User Tag List

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
165 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: V Weekend Motoring 2019 / 27-28-29 EYLÜL 2019

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende bugün oradaydım herşey güzeldi fakat otoparktan içeri girmek için yarım saat bekledik arabayla onun haricinde herşey güzeldi asetto corsada ilk oynayışımda 2:13 yaptım 2.07 birinciymiş piste çıkma fırsatını kaçırdık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa'dan gittik kesinlikle pişman olmadık, aşırı mutlu ayrıldık. Her şey çok ama çok iyiydi. 2jz sesine, lastik kokusuna doyduk. Kulak içimden bile lastik parçası çıktı. A'dan z'ye emek veren ayrı ayrı herkesin eline sağlık, müthiş bir organizasyondu.

Günün en güzel anlarından birini paylaşayım

dogukan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizde bugün Kırklareli den katıldık emeği geçen herkese teşekkürler. Böyle bir organizasyon inşallah layığını bulmuştur.Araba sevdalıları için tek kelimeyle harika, ufak ta olsa tek sıkıntı çok kalabalık olduğundan dinlenmek için daha fazla gölgelik alan olabilirdi.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çekiliş vs olayları için ne gerekiyordu bilemediğimiz için hiçbişeye katılamadık seneye tam hazırlıklı gideceğim ayrıca mercedes standındaki araçlara oturma fırsatı buldum ama ne c serisi ne de e serisi beklediğim gibi değildi. C serisi düşünüyordum ama direk eledim. Lexus aşırı güzeldi ama fiyat da aynı orantıda uçuktu. Ferroların sesi efsaneydi,sen91 plaka olan ayrı bi sese sahipti. Bayıldım.

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başta Buğra Bey olmak üzere, emeği geçen herkese çok teşekkürler. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Bu zamana kadar daha iyisinin yapıldığını düşünmüyorum. Elinize, yüreğinize sağlık.

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi günü gittik, iki saat kalabildik. Son derece güzel geçti. Çocukların da düşünülmesi iyi olmuş. Organizasyonda emeği bulunanların eline sağlık teşekkürler.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sosyal medyadan takip ettim, gerçekten çok profesyonelce çok eğlenceli ve kaliteli bir ortam yaratılmış, katılımcılar da aynı şekilde. Emeği geçen herkese tebrikler.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Aktaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen sene katılamadığım için çok üzülmüştüm bu sene cumartesi günü oradaydım gerçekten herşey çok kaliteliydi. Şimdiye kadar Türkiye'de yapılmış en profesyonel organizasyon diyebilirim. Başta Buğra Bey olmak üzere herkesin emeğine sağlık.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen seneden bu seneye bayağı mesafe kat edilmişti.

çalışan herkesin emeğine sağlık.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akşam 21.30 gibi standı kapattık. Arabaları çıkarttık gittik.
    O kadar yorgunluğa, (ki ben sadece 3-4 saat durdum) deydi. 3 gün boyunca kısım kısım olacak şekilde IKAŞ ekibi olarak katıldık.
    Geçen seneye oranla çok geliştirilmiş. Vural Bey ve ekibinin vizyonuna, Buğra Başkanın da emeğine sağlık..
    Ben şahsen yorumlarımdan bahsetmek isterim, daha iyi olurdu diyebileceğim bir iki konu var, Buğra başkanım mazur görsün

1) Drift sahasının yeri mantıken doğru ama yemek yenecek yerlerin yeri yanlıştı o halde..
    Ben tabi ayda 1 falan gidiyorum, benden daha iyi pozisyon, rüzgar bilgisi vardır Intercity calısanlarının ama ruzgar hep aynı tarafa esti 3-4 gün boyunca..
    Yemek yedik, orada Reza çıktı 2 drift attı lastiği yedik Belki yemek yerleri başka bir alana alınabilirdi Drift alanının yerine..

2) Çalışanlar, temizlik ekibi, otopark görevlileri, güvenlik herkes güler yüzlü, herkes yardımcı olmaya çalışıyordu.. Gerçekten emeklerine sağlık..
    Benim açımdan sorun olmasa da, Pazar günü geldiğimizde arka otoparka parkettik yer olmadığı için. Köprü çıktık vs..
    Çok fazla aile, bebek arabası çoluk çocuk vardı ama araba süremeyip baya sövdüklerini duydum..
    Benlik bir durum değil, sadece gelen yorumlar bu şekildeydi..

3) Bizim standın orda sahne vardı. Sanatçılar şarkı söylediler.. Çok yoğun bir kalabalık yoktu ama çok bastırılmıştı ekip Drift ve spiker sesi yüzünden..
    Buna rağmen 3 gün boyunca durmadan, ara vermeden söylediler.. Adamın başına kırbaçlı muhafız mı kondu Pazar günü sesi kalmamıştı çocuğun

Öneri olarak:
    1) Murat abi söylüyordu F1 izlenmeli diye, bir kısım gitti izledi.. Yayın yapıldı. Çok fazla kalabalık yoktu Cumartesi o alanda ama yine de izlenebilmesi harikaydı. müthiş düşünülmüş..
    2) Sanki zamanında gerçekleşen, Drag organizasyonu gibi bir event yapılabilir mi Start Finish'de.. Sadece Fuar'a katılımcı olarak katılanlar aralarında geyik olarak. Kazanana pist günlerinde 2 seans hediye gibi..
    3) Vural Bey'in arabaları çok uzak kaldı, bence alanda olmalıydılar.. Ama tabi para da mal da adamın bir şey diyemeyiz..
    4) Hanımla katıldım.. Sıkılabilir diye düşündüm, benden daha çok eğlendi
    5) İçecek sıkıntısı yaşadık. Su kalmamıştı son gün.. Belki de bu kalabalık beklenmiyordu diye tahmin ediyorum ama 2. gün itibari ile içecek hiç bir şey kalmamıştı. Sanırım oradaki firmalarda, dışarıdan sipariş verip, depolarına getiremediler. Bu da bize sıcak kola, susuz 3-4 saat gibi neticelere mal oldu (kulak misafiri oldum, bir çözümüm yok. Belki beklenen attendance sayısının biraz üzerini söylemek mantıklı olabilir. Gerçekten 1.5 gün içinde stokları bitti adamların )
    6) KESİNLİKLE!!!! EVENT ÜCRETLİ OLMALI ! 5 tl bile olsa bir ücret konmalı..

Müthiş hafta sonu için sonsuz teşekkürler ! Eline sağlık Intercity..
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HE BİRDE, PUMA'daki kızın İnstagramı falan varsa salın şuraya Allah Aşkına huasuhashuashuasuhsahushu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2) Çalışanlar, temizlik ekibi, otopark görevlileri, güvenlik herkes güler yüzlü, herkes yardımcı olmaya çalışıyordu.. Gerçekten emeklerine sağlık..
    Benim açımdan sorun olmasa da, Pazar günü geldiğimizde arka otoparka parkettik yer olmadığı için. Köprü çıktık vs..
    Çok fazla aile, bebek arabası çoluk çocuk vardı ama araba süremeyip baya sövdüklerini duydum..
    Benlik bir durum değil, sadece gelen yorumlar bu şekildeydi..

Şu kısmım anlaşılmamış olabilir. Köprü de engelli merdiveni, çocuk arabası sürecek alan yoktu. Kucakta arabayla aşağı indiler... onu kastettim.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi çeşitli sebepler ile katılamadığım etkinliğe Pazar günü katılma fırsatım oldu. Her şey çok güzeldi. Drift alanında araçları takip eden speedy dronları izlemek oldukça keyifliydi. İranlı driftçi Fahim Reza çok iyiydi. Standlar da bulunan araçlar harikaydı.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pazar günü hanımı cocugu aldım geldim. sabah 11 civarı otopark3 de aracımızı park ettik indik bi miktar bebek arabasıyla yürüyüp sonra akıllıca düşünülen ring servis ile etkinlik bölgesine getirildik. düşündüğümden çok eziyetsiz bi süreç oldu.
    Yine eşim keyif alabilir mi diye sorgulamıştım ama daha etkinlik alanına girer girmez bebek bakım odası vs gibi ince detayların bile düşünülmüş olması günün güzel geçecegine kanıt gibiydi.
    Araç test alanına giden kısımda asansor olmayısı biraz eziyetli oldu bebek arabasını indir bindir yaptık biraz ama test alanı gayet güzeldi.

utku ve zeki hocamla karşılaştık sohbet ettik. Hanım suv araçları test ederken bizde baba kız test alanını gezdik karıştırdık ikas ekibi ve hakan abi ile de tanışmak istiyordum da malesef ufaklığın uyku saati geldigi için sıkıntı yarattı erken kaçmak durumunda kaldım.

Başta Buğra abi olmak üzere tüm ekibin eline emegine sağlık harika organizasyondu seneye kızım biraz daha büyümüş olacağı için biraz daha fazla kalabiliriz diye umuyorum

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HE BİRDE, PUMA'daki kızın İnstagramı falan varsa salın şuraya Allah Aşkına huasuhashuashuasuhsahushu
    ahahaha koptum

güzel organizasyondu. Motor üstünde Buğra abiyi bi orda bi burda gördüm. herşeye hakim olmaya çalışmasını görmek hoşuma gitti ki başka organizasyonlarda bu şekilde denetim açıkçası görmemiştim

serkansozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her şeyiyle Mükemmel di, böyle bir organizasyonu ülkemize kazandırdığı için emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sarışın yeşil gözlü olan dimi hakkaten fenaydı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır abicim, o çok sıradan husahuasuhashu

Esmer uzun olan. Kız hayatı boyu Squat çalışmış bak yeminle
    Intercity'i bizi böyle güzelliklerden mahrum bırakmadığı için tekrar tebrik ediyor, en yakın zamanda tanıştırmanızı bekliyoruz uhasuhsauhasuhsuh

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hayır abicim, o çok sıradan husahuasuhashu

Esmer uzun olan. Kız hayatı boyu Squat çalışmış bak yeminle
    Intercity'i bizi böyle güzelliklerden mahrum bırakmadığı için tekrar tebrik ediyor, en yakın zamanda tanıştırmanızı bekliyoruz uhasuhsauhasuhsuh
    Forum dışarıdan okunuyor uyandırmak istedim

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler