User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
50 sonuçtan 39 ile 50 arası

Konu: Kredi kartı aidat ücreti (akbank)

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende az önce konuyu görüp ufak bir araştırma yaptım ve kredi kartımı komple kapattırdım

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    World Karta 2008 den beri 1000 tl aidat ödemişim.Bu ay başıda aidat zamanı 150 tl olmuş iyice abarttılar artık.Arayıp aidatı iptal etmiyorlarsa kapatıp enparadan devam etcem bende.Enparayı daha 1 sene kullandım aidat almayı bırak üstüne para verdi adamlar.
    Dr.Ecu

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapıkrediyi aradım kısa bi münakaşanın ardından , 10 yıllık müşteri olduğum için 6 ay kapatmama koşuluyla %75 indirim uyguladılar 142 tl yerine 36 tl oldu aidat
    Dr.Ecu

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enpara'nın gözünü seveyim ya sürekli alışveriş yapan biri değilim zaten lazım oldu mu da 1.000 TL'lik dilimlere dikkat ederek anlaşması var mı yok mu bakmadan alıp vadesiz 6'ya böldürüyorum, trafik cezaları falan kabus olmaktan çıktı.

Başka kart kullanmayı bıraktım ben

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ykb iade yapmamakta ısrarcı olursa kartı kapattırıyorum. 1-2 ay sonra arayıp aidat iadesi yapıp kartı kullanıma açıyorlar. İşbankası da 5-6 dk dil döktükten sonra iptal ediyor. Bugüne kadar hiçbir kartıma aidat ödemedim.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alper_pug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah konuyu görüp gaza geldim enpara için başvurdum. 1 saat sonra eleman geldi iş yerine açtı hesabı gitti
    enpara normal para hesabıysa bende 2 senedir mevcut cok memnunum.sorunsuz .ama kredi kartı olunca olay değişiyor.

yeni bir kampanya var kartım için.3500tl harcamaya 80 tl bonus şeklinde bu ay için.
    sanırım onu tamamlayıp karta devam edicem.
    35tl bankanın verdiği + 80 tl guncel kampanyada. 115 tl ediyor

124 cekmıslerdı 115 ını geri kazanmış oluyoruz.
    parasında değilimde o kadar günlük kartı kullanıyorum. bankayıda faal kullanıyorum manasız bir miktar gibi geliyor bana.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkollü mekanlarda geçmiyor diyorlar?
    marketlerde geçiyor ama bar club gibi yerlerde denemedim geçmiyordur belki..

1-12 taksit seçeneği var mobil şubeden ayarlıyorsun istediğini..belli bir miktarın üstünü sen istesende istemesende 4 e bölüyor..hastanede 100 tl çektirmiştim kendiliğinden bölmüş 5 e aylık 20 20 ödüyorum 5 aydır
    puan yerine de altın veriyor biriktirip bozdurabiliyorsunuz..gayet kullanışlı bir kart o yüzden tavsiye ederim..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Ekim 2014 öncesindeki aidatları hakem heyetine başvurarak iade alabilirsiniz. Başvuru tarihi itibari ile 10 yıl geriye dönük ve 3 ekim 2014 öncesi olmak şartıyla. 3 ayı bulur bulmaz iadenizi almanız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @S.Özcan nickli arkadaşın eniştesi Akbank genel müdürlükte onun sayesinde kredi kartı aidatı ödemiyorum. P.M. atarsanız yardımcı olur kendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen yıl akbank 130 lira kesecekken iptal edip free karta geçiş yaptım,3 sene kullandığım kadarıyla 1 sefer ücret alınıp iade verilmedi,
    finansbank arkadaşımın kotası dolsun diye yazdırdık gelir gelmez ücret kesildi geçen sene aldım ve kartım aidatsız kartla değiştirildi,
    denizbank yaklaşık 4 senedir kullanıyorum ilk senesinde ve bu sene 8 ay sonra iade aldım alışveriş sözü verip 11.ayda bitiyor o söz,aidatsız kartlarını adresime yolladılar biter bitmez iptal edicem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

Konunun üzerinden epey zaman geçmiş ama bilgisi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim. Eşimin daha önceden kullandığı bir Garanti kredi kartı vardı bezip 2 sene önce kapattırmış. Tahminimizce Garanti 6 7 sene bu kredi kartından senelik aidat tahsil etti ve eşim ekstresine dikkat etmediğinden bunları ödedi.

Sorum şudur kapatılan kredi kartı içinde geriye dönük aidat ücreti tahsil edebilir miyiz? Biraz google da araştırıp okudum, ilk etapta banka genel müdürlüğüne talep dilekçesi yazılıyormuş, talebe olumsuz dönüş olursa ki çoğunlukla olumsuz oluyormuş dönüşler e-devlet üzerinden hakem heyetine müracaat ediliyormuş. Bu işlemleri yakın zamanda yapan biri varsa dikkat etmemiz gereken hususlar varsa bildirirse çok sevinirim, teşekkürler.

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayku82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Konunun üzerinden epey zaman geçmiş ama bilgisi olanlar yanıtlarsa çok sevinirim. Eşimin daha önceden kullandığı bir Garanti kredi kartı vardı bezip 2 sene önce kapattırmış. Tahminimizce Garanti 6 7 sene bu kredi kartından senelik aidat tahsil etti ve eşim ekstresine dikkat etmediğinden bunları ödedi.

Sorum şudur kapatılan kredi kartı içinde geriye dönük aidat ücreti tahsil edebilir miyiz? Biraz google da araştırıp okudum, ilk etapta banka genel müdürlüğüne talep dilekçesi yazılıyormuş, talebe olumsuz dönüş olursa ki çoğunlukla olumsuz oluyormuş dönüşler e-devlet üzerinden hakem heyetine müracaat ediliyormuş. Bu işlemleri yakın zamanda yapan biri varsa dikkat etmemiz gereken hususlar varsa bildirirse çok sevinirim, teşekkürler.
    ben 2-3 sene önce tüketici heyetine başvurup bütün aidatları, kredi dosya masraflarını geri almıştım.

bağlı olduğunuz tüketici heyetine gidip boş bir form alın. bankanızdan da ödeme yaptığınız, iade istediğiniz tutarların görüntülerini alın ve başvurun. 1 sene falan sonra iade etmişlerdi bana tüm ücretleri.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler