User Tag List

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
216 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: imei kayıt=1500TL

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O tarz islerde gecinebildiyse heleki LA de buyuk is. Uzerine ~$200k biriltirmesi imkansiz, bak zor demiyorum
    imkansiz.
    Abi valla pek bilemiyorum ya doğrudur yalandır diye bişi diyemicem yanında değildim sonuçta.

Bana söylediği şeyler
    Çok ufak bir dairede sadece yatak koyarak suriyeli gibi yaşamışlar çok az bi kira düşmüş kişibaşına.
    Açlıktan geberdim diyo çok çok az yemek yedim suya abandım diyo.
    6 8 saat arası uyudum diğer saatler hep arabanın içindeydim diyo.
    Paraya ruhumu sattım desem abartmış olmam diyo dasdas

Bende inanmadım pek. Ama youtube üzerinde ABD deki UBER / Lyft / Uber Eats kazançlarını görünce dedim heralde olur bu iş
    Ben Türkiye'de bile sadece UBER yapıyor iken aylık çok rahat 10binin üzerine çıkıyodum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O tarz islerde gecinebildiyse heleki LA de buyuk is. Uzerine ~$200k biriltirmesi imkansiz, bak zor demiyorum
    imkansiz.
    o ecnebi memlekete gittiğin günden beri her gün kenara 150 yuesdi atamadıysan, o senin eksikliğin bebeyim.
    elin oğlu hergün 300-400 para yapıyormuş bak? sen anca o içki senin bu kokteyl benim, yok tesla, yok chevy takıl dur..

üstüne üstlük US ten getirdiğin ayfon ların sonu geldi, tatlı para bitti, adama çamur atıyorsun şimdi.. çok pis yakalarım!

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o ecnebi memlekete gittiğin günden beri her gün kenara 150 yuesdi atamadıysan, o senin eksikliğin bebeyim.
    elin oğlu hergün 300-400 para yapıyormuş bak? sen anca o içki senin bu kokteyl benim, yok tesla, yok chevy takıl dur..

üstüne üstlük US ten getirdiğin ayfon ların sonu geldi, tatlı para bitti, adama çamur atıyorsun şimdi.. çok pis yakalarım!
    Chevy dedigin vette yanliz dikkatini cekerim gorende chevy cruize fln sancak smh ;(

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani burası çin değil. Çalışanlarıda çinli değil. Bence burası Türkiye.
    GM olarak gittikleri fabrikayı sırf dh ekibi geliyor diye özel olarak üretim bandı yapmazlar bence.

alıp birleştiriyor daha izlememişsin bana gönderdiğini... Ford xx türkiyede üretilip satılıyor ona da türk malı dersin sen şimdi... Bizim de fabrikamız vardı , Çine gidip oradan ürün seçiyorduk ürün bize parça parça de monte halde geliyordu sonra made in turkey hey yavrum hey.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Chevy dedigin vette yanliz dikkatini cekerim gorende chevy cruize fln sancak smh ;(

Corvette, Chevrolette in bir modeli değil mi?

Chevy işte..

vette de chevy, cruze da chevy benim için..

İsyan ettim, ekonomimiz düzelsin diye ayfonu attım, gittim cenırıl mobayl telefon aldım. Üzerime düşen vatandaşlık görevimi yaptım!!1!

Bundan sonra böyle!!11!1.. Chevy!!1!!..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alıp birleştiriyor daha izlememişsin bana gönderdiğini... Ford xx türkiyede üretilip satılıyor ona da türk malı dersin sen şimdi... Bizim de fabrikamız vardı , Çine gidip oradan ürün seçiyorduk ürün bize parça parça de monte halde geliyordu sonra made in turkey hey yavrum hey.
    Haklısın abi özür dilerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi bile alıp birleştiriyor. Kısa süre içersinde satış rakamlarıyla Iphone un satış rakamlarının dibinde.

Huawei ilk patlamasını kamera konusunda Leica ile anlaşarak yaptı zaten. Ondan sonra markayı tutabilen olmadı.
    Kendi markalarımızın Snapdragonlu telefonunu almak yerine elin oğlunun snapdragonlu telefonunu alırsak onlar daha çabuk büyüyecek tabiki.
    Şuanda yeni fürya markaların kendi işlemcisini üretmeye çalışması.
    Şuan da Apple in son işlemcisi A12 Bionic le SnapDragon 855 baş başa. Performans farkı belki 1 belki 2birim.

General Mobile GM 9 Pro - Xiaomi Redmi Note 7 Karşılaştırması - Epey

-----------------

Tamamiyle aynı telefon. Biri Xiaomi biri GM 9 Pro.
    Xiaomi N11 üzerinde 1000 adete yaklaşırken GM9 50 adete yaklaşıyor.

--------------------

Biz ülke olarak böyle kendi ayağımıza sıkmaya devam edersek dışarıya her zaman bağımlı olmak zorundayız tabiki.
    Dolarları verelim dışarıya 3 kuruşluk telefonu 10 kuruşa almaya devam ettiğimiz sürece Dolar herzaman yükselecek.
    Türk malına tukaka diye baktığımız her süreç geleceğimizin ayaklar altına alınması demek oluyor.

*HA BU ARADA ÜLKEMİ SEVDİĞİM İÇİN VE TÜRK MARKASINI SAVUNDUĞUM İÇİN RAHATSIZ ETTİĞİM HERKESDEN ÖZÜR DİLERİM.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden bende senin gibiydim, param yurtta kalsın dedim baby2go (ingilizce isimli türk markası) bebek arabası (en pahalı modeli) aldım, 6 ayda kendini dağıttı. Sonra aynı parayı tekrar verdim Chicco aldım çok daha sert kullandığım halde çizik bile yok.

Yine senin gibi gaza geldim param memleketime gitsin duyguları ile GENERAL MOBILE telefon aldım anneme hediye ettim, kadın sadece wp kullanmasına rağmen ısınma sorunundan tutta yamulma sorununa kadar her sorunu yaşadı.

Bunun gibi 5 defa türk markası hatası yaptım ve artık tövbe ettim.

Ülkemi sevmiyor ve Türk markasını kötülediğimi sanıyorsan rahatsız ettiğim için bende senden özür dileyeyim sende mutlu ol.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

punjhei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kısaca yasakladık deseler daha isabet olur, sadece farklı şekilde ifade etmişler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden bende senin gibiydim, param yurtta kalsın dedim baby2go (ingilizce isimli türk markası) bebek arabası (en pahalı modeli) aldım, 6 ayda kendini dağıttı. Sonra aynı parayı tekrar verdim Chicco aldım çok daha sert kullandığım halde çizik bile yok.

Yine senin gibi gaza geldim param memleketime gitsin duyguları ile GENERAL MOBILE telefon aldım anneme hediye ettim, kadın sadece wp kullanmasına rağmen ısınma sorunundan tutta yamulma sorununa kadar her sorunu yaşadı.

Bunun gibi 5 defa türk markası hatası yaptım ve artık tövbe ettim.

Ülkemi sevmiyor ve Türk markasını kötülediğimi sanıyorsan rahatsız ettiğim için bende senden özür dileyeyim sende mutlu ol.
    Bebek arabası hiç bilmem etmem. İnşallah tarafıma nasip olmaz bunlar.

Telefon olarak konuşur isem ;

Iphone 6 ve 6+ modelleriyle beraber ilk bükülme sorunları başladı. Apple çok büyük tepki topladı bu model yüzünden. Ve kendini kurtarmayı başardı bir şekilde.
    Samsung J7 ve J7 Prime modelleriyle beraber yine bükülme sorunlarına devam etti. Bunlarda kurtuldu.
    General Mobile da ise GM5 , GM8 modeli yamulmalı model olarak çıktı. vooov Türk malı alınmaz bidaha tukaka

Yamulma sorunu neden olur ?
    Arka cebe koyarsın üstüne 1 kere oturursun hop gider telefon.
    Koltuğun üstünde unutrsun üstüne oturursun hop gider telefon.
    Artık pek yamulma problemleri kalmadı. Çoğu marka aştı bu problemleri.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bebek arabası hiç bilmem etmem. İnşallah tarafıma nasip olmaz bunlar.

Telefon olarak konuşur isem ;

Iphone 6 ve 6+ modelleriyle beraber ilk bükülme sorunları başladı. Apple çok büyük tepki topladı bu model yüzünden. Ve kendini kurtarmayı başardı bir şekilde.
    Samsung J7 ve J7 Prime modelleriyle beraber yine bükülme sorunlarına devam etti. Bunlarda kurtuldu.
    General Mobile da ise GM5 , GM8 modeli yamulmalı model olarak çıktı. vooov Türk malı alınmaz bidaha tukaka

Yamulma sorunu neden olur ?
    Arka cebe koyarsın üstüne 1 kere oturursun hop gider telefon.
    Koltuğun üstünde unutrsun üstüne oturursun hop gider telefon.
    Artık pek yamulma problemleri kalmadı. Çoğu marka aştı bu problemleri.
    Gm yi 3 kere satın aldım, sanırım yeterli şans verdim kendilerine. Her seferinde başka sorunlar yaşadım. Apple zaten sevmem teknoloji birazda şans işide olabilir, sen gm ye devam et, ilerde şık bir model yaparlarsa tekrar gider incelerim o güne kadar huawei ve Xiaomi candır benim için.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gm yi 3 kere satın aldım, sanırım yeterli şans verdim kendilerine. Her seferinde başka sorunlar yaşadım. Apple zaten sevmem teknoloji birazda şans işide olabilir, sen gm ye devam et, ilerde şık bir model yaparlarsa tekrar gider incelerim o güne kadar huawei ve Xiaomi candır benim için.
    Apple dan nefret eden ve gereksizce abartıldığını düşünen tek benim sanıyordum
    Aktif olarak Xiaomi Mi6 kullanıyorum zaten taaa 2.5 sene önce aldım galiba. Direk kelepir 1000 TL gibi bi fiyata elime düştüğü için almıştım. (Şuanda 2500TL civarlarında.)
    Şu sıralar ısınma problemleriyle başım dertli. Bi ara içini açıp termal macununu yenilemem gerekecek sanırım. Bozulursa da zaten artık F/P ürünü olarak GM9 Plus ı denemek isterim tabi ki.
    Bence gel beraber deneyelim Gokhan abi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dun öğlen yapmistim bende 615 girdigine üzülürken sabah haberi okuyunca 1000daha girmedi diye sevindirdi orjinal ulkeyiz uzaktan bakınca her duyguyu tattıriyorlar
    Yaşamadığın zaman harika ülke, mesela geçen hafta ultra herşey dahil olarak maaşımın 1200 birimini verdim tatil yaptım.

Ama yaşadığın zaman maaşımın ne kadarı değilde kaç maaşla tatil yapabilirim diye düşünmek zorunda kalıyordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple dan nefret eden ve gereksizce abartıldığını düşünen tek benim sanıyordum
    Aktif olarak Xiaomi Mi6 kullanıyorum zaten taaa 2.5 sene önce aldım galiba. Direk kelepir 1000 TL gibi bi fiyata elime düştüğü için almıştım. (Şuanda 2500TL civarlarında.)
    Şu sıralar ısınma problemleriyle başım dertli. Bi ara içini açıp termal macununu yenilemem gerekecek sanırım. Bozulursa da zaten artık F/P ürünü olarak GM9 Plus ı denemek isterim tabi ki.
    Bence gel beraber deneyelim Gokhan abi.
    Yok kardeşim ben Moskovada yaşıyorum, yaşamadığım yere daha fazla vergi ödemekten vazgeçtim, neredeyse sıfır vergi ile yaşadığım yerde huawei amiral gemisi alır keyfime bakarım. Nasılsa ülkeye yılda 20 gün geliyorum. Gerek yok artık. Eskiden olsa vergim ülkeme gitsin diye gelmişken memlekette alıyordum ama mikil mikil nereye kadar. Artık kullanmıyorum bıraktım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarda bunu zaten yazdım. Herkes ülkeden kaçıp gitmek istiyor.
    Ama çoğu insanın ...... yemediği için burada kalmak zorunda kalıyor.

Arkadaşım ne hayaller kurarak GreenCard çekilişine katıldı.
    Olm gidicem hayatım kurtulcak onu yapcam bunu yapcam.
    Birsürü gazel okudu çok heyecanlandı. Gecelerce uyuyamadı.
    Mayıs ayında GreenCard çekilişi açıklandı. Arkadaşıma çıktı şansına p*çin.

Ne yaptı oturdu salak salak düşündü. Şimdi gitmesine giderim oturum vizemde var.
    Ama burayı özlicem ailem arkadaşlarım. Oraya gidicem 0 dan bi hayat.
    Herşeye 0 dan başlıcam para kazanabilecekmiyim. Kiramı çıkartabilecekmiyim.
    İnsanlarla anlaşabilecekmiyim. Ya sokakta kalırsam ya aç kalırsam.
    Kendi kendini böyle salakça fikirlerle gitmemeye ikna etti. Yaktı GreenCard ını.

Ha bir diğer arkadaşım gitti LA ye. Başladı UBER / Lyft / Uber Eats yapmaya.
    Sıktı g*tünü. Gecesini gündüzünü bilmeden çalıştı. Hiç durmadı.
    Gereksiz hiç bir harcama yapmadı. Şımarmadı.
    3.5 4 yıl içersinde 200bin dolara yakın para biriktirdi.
    Geldi buraya 1Milyon TL ye çevirdi koydu bankaya.
    Her sabah uyandığında 300 TL para hesabında. Hayatını kurtardı.
    LA de şımarmadı ama burda ortamın amk (spor gazetesi).
    imkansiz.
    Bugun coktailimi yudumlarken soyle bir hesap yaptim,

Arkadasinin uber, lyft yaparak 5 senede $200k biriktiebilmesi mumkunmu ona bir bakalim.

Sabah ve aksam yogunlugunda calistigini dusunerek sabah 6 aksam 8 diyelim.

Haftada 6 gun 14 saat calisarak hadi $200 yapti diyelim. Surekli disari ciktigim icin hem Washington DC de hemde Miami / Fort Lauderdale hattinda surekli uber & lyft kullaniyorum. Daha bugune kadar gunde $200 den fazla yapana rastlamadim. Daha gecen hadta DC de yillardir uber yapan bir Turk arkadas yanima geldi, Onun bir kereye mahsus rekoru $300 mus, ortalamasi $100-150.

Sabah kahve, pohaca,borek fln = $7 . Ogle yemegi sandwich, kola yada kahve fln $12. Eh aksamada acikti yine bi sandwich diyelim bir soft drink ile $12. Etti sana $31 gunluk, sirf yeme icme.

Iki gunde bir bir depo benzin aliyor diyelim = $30 ayda etti $450 benzin

Ev kirasi $600 diyelim yuz kisi ayni evde yasayarak.

Araba kaskosu $120

Telefon faturasi $50

Bu arkadasin aylik masrafi $2150.

Buna arabanin yagi suyu dahil degil. Evine aldigi x birsey dahil degil. Yil sonunda odeyecegi vergi dahil degil. California da yasiyorum San diego dibimde, aman hafta sonu San Francisco gideyim, yada Las Vegas a road trip yapayim dahil degil. Yada cok calistim bu hafta sonu kendime, varsa kiz arkadasima vs ayirayim dahil degil.

Hadi ucundan kosesinden cok dikkatli bir sekilde social yasadi diyelim aylik masrafi $350 diyelim ki izbe yerlerde takilmasi gerek. Etti sana aylik masrafi $2500. Araban bozuldu, yada hasta oldun, bugun tembel hissediyosun ise gitmek istemedin o oldu bu oldular haric.

Bu arkadasin eline gecen para tax haric gunluk $200 X 6gun =$1200 aylik $4800 dir max.

Aylik masraf $2500 cik kaldi elde $2300.

$2300 x 12 = $27600 . X5 yil dyelim = $138k

Surekli sagda solda okuyorum yok uberde su kadar yaptik bu kadar yaptik vs vs. Masraflarini vs cikinca eline gececek para uc asagi bes yukari budur ki ben kazanabilecegin max parayi ve masraflarini minimum yazdim, yoksa LA de $600e barakada fln yasarsin muhtemelen.

Edit..

Senden alinti yaptim ama genel olarak bir bilgilendirme olsun. Ben 12 senedir Amerikada yasiyorum, calisma sartlariml maasim Abd standartlarinin uzerinde hala $200k biriktiremedim harcamalarimi genelde kisitli yapmama ragmen.

Sevgiler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit

Umarim bu arkadasin bu 5 senede hic hasta olmamistir. Bugun discime gittim genel bir kontrol ve temizlik icin . Iki uc diste onlem amacli dolgu yapmayi uygun gordu discim ve sagolsun 4-5 saatte herseyi halletti. Sigortam olmasina ragmen odedigim para $275 . Sigortam olmasaydi $4000 civari birseydi . Uber driver ise muhtemelen sigortasi yoktur sadece bir kez doktora gitmede birkac binlik olmustur. Egerki cepten sigorta yaptirdiysa Zaten yukaridaki posttaki masraflara aylik bi $300-500 daha ekleyin .

Burada para kazanmak cok kolay, harcamasi keyifli ama biriktirmek cok cok zor heleki doktor muhendis vs degilsen $200 lu rakamlar hayal.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben bu işi cincigine kadar araştırdım.

O arkadas ancak o parayı.

Bir yakını yaninda yaşayarak

Elektriklo priusla anca toparlar

Yasadigindan zevk almaz

Ayrıca basur king olur işin sonunda

Uber için söylüyorum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vergi ödemek için karaciğerlerimizi mahvettik. artık yurt dışı çıkış pulu ve imei kayıtla çözüyoruz.

bardağın taşan tarafından bakın beyler.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun coktailimi yudumlarken soyle bir hesap yaptim,

Arkadasinin uber, lyft yaparak 5 senede $200k biriktiebilmesi mumkunmu ona bir bakalim.

Sabah ve aksam yogunlugunda calistigini dusunerek sabah 6 aksam 8 diyelim.

Haftada 6 gun 14 saat calisarak hadi $200 yapti diyelim. Surekli disari ciktigim icin hem Washington DC de hemde Miami / Fort Lauderdale hattinda surekli uber & lyft kullaniyorum. Daha bugune kadar gunde $200 den fazla yapana rastlamadim. Daha gecen hadta DC de yillardir uber yapan bir Turk arkadas yanima geldi, Onun bir kereye mahsus rekoru $300 mus, ortalamasi $100-150.

Sabah kahve, pohaca,borek fln = $7 . Ogle yemegi sandwich, kola yada kahve fln $12. Eh aksamada acikti yine bi sandwich diyelim bir soft drink ile $12. Etti sana $31 gunluk, sirf yeme icme.

Iki gunde bir bir depo benzin aliyor diyelim = $30 ayda etti $450 benzin

Ev kirasi $600 diyelim yuz kisi ayni evde yasayarak.

Araba kaskosu $120

Telefon faturasi $50

Bu arkadasin aylik masrafi $2150.

Buna arabanin yagi suyu dahil degil. Evine aldigi x birsey dahil degil. Yil sonunda odeyecegi vergi dahil degil. California da yasiyorum San diego dibimde, aman hafta sonu San Francisco gideyim, yada Las Vegas a road trip yapayim dahil degil. Yada cok calistim bu hafta sonu kendime, varsa kiz arkadasima vs ayirayim dahil degil.

Hadi ucundan kosesinden cok dikkatli bir sekilde social yasadi diyelim aylik masrafi $350 diyelim ki izbe yerlerde takilmasi gerek. Etti sana aylik masrafi $2500. Araban bozuldu, yada hasta oldun, bugun tembel hissediyosun ise gitmek istemedin o oldu bu oldular haric.

Bu arkadasin eline gecen para tax haric gunluk $200 X 6gun =$1200 aylik $4800 dir max.

Aylik masraf $2500 cik kaldi elde $2300.

$2300 x 12 = $27600 . X5 yil dyelim = $138k

Surekli sagda solda okuyorum yok uberde su kadar yaptik bu kadar yaptik vs vs. Masraflarini vs cikinca eline gececek para uc asagi bes yukari budur ki ben kazanabilecegin max parayi ve masraflarini minimum yazdim, yoksa LA de $600e barakada fln yasarsin muhtemelen.

Edit..

Senden alinti yaptim ama genel olarak bir bilgilendirme olsun. Ben 12 senedir Amerikada yasiyorum, calisma sartlariml maasim Abd standartlarinin uzerinde hala $200k biriktiremedim harcamalarimi genelde kisitli yapmama ragmen.

Sevgiler
    Heh işte benim dilimden konuşan araştırma yapan SAÇMA SAPAN 2 CÜMLE İLE MUHALİFLİK YAPAN lardan biri değil. Eyvallah abi. Adamın dibisin

Yani bende bu çocuğa pek inanmıyorum işin aslına bakarsan. Biraz araştırdım bende siteler üzerinden ve youtube üzerinden.
    Giderleri tabiki pek bilmem doğru değil oranın şartlarını ve kurallarını hiç bilemiyorum. Sadece UBER den 3 aşşa 5 yukarı kazancını tahmin edebilirim.
    Ama youtube da ABD de yaşayan insanların gösterdiği UBER profillerinde çoğu saatlik 13 14$ üzerinde bi kazanç sağlıyor.
    16 Saat çalışıyor günlük oda 220 Dolarlara denk geliyor. 6,600 Dolar civarı yapıyor aylık.
    Hani bu çocuğun küçüklüğünden beri hep hayali 1milyon TL m olsun başkada bişeyim olmasın kafasıydı.
    Çok büyük eziyetler çekti orada bildiğin Survival Skills kafası yaşıyodu.
    Eve 600 Dolar vermez o ya. Evi göstermişti bildiğin harabe, g*t yanaklarımın arasında hamam böcekleri dolaşıyo falan diyodu.

Ha hani belkide 1milyon TL ile değilde 700bin TL ile gelmiştir dediğin gibi. Ama yüklü geldi yani
    Çocuğun aileside öyle zengin falan değil ki yani. Şuan da burada yaşadığı hayatı görerek özeniyorum çünkü.
    Benim fakirliğime göre kendisi çok üst düzeyde yaşıyor

Bu dediğini çok zor yapar abi o. McDonalds da en ucuz burger 2 dolar diyodu. Sabah akşam burger yiyorum geri kalanıda su içiyorum diyodu dsaadsdas

Sevgilerle yetinmeyip saygılarım da bizden abi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler