User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Mac Fit dolandırıcılığı hakkında uyarı

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mac Fit dolandırıcılığı hakkında uyarı

Dolandırıcılığı yapan başka bir şahış kurum v.s değil malesef MacFitin ta kendisi birebir. Nisan ayında kampanyaları vardı İş Bankası kartı olanlara ilk ay aylık 6.99 sadece diye meğersem tam bir oltalama yöntemiymiş. Yani o mailinize gelen ziraat veya iş bankası gibi bankalardanmış gibi gözüken ve kredi kartı dolandırıcılığı için yapılanlarla resmen aynı şey neredeyse, tek fark siz koskoca macfit ulan diyorsunuz ve ellerinizle teslim ediyorsunuz kart bilgilerinizi sonra eziyet başlıyor o saniyeden sonra. Nisanda bir kere gittim baktım salon leş zaten gitmedim bir daha asla. Mayıs haziranı da ödedim baktım böyle olmayacak zaten gitmiyorum haziran ayı sonunda iptal ettim üyeliğimi fakat iki aydır almışlar benim kartı sisteme her ayın 7'sinde çatur çutur çekiyorlar parayı. Müşteri hizmetleri zaten yok, salona gidince de şuraya buraya mail atın diye geçiştiriyorlar sorumluluk almıyorlar başlarından savıyorlar öyle de kek gibi kalıyorsunuz ortada rezillik çıkartmazsanız. Bu durumdan muzdarip kaç kişi var diye bir internete bakayım dedim zaten tüm salonların google yorumlar sayfaları ve sikayetvar.com bu tip adilikleri ile dolu bu şirketin. İkinci Jatomi olma yolunda gidiyor olabilir aman dikkat edin üyelik yaparken.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jatomi den çok çok uzak macfit kalitesi de oralara girmeyelim

İnternet alışverişlerinde her zaman sanal kart kullanılmalı.

Normal kredi kartınızı macfite verdiyseniz bankanızı arayıp otomatik ödeme talimatınızı iptal ettirebilirsiniz.
    Otomatik ödeme talimatı yoksa kredi kartınızı internet alışverişine ve telefon posta alışverişine kapatırsanız çekemezler.
    Boşuna MacFit ile iletişim kurmaya çalışıyorsunuz.

Kısacası : Tecrübedir bunlar. Üzülmeyin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomatik ödeme talimatı da değil işte baya baya her ay sistemleri çekiyolar manuel olarak. Bİr ton ödeme v.s var otomatik talimatta da sırf bunlar yüzünden kartımı iptal edicem şimdi uğraş dur.

Valla 5 ayda 1 kere gittiğim spor salonuna 300tl fazladan hibe edecek kadar zengin değilim öyle bir tecrübe yok. O para kalmaz onlarda.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sitesinde üye giriş kısmı var ordan kart bilgilerini silerseniz çekemezler yani ben öyle yapmıştım

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanal kart verilmeli her zaman. Normal kart ilede çekmeye devam ediyorsa önce kartı iptal ettirip yenisini gönderin demek lazım bankaya sonrada bilgim dışında çekim var diye şikayet etmek gerekli.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2013 yilindan beri duzenli olarak spor salonuna gidiyorum. Ben bile bugune kadar kredi kartı veya yıllık üyelik işine girmedim. Aylık öderim sürem bitince yeniden 1 aylık ücret yatırırım.
    Birçok yer yıllık öderseniz aylık çok uygun gelir diye peşin aliyor. Zaten başlayanların yüzde 75 ı ilk 1 hafta 10 gün sonra bırakır bu işi tecrübeyle sabittir. O yüzden 1 aylık verin gitmezseniz en fazla 1 aylık kaybınız olur.
    Yıllık ne kadara gelirse gelsin bence mantıklı değil.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üyeliğimi sildikleri için bilgilerimi silemiyorum sistemden ve üyeliğim zaten aylık üyelikti. Bankayı bilgilendirdim, kart bilgileri ellerinde olduğu için tek yapabileceğiniz kartı iptal etmek diyor maalesef.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben hep yillik gidiyorum. Hic bir yerle de sorun yasamadim. Fakat benim gittigim yerler oyle macfitmis mostmus gibi avm gymleri degil, daha ufak daha butik yerler. Mesela sportstaydim onceki sene, gecen sene ted, bu sene vamos. Nerede cokluk orada bokluk oluyor.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yaklaşık bir aydır gidiyorum macfite, daha 15 gün geçmeden 2. ay ücretini peşin kestiler. Saçma sapan bir üyelik sistemleri var, şikayet edeceğiniz hiç bir yer yok. 1-2 ay daha durup komple iptal etmeyi düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vur-kaç taktiği gibi geldi bana. Bi sabah gittiğinizde kapı- duvarsa şaşırmayın..

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yaklaşık bir aydır gidiyorum macfite, daha 15 gün geçmeden 2. ay ücretini peşin kestiler. Saçma sapan bir üyelik sistemleri var, şikayet edeceğiniz hiç bir yer yok. 1-2 ay daha durup komple iptal etmeyi düşünüyorum.
    Macfite gittim geçen gün.

145 Lira aylık üyelik dedi.
    45 TL ilk üyelik bedeli dedi.
    8 TL de aktivasyon ücreti dedi.

Spor hocası desteği yok. Size ilk girişinizde 1 kereye mahsus hocalar aletleri tanıtır.
    Cep telefonunuza uygulamamızı indirir ordan hareketlere baka baka yaparsınız dediler.
    Dedim kardeş siz kafayı yemişsiniz.

Fitpark diye biyer var. 13 Aylık üyelikte aylık 110 Liraya geliyor.
    Kocaman havuzu, Saunası, Hamam ı herşey dahil. Adamlar hizmet veriyor.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürekli 1 2 yıldır şikayet edilen bir firma şirketin hangi biriminde sorun var anlamadım ama çöküşe doğru gidiyorlar..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macfite gittim geçen gün.

145 Lira aylık üyelik dedi.
    45 TL ilk üyelik bedeli dedi.
    8 TL de aktivasyon ücreti dedi.

Spor hocası desteği yok. Size ilk girişinizde 1 kereye mahsus hocalar aletleri tanıtır.
    Cep telefonunuza uygulamamızı indirir ordan hareketlere baka baka yaparsınız dediler.
    Dedim kardeş siz kafayı yemişsiniz.

Fitpark diye biyer var. 13 Aylık üyelikte aylık 110 Liraya geliyor.
    Kocaman havuzu, Saunası, Hamam ı herşey dahil. Adamlar hizmet veriyor.
    Ben Kanyon MAC'e gidiyorum ve oldukca memnunum. MAC olan salonlar oldukca guzel fakat MACFit'ler maalesef yukarida yazilanlar gibi ve hatta daha fazlasi.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaç yıl sorunsuz devam ettiğim Jatomi kapandıktan sonra 1 kere macfit maceram oldu.. 2 ay gidip bıraktım. O zamandan beri spor salonlarına karşı bağlanma problemi çekiyorum Merdiven altı bi yere gidip başlıcam en sonunda. Elden ver parayı mis.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Macfit 40 gun oldu baslayali

6+2 ay isbankasi ile basladim

Pismanim.

Bizim burda ıslak alan sauna buhar odası girtlak dolu otellerin spa merkezleri var. Surem bitsin transfer olacağım.

Macfit iftar çadırı diyim ben size saat 6 dan itibaren hepiniz kafanizda kurun.

Gereksiz gittim aylik 85 tl cazip geldi ama 100 tl ye oteller varmış.

Kesinlikle macfit uzatmayacagim

Ben toplu ödediğim için yukaridaki sorun oluşmadı

Avuc okutma kaldırıldı en son durum bu idi en son
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim de zaten gitmeme sebebim size benziyor ana baba günü gibi içerisi, ipini koparan gelmiş modunda ve cidden asıl neden havasızlık. 50-60 kişinin cayır cayır kalori yaktığı ortamda bu kadar yetersiz havalandırma olamaz rezillik resmen. Üstüne çalışanlarının laçkalıkları da eklenince sadece bir kere gittiğim yere 600tl vermiş oldum ama o 300'ü bırakmıycam kesinlikle onlara 6 ayda sürse 1 sene de sürse alıcam inat ettim yaptıkları haksızlık.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de zaten gitmeme sebebim size benziyor ana baba günü gibi içerisi, ipini koparan gelmiş modunda ve cidden asıl neden havasızlık. 50-60 kişinin cayır cayır kalori yaktığı ortamda bu kadar yetersiz havalandırma olamaz rezillik resmen. Üstüne çalışanlarının laçkalıkları da eklenince sadece bir kere gittiğim yere 600tl vermiş oldum ama o 300'ü bırakmıycam kesinlikle onlara 6 ayda sürse 1 sene de sürse alıcam inat ettim yaptıkları haksızlık.
    Gerekçe olarak ne sunuluyor ? Yani siz gitmeseniz de mevcutta bir üyelik var, otomatik olarak alınır mı deniyor ?
    ABO TRADING
    STR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekçe olarak ne sunuluyor ? Yani siz gitmeseniz de mevcutta bir üyelik var, otomatik olarak alınır mı deniyor ?

Aynen bu şekilde cevapları. Kart bilgileri de ellerinde olduğu için bu kadar rahat davranabiliyorlar siz gidip tüm ödemenizi yapmadan da üyelik sonlandırmıyorlarmış, bu yüzden bir batağa dönüşebilir cidden takip etmeyen birisi için. Ben iki ay belki giderim gitmem diye iptal etmedim ama gitmedim. Sonra da iptal ettiğim halde iki aydır çekiyorlar hala parayı.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen bu şekilde cevapları. Kart bilgileri de ellerinde olduğu için bu kadar rahat davranabiliyorlar siz gidip tüm ödemenizi yapmadan da üyelik sonlandırmıyorlarmış, bu yüzden bir batağa dönüşebilir cidden takip etmeyen birisi için. Ben iki ay belki giderim gitmem diye iptal etmedim ama gitmedim. Sonra da iptal ettiğim halde iki aydır çekiyorlar hala parayı.
    İptal etmediğiniz sürece ödeme almaları bir ihtimal neyse de.. İptal ettiğiniz halde para almaları çok tuhaf. Bende aynı şekilde işbankasının maximum kart özelliğiyle 4+1 mi 5+1 mi ne yazılmıştım gitmemeye başlayınca iptal ettim ama ödeme falan almadılar. Üyeliğinizi iptal ettiğiniz halde ödeme alınmasını belgeli şekilde iptal ettiğiniz takdirde tüketici mahkemesi aracılığıyla kesinlikle geri alırsınız.
    ABO TRADING
    STR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler