User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
82 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Hafif Off Road

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olmaz olsun böyle off road'culuk
    Tango-1 never dies.

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samurai kullanmışlığım var, aşırı keyif almıştım.
    Düşünür müsünüz bilmiyorum, üstü açık cabrio tadında sahil yolunda da turlamalık, isteyince araziye vurmalık iyi bir makine çıkabilir belki karşınıza.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi 2 haftadir kafamda ayni soru var, telepati mi yaptin naptin?

konuyu takipteyim, bende de corsa e otomatik arac var is icabi gunde en az 50-60 km binebiliyorum, ranger offroad falan mi alsam dedim yoksa renegade mi alayim? yoksa arabayi satmadan 50-60 bine jimny alip haftasonu mu binsem kararsizim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi 2 haftadir kafamda ayni soru var, telepati mi yaptin naptin?

konuyu takipteyim, bende de corsa e otomatik arac var is icabi gunde en az 50-60 km binebiliyorum, ranger offroad falan mi alsam dedim yoksa renegade mi alayim? yoksa arabayi satmadan 50-60 bine jimny alip haftasonu mu binsem kararsizim?
    Allah kurtarsın kardeşim İstanbul cehenneminde bir nefes almalık işe girsen bile 100 liralık oluyosun
    Tango-1 never dies.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah kurtarsın kardeşim İstanbul cehenneminde bir nefes almalık işe girsen bile 100 liralık oluyosun
    aynen o yuzden surekli arazi yorar beni ama sen de sanirim aynisini yapacaksin 2.arac olacaksa en ideali galiba jimny olacak gibi yorumlara bakilirsa

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi piknik mangal havuz deniz için ideal araç destur torosun biraz renklendirilmiş hali en yeni desture binip turlayıp kendi 2004 aracıma binince dedimki iyiki destur alarak bir hata yapmamışım allah korumuş,2 senedir yükseltmeli lastikli çatır çatır ister asfalt ister arazi yağmur çamur biniyorum tek masrafı otoyıkama ve lpg desturla arazide yarım saat cebelleşip baskıyı yakmak var birde 4x dediğiniz o güzelim araç 2x oluveriyor ısınınca bunlara dikkat edin
    YouTube

Aynen

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YouTube

Aynen
    Ben sizi anlıyorum destur gruplrından atıyorlar bizi desturu kötüleyince,ama kendileri baskı yakıyor araba çok iyi diyor,yükseltemiyor araba çok iyi diyor,arazide araç 2x düşüyor çok iyi diyor,çekicide geliyor arıza yakıyor safe mod alıyor vs vs yani desturu olan birkişi hayatta benim aracım kötü demiyor iyi özgüven var arazide göremiyoruz ama ne hikmetse hep bir geziler hep bir mangallar bakın size sıcak sıcak cumartesiden bir foto atayım içiniz ısınsın birdaha diyorum mangal piknik çadır destur ama işin içine arazi giriyorsa olmaz ondan
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Range rover autobiography alsak sana?

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sizi anlıyorum destur gruplrından atıyorlar bizi desturu kötüleyince,ama kendileri baskı yakıyor araba çok iyi diyor,yükseltemiyor araba çok iyi diyor,arazide araç 2x düşüyor çok iyi diyor,çekicide geliyor arıza yakıyor safe mod alıyor vs vs yani desturu olan birkişi hayatta benim aracım kötü demiyor iyi özgüven var arazide göremiyoruz ama ne hikmetse hep bir geziler hep bir mangallar bakın size sıcak sıcak cumartesiden bir foto atayım içiniz ısınsın birdaha diyorum mangal piknik çadır destur ama işin içine arazi giriyorsa olmaz ondan
    Marka fanatizmi yaptığımı düşünüyorsun,yanılıyorsun. Adam Hafif offroad demiş,kasmayacak yani,hafiften çıkan anlam bu. Dese ki profesyonel yapıcam,o zaman başka. Adam masraf çıkarmasın,hafif olarak dağa taşa çıkayım keyif alayım demiş. 2004 model araba,kliması çalışır mı,altta çürüğü var mı,kaç kez yan yatmış belli olmayan arabayı almaktansa yeni model,malzemesi kolaylıkla temin edilebilen bi aracı alması bence MANTIKlı olan. Ben marka fanatizmi yapmıyorum,fp ilişkisi yüksek bi araçtan bahsediyorum. Otopert,benzin gibi kanalların da test videoları var,izlenebilir.
    Ben aracımı sürekli arazide kullanmıyorum,hatta son zamanlarda nerdeyse hiç kullanmıyorum,o dediğiniz forumlara da üye değilim. Yakın zamanda da satmayacağım prim yapmak gibi bi niyetim de yok. Benim için bi araç sadece,amaç değil. Ama bi kuyruk acısı var belli torosun yeni modeline karşı

Ha bi de

YouTube

Daha cevap vermicem bu arada,istediğini yazabilirsin. Ben sadece konu sahibine tavsiyede bulundum.

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olmaz olsun böyle off road'culuk
    gel yamacima, az daha cik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gel yamacima, az daha cik
    kanka seninki vakko ben lcw bakıyom
    Tango-1 never dies.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    250 bin km den fazla duster kullanıyorum , hafif ofrroad düşünenler için gayet iyi, Orduda bi abimiz, 3 cm yükseltti , bf goodrich lastik attı , yazılım egsoz ve şnorkel ekledi, Arka için kilit bakıyordu , eski aracı jmny di, baya dolu yapılı felan ; Bu adam memnundu dusterdan..
    Kar da arazide benim çok işime yaradı, Şirketten dolayı offroad eğitimide aldık onun da belki etkisi vardır. Şahsen bugün 100 bin harcayacaksam, duster alıp komple yaptırırım, 15-20 bine baya eğlenceli birşey olabilir diye düşünüyorum, hafif arazi kar filan eğlenceli olur,

Yani imkan ve zaman varsa offroad eğitimi alınmasınıda tavsiye ederim. Yeni Jimyde hoş bence ama 175 bin Tl fiyat değişik tabi.. Ha bide yeni vitaranın 1.6 dizeli varmış fiyatı nedir bilmem ama yeteneklidir diye düşünüyorum.
    Beyin bedava...

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marka fanatizmi yaptığımı düşünüyorsun,yanılıyorsun. Adam Hafif offroad demiş,kasmayacak yani,hafiften çıkan anlam bu. Dese ki profesyonel yapıcam,o zaman başka. Adam masraf çıkarmasın,hafif olarak dağa taşa çıkayım keyif alayım demiş. 2004 model araba,kliması çalışır mı,altta çürüğü var mı,kaç kez yan yatmış belli olmayan arabayı almaktansa yeni model,malzemesi kolaylıkla temin edilebilen bi aracı alması bence MANTIKlı olan. Ben marka fanatizmi yapmıyorum,fp ilişkisi yüksek bi araçtan bahsediyorum. Otopert,benzin gibi kanalların da test videoları var,izlenebilir.
    Ben aracımı sürekli arazide kullanmıyorum,hatta son zamanlarda nerdeyse hiç kullanmıyorum,o dediğiniz forumlara da üye değilim. Yakın zamanda da satmayacağım prim yapmak gibi bi niyetim de yok. Benim için bi araç sadece,amaç değil. Ama bi kuyruk acısı var belli torosun yeni modeline karşı

Ha bi de

YouTube

Daha cevap vermicem bu arada,istediğini yazabilirsin. Ben sadece konu sahibine tavsiyede bulundum.
    dusterla grand vitarayı nasl karşılaştırabilirsiniz ki ? ikiside tamamen farklı araçlar biri arazı biri yol. o rampayı çıkan dusterada emin olun 10bin lira harcanmıştır sadece ön arka kilidine. işten biraz olssun anlayan biri zaten dusterı arazi aracı sınıfına koyup tavsiye etmez bilgilendrmek istedim

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dusterla grand vitarayı nasl karşılaştırabilirsiniz ki ? ikiside tamamen farklı araçlar biri arazı biri yol. o rampayı çıkan dusterada emin olun 10bin lira harcanmıştır sadece ön arka kilidine. işten biraz olssun anlayan biri zaten dusterı arazi aracı sınıfına koyup tavsiye etmez bilgilendrmek istedim
    hatta benm yazıklarımı bomşvern videonun altındaki yorumları okumanz bile yeterli

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanka seninki vakko ben lcw bakıyom
    arada bisi yok kanka iki kere avrupaya uc tamam ����

hak_on - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    duster alın bence. bi yukseltme bi saglam lastik ciddi performanslı oluyor arazide. yakın bir abimde var bursada kar çamur gidiş şahane.

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta benm yazıklarımı bomşvern videonun altındaki yorumları okumanz bile yeterli
    Kural 1 bir dastur sahibine kesinlikle o arazi aracı değil diyemezsin ben grubundaydım facede nelerle karşılaştırıldı bir görseniz hayattan soğurdunuz en iyi en sağlam en şahane en mükemmel araçtır o
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duster cekis sistemi basarili,agir olmayan arazide iste yaparda,jeep dedigin yuksek olucak sekilli olucak.
    Yuksek hacim sorun degilse suzuki olmayacaksa amerikan konforu,japon sorunsuzlugunda(tabibyasina gore)pathfinder bakalim. Cok memnun kalirsin. 2004 grand vitaradan sonra s320ye biniyormus gibi hissettim.
    2000 2001 55 60 arasi piyasasi

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1995 Toyota RAV4 2.0 38.900 TL Galeriden satılık ikinci el - 714422588

Toyota rav4 95-99 otomatik, arazide mukemmeldir, sanziman kirma sansiniz 0 diyebilirim.Fiyat performans acisindan gayet mantikli.

Ayrica yukarda bi arkadas Hundai Galloper paylasmis.Galloper da dusunulebilir altakim, yuruyen pajeroyla birebir ayni, uzmez.
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler