User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: 2 Sene önce satılan araç hakkında

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yeni yasada bile süre bu kadar uzun değilken

İşgüzarlık yapmış sana

1. dakikadan itibaren ki cümle benim düşüncem
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen benimde başıma denk geldi benzer olay..demekki havalar ısınınca hararet yapanlar çoğalıyor 9 ay önce sattığım aracın kliması yeterli soğutmuyormuş ee abi dedim bunun tamir faturasını senin adına kestireceğim dedi rakam ne çıkıyor dedim 1800 tl masrafı var deyince sana hayırlı işler dayı diyerek işyerimden gönderdim..arkamdan sesleniyordu sen ayıplı mal sattın seni mahkemeye vericem fln diye dedim istediğin yere kadar gidebilirsin..1 ay oldu ses seda yok sonrasında

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı axcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen benimde başıma denk geldi benzer olay..demekki havalar ısınınca hararet yapanlar çoğalıyor 9 ay önce sattığım aracın kliması yeterli soğutmuyormuş ee abi dedim bunun tamir faturasını senin adına kestireceğim dedi rakam ne çıkıyor dedim 1800 tl masrafı var deyince sana hayırlı işler dayı diyerek işyerimden gönderdim..arkamdan sesleniyordu sen ayıplı mal sattın seni mahkemeye vericem fln diye dedim istediğin yere kadar gidebilirsin..1 ay oldu ses seda yok sonrasında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabırlı insanmışsın açıklama yapmışsın. 2 sene sonra bana gelecek delirtirdim adamı. Beyin yerine swapta bulaşık süngeri falan mı takıyorlar bu gerizekalılara.
    IN BOOST WE TRUST

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferroo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ediyorum açarsa iletişime geçicem nasıl bir yol izleriz?
    Dava edecek olan salağı arayıp, telefonu hoparlöre alıp beraber küfür etme şeklinde bi yol izlenebilir mesela

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes 1 değişik kafada. Kimse ben bu davayı açıyorum ama aracın hasarının, arızasının daha önceden olduğunu nasıl kanıtlarım diye sormuyor. Ekspertiz raporları bile 24 saat geçerli iken aracın arızasının sizde olduğunu kanıtlarsa gerçekten helal olsun... Genelde satıcılar art niyetli çıkıyor son zamandaki tech konularında. Ama bu sefer alıcı arıza çıkmış. Korkmayın bir halt olmaz.

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlar alıcıların araca baktırmamasından dolayı oluyor. megane 3 sattığımda anahtarsız çalıştırma, bixenon falan gören adam hemen notere gidiyoruz diye tutturdu, baktırmadı. değişen boya herşeyini söyledim, 5664e ben mesaj atıp adama gösterdim, toplam 7 yada 8.000 civarı hasar kaydı vardı.
    21 ay sonra aradı, yanında birisinin akıl vermesi ile konuşuyor. arabanın şanzımanını bozmuş, onu bana yüklemeye çalıştı mahkemeye falanda vermedi yersen yapıyorlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler