User Tag List

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
100 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: rc arabalar hakkında

miniks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bır suru rc kullandım. monsterına kadar. 1/5 ten 1/10 a kadar. en son aldıgım tamıya elektrıklı drıft car ın ustune zevk aldıgım bır aracım olmamıstır. gercı motorunu yaktım ama gıdıosun 50 lıraya bı motor alıosun ıs bıtıo kesmedı mı alırsın brushless motor olur bıter. yedek parcası cok kolaybulunur. en temızı elektrıklı. zaten benzınlı alıp yarısıcak ınsan olmadımı zevkı yok.
    Call for prayer
    http://m.youtube.com/watch?v=7na5Zm0vwtI
    insanlar en akıllı varlıklardır, hüküm edemedikleri yaradılış ve ölümdür
    Instagram hesabımız
    miniksracing - humidorturkiye

Onuralp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bır suru rc kullandım. monsterına kadar. 1/5 ten 1/10 a kadar. en son aldıgım tamıya elektrıklı drıft car ın ustune zevk aldıgım bır aracım olmamıstır. gercı motorunu yaktım ama gıdıosun 50 lıraya bı motor alıosun ıs bıtıo kesmedı mı alırsın brushless motor olur bıter. yedek parcası cok kolaybulunur. en temızı elektrıklı. zaten benzınlı alıp yarısıcak ınsan olmadımı zevkı yok.
    Aynen doğru, temiz iş ayrıca temizleme derdi daha az.
    19051919-23041920-30081922-01111922-29101923

ondertopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hbr vericem ben sana
    msnden ekledim tolga seni bi görüşelim
    EkN garage

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rc de en iyi secim trugy tipi her yerde cikarti calistirabilirsin asfalta hizli be deveilmez arazide gider. rekabetten dolayi maazalar yurtsisandan bile ucuz satiyolar bagzi modelleri

Sixinc.unbuffed
    Misafir
    Alıntı Serencebey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senın gıbı ugrasanların oldugunu bılmıordum acıkcası sonucta Turkiyede cok saygı goren bır hobı degıl...

Bende senın saydıgın modellerın cogunu kullandım gercekten EPde de GPde de traxxas guzel bır marka ama gel gelelım Ben Serpent kullanıcısı olarka ötesini tanımam biraz pahalı mahalı parcası bulunmuyor ama bu sıtede serpent gormus olan varsa ne demek ıstedıgımı anlar
    Ben parca bollugundan ve modifiye parcalarinin cesitliliginden dolayi traxxasi cok begeniyorum, normalde tamamen custom bi kac arac var begendim essiz olan v12 makinalar falan ama tabi fiyat bolu performans ve ilerleyen zamanlarda modifiye ile kisisellestirmede traxxas oneriyorum. Elektrik cok gelisti ozellikle yeni poly nicad piller falan abardi olaylar ama, yani o dumani sicakligi sesi yok nebiliyim elektrikli ucaklari mesela cok tercih ediyorum ducted fanli falan ama arabalarda nitro cok daha zevkli bu arada katiliyorum araba demistek en azindan bugy tarzi bisey almak lazim yoksa kullanamiyosun pek bi yerde, en azindan traxxas jato gibi bisey, ama heryerde kullaniyim geri vitesi iki ilerisi olsun, sanzimani lastikleri herseyi custom ayarlayabiliyim gerektiginde ii offroad performansi sergilesin dersen Revo 3.3 oneririm. Vede bu islerlede cok ilerlemis adamlar artik kesinlikle turkiyeden bisey almiyor bunuda belirtiyim, bu hafta sonu hazerfanda konusuyolardi, adamlar myus die bi siteden floridada adres almislar hepsi komsuymus ordan kendilerine internnetten aliyorlar herseyi, hatta bi adam helikopter manya bi adam bu ise harcadigi paralar gercek araba paralari olmus artik ama bu isten para kazanan biri neyse, turkiyede rc hobby dukkanlarina gitmeyeli yillar oldu dedi

Sixinc.unbuffed
    Misafir
    Tukiyede bu isle ugrasanlari baltalamak istemiyorum ama gercek turbin motor siparisi verdi kardesim JJ1200 kendi netden baglantiya gecip ital edicek f4 jete takicak, jetco cin mali 600 dolarlik mal ^ turkiye mubessili 1500 euroya getiririm diyor... Buda ayri bir gercek.. Ama mesela MYM yada Buyuklereoyuncak bi kac firmada abarti bi fark gormuyosun... Uzun lafin kisasi bu bi oyuncak degil, ve bu ise ciddi giriceksen iice arastir ve oyle gir derim nekadar cok hobici tanirsan okadar ii ama bi alip oyle bi iki oynarim temde arabadan kullanirim bi kamyonda ezer unutur giderim dersen gir bi dukkana al kafana gore

ondertopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tolganın rcyi alcamda oda nazlanıyo
    EkN garage

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açmıyayım diye düşünüp burdan devam edeyim dedim.
    Oğlum ( 13 yaşında) rc kumandalı araç istiyor , ilk başlaması gereken araç nedir öneriniz ne olur ?
    Bunlardada varmı böyle kullanıma göre sıra yoksa neyle başlarsa başlasınmı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ozan model rc ler oyuncak değildir abi. Ciddi hızlıdır ve yaralayıcı alabilir o nedenle nikko tarzı araçlar şimdilik işini görür. Modeller için biraz daha bekleyin hem de tecrübe kazanır nikkoda.
    IN BOOST WE TRUST

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozan model rc ler oyuncak değildir abi. Ciddi hızlıdır ve yaralayıcı alabilir o nedenle nikko tarzı araçlar şimdilik işini görür. Modeller için biraz daha bekleyin hem de tecrübe kazanır nikkoda.
    aynen katılıyorum daha yavas ve daha sağlıklı olur sizin için.

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç anlamadığından bir danışayım istedim , merak sarmışken bizimki güzel bir hobbye dönüşebilir belki. Söylediklerinizi dikkate alıp ona göre birşey alacağım . Sağolun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    carisma m14 alabilirsin abi başlangıç seviyesi için rc ve oyuncak kırması bir araçtır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar bir heves rc araba arayışına girdim fakat konu hakkında hiç bilgim yok elektrikli rc drift arabası arıyorum benzinliyle uğraşamam bunun için ne önerisi yapabilirsiniz sıfır almayı düşünüyorum ikinci elden bilmediğim bir şey için riske giremem googleda çok satıcı bulamadım bir kaç araba buldum linklerini bırakıyorum deneyimli kişiler yardımcı olursa çok sevinirim(bütçe max 4-5k) hızla işim yok beni oynadığım sürede tatmin etsin yeter
    jeep (Off Road) tarzı önerilere de açığım
    TAMİYA, TAMİYA 1/10 Nissan Nismo R34 GT-R Z-Tune - TT02D Drift Spec.Chassis Kit (Demonte),
    TAMİYA, TAMIYA 1/10 Toyota GAZOO Racing WRT/Yaris WRC TT-02 Chassis - Kit (Demonte),
    MAVERICK, MAVERICK STRADA TC 1/10 RTR ELECTRIC TOURING CAR,
    MAVERICK, MAVERICK STRADA DC 1/10 RTR ELECTRIC DRIFT CAR,

4123BL 1/10 DRIFT TC BRUSHLESS RTR 4WB CAR (bu ve alttaki link aynı araba farkları nedir)
    https://www.hobbytime.com.tr/urun/hi...-w-2-4g-remote

Bir de bunun gibi kayışlı sistem varmış
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...60525826/detay

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uykucu96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bir heves rc araba arayışına girdim fakat konu hakkında hiç bilgim yok elektrikli rc drift arabası arıyorum benzinliyle uğraşamam bunun için ne önerisi yapabilirsiniz sıfır almayı düşünüyorum ikinci elden bilmediğim bir şey için riske giremem googleda çok satıcı bulamadım bir kaç araba buldum linklerini bırakıyorum deneyimli kişiler yardımcı olursa çok sevinirim(bütçe max 4-5k) hızla işim yok beni oynadığım sürede tatmin etsin yeter
    jeep (Off Road) tarzı önerilere de açığım
    TAMİYA, TAMİYA 1/10 Nissan Nismo R34 GT-R Z-Tune - TT02D Drift Spec.Chassis Kit (Demonte),
    TAMİYA, TAMIYA 1/10 Toyota GAZOO Racing WRT/Yaris WRC TT-02 Chassis - Kit (Demonte),
    MAVERICK, MAVERICK STRADA TC 1/10 RTR ELECTRIC TOURING CAR,
    MAVERICK, MAVERICK STRADA DC 1/10 RTR ELECTRIC DRIFT CAR,

4123BL 1/10 DRIFT TC BRUSHLESS RTR 4WB CAR (bu ve alttaki link aynı araba farkları nedir)
    https://www.hobbytime.com.tr/urun/hi...-w-2-4g-remote

Bir de bunun gibi kayışlı sistem varmış
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikin...60525826/detay
    Hocam, size en yakin hobi dukkanina gidin, zaten demo araclari vardir cok yuksek ihtimalle, size gosterirler.

Yalniz, bu islerde, eger eliniz yaktin degilse, veya kendiniz bazi imalatlari yapabilecek bilgi ve/veya ekipman donanimina sahip degilseniz, Tamiya, Traxxas gibi piyasayi domine eden, her hobi dukkaninda parcasini bulabileceginiz markalara yonelmeniz faydali olacaktir.

Drift arabasi istiyorsaniz Tamiya TT02D Drift Spec Chassis kit isinizi gorecektir. Sikildikca kepini degistirisiniz. Drift lastiklerini cikarip kaucuk lastik takar pist donersiniz. Baktiniz sizi sardi o zaman daha profesyonel marka ve modellere yonelirsiniz. Yok ilerde elden cikarmak isterseniz de gorece daha rahat satarsiniz.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, size en yakin hobi dukkanina gidin, zaten demo araclari vardir cok yuksek ihtimalle, size gosterirler.

Yalniz, bu islerde, eger eliniz yaktin degilse, veya kendiniz bazi imalatlari yapabilecek bilgi ve/veya ekipman donanimina sahip degilseniz, Tamiya, Traxxas gibi piyasayi domine eden, her hobi dukkaninda parcasini bulabileceginiz markalara yonelmeniz faydali olacaktir.

Drift arabasi istiyorsaniz Tamiya TT02D Drift Spec Chassis kit isinizi gorecektir. Sikildikca kepini degistirisiniz. Drift lastiklerini cikarip kaucuk lastik takar pist donersiniz. Baktiniz sizi sardi o zaman daha profesyonel marka ve modellere yonelirsiniz. Yok ilerde elden cikarmak isterseniz de gorece daha rahat satarsiniz.
    çok teşekkür ederim cevabınız için bana en yakın rc dükkan yolları gözüktü o zaman giderek deneyimleyim bu aracıda soruyim Tamiya TT02D Drift Spec Chassis kolay ulaşabilir olması parçaların benim için daha iyi peki yurt dışından önerebileceğiniz bir marka model var mıdır gidildiğinde alıp gelmelik

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uykucu96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim cevabınız için bana en yakın rc dükkan yolları gözüktü o zaman giderek deneyimleyim bu aracıda soruyim Tamiya TT02D Drift Spec Chassis kolay ulaşabilir olması parçaların benim için daha iyi peki yurt dışından önerebileceğiniz bir marka model var mıdır gidildiğinde alıp gelmelik
    Nereden aldiginizin pek onemi yok. Yurtdisindan da alsaniz cevabim yine ayni olurdu. Siz begenin, buradaki fiyatiyla YD fiyatini karsilastirin, isinize geliyorsa YD alirsiniz. Neticede burada oynayacaginiz icin, ve yurtdisindan parca getirmek eskisi gibi kolay ve ucuz olmadigi icin yine parca ihtiyacinizi oncelikli olarak Turkiye'deki hobi dukkanlarindan karsilayacaksiniz, o yuzden yine marka olarak Turkiye'de kolay bulunan markalari tercih edin derim.
    öyle işte.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    linkteki tamiyalarda.pil ve kumanda yok bi,lgin olsun. ekstra alman lazım.
    himotalar tam set
    rtr bakarsan kullanıma hazır bulabılırsın
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sayıda kullandım,

Günceli takip etmiyorum. Eski bilgimi paylaşacağım.

Tamiya en genel geçer markadır. TT-01 vardı en son bende.

Brushless motor olmazsa olmaz, Lipo pil olmazsa olmaz.

4S Lipo pil, kv değerlerini hatırlamıyorum iyi bir brushles motor.

Doğru Spur-Pinion ile çok eğlenceli drift aracı olur.

Spur-Pinion, lastik,kep değiştir bozuk yolda kullan. vs vs
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linkteki tamiyalarda.pil ve kumanda yok bi,lgin olsun. ekstra alman lazım.
    himotalar tam set
    rtr bakarsan kullanıma hazır bulabılırsın
    onu bilmiyordum iyi oldu söylediğiniz tamamdır öyle bakarım teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)