User Tag List

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arasý

Konu: Sakarya adapazarý çevresinde araç alýmý için yardýmcý olabilecek varmý?

yilmazcatalbas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33
    Þehir
    adapaza-R
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu bu ne demek þimdi ? Bu insanlar þaþýrmýþ mý. Bir rakam konuþursun ona göre alýr satarsýn. Notere gitmeden fiyat yükseltmek ne demek vay arkadaþ neler göreceðiz daha.

Þaka gibi resmen.
    Geçenlerde benzer bir olay geldi baþýma öyle laf aðýzdan çýktý delikanlýlýklarý çoktan bitti abi, ahlaki olarak tahmin ettiðimizden fazla yýpranmýþ bu toplum.
    Techturkey dediðin 12, bilemedin 16. sayfada adamý bulur, 500.000 yerine 1m alýr, konuya giren herkesi ihya ederdi...

mikelazi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    48
    Þehir
    kadýköy
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adapazarýysa önce yedek anahtarý sorun )))))))))))

not:sakaryalýyým

KÖROÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    SAKARYA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý mikelazi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adapazarýysa önce yedek anahtarý sorun )))))))))))

not:sakaryalýyým
    Hahaha aklýma geldi bak. Ýzmtili bir galeri hala yedek anahtar getirecek 4 yýl oldu

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçenlerde benzer bir olay geldi baþýma öyle laf aðýzdan çýktý delikanlýlýklarý çoktan bitti abi, ahlaki olarak tahmin ettiðimizden fazla yýpranmýþ bu toplum.
    Toplumun çivisi çýkmýþ. Dansözler gezer olmuþ. Kimin etek kimin pantolon giydiði belli deðil.

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu bu ne demek þimdi ? Bu insanlar þaþýrmýþ mý. Bir rakam konuþursun ona göre alýr satarsýn. Notere gitmeden fiyat yükseltmek ne demek vay arkadaþ neler göreceðiz daha.

Þaka gibi resmen.
    Kafama kurþun sýksaydý daha iyiydi. Bütün günümün içine etti.

rain man - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33
    Þehir
    Sakarya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu yeni gördüm. Tanýdýk expertiz de var. Kendim deneyimlemediðim için bir þey diyemiyorum ama en azýndan yalansýz dolansýz expertiz önerebilirim haberiniz olsun
    Alýntý bhb Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek þey kedi herhalde

KÖROÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    SAKARYA
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kaç yýl önce bir araç sattým, pazarlýk bitti telefonda. Noterde þurda burda daha altýna olmaz bu niyetle geliyorsan yorulma yok yere dedim.

Babam ilgilendi o gün, sadece satýþa gidicem ben iþten izin alamadým.

Gittim yanlarýna notere gidicez, babam dedi oðlum 28500 demiþsin arkadaþa ama ben 28 dedim.

Valla dedim laf aðýzdan çýkmýþ babamýn lafýný 500 lira için yere düþürmem, ama benle muhatap olsaydýn sana satmazdým bu arabayý.

Aldý gitti, bozuldu biraz da. 3 kuruþ mal için böyle dansözlük yapanlara çok sinir oluyorum.

Ýlanda yazan fiyata gelmiþ adam alýcý, ekspere götürmüþ sonra rakam yükselt. bu dümdüz þerefsizliktir.

Adam belki zorla izin aldý iþinden gitti oraya, belki uzak mesafeden geldi.

tuner faruk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    34
    Þehir
    1stanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý imate Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dün expertiz öncesi ve sonrasý anlaþýlan miktarýn üzerine, bugün notere gitmeden fiyat yükselmesi,nedeniyle araç satýþý gerçekleþmedi. Herkese görüþ ve yardýmlarý için teþekkür ederim.
    Dediðim gibi sahibi deðiþik birisiydi bari dövseydin hiç deðilse içini rahatlatýrdýn

Þehir
    TÜRKÝYE/ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý tuner faruk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dediðim gibi sahibi deðiþik birisiydi bari dövseydin hiç deðilse içini rahatlatýrdýn
    Öyle yada böyle fake hesaplardan okuyordur @Ertekin
    Ýlgilenir misin konu ile?
    Okumadan imzalamam.....

Yaþ
    34
    Þehir
    1stanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý DOHC Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle yada böyle fake hesaplardan okuyordur @Ertekin
    Ýlgilenir misin konu ile?
    Ya býrak çaðýrma þu dansözü

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun genel olarak insanları bilinçlendirme ve yardım etmek ve almak maksatlı açılmıştır. Öncelikle hepinizden özür dilerim. Bir anlık sinirle mecazi argo sözler söylemiş olabilirim. Dansöz kelimesini kullanırken (dans etmeyi meslek edinmiş olan kadın olarak değil ) düşünmeden ahlaki değerleri hiçe sayarak ağızdan ''dan'' diye ''söz ''ün çıkması. Sözünden dönmesi anlamından söylenmiştir. Toplumumuz ne yazık ki , ahlaki olarak, düşünce, tutum ve davranışların istikametinin dışında kalmaktadır. Şöyle ki ; akan hayat bir suya benzetilirse, siz o nehirden bir havuz yapıp durağanlaştırırsanız kokuşur, yosunlaşır, akıcılığı kalmaz, suluktan çıkar. Artık ilişkiler kıymet verme, değer biçme, sevgi emek kültürü yerini,... genel geçer normlara ve kullan at kültürüne bıraktı. Şu forumda sayılı, konuşmasını bilen, kardeş, can,ciğer forum kültürünü kaybetmemiş, insanların olması nedeniyle üye oldum. Hepinizden kendi adıma, özür diler.Birbirinizi kırmamanız ve üzmemeniz adına rica ederim.

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun genel olarak insanlarý bilinçlendirme ve yardým etmek ve almak maksatlý açýlmýþtýr. Öncelikle hepinizden özür dilerim. Bir anlýk sinirle mecazi argo sözler söylemiþ olabilirim. Dansöz kelimesini kullanýrken (dans etmeyi meslek edinmiþ olan kadýn olarak deðil ) düþünmeden ahlaki deðerleri hiçe sayarak aðýzdan ''dan'' diye ''söz ''ün çýkmasý. Sözünden dönmesi anlamýndan söylenmiþtir. Toplumumuz ne yazýk ki , ahlaki olarak, düþünce, tutum ve davranýþlarýn istikametinin dýþýnda kalmaktadýr. Þöyle ki ; akan hayat bir suya benzetilirse, siz o nehirden bir havuz yapýp duraðanlaþtýrýrsanýz kokuþur, yosunlaþýr, akýcýlýðý kalmaz, suluktan çýkar. Artýk iliþkiler kýymet verme, deðer biçme, sevgi emek kültürü yerini,... genel geçer normlara ve kullan at kültürüne býraktý. Þu forumda sayýlý, konuþmasýný bilen, kardeþ, can,ciðer forum kültürünü kaybetmemiþ, insanlarýn olmasý nedeniyle üye oldum. Hepinizden kendi adýma, özür diler.Birbirinizi kýrmamanýz ve üzmemeniz adýna rica ederim.

Yaþ
    34
    Þehir
    1stanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok konu seninle alakalý bir durum degil linkini biraktigim konuyu okursan ne demek istedigimi anlarsýnýz.

http://www.techturkey.com/forum/sohb..._edildim_.html

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler