart kapatmama sözüne karşılık ücreti iade ediyorlar.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı e.sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010dan beri axess kullaniyorum ben de, şimdiye kadar hiç kart ücreti ödemedim. Maaş müşterisi olmayi geçtim, kredi kartı dışında açık hesabim bile yok akbankta. Her yil ücret yansittiklarinda ariyorum, 6ay kart kapatmama sözüne karşılık ücreti iade ediyorlar.

Pazarlığa bağlı o biraz. Bana da yarısını iade ettiler. Artık kapatıyorum. 6 aylık süre bitti.
    Instagram: mutusgarage

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadasla konustum ara bankayı kredi kartı ucreti ödemiyorum de dedim. Sonra biri seni arıyor ikna etmeye calışıyor diye . Adamın kartını pat diye kapattlar aklıma geldikce gülerim
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dirk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasla konustum ara bankayı kredi kartı ucreti ödemiyorum de dedim. Sonra biri seni arıyor ikna etmeye calışıyor diye . Adamın kartını pat diye kapattlar aklıma geldikce gülerim

hahahah benim arkadaşın da benzer durum olmuştu.

Hesapta parası az varmış, yoldan dönüyorlar. Bu da kapatma talebinde bulunmuş 7 gün içinde demişler. 2. gün bir yerde dönüyor, yemek yiyorlar kartı deniyor yok.
    Meğer banka hızlı davranıp 2. günden kullanıma kapatmış.

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bu seneye kadar iptal ettirmiştim bu sene edemedim edemedikleri kapattırdım. Bu arada dipnot her bankanın en az 1 tane masrafsız kredi kartı olmak zorunda garanti ve finans ın bu şekilde olan masrafsız kartlarını kullanıyorum.
    1.6tdi.
    Ecutech.

mstfcn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akbankın da free kartı var aidatsız.
    Her maaş müşterisinden aidat alınmayacak diye birşey yok bu arada anlaşmaya bağlı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mstfcn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbankın da free kartı var aidatsız.
    Her maaş müşterisinden aidat alınmayacak diye birşey yok bu arada anlaşmaya bağlı.

Şirketin anlaşmasına bağlı aynen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir not, gerçi burada yakında emekli olacaklar yoktur muhtemelen
    Çalışırken kart limitinizi mümkün olduğu kadar yükseltmeye çalışın.
    Emekli olunca adam gibi limit vermiyorlar yani başvuruya
    Okumadan imzalamam.....

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gs bonus kullanıyorum .garanti bankası 124 tl aidat yansıtmış. gecen senede 100 lira gibi bir rakamdı.
    6 ay kapatmama garantisine 35tl bonus verıyorlar.Allah razı olsun.
    gecen ay yurtdısı usd alısverısımde kuru 30 kuruş yukarıdan alarak tl ye cevırdıler o anki kura göre 150 tl farkediyordu.
    2 kere aradım dönücez diyip dönmüyorlar.kartımın doviz ödemesine açık olması gerekiyormuş o farkı vermemek için. daha önceden döviz ödeyen kart birden tl ye dönmüş.
    2 adet otomatik ödemem var.genelde taksit kullanmam.her ayda muntazam ekstreyi öderim.
    sırf garanti bankası hesabı yaygın diye hızlı havale yapabileyim diye kullanıyorum.
    bir yandanda enpara hesabim var.(sorunsuz muazzam hizmet)

ne yapayım ben şimdi.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs bonus kullanıyorum .garanti bankası 124 tl aidat yansıtmış. gecen senede 100 lira gibi bir rakamdı.
    gecen ay yurtdısı usd alısverısımde kuru 30 kuruş yukarıdan alarak tl ye cevırdıler o anki kura göre 150 tl farkediyordu.
    2 kere aradım dönücez diyip dönmüyorlar.kartımın doviz ödemesine açık olması gerekiyormuş o farkı vermemek için. daha önceden döviz ödeyen kart birden tl ye dönmüş.
    2 adet otomatik ödemem var.genelde taksit kullanmam.her ayda muntazam ekstreyi öderim.
    sırf garanti bankası hesabı yaygın diye hızlı havale yapabileyim diye kullanıyorum.

ne yapayım ben şimdi.
    cok yurtdisi alisveris yapiyorsaniz, akbank kredi karti tavsiye ederim. Doviz odeme olayi yok, miktari TL cevirirken kur oranlari neredeyse ayni.. Ben cokca kullaniyorum, memnunum. Tabi islem saatinin turkiyedeki mesai saati icinde olmasina dikkat etmek lazim.

Dediginiz gibi garantide EUR/DOLAR/TL odemeleri farkli tutuluyordu diye aklimda. Bir anda donme hikayesi, arada kanunla cikiyor, mesela tum kartlar internete/yurtdisina kapatiliyor kanun karari ile, sonrasinda musteri beyani ile acilmasi gerekebiliyor. Son kanunlari takip etmedim belki boyle birsey olabilir.

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumları okumadım..

aidatsız faizsiz kart istiyosan kuveyt türk kartını kullanmanı tavsiye ederim..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar ben Tüketici Hakem Heyetinde raportörlük yapıyorum. Maalesef bankaların aldığı ücretler yasal. Lakin şöyle bir durum var. 3 Ekim 2014 tarihinde fiilen uygulanmaya başlayan 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre bankalar asıl kartlar ve ek kartlara (ek kart aidatı aslının yarısını geçemez) aidat alabilmelerinin önü açıldı ve hali hazırda belli bir limit getirilmedi. Lakin tüketicilere aidatsız kart hizmeti sunma zorunluluğu da getirildi. Şöyle ki siz bankanıza gidip aidatsız kart istiyorum dediğinizde şayet kart çıkmasında engel bir durum yok ise ya da mevcut kartınızı aidatsız kart ile değiştirmek isterseniz bunu yapmak zorundalar. Ha bu kartlarda taksit olayları vs limitli oluyormuş lakin zaten zorda kalmadıkça karta başvurmayanlar için gayet iyi bir seçenek. Yahutta maaş müşterisi olanlardan genelde aidat almıyorlar ama bu tamamen banka ile akdedilen sözleşmeye bağlı. Maaş müşterisi olurken kart başvurusunu da imzalatıyorlar. Eğer aidat alınmaz ibaresi yok ise kesinlikle kabul etmeyin size zorla kart veremezler. Lakin kanun artık diyor ki ben sizi bir yere kadar kollayabiliyorum ama sizde bir zahmet imzaladığınız şeyden haberdar olun artık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yorumları okumadım..

aidatsız faizsiz kart istiyosan kuveyt türk kartını kullanmanı tavsiye ederim..
    alkollü mekanlarda geçmiyor diyorlar?
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Garanti Bonus 124 lira itelemiş bana da. İçindeki bonusu kullanıp kapatmayı düşünüyorum ben de. Sanırım Enpara'nın kredi kartına başvuracağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En güzeli benim pederin taktik.

Arayıp bağırıp çağırıyo 3-5 küfür ediyo, her ıyl şu kadar harcama yapıyorum karttan bi de kart aidatı alıyosunuz diye, Hemmmmencicik iptal ediyolar Senelerdir değişmedi
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çoğu bankanın ücretsiz seçeneği var. Misal garantide flexi, yapı kredide world eco, akbankta free.(bunlarda bazı taksitlendirme ampanyaları için ektstra ücret talep edebiliyor) Onun dışında ben enpara kredi kartını kullanıyorum 2. senem 2 ay daha 10dan fazla 10 tl üzeri harcama yaparsam 2.kez 100 tl iade edecekler Her ay 3 tane ücretsiz taksitlendirme hakkı mevcut vs. Bir tanedir enparanın kartı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ne yapayım ben şimdi.
    Bende garanti bonus kullanıyorum her yıl aradığımda yaklaşık 60-70 tl civarı bonus yüklemesi yapıyorlar

Kartı kapatırım diye blöf yaptım kapatıyorlardı vazgeçtim
    📖Oku! Diye emreden okudunmu diye sormazmı ?

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iş bankası maximum da 88+4 vergi yansıtmış yeni fark ettim, aradım önce bir adam çıktı sonra ilgili kişiye yönlendiriyorum dedi
    0900 lü sohbet hattı edasıyla bir bayan bağlandı otomatiğe bağlamış bir şekilde kartın nerede ne kadar avantajları varsa sıralamaya başladı
    ısrarla iptalini istedikçe de şu an ekranıma bir kampanya düştü (yersen) bu bedeli puan olarak yansıtabilirim iptal ettirmezseniz dedi
    sırf daha fazla onu dinlememek için kabul ettim
    Ne mutlu Türküm diyene

alper_pug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah konuyu görüp gaza geldim enpara için başvurdum. 1 saat sonra eleman geldi iş yerine açtı hesabı gitti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler