User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: Mac Fit dolandırıcılığı hakkında uyarı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kurum benden üyeliğimi iptal ettiklerini söylemelerine rağmen yurtdışında olduğum 7 8 ay boyunca 1200 küsür liramı karttan çekmiş. Kendileriyle olayın saçmalığını, bana ben iptal etmek istediğimde "tamam iptal ettik" dendiğini, pasaportumda ülkeden çıkış giriş tarihlerimin damgalı ve belli olduğunu,spor salonuna bir kere bile gelmediğimin kendi giriş sistemlerinde belli olduğunu vb defalarca konuşmama rağmen maruz kaldığım muamele hmm demekki bi yanlışlık olmuş ama yapacak bişey yok geri veremeyiz olan olmuş şeklindeydi. Çileden çıkartırlar adamı resmen.Sonrasında tüketici hakem heyetine başvurup paramı kuruşu kuruşuna geri aldım. Olan sinirlerime ve zamanıma oldu. İnternette araştırınca bunu yaşayan yüzlerce insan olduğunu görebilirsiniz. Yanlışlık olmuş ayağına insanların kredi kartından kafalarına göre para çekip spor salonundan organize suç örgütü olma yoluna doğru gidiyorlar.

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rx-7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kurum benden üyeliğimi iptal ettiklerini söylemelerine rağmen yurtdışında olduğum 7 8 ay boyunca 1200 küsür liramı karttan çekmiş. Kendileriyle olayın saçmalığını, bana ben iptal etmek istediğimde "tamam iptal ettik" dendiğini, pasaportumda ülkeden çıkış giriş tarihlerimin damgalı ve belli olduğunu,spor salonuna bir kere bile gelmediğimin kendi giriş sistemlerinde belli olduğunu vb defalarca konuşmama rağmen maruz kaldığım muamele hmm demekki bi yanlışlık olmuş ama yapacak bişey yok geri veremeyiz olan olmuş şeklindeydi. Çileden çıkartırlar adamı resmen.Sonrasında tüketici hakem heyetine başvurup paramı kuruşu kuruşuna geri aldım. Olan sinirlerime ve zamanıma oldu. İnternette araştırınca bunu yaşayan yüzlerce insan olduğunu görebilirsiniz. Yanlışlık olmuş ayağına insanların kredi kartından kafalarına göre para çekip spor salonundan organize suç örgütü olma yoluna doğru gidiyorlar.
    İşte tam bu yüzden açtım bu konuyu. Macfit yerine herhangi bir mahalle salonuna gitsem ve ilk gün beğenmesem büyük ihtimal vazgeçtim ben diyip kapıdan çıkıp gidecektim. Fakat konu macfit olunca 600tlmden oldum şu an için eylül ayında da çekeceklerine adım gibi eminim.

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mac'e gidenler kadın kız için gidiyor özellikle kavaklıdere şubesinde hocalarını çok iyi tanırım eskilerde dahil hepsi pt'yim diye ortada aylak aylak gezerler. Firmanın xfitten hiç bir farkı yok sabah saatleri cazip sadece, hafta içi akşam 6'dan sonra kıyamet alameti gibi içerisi
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende vaktinde bu salonla ilgili bir kaç sıkıntı çekmiştim, zaten aylık üyelik alan salonlar özellikle mac fit en gereksiz kitleye sahip. nerede çingene nerede apaçi var burada

ercan26esk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çoğu spor salonunda destek çok az hocalar zaten özele derse çekmek için teşvik ediyorlar sürekli üye olduktan sonra kala kala tek başınasın mantıklı şekilde sistemli programlı çalışmak sana kalmış...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler mac fite gideceginize sokakta koşun kaliteli kalori yakarsınız.

Zamanında gitmis birisi olarak söylüyorum gercekten pişmanlık.

2 ay iptal olan uyelikten para çektikler karta kayıp diyip yeni kart istedik öylece kapandı mevzu.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bundan bi kaç sene önce trump towerdaki şubelerine bilgi almak için gitmiştim.İçeri girmemle çıkmam bir olmuştu kredi kartı muhabbetinden dolayı.Evimin yakınında belediye havuz ve spor salonu açtı aylık 70 lira gündüz gidebilirsen 2 aylık 15 lira hocalar işini bilen insanlar özel ders verri gibi herkesle ilgilenmeye çalışıyorlar varsa evinizin yakınında tavsiye ederim.
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buna benzer bir konu geçen hafta google tarafından aranmam ile başladı

DİKKAT !

GOOGLE Ads diye şirketi aradılar. Artık aile şirketinde çalışıyorum bende. Yetkili kimse yok diye telefona bakan kız bana bağladı.
    Anlattıda anlattılar GOOGLE ADS'den arıyoruz. İşte 6 yılda bir arıyoruz , üyelik sistemi bu şekilde.
    "Şirket adı bu mu , web sayfası şu mu google maps'de ki adresler doğru mu " gibi sorular sordu bende keko gibi evet doğru dedim..

Tamam şimdi bu bilgiler doğru ise, Google ad tarafında da üst sıralarda çıkmak istiyorsanız vb gibi bir kaç söz söyleyim, yıllığı 300, 6 yıllığı 600 gibi garip rakamlar söyledi.
    Yenilemek istiyor musunuz falan dedim yapın..

"Tamam kargo gönderiyoruz, bu kargoyla ödersiniz" diyince noluyoz amq dedim

Neyse ertesi gün hemen kargo geldi, ödemeli diye..
    Adres belli değil, alıcı benim

O esnada patrona sordum, dedim google'dan böyle bir hizmet aldık mı yıllar önce falan.. dedi yok öyle bir şey geri gönder..

Sonuç olarak almadık ama sonrasında google'ın böyle insanları arayıpta para istemediğini, hatta 10 milyar dolarlık şirketin hizmet vereceği zaman peşin çalıştığı vb konular olduğunu okudum web'de. baya da utandım..
    Geri gönderince de zaten bir daha aradılar.. Ama sanki ben ödememişim de kargo geri gitmiş gibi değil, aynı şekilde aradılar "hizmet satıyoruz" vs dediler

Bende dedim sağol, benim kendi dolandırıcım var kapat diye.. daha da ses seda yok..

Siz de Kekuti gibi SAZANLAmayın diye yazıyorum baya utanç verici ama bilginiz olsun istedim, selamlar...
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

cagalazade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski bir macfit kulüp müdürü olarak yazıyorum, tüketici hakem heyetine verilecek bir dilekçe dışında tüm yöntemler sonuçtan uzak kalacaktır. kredi kartınızın sisteme girmesi yeterli, iptal ettirseniz dahi mutlaka her ay mükerrer çekimler ve hatalı çekimler olurdu, satış personeline onları ayıklatırdık tek tek iade prosedürü işlesin diye.

bu arada ufak bir tüyo, iptal ettirmek için gitmediniz ama kartınızı iptal ettirdiniz, bilgilerini değiştirdiniz vs, kartınızdan para çekemedikleri 3. ay sistem üyeliğinizi iptal eder, sizden herhangi bir ücret ( takip, icra vs vs) talep edilmez... silinmiş üyelik statüsünde kalırsınız, bazen kulüpten ararlar borcunuz var derler klasik tahsilat hareketleridir, kanmayın ödemeyin he deyip geçin

marka değerinin artık yerlerde olması, ego zehirlenmesi yaşayan yöneticileri, karı kız peşinde olan antrenörleri, akşam saatlerinde aletlerde ve derslerde yer bulunamaması eğer sorun değilse elbette gidilebilecek bir spor salonu...
    her zafer acı ister...!

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bankanı ara charge back et Sonra onlar uğraşssın buna karşılık cekiyoruz şuna karşılık cekiyoruz diye bide mail order'a kartınızı kapatın bu gibi durumlarda sanal kart vermenizi tavsiye ederim.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yıldır macfit e gidiyorum henüz bir sorun yaşamadım. 5 ay önce iptal ettim sorunsuz. Ben çok memnunum , tekrar başlıyacam.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şöyle kısa bir bilgilendirme yapayım eski Mac çalışanı olarak.

Mac ve MAcfitler ayrı kutuluşlar.
    Mac havuzlu macfit havuzsuz sistem.

Kanyon Mac ve Macfit ler merkeze kaldı. Sadece, Backyard bebeköy Mac eski sahipleri olan " Muazzaffer ve Menderes" beyler aldı.

Macfit asla dolandırıcılık işine girmez, öyle bir şeyde yapmaz. Şu an elle gösterilen tek spor salonu.

Evet, fiyat olarak hiç ama hiç makul değil fakat sabaha alıştırırsanız kendinizi, spordan keyif alıyorsunuz.

Ben akşamları sadece spinning e gidiyorum, sabahları da body işini halledip gidiyorum.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet son gelişmeleri yazayım. Spor salonuna gidip durumu anlattığımda da hemen ilgilenicez aman şöyle hata böyle hata denildi fakat değişen bir şey yok. İki haftadır 3 kere bize ulaşın kısmından form doldurdum hala geri dönüş olmadı. Iki haftadan fazla geçmesine rağmen para iadesi v.s yok şu an. Kısacası mağduriyetim giderilmediği gibi bugün üyeliğimi iptal ettiğim kulübün müdürü aradı beni ve sosyal medyada yaptığım yorumların hesabını sormaya kalktı tabi cevabını alınca hesap sorma faaliyeti teoride kaldı sadece. Sadece kendi rezillikleri hanesine bir yenisini katmış oldular. Gerçekten ben bu kadar kötü yönetilen bir işletme görmedim spor salonu konusunda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler