User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Motosikletle Emniyet kemeri takmadığım için ceza yazmışlar?

BORAGUNDOGDU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inanın hiç uğraşacak halim yok şikayet etsem birşey değişmicek insan olmayı öğrenememişler şikayet etsemde birşey değişmez bu tip insanlarda napalım ben ne kadar uzak durursam o kadar iyi cünkü bende ters bir insanım laf söylerim ters teper ozaman al başına belayı bir arkadaşımın başına gelen şeyde sivil polis dur lan dur diyor durmuyor oda diyor giyimi kötü torbacıya benziyor niye durayım bisikletin arka miline ayağını çarpıyor polis ayağı kesiliyor arkadaşımı bisikletten atıp baya bi dövüyor yüzü gözü mos mordu birşey desem bende öyle olurum diye ses etmiyorum birkeresinde de bir tokat yemiştim yunuslardan 14 15 yaşındayken çantamın fermuarını açıp ters çevirip yere boşalttı cantamda bmx parçaları vardı satıp harçlık çıkarıyordum ozaman parçalar hep çizildi bunlar ne lan dedi bende görmüyormusunuz bisiklet parçası dedim şak yedik tokatı ortalıkta insanlarda vardı biride demedi napıyorsun sen diye anlıcağınız bu ilk değil benim istediğim biraz kibar halden anlayan insanlar polisleri kötülemek amacım değil ama insan bu tip şeyler yaşıyınca insan çıldırıyor bende artık şikayet edicem hakkımı arıcam
    1998 Şahin S 33 AJZ 68
    1997 Şahin S 01 UD 969
    2001 Şahin 1.6 ie 01 BG 670
    2000 Civic 1.6 İes 01 DOZ 84
    1994 Doğan SLX 80 EK 054

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BORAGUNDOGDU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce Eski devlet hastanesi önünde İki trafik aracı vardı durdum bu durumu sormak içim ağzımın payını aldım dövülmekten beter edildim ayak üstü ben kaşındım artık hiçbir polise soru dahi sormam selam veriyorum haydır al şu motorunu burdan düzgün bir dille soruyorum abi ben geçen ceza yemişim emniyet kemerinden yazmışlar ne yapmam gerek diyemeden lafımım yarıda kaldı direk kesti ''kalk git lan burdan senle mi uğraşacaz polis ceza iptal etmez git mahkemeye orda şikayetçi ol kaybol buradan '' dendi bende tamam abi sağolun dedim bindim motoruma diğer polis sordu ne yazmışlar lan bende plakaya emniyet kemerinden yazmışlar dedim bizim işimz değil git burdan diyor bu ülkede kimin üniforması varsa götü kalkıyor bu iki etti dahada bir polise yaklaşmam bile suç bende anlamadan dinlemeden böyle şey mi olur ?
    ben olsam plaka alır bimer cimer'e bi güzel döşerdim özellikle yeni yetmeler bu şekilde bi havalarda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler