User Tag List

12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Qnb Finansbank adıyla dolandırıcılık

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Qnb Finansbank adıyla dolandırıcılık

3 gündür sürekli farklı illerin sabit telefonlarından aranıyoruz qnb finansbank adına aradıklarını söylüyorlar ama dolandırıcı oldukları bariz belli ve hiçbir dilden anlamıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde kendi numaramada alakam olmadıgı halde kredi kartı başvurunuz alınmıştır,kredi kartınız onaylandı gibi mesajlar gelmişti.Bankaya gittiğimde böyle bir şey olmadığı ortaya çıktı.Finansbanktan bilgi sızdırıldı muhtemelen sağlam yükleniyorlar.
    Aşağıdaki numaralar şu ana kadar kaydedebildiklerim.

0322 342 13 32
    0312 950 55 89
    0216 225 93 03
    0262 242 54 33
    0216 266 21 03
    0426 218 16 42
    0358 217 18 99
    0366 216 18 71
    0216 227 12 33
    0438 214 19 30
    dasestar

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Finansbank benim az daha bütün ticari hayatımı bitiriyordu 2008 krizinde, o dönem hemen herkese aynı şeyi yaptılar inşallah bu dolandırıcılık vs olaylarıyla bütün müşterilerini kaybederler!!

Not: teminatta ev olmasına rağmen, içeride bir sürü tahsil bekleyen çek olmasına rağmen, krediyi geri çağırdılar ben iplemeyince de hesabımı içindeki paralarla beraber bloke edip çeklerimi ödememi engellediler, bütün finans çeklerimi önceden bulup hesaplarına havale yaparak ödemiştim....
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son 1 haftadır hakkari bingöl ne var ne yok bütün illerden arandım. Engel çaksam da hiç farketmiyor.

0454 218 19 18
    0426 218 16 42
    0438 214 19 30
    0374 211 19 44
    0488 207 16 41
    0272 207 00 21

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finansbank benim az daha bütün ticari hayatımı bitiriyordu 2008 krizinde, o dönem hemen herkese aynı şeyi yaptılar inşallah bu dolandırıcılık vs olaylarıyla bütün müşterilerini kaybederler!!

Not: teminatta ev olmasına rağmen, içeride bir sürü tahsil bekleyen çek olmasına rağmen, krediyi geri çağırdılar ben iplemeyince de hesabımı içindeki paralarla beraber bloke edip çeklerimi ödememi engellediler, bütün finans çeklerimi önceden bulup hesaplarına havale yaparak ödemiştim....
    Tamda aynısını bize de yaptılar..

Sevmem, seveni de sevmem..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı to_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamda aynısını bize de yaptılar..

Sevmem, seveni de sevmem..
    Kurumsal O.C. lugunun banka görünümlü halı!!!

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ticarete ilk atıldığım dönemde başıma gelen olayın aynısı. Banka Sicilim de halen görünüyor. Finansbank laneti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu banka çok kişinin canını yaktı çok kişinin de canını aldı!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Finansbank tam bir O.Ç ben bunlar gibisini görmedim. Bende çok uğraştım bunlarla yıllar önce

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para cekme olayi her bankada aynimi bilmiyorum ama daha gecen hafta finansbank istinye subesinde ysadigim diyalog,

Enpara hesabimda ciddi miktar para var ve 4-5 senedir musterileriyim her ne kadar sevmesemde . Abd de kullandigim kredi kartim heryerde gecmedigi icin nakit tl ihtiyacim oldu . Atm kartim yoktu uzerimde. Sadece iki musterinin oldugu bombos bankada yaklsik 25dk bekledikten sonra sira bana geldi ve hesabimdan TL cekmek istedigimi soyledim. Kimligimi istedi ama sadece Amerikada kullandigim kimligim vardi. Dedim boyle boyle tc kimlik nomu vereyim yok, vergi nomu vereyim yok, hesap numarami vereyim yok . Kimlige bakiyo bu kimlik degil tc kimlik ver, diyorum buda kimlik yok dio bu degil vs... uzun sureli tartismadan sonra cebimdeki $100 verdim bari bunu boz uzerimde hic para yok dedim. Yine ayni muhabbet, kimliksiz para bozamioz. Yahu iste kimlik, yok olmaz. Mudurleriyle konustum yine ayni saygisiz kustah konusmalar. Yasal olmasi gerekenler bumu bilmiyorum ama cok sacma geldi bana.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para cekme olayi her bankada aynimi bilmiyorum ama daha gecen hafta finansbank istinye subesinde ysadigim diyalog,

Enpara hesabimda ciddi miktar para var ve 4-5 senedir musterileriyim her ne kadar sevmesemde . Abd de kullandigim kredi kartim heryerde gecmedigi icin nakit tl ihtiyacim oldu . Atm kartim yoktu uzerimde. Sadece iki musterinin oldugu bombos bankada yaklsik 25dk bekledikten sonra sira bana geldi ve hesabimdan TL cekmek istedigimi soyledim. Kimligimi istedi ama sadece Amerikada kullandigim kimligim vardi. Dedim boyle boyle tc kimlik nomu vereyim yok, vergi nomu vereyim yok, hesap numarami vereyim yok . Kimlige bakiyo bu kimlik degil tc kimlik ver, diyorum buda kimlik yok dio bu degil vs... uzun sureli tartismadan sonra cebimdeki $100 verdim bari bunu boz uzerimde hic para yok dedim. Yine ayni muhabbet, kimliksiz para bozamioz. Yahu iste kimlik, yok olmaz. Mudurleriyle konustum yine ayni saygisiz kustah konusmalar. Yasal olmasi gerekenler bumu bilmiyorum ama cok sacma geldi bana.
    Garanti bankasında sıra fişi alırken tc giriyorum sıra gelince ismimle hoşgeldiniz diyip işlemimi yaptı dolar bozdurdum hatta. Finansın bu sistemden haberi yok galiba
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Finansbank ve ticaret denince 6 Milyon TL değeri olan oteli 750 Bin TL borcumuz olduğu için borç kapatarak almaya çalışması geliyor
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açtığım günün ertesi tekrar aradılar,30 defa aramayın dedim,40 defada diyebilirsiniz dediler.En sonunda ağzımı bozunca o günden beri arayan yok.Ama bankada güvenlik açığı olduğu bariz ortada.
    dasestar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler