User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: İzmir gezi ve yemek önerileri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seferihisar tarafı düşünürsen, beach olarak akkum beach tam bir aile plajıdır, çoluğunla çocuğunla uygun fiyatlı rahatsız olmadan denize girersin. kumu beyaz, suyu çivi gibidir, 30 sn'de kendine getirir adamı. kale içinde yöresel kahvaltı yapabilir, ev yemekleri, ev tatlıları, sarmalar, baklavalar vs tadabilirsin. akşam da eğlence mekanı olarak dut gibi'yi öneririm. bu sezon açıldı, teması 90'lar türkçe pop. inanılmaz uygun fiyata (alaçatı'nın yarısından daha aza) keyifli bi akşam geçirebilirsin.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı utkunoa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aylık kazancımız 20 bin tl değil, düzgün yerler yazarmısın tşk.
    bi 10k vardır yinede senin zengin kankam

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün sabah erken saatlerde izmirdeydim, uçağa geçerken bi yerde durduk boyoz almak için. Çokta popüler bi yermiş o semtte, izmirli kardeşlerim kusuruma bakmasın ama ben hayatımda bu kadar abartılan bu kadar gereksiz bir yiyecek görmedim.
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle katılmıyorum..
    urla'da zeytinli köşk'ün harika bi kahvaltısı var en son geçen sene gitmiştim 40 lira gibi bi ücreti vardı..
    asım ustanın kokoreci pahalı ama lokum gibi olur daha kızarmış tarzda seviyorsanız üçyolda kokoreçci erkan usta var oldukça iyi kokoreç yapar.
    tatlıcı olarak sütçiçeği söylenmiş kesinlekle kazandibi yemelisiniz kazanın dibine gelirseniz kazanı veriyorlar dibini sıyırıyorsunuz ki efsane bi tadı var yemeğe doyamazsınız..
    dostlar fırını beklentimi karşılamıyor boyozda bir izmirli olarak söyleyeyim alsancakta ara sokakta tarihi bir gevrekçi var çıtır çıtır efsane gevrek yersiniz yanına ayran ve bergama tulum da çok iyi eşlikçi olur.
    urla'da seyhan et ve luna romano var.. luna romanoya kesin gidin değil İzmir Türkiye'de böyle bir pizzayı kolay kolay yiyemezsiniz sahibi İtalyan bi adamla Türk eşi pizza yapım kursunda tanışmışlar ve efsane pizzaları var dört peynirli pizzaları favorim. yine urla da usca şarapevi evi var ambiyansı için bile gidilir ki şarapları da çok iyi..
    üçyolda gerçek bursa döner salonu var bursa'da yediğim iskender lezzitini aldığım tek yer ve şiş etini bile eksik etmiyorlar.
    kardeşler büfe yine üçyola da açtı karışık sandviç için tavsiye ederim..
    melo pastanesi var alsancakta tatlıları asla pişman etmez küçük çok şirin bi yer..
    çeşmeyi kumruyu hüseyinden ye kumrunun icadını bulan yer. gerçek bayat nohutlu ekmekten yapıyorlar ve çeşmenin diğer yerlerine göre fiyatları ucuz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar başka yerler gelirse yine tavsiyede bulunabilirim..
    walla bende size kesinlikle katılamıyorum kişi başı 40tl ye kavaltımı olur yahu istediği kadar güzel olsun.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla bende size kesinlikle katılamıyorum kişi başı 40tl ye kavaltımı olur yahu istediği kadar güzel olsun.
    Bu sene 50 TL sınırsız şekilde ve de çok kalabalık oluyor rezervasyon şart

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce düzgün kahvaltı mekanı yok oldu şimdi fiyata mı sallıyorsunuz? ben de farkındayım pahalı ama düzgün kahvaltıları var adamların. 30 liranın altına kahvaltı kalmamışken masanın birinci sınıf ürünlerle donatıldığı bi kahvaltıda 40 lira oluyor malesef, belki bu sene daha da zam gelmiştir bilemeyeceğim ama düzgün kahvaltı bulunuyor..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce düzgün kahvaltı mekanı yok oldu şimdi fiyata mı sallıyorsunuz? ben de farkındayım pahalı ama düzgün kahvaltıları var adamların. 30 liranın altına kahvaltı kalmamışken masanın birinci sınıf ürünlerle donatıldığı bi kahvaltıda 40 lira oluyor malesef, belki bu sene daha da zam gelmiştir bilemeyeceğim ama düzgün kahvaltı bulunuyor..
    düzgün kahvaltı yeri hem fiyatı hem performansı olan yerdir. 3 dilim peynir 2 dilim sucuk , 2 damla zeytin yağı damlatcak kişi başı 40-50tl den bahsedilecek bana hiç mantıklı gelmiyor. bu rakamlarla da izmir değil hiçbiyer düzgün kahvaltı mekanı yok bana göre. ha özel bir yemek yapar restoran, özel bir et pişirir ozaman para problem değil, örn cihan et, tavacı recep, reyhan past., v.b.
    Romeo <3 Giulietta

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kumrucu Şevki yerine alternatif bence Altınmaşa. Karşıyaka ve Bornova'da bulabilirsiniz.

Akşam yemek ve eğlence için Alaçatı Esnaf ve Veranda tercih edilebilir. Memnun kaldık.

Beach olarak Aya Yorgi Cove, Alaçatı'da Rise'n Shine, Ilıca'da Sheraton. Boheme'de rez sıkıntısı yaşanıyor. Alaçatı Beach Resort eskiden favorimdi ama alan olarak oldukça küçülmüş.

Ilıca'da Genç pide tavsiye ederim. Tad olarak güzeldi.

Dondurma için Bostanlı tarafında Oyya Gelato, tatlı için de Reyhan Pastanesi ve Alaçatı İmren'de beyaz profiterol.

Alsancak'ta Tavacı Recep Usta eskiden güzeldi. Uzun zaman oldu gitmeyeli. Bozacağını düşünmüyorum.

Kahvaltı için Urla Zeytinalanı ve Çiçekliköy bilindik yerler. İzmir içi Tuzu Biberi tercih edilebilir.

Çine'de Mehmet Zengin ve Ortaklar'da Kalyon yol üstü lezzet durağı sayabilirim.

Kokoreç için Bornova Çamdibi Asım Usta.

Balık için Özdere'de Can Balık, Güzelbahçe tarafı ya da Alsancak'ta Deniz Restaurant tercihimdir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler